Itálie - Silvi Marina - Tábory u moře

LÉTO NA VLNĚ POHODY  •  věk 7 - 18 let

 

Božská Itálie, to je země mnoha tváří. Vydej se s námi na jízdu plnou nových zážitků a super dobrodružství. V Itálii si budeš občas připadat jako v potrhlé komedii a místní kulturu si zamiluješ. Čekají Tě kilometry dlouhé písečné pláže a celodenní dovádění u moře. Klidnější městečko Silvi Marina ve střední Itálii, s možností návštěvy Říma, se zlatavými plážemi a křišťálově čistým mořem je právem nazýváno „perlou adriatického pobřeží“. O parádní program se postarají naši akční vedoucí a skupiny budou samozřejmě rozděleny dle věku účastníků. Ubytování je zajištěno nedaleko od pláže!

 

POBYT PRO DĚTI 7 - 12 let

Pobyt je určen všem dětem, které mají rády slunění, koupání v moři a zábavu ve vodě i na pláži. Děti jsou rozděleny do skupin, akce má předem připravený program a veškeré aktivity se konají po skupinách společně s vedoucím. Hry jsou voleny tak, aby děti bavily a tábor u moře pro ně byl nezapomenutelný.

 

AKCE PRO TEENAGERY 13 - 18 let

Teenagerská akce je určena všem náctiletým, kteří mají chuť poznat novou lokalitu, seznámit se s novými přáteli a zažít spoustu srandy. Herní program je tvořen tak, aby nebyl otrava, ale abychom měli na co vzpomínat a čemu se, při čekání na další prázdniny, nad fotkami smát. Vedoucí, kteří program vytváří jsou pro každou srandu, a proto mají účastníci možnost navrhnout i nějakou svou zajímavou aktivitu, kterou lze v rámci možností v Itálii podniknout. Užijme si to společně!

 

POPIS LETOVISKA:

Letovisko Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od městečka San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Městečko tvoří řady rezidenčních domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchodů, obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Nad Silvi Marina se zvedá pohoří Gran Sasso, které brání průniku studeného větru z vnitrozemí a vytváří jedinečné panorama.

Ideální volba pro ty teenagery, kteří chtějí prožít pořádné prázdniny v pěkném klidnějším prostředí s krásným koupáním v dosahu rušného letoviska.

 

KOUPÁNÍ A PLÁŽE:

Letovisko Silvi Marina je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Zdejší pláže jsou považovány za nejlepší v Itálii. Vstup do vody je pozvolný.

Společně navštívíme veřejné pláže. Lehátka a slunečníky nejsou v ceně pobytu, ale jsou k dispozici za poplatek.

 
Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
12.7. - 21.7.197 - 18 let10Mgr. Metelka Jan doprava9490,- KčObjednat
19.7. - 28.7.197 - 18 let10Mgr. Metelka Jan doprava9490,- KčObjednat

14 denní termíny
12.7. - 28.7.197 - 18 let17Mgr. Metelka Jan doprava17390,- KčObjednat
 
 

 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

V rezidenci Abruzzo Mare v apartmánech nedaleko centra v klidné části Silvi Marina a v blízkosti veřejné pláže (do 200 m). Ubytování v apartmánech pro 4 - 7 osob se sprchou a WC. Většina apartmánů má balkon nebo terasu.

 

  • Adresa:

      Rezidence Abruzzo Mare

      Via Napoli 2

      Silvi

      Italia

      mapa zde

 

TYPY APARTMÁNŮ:

  • Bilo - pro 4 až 5 osob (ložnice pro dvě osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) - možnost jedné přistýlky.
  • Trilo - pro 6 až 7 osob (dvě dvoulůžkové ložnice, v některých apartmánech může být v jedné ložnici palanda, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) - možnost jedné přistýlky.

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze včetně nápojů. Stravování probíhá v residenci (v místě ubytování). Česká kuchyně.

Stravování v Itálii začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

PROGRAM:

Všichni účastníci budou rozděleni do menších skupin podle věku. Veškeré aktivity se konají pod dohledem našich vedoucích, kteří mají pro své týmy připravený program. Teenageři se mohou ke svému dennímu programu vyjádřit, a tak spolurozhodovat o všech aktivitách. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...

 

UPOZORNĚNÍ:

Tábor u moře je plný zábavy, zážitků a úžasné atmosféry. Ale POZOR! 

Stále je to tábor, a proto si ho nepleťte s párty, ke které patří alkohol nebo jiné omamné či psychotropní látky ! Pokud se u kohokoliv tyto zakázané substance najdou, může to pro něj znamenat nekompromisní KONEC POBYTU a okamžitý ODJEZ DOMŮ na náklady rodičů.

VÝLET:

Návštěva ŘÍMA

Cena 1.490,- Kč/osoba - zahrnuje doprovod vedoucího, dopravu.

  • Řím - doporučujeme celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Společně uvidíme památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí, Fontánu di Trevi, Španělské schody, Pantheon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné.

 

POKYNY K ODJEZDU:

Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování v residenci, stravování (plná penze + pitný režim), dopravu zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotníka, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

  • Povinné místní poplatky ve výši: Děti do 12-ti let 340,- Kč, osoby 12 let a starší 460,- Kč za pobyt/týden
  • Jídlo a pití na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám. Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.
  • Výlet do Říma - objednávka možná předem (viz. výše).

 

POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

 

KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 100 - 150 EUR na běžnou útratu a výlety (není-li objednán předem).

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování v Itálii začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu.

Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.

 

PRAHA - Letňany, konečná metra C, autobusové nádraží, ulice Beladova, první stání od ulice pod stříškou, souřadnice GPS: 50°7'35.249"N, 14°30'56.995"E.

BRNO - parkoviště ulice Bauerova, u BVV, brána číslo 10, vjezd kolem Nového Tuzexu směrem k vozovně Pisárky, souřadnice GPS: 49. 191132, 16.570699E

ČESKÉ BUDĚJOVICE - parkoviště u vchodu na Výstaviště naproti autosalonu Peugeot, souřadnice GPS: 48.9772508N, 14.4633375E.

*Kliknutím na odjezdové místo zobrazíte mapu.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 

Odborný garant tábora: CK Topinka