Tábor "PLUS" Úniková hra - Klasické tábory „Na Baronu – Paprsek“

ZAPÍNÁME ČASOMÍRU... • věk 7 - 17 let

 

Snad každý už někdy slyšel o únikové hře. O dobrodružství, kde jsou lidé „uvězněni" a snaží se uniknout. Někteří hráči zkouší těžší a těžší verze, fajnšmjekři si staví vlastní únikové hry, ale jenom někdo ji zažije jako táborovou akci!

Pokud ten někdo budeš ty a přijmeš výzvu, při které nebude nouze o napětí, ale i zábavu, rozhodně nebudeš litovat. Vyzkoušíš si únikové hry a aktivity různého zaměření a obtížnosti zasazené do příběhu a s časovým limitem. Někdy budeš muset řešit výzvu sám, někdy ve skupině. Naučíš se používat logiku v nervy drásajících situacích, zapojíš zdravý rozum a uvažování, bude potřeba důvtip a šikovnost, nedílnou součástí bude pohybová a fyzická připravenost. Tak dlouho neváhej a „unikni" s námi v létě... i když otázkou zůstává, bude to jenom hra?


PROGRAM:

Celý týden se ponese v duchu únikové hry a připraveného příběhu. Každý den se účastníci budou zdokonalovat v různých činnostech nejen táborového charakteru dle vlastního výběru (i se zaměřením na táborové téma) – tzv. kroužku. Na místě si zvolí, co by chtěli zkusit, co je baví. Součástí dne budou i společné aktivity jako je táborák, diskotéka a další program po oddílech.

 

Tábor "PLUS" Úniková hra - Varvažov - letní dětský tábor - pro děti 7 až 17 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
6.7. - 13.7.24
Poslední místa
7 - 17 let8Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D. doprava5990 KčObjednat
 
 

 
 
 

KROUŽKY:

· míčové sporty

· tancování

· hry z Partičky

· šifry a luštění hádanek

· angličtina

· kreslení

· kreativní dílna

· deskové hry

· rozdělávání ohně a přežití v přírodě

· poznávání přírody

· pohybová cvičení (workout,...)


POJIŠTĚNÍ:

Ke každému pobytu zajistíme komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč (7 dní) nebo 200,- Kč (14 dní) za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

 

 
 
 

Volitelné aktivity
Aquapark Příbram Půldenní výlet do aquaparku v Příbrami. V ceně: vstup na koupaliště ...více490 Kč
Balíček výletů JUMParena + Laser game + Aquapark Příbram Výhodný balíček všech výletů v jednom. ...více1270 Kč
JUMParéna - Tábor Půldenní výlet do zastřešené arény v Táboře - pro děti ...více490 Kč
Laser game Nová generace venkovní zábavy. Absolutně bezpečná adrenalinová sportovní aktivita. Hra ...více390 Kč
Startovací balíček pro táborníka Nechcete se stresovat sháněním nutné výbavy na tábor? Pomůžeme Vám. Balíček ...více390 Kč

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v zapomenuté oblasti jižních Čech, 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je pozvolný vstup do řeky vhodný pro osvěžení i těch nejmenších táborníků, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou, stany typu Albena a Mallorca na dřevěné podlaze. V chatičkách i stanech jsou vždy k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde