Volejbalový camp - Sport camps

PRO PROFÍKY I ADEPTY   věk 8 - 18 let

 

Zbožňuješ volejbal a chceš si ho užít na maximum? Připoj se k nám na volejbalovém táboře, kde vítáme jak začátečníky, tak pokročilé hráče! Naše tréninky jsou plné energie a vášně pro volejbal.

Budeš se učit techniky příjmu, nahrávky, smeče, podání a bloku, zlepšovat svoji fyzičku a taktické dovednosti. Budeme hrát vzrušující volejbalové zápasy, kde si vyzkoušíš jak reagovat na různé herní situace a taktiky. Naši trenéři jsou tady, aby tě vedli a motivovali ke každodennímu zdokonalování.

Přidej se k nám a prokaž svoji vášeň pro volejbal, fair play a touhu vyhrát! Tým na tebe čeká s otevřenou náručí, připraven tě posunout na novou úroveň volejbalových dovedností.


PROGRAM:

Na prvním místě to je zážitkový pobyt pro všechny milovníky volejbalu. Bez ohledu na to, zda jsi začátečník, který teprve objevuje krásu tohoto sportu, nebo zkušený hráč, který chce udržet svou volejbalovou formu během prázdnin, máme pro tebe připraven nezapomenutelný volejbalový tábor.

Během tábora nejen zdokonalíš svoje volejbalové dovednosti, ale také si vylepšíš fyzickou kondici. Naučíš se rychlým reakcím, obratnosti a taktikám potřebným pro tento dynamický sport. Ale to není vše! Kromě volejbalových tréninků máme pro tebe připravené i další zábavné aktivity: soutěže, míčové hry, plavání, týmové výlety a samozřejmě chvíle odpočinku a relaxace.

Takže, jestli toužíš po tom strávit léto na volejbalovém hřišti a zároveň si užít skvělou dovolenou, přidej se k nám na volejbalovém táboře! Tým volejbalových nadšenců tě očekává s otevřenou náručí pro nezapomenutelný volejbalový zážitek.

 

Účastníci budou rozděleni do tří kategorií podle dovedností:

► Začátečníci - Naučí se základy volejbalové techniky

► Středně pokročilí - Rozvíjí své stávající dovednosti a taktiky.

► Pokročilí hráči - Prověřují a zdokonalují svou techniku a fyzickou kondici.

Náš cíl je poskytnout účastníkům odpovídající tréninkový program pro jejich úroveň dovedností. Přijďte a zlepšete svůj volejbalový talent ve správné skupině!

 

 
 
 

AREÁL RŮŽENÁ:

Popis areálu: Areál Rekreační středisko Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech, asi 10 km od Milevska směr Sedlec-Prčice, na břehu rybníka Pařezitý. Zde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti areálu. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

 

Typ ubytování: Chatky po 4 až 6 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou, stany typu Albena a Mallorca na dřevěné podlaze. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora 

RS Růžená

399 01 Milevsko

mapa zde

 

 
 
 
 

POJIŠTĚNÍ:

Ke každému pobytu zajistíme komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč (7 dní) nebo 200,- Kč (14 dní) za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.