O nás

Agentura ESO - Koncesovaná a pojištěná cestovní kancelář.

 

Vážení přátelé !

 

V letních měsících jsme společně s našimi partnery pro Vaše děti připravili širokou nabídku dětských táborů po celou dobu prázdnin se zaměřením tématicko-sportovním, výuky jazyků a jízdy na koních. Můžeme také zajistit Vaší rodinou rekreaci v penzionech, či chatkách v mnoha lokalitách ČR (např. Šumava, Jizerské hory, Krkonoše, jižní Čechy), doporučit vhodné cyklistické terény včetně zapůjčení kol, poradit s výběrem místa pro turistiku, nebo pouze odpočinek a koupání.

 

Zajímáte se o silvestrovský pobyt a oslavu příchodu nového roku na českých horách pro sebe, svojí rodinu, nebo okruh přátel. Neváhejte a rezervujte si nejlukrativnější termín včas!!!

 

Pro zimní období jsme na těchto stránkách pro vás připravili nejznámější a nejnavštěvovanější střediska Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska a Andory. Jedná se o pobyty, popř. zájezdy svým rozsahem by měly uspokojit všechny kategorie zákazníků, ať už se jedná o rodinu s dětmi která chce strávit týden lyžováním pod alpskými velikány za stejnou cenu jako v Krkonoších, či nejnáročnější lyžaře hledající desítky kilometrů prudkých svahů, zrovna tak jako klientelu toužící po aktivním odpočinku v luxusním hotelu. Samozřejmě se na tyto stránky nemůže vejít vše a tak Vám podle přání můžeme nabídnout i další kapacity v těchto, popřípadě i v jiných Vámi vybraných oblastech. Námi pořádané zájezdy obsahují veškerý servis včetně dopravy, ubytování, polopenze, permanentky, komplexního pojištění a služby průvodce. A pro vaše děti jsou připraveny lyžařské kurzy pořádané o jarních prázdninách.