Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 37 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 37 let
 
V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Můj tým vedoucích:
Stejskalová Šárka, věk 20 let

zobrazit vedené akceBaziková Petra, věk 35 let

Baziková Petra, věk 35 let
 
Bazi nebo Bazička, učitelka MŠ. Práci s dětmi se věnuji 17let. I v létě věnuji veškerý volný čas dětem, vymýšlím a připravuji pestrý program pro Vaše nejmenší. ;-)

zobrazit vedené akceBechyně Roman, věk 22 let

Bechyně Roman, věk 22 let
 
Zdravím všechny děti, teenagery i dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů. Vystudoval jsem Střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi. Už během studia jsem měl možnost pracovat s dětmi nejrůznějšího věku a nejrůznějších specifik, což mi dalo nemalé zkušenosti. V současnosti jsem studentem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde studuji kombinaci anglický a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání. Ve volném čase pracuji jako lektor AJ a NJ v jazykové škole a jako externí pedagog volného času v DDM Čáslav a DDM České Budějovice, kde vedu umělecké, jazykové, sportovní a hudební kroužky. Několik let jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. Věřím, že si společně užijeme skvělý týden plný her, zábavy a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Ryndová Karolína, věk 20 letMlejnská Johana, věk 22 letChvátalová Eva, věk 20 letMacháčková Žanet, věk 20 letBár Tadeáš, věk 23 letBc. Matýsek Lukáš, věk 22 letGaďurek Vít, věk 21 letKrálík Lukáš, věk 20 letPertlová Anežka, věk 20 letKolářová Eva, věk 20 letHron Marek, věk 23 letBechyně Radim, věk 22 letTeplá Daniela, věk 22 letKaš Petr, věk 20 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceBenčík Tomáš, věk 28 let

Benčík Tomáš, věk 28 let
 
Ahoj! Jmenuji se Tomáš a jsem z Olomouce. S fotbalem mám více než dvacetileté zkušenosti. Začal jsem hrát ve čtyřech letech v Olomouci na Nových Sadech, postupně jsem si prošel více kluby až do dospělé kategorie. V současnosti fotbal již aktivně nehraji ze zdravotních a pracovních důvodů. Momentálně dokončuji 3. ročník na FTK UP, obor trenérství a sport - bakalářské studium. Mimo sport se zajímám také o jazyky a historii. Už se nemohu dočkat, až spolu strávíme týden plný fotbalu a ostatních her!
Můj tým vedoucích:
Slováček Jan, věk 26 letDubská Lucie, DiS, věk 26 let

zobrazit vedené akceBenda Jiří, věk 21 let

Benda Jiří, věk 21 let
 
Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Pro CK jsem jezdil jako vedoucí na tábory s mým bratrem Patrikem Lexou, který dělal hlavního vedoucího. Ačkoliv nejsem studentem a nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Můj tým vedoucích:
Kadlecová Aneta, věk 19 letMikulec František, věk 18 letZíka Simon, věk 18 letMatějček Jan, věk 23 letHrdlička Honza, věk 23 letProcházka Lukáš, věk 22 letDubská Lucie, DiS, věk 26 letDulayová Alica, věk 22 let

zobrazit vedené akceMgr. Beran Jiří, věk 30 let

Mgr. Beran Jiří, věk 30 let
 
Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě nyní dokončuji navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie a k tomu působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Můj tým vedoucích:
Frauenberg Martin, věk 36 letPásztorová Alena, věk 24 letOpatřilová Kristýna, věk 23 letMlejnská Johana, věk 22 letMilitká Soňa, věk 22 letDubská Lucie, DiS, věk 26 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 24 let

Bohata Ondřej, věk 24 let
 
Můj tým vedoucích:
Jelínková Klára, věk 24 letPodzimková Veronika, věk 24 letFederhans Jiří, věk 29 letCozl Jan, věk 26 letKorbutová Nella, věk 26 letSehnoutková Veronika, věk 25 letJánský Roman, věk 22 letŠupolová Eva, věk 19 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 21 let

Borešová Klára, věk 21 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 22 letPořízková Kateřina, věk 21 letKazimírová Veronika, věk 22 letHrabovská Miroslava, věk 21 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 28 let

Cvik Adam, věk 28 let
 
Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím sám v tichu. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá přes 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 20 letKopecký Ondřej, věk 20 letJanata Daniel, věk 20 letOndráček Michal, věk 20 letRudolfová Pavla, věk 19 letMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 letBlažek Tomáš, věk 25 letMgr. Rotterová Nicola, věk 25 letMgr Cieslarová Zuzana, věk 24 letBc. Vencl Kristián, věk 23 letCvik Mikuláš, věk 22 letSuchodol Mikuláš, věk 22 letRybáková Bohumíra, věk 22 letStejskalová Adéla, věk 22 letKratochvílová Aneta, věk 22 letHlaváč Jarmil, věk 21 letPetruška Ondřej, věk 20 letChasák Filip, věk 28 letVelecká Kateřina, věk 23 letKaš Petr, věk 20 let

zobrazit vedené akceČihounek František, věk 22 let

Čihounek František, věk 22 let
 
Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 8 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Pracuji jako administrátor likvidace v Generali České pojišťovně. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Můj tým vedoucích:
Kaš Petr, věk 20 letMetelková Tereza, věk 19 letIng. Zachystalová Markéta, věk 39 letKrejčiř Daniel, věk 28 letIng. Šudáková Barbora, věk 27 letHrazdil Michal, věk 25 letKopecká Romana, věk 23 letSuttnerová Michaela, věk 22 letStrejčková Kateřina, věk 20 letKureš Ondřej, věk 20 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 40 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 40 let
 
Po cca skoro dvaceti letech táborových zkušeností v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů trávím tábory u CK Topinka více než deset sezón, a někdy to byly i celé dva měsíce prázdnin. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle již jen dva turnusy táborů, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Kafka Petr, věk 25 letNěmec Kryštof, věk 20 letŇuňuk Tomáš, věk 19 letŠiffner Jan, věk 25 letKalina Lukáš, věk 25 letVrba Daniel, věk 21 letDubská Lucie, DiS, věk 26 let

zobrazit vedené akceBc. Flachs Jan, věk 23 let

Bc. Flachs Jan, věk 23 let
 
Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 23 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!
Můj tým vedoucích:
Klimešová Eliška, věk 21 letŠabatová Adéla, věk 19 letKopeček Šimon, věk 18 letSibřinová Kateřina, věk 26 letIng. Panenka Vojtěch, věk 25 letLutrýn Jiří, věk 24 letNémet Antonín, věk 24 letŠtromajerová Kristýna, věk 24 letRubešová Petra, věk 24 letBc. Jacik Filip, věk 23 letMelichar Mikoláš, věk 23 letFranková Tereza, věk 22 letSuneghová Klára, věk 22 letFranková Agáta, věk 22 letSolčianská Tereza, věk 21 letNevrtalová Adéla, věk 21 letMazal Jakub, věk 17 letTaranzová Barbora, věk 17 letMarková Eva, věk 61 letHolý Matěj, věk 21 letMarešová Anna, věk 21 letKovář Vít, věk 32 letHampová Markéta, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Hladký Petr, věk 29 let

Bc. Hladký Petr, věk 29 let
 
Ahoj, Jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepisu. Při studiu působím jako učitel na základní škole na Praze 10, kde učím angličtinu, výchovu k občanství a svět práce. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád, poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!
Můj tým vedoucích:
Lainová Bára, věk 18 letPetruška Ondřej, věk 20 let

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 23 let

Holan Miloslav, věk 23 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Vavřinová Lucie, věk 19 letHron Marek, věk 23 letKaš Petr, věk 20 letMatušová Jana, věk 36 letBalog Dominik, věk 21 let

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 27 let

Horňáček Jiří, věk 27 let
 
Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 27 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Můj tým vedoucích:
König Pavel, DiS., věk 29 letKremla Jan, věk 30 letNepožitek Tomáš, věk 26 letBogdanský Jakub, věk 25 letKasala Richard, věk 21 letLudvik Jakub, věk 20 letDubská Lucie, DiS, věk 26 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 29 let

Janda Michal, věk 29 let
 
Pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Šimko Luboš, věk 20 letTomík Matěj, věk 19 letVyleta Patrik, věk 28 letBalog Dominik, věk 21 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 27 let

Kakáč Martin, věk 27 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Audy Jakub, věk 22 letKaš Petr, věk 20 letVlková Simona, věk 45 let

zobrazit vedené akceMgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 34 let

Mgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 34 let
 
Nazdárek kamarádi, jmenuji se Alžběta Karvánek Václavíková. V roce 2011 jsem ukončila studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Ve své profesi vidím rozhodně smysl. Vyučuji humanitní předměty a v rámci všech aktivit s dětmi se snažím svým svěřencům rozšiřovat nové obzory. Táborům se věnuji již mnoho let. :-) Jsem přesvědčena, že je nutné akceptovat osobnost každého dítěte, a proto jsem schopna a ochotna vytvořit program rozvíjející tělo i duši dítěte. Mám stejně ráda sportovní hry jako výtvarné a kreativní aktivity. Přestože během školního roku pracuji spíše se staršími dětmi na střední škole, znám i duši mladších dětí. Hry, které prosazuji, mají děti nejen pobavit, ale přinést jim i silný emoční zážitek. Každé dítě se chce schovávat, mít svůj úkryt, rozdělávat oheň, zpívat u kytary a mít prázdninové kamarády a táborové lásky. Věřím v to, že děti je nutné správně motivovat, protože dobrodružství na nikoho nikde nečeká, to musí mít člověk v sobě a být schopen jej přenést i na ostatní. A mladší i starší děti určitě o prázdninách dobrodružství potřebují. Akce pro CK Topinka: 2007 - Ostrovec - Harry Potter 2008 - Varvažov - Ztraceni 2009 - Varvažov - Mumie a Král Škorpion 2010 - Varvažov - Cesta kolem světa 2011 - Varvažov - Hvězdná brána 2012 - Varvažov - Legenda krále Artuše 2013 - Varvažov - Souboj titánů 2014 - Varvažov - Avatar 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2017 - Stará říše - Vysočina - Ztraceni v čase 2019 - Varvažov - Dobrodružství Rudých tváří
Můj tým vedoucích:
Pešek Michal, věk 43 letHeřmánek Filip, věk 20 letHamouz Pavel, věk 19 letLaštovková Tereza, věk 19 letMgr. Saaková Johanna, věk 27 letTesárek Jan, věk 25 letTišerová Michaela, věk 23 letAdamec Tomáš, věk 22 letDobozyová Adéla, věk 22 letFöldi Marek, věk 21 letPodraská Kamila, věk 21 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Kocourek Luděk, věk 31 let

Bc. Kocourek Luděk, věk 31 let
 
Pocházím z Blanska nedaleko Moravského krasu. Ze svých studií na pedagogické fakultě mám nemalé zkušenosti s výchovou a výukou mládeže díky praxím na základních školách v Brně. Můj hluboký hlas vzbuzuje přirozenou autoritu, kterou uplatňuji při vedení dětí na dětských táborech (CK Topinka) již sedmým rokem. K mým zálibám patří bojové sporty a umění, příroda, hudba a turistika. Jsem veselá povaha a rád všem vyjdu vstříc.

zobrazit vedené akceMgr. Kottová Tereza, věk 29 let

Mgr. Kottová Tereza, věk 29 let
 
Ahoj všichni, jmenuji se Tereza a už se na vás moc těším! Vystudovala jsem obor učitelství dějepis - německý jazyk pro výuku na ZŠ a SŠ, jsem třídní v šestém ročníku, ale také se věnuji práci s dětmi na prvním stupni. Konkrétně se jedná o výuku anglického jazyka, kreativní projekty k rozvoji jemné motoriky a využívání Montessori principů v celkovém přístupu k dětem. Volnočasovým aktivitám s dětmi se věnuji již od roku 2006 pod Domem dětí a mládeže v Domažlicích (instruktorka/vedoucí táborů s různým zaměřením) a od roku 2014 působím jako učitelka a vychovatelka na ZŠ, kde jsem se jen utvrdila v tom, že jsem si profesi zvolila správně. V neposlední řadě se soustředím na vlastní profesní rozvoj účastí na školeních všeho druhu - práce s dětmi s různými druhy SPU, Montessori principy ve výuce cizích jazyků, kresba pravou mozkovou hemisférou, zážitková pedagogika, ... Mezi mé zájmy patří hlavně četba, kresba, tvoření všeho druhu, zpěv a turistika. Nově se věnuji i výrobě vlastní kosmetiky od balzámů na rty po tvorbu vlastního parfému.
Můj tým vedoucích:
Chvátalová Eva, věk 20 letBorešová Klára, věk 21 letVacková Tereza, věk 20 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 22 let

Kratochvílová Aneta, věk 22 let
 
Jmenuji se Aneta a pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si s přáteli zabruslit na zamrzlý rybník. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím.
Můj tým vedoucích:
Malovcová Zuzana, věk 20 letHrazdil Michal, věk 25 letHavlíková Karolína, DiS., věk 23 letHlomová Eliška, věk 21 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 28 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 28 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 28 let a pracuji jako šéfredaktor v Hradeckém deníku. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi moje ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už popáté, poslední dva roky jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Novotný Jan, věk 22 letČelakovský David, věk 21 letBayraktarová Pavla, věk 49 let

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 21 let

Lipčák Petr, věk 21 let
 
Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 2. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Pocházím z Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Mám za sebou ukončený druhý cyklus sólového zpěvu na ZUŠ, a minulý rok jsem nastoupil do pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Samozřejmě rád trávím chvíle s přáteli, miluji společenské hry a zbytek volného času je v rukou filmů a knih. Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Můj tým vedoucích:
Kirchnerová Eliška, věk 20 letDýčková Tereza, věk 19 letIng. Lukášková Ludmila, věk 26 letSchallerová Alexandra, věk 21 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceIng. Lukášková Ludmila, věk 26 let

Ing. Lukášková Ludmila, věk 26 let
 
Zdravím, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už velmi dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.
Můj tým vedoucích:
Lipčák Petr, věk 21 letSchallerová Alexandra, věk 21 let

zobrazit vedené akceMgr. Metelka Jan, věk 36 let

Mgr. Metelka Jan, věk 36 let
 
Zkušená posila z řad pedagogů „tělocvikářů“ (UHK - Pedagogika volného času), která se po krátké pauze opět vrací k práci s dětmi na letních táborech. Sportovec a zastánce bezpečné dětské zábavy, který se nebojí zaujmout děti svým show-manstvím, hereckým nadáním a úžasnou hrou na kytaru či zpěvem. Má mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi na letních táborech, lyžařských školkách, lanových centrech či jako plavčík (trenérský kurz) i zdravotník. Svojí kreativností, zábavností a mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi, by chtěl nejen děti, ale i teenagery dovést k tomu, aby na letních táborech získávaly vzpomínky, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Táborové zkušenosti - CK Topinka: Klasický, Snadný, Rodinný - příměstský tábor, Pardubický kraj - Outdoorové centrum - Slovětický mlýn - Greenhors - Ruprechtice - Agama - Praha Práce s dětmi - lyžařská školka Ski-Lenka, Kebrlak - Vrchlabí - instruktor plavání a lanového parku - trenérství /OSVČ/
Můj tým vedoucích:
Kaš Petr, věk 20 letBc. Hladký Petr, věk 29 letKorejtko Tomáš, věk 24 letKoubek Vojtěch, věk 20 letMgr. Kudlík Tomáš, věk 35 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Michelová Kristýna, věk 26 let

Bc. Michelová Kristýna, věk 26 let
 
Jmenuji se Kristýna a vystudovala jsem bakalářský titul na Západočeské univerzitě v Plzni, obor Tělesná výchova a sport. Tento rok začínám navazující magisterské studium. Pracuji jako učitelka na prvním stupni ZŠ (tělesná výchova, pohybové hry a pracovní činnosti). Trénuji již 10. rok moderní gymnastiku, kterou jsem cvičila dlouhých 14 let. Gymnastkám mimo jiné pořádám i soustředění. Mezi mé koníčky patří jednoznačně sport, a to hlavně v podobě kolektivních her, nejvíce však miluji tanec. Dále ráda poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Dmitrišinová Kateřina, věk 26 letHolan Miloslav, věk 23 letPetruška Ondřej, věk 20 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 22 let

Mlejnská Johana, věk 22 let
 
Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Suchý Ondřej, věk 32 letHrazdil Michal, věk 25 letMUC. Kredbová Barbara, věk 25 letKirchnerová Eliška, věk 20 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 22 letBayraktarová Pavla, věk 49 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 37 let

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 19 let

Musil Marek, věk 19 let
 
Jmenuji se Marek, je mi 19 let a pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Úspěšně jsem absolvoval střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze. Jsem pohodář se smyslem pro humor. Kromě airsoftu si občas zaběhnu Gladiator Race či vyrazím na lyže. Jsem velký fanda fotografování nebo natáčení videí. Všem těmto aktivitám se rád věnuji ve volném čase.
Můj tým vedoucích:
Kurka Pavel, věk 19 letLudwig Lukáš, věk 30 letMajeský Lukáš, věk 20 letPalička Robert, věk 19 letMikulec František, věk 18 letLeuenberger Nicolas, věk 18 letZíka Simon, věk 18 letLainová Bára, věk 18 letMatějček Jan, věk 23 letDubská Lucie, DiS, věk 26 letProcházka Lukáš, věk 22 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 23 let

Opatřilová Kristýna, věk 23 let
 
Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Můj tým vedoucích:
Šikola Jiří, věk 25 letBc. Pisklák Jakub, věk 24 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 22 letMilitká Soňa, věk 22 letKratochvílová Aneta, věk 22 letKaš Petr, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Ošťádalová Barbora, věk 23 let

Bc. Ošťádalová Barbora, věk 23 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Bár Tadeáš, věk 23 letKalina Lukáš, věk 25 letLhotka Radek, věk 24 letKučerová Hana, věk 22 letKaš Petr, věk 20 letČihounek František, věk 22 letKureš Ondřej, věk 20 letBc. Pisklák Jakub, věk 24 letHeržy Vojtěch, věk 23 letDubská Lucie, DiS, věk 26 letDulayová Alica, věk 22 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 42 let

Bc. Palička Vladimír, věk 42 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie a členem AKC ČR.
Můj tým vedoucích:
Kirchnerová Eliška, věk 20 letSedláčková Koutná Renata, věk 26 letPalmeová Sandra, věk 22 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akcePazderník Tobiáš, věk 19 let

Pazderník Tobiáš, věk 19 let
 
Airsoftu se aktivně věnuji 6 let a stejně tak dlouho navštěvuji tábory CK Topinka. Na táborech jsem zažil dobrodružství jako táborník a minulý rok jsem dostal jedinečnou příležitost být oddílovým vedoucím. Tato příležitost mi přinesla spoustu nových dovedností a zkušeností. Věřím, že budu mít možnost se i v dalších letech setkávat v létě s novými táborníky a zažívat s nimi další úžasná dobrodružství.
Můj tým vedoucích:
Kovařík Dominik, věk 18 letMelichar Matyáš, věk 18 letWiesinger Robert, věk 25 letChyba Tomáš, věk 22 let

zobrazit vedené akceBc. Pisklák Jakub, věk 24 let

Bc. Pisklák Jakub, věk 24 let
 
Jmenuji se Kuba a v současné době studuji psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. V budoucnu bych se rád zaměřil na školní psychologii a terapii. Od základní školy jsem navštěvoval dramaťák pod ZUŠ Litoměřice a od té doby je divadlo součástí mého života. To vedlo k tomu, že jsem v roce 2017 s kamarádkou založil divadelní spolek Alter ego, který působí na naší katedře pod záštitou asociace Psychočas. Mimo divadla se věnuji historickému scénickému šermu pod skupinou SHŠ Soldáti, můžete nás vidět na dětských dnech, městských slavnostech a celé řadě podobně zaměřených akcí. Mezi mé další koníčky patří literatura, zejména severská krimi a klasická díla, dále pak cestování.
Můj tým vedoucích:
Chvátalová Romana, věk 37 letPetruška Ondřej, věk 20 let

zobrazit vedené akceIng. arch. Pivoňková Barbora, věk 25 let

Ing. arch. Pivoňková Barbora, věk 25 let
 
Jmenuji se Barča Pivoňková a na tábory jezdím od svých 7 let. Od 16 let jsem nabírala zkušenosti jako praktikantka. Byla bych ráda, aby si děti užívaly tábora stejně jako já dříve, a i proto jsem začala pracovat jako vedoucí. Pracuji se středními dětmi, ale také pomáhám při realizaci etapových her a provozních táborových činností. Akce pro CK Topinka 2012 - Varvažov - Legenda krále Artuše 2013 - Varvažov - Souboj titánů 2014 - Varvažov - Avatar 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2017 - Stará říše - Vysočina - Ztraceni v čase 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Dobrodružství Rudých tváří

zobrazit vedené akceBc. Plecitá Veronika, věk 26 let

Bc. Plecitá Veronika, věk 26 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s Vámi.
Můj tým vedoucích:
Opatřilová Kristýna, věk 23 letDlasková Marie, věk 19 letPlecitá Dagmar, věk 48 letTurečková Tereza, věk 25 letBílková Lenka, věk 23 letZlatohlávková Eliška, věk 19 letNehybová Eva, věk 26 letPilný Martin, věk 22 letPechánek Patrik, věk 21 letBayraktarová Pavla, věk 49 letMatušová Jana, věk 36 letDubská Lucie, DiS, věk 26 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 57 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 57 let
 
Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).

zobrazit vedené akceSchallerová Alexandra, věk 21 let

Schallerová Alexandra, věk 21 let
 
Ahoj, jsem Saša, je mi 21 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně. Tento rok snad budu studentkou VŠ v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného. Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi. ♥ Těší se celý tým.
Můj tým vedoucích:
Ing. Lukášková Ludmila, věk 26 letNovotný Otto, věk 19 letIrinin Dmytro, věk 18 letJanošťák Martin, věk 23 letLipčák Petr, věk 21 letMatušová Jana, věk 36 letDubská Lucie, DiS, věk 26 let

zobrazit vedené akceMgr. Skalka Petr, věk 27 let

Mgr. Skalka Petr, věk 27 let
 
Práci s dětmi a mládeží se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Od této chvíle se také snažím pracovat na svém osobním rozvoji, absolvuji různé kurzy a tréninky směřující právě k této činnosti. Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. Zájmy mě navedly i ke studiu rekreologie v Olomouci, kde se rozvíjím po stránce spíše teoretické. Reprezentuji ČR ve famfrpálu, rád hraji na kytaru, užívám si různé outdoorové aktivity s přáteli, plavu a hraji deskové hry.
Můj tým vedoucích:
Řezáč Michal, věk 23 letAndrýsek Martin, věk 26 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Stilzová Veronika, věk 23 let

Bc. Stilzová Veronika, věk 23 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde také celý život žiji. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent (nyní praktická sestra) a Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s., obor všeobecná sestra. Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Pátým rokem pracuji v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně, poté i na HPP. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z velké rodiny, mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitostí pro práci s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.
Můj tým vedoucích:
Stejskalová Šárka, věk 20 letVlková Simona, věk 45 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 let
 
Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování. Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 20 letFreithová Monika, věk 19 letMgr. Mlejnek Tomáš, věk 31 letCvik Adam, věk 28 letBc. Machek Luboš, věk 27 letBc. Plecitá Veronika, věk 26 letKopecká Romana, věk 23 letKratochvílová Aneta, věk 22 letCvik Mikuláš, věk 22 let

zobrazit vedené akceVašťák Vít, věk 27 let

Vašťák Vít, věk 27 let
 
Ahoj, jmenuji se Víťa a baví mě turistika, zálesáctví a sporty. Rok jsem jezdil závodní cyklistiku, takže vím, co je to spolupráce. Jsem komunikativní a kreativní typ a jsem pro každou srandu.
Můj tým vedoucích:
Musil Marek, věk 19 letBevelágua Ladislav, věk 38 letJaroš Jakub, věk 31 letZicha Tomáš, věk 31 letVašťáková Markéta, věk 24 letProcházka Lukáš, věk 22 letŠupolová Eva, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Věcek František, věk 32 let

Mgr. Věcek František, věk 32 let
 
Pochází z královehradeckého kraje, vystudoval Pedagogickou Fakultu Univerzity Hradec Králové a momentálně působí jako učitel na SPŠE Pardubice. Práci s dětmi se věnuje od roku 2010, kdy si poprvé vyzkoušel školu v přírodě s CK Topinka, od té doby se aktivně účastní škol v přírodě, táborů, víkendovek a dalších akcí s dětmi. Díky těmto zkušenostem se také rozhodl změnit studijní obor z informatiky na učitelství. Celoročně také působí jako vedoucí pionýrského oddílu. Díky absolvování mnoha akcí se seznámil s různými kolektivy dětí od nejmenších až po teenagery.
Můj tým vedoucích:
Bohata Ondřej, věk 24 letMUC. Kredbová Barbara, věk 25 let

zobrazit vedené akceŽurek Petr, věk 51 let

Žurek Petr, věk 51 let
 
Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, a s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to?
Můj tým vedoucích:
Kuklová Šárka, věk 19 letFrauenberg Martin, věk 36 letHlaváček Jakub, věk 23 letBayraktarová Pavla, věk 49 let