Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 39 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 39 let
 
V současné době jsem student doktorského studia a odborný asistent na Pedagogické fakultě v Olomouci. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2021 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Můj tým vedoucích:
Korbutová Nella, věk 28 letMgA Taubingerová Pavlína, věk 27 letSojková Lucie, věk 23 letDubcová Denisa, věk 23 let

zobrazit vedené akceBaziková Petra, věk 36 let

Baziková Petra, věk 36 let
 
Říkají mi Bazi nebo Bazička. Pracuji jako učitelka MŠ a práci s dětmi se věnuji 20 let. I v létě veškerý volný čas věnuji dětem (pobytové tábory + příměstské plavecké tábory). Vymýšlím a připravuji pestrý, a někdy i pěkně střelený program pro Vaše nejmenší. Většinou na táborech pro nejmenší děti supluji náhradní maminku.
Můj tým vedoucích:
Karasová Anežka, věk 20 letKuklová Šárka, věk 20 letKolková Šárka, věk 20 letJína Martin, věk 19 letHárovníková Adéla, věk 19 letDytrtová Nicolle, věk 18 letZachařová Anna Marie, věk 18 letJánská Veronika, věk 18 letSmrčková Daniela, věk 17 letMatušová Jana, věk 38 let

zobrazit vedené akceBc. Bechyně Roman, věk 24 let

Bc. Bechyně Roman, věk 24 let
 
Zdravím všechny děti, teenagery a dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů CK Topinka. Odmaturoval jsem na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi. Během studia jsem si vyzkoušel práci s dětmi nejrůznějšího věku a specifik, díky čemuž jsem nasbíral cenné zkušenosti. Zároveň jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku i prevenci vzniku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. V současnosti jsem studentem Pedagogické fakulty v Českých Budějovicích, mými obory jsou angličtina a němčina. Zároveň pracuji jako středoškolský učitel teoretické výuky. Těším se na skvělý letní týden plný zábavy, her a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Holan Miloslav, věk 25 letBechyně Radim, věk 24 letKoubek Vojtěch, věk 22 letKrálík Lukáš, věk 22 letChvátalová Eva, věk 22 letVavřinová Lucie, věk 21 letChvátal Mojmír, věk 20 letChoutková Tereza, věk 20 letBoreš Tomáš, věk 19 letHolečková Vendula, věk 19 letHolubová Anna, věk 18 letSodomková Iveta, věk 47 letZacha Marek, věk 32 letGoldschalt Daniel, věk 32 letBc Rysková Zuzana, věk 27 letHron Marek, věk 25 letOtt Tomáš, věk 24 letTeplá Daniela, věk 24 letMlejnská Johana, věk 24 letLainová Bára, věk 20 let

zobrazit vedené akceBenda Jiří, věk 23 let

Benda Jiří, věk 23 let
 
Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí a později jako hlavní vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Krásná školní letá bohužel už skončily, proto nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Můj tým vedoucích:
Procházková Beáta, věk 20 letMikulec František, věk 20 letBcA. Hrdlička Jan, věk 24 letPalička Robert, věk 21 letLudwig Lukáš, věk 32 letBudín Matyáš, věk 19 letLainová Bára, věk 20 let

zobrazit vedené akceBenešová Hana, věk 50 let

Benešová Hana, věk 50 let
 

zobrazit vedené akceMgr. Beran Jiří, věk 32 let

Mgr. Beran Jiří, věk 32 let
 
Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie. Působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Jako externí pracovník také vyučuji na Jihočeské univerzitě předmět Rozvoj osobnostních kompetencí. Svůj osobnostní rozvoj dále rozvíjím jako frekventant na osobu zaměřeného psychoterapeutického výcviku, který absolvuji pod PCA institutem v Brně. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí i lektorů mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurzem pro hlavní vedoucí a kurzem přežití. V rámci sebevzdělávání jsem absolvoval kurz Quo vadis od Prázdninové školy Lipnice. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Zkušenosti na poli zážitkové pedagogiky jsem rozšířil také prací pro firmu DoSvěta, kde jsem působil na pozici lektora a šéflektora zážitkových adaptačních kurzů. Co můžu budoucím účastníkům slíbit je, že si na mých kurzech mohou osahat a kultivovat všechny složky své osobnosti. Občas si sáhnou na své fyzické a psychické hranice a rozšíří tak svou komfortní zónu. To vše v bezpečné atmosféře. Nicméně nejdůležitější je stejně přístup každého účastníka, protože každý si odnese jen tolik, kolik do kurzu sám vloží. Moje životní kréda zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější. Zážitek nemusí být hezký, ale musí být silný.
Můj tým vedoucích:
Balnar Dominik, věk 18 letFrauenberg Martin, věk 38 letOpatřilová Kristýna, věk 25 letMlejnská Johana, věk 24 letBc. Militká Soňa, věk 23 letMgr Vlková Pavla, věk 37 let

zobrazit vedené akceBergman Martin, věk 42 let

Bergman Martin, věk 42 let
 
Narodil jsem se v Ivančicích a posledních pár let bydlím se svou rodinou v Hustopečích. Mám manželku a dvě děti. Od mala jsem jezdil jako tramp na různé výlety a tábory po celé republice. Vždy tam musela být voda :-), protože, tam jsem jako doma. Miluju přírodu a všechny aktivity s ní spojené, od běžné procházky až po sportovní vyžití... V táborovém prostředí se v rámci volného času při zaměstnání věnuji od roku 2011. Baví mě trávit volný čas mezi dětmi, vymýšlet jim nabitý program a podílet se na jejich letních zážitcích, které si odvezou z tábora.
Můj tým vedoucích:
Mikulec František, věk 20 letPešek Michal, věk 45 letHanušová Lucie, věk 35 letBc. Houserová Mirka, věk 27 letBraumová Barbora, věk 24 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 26 let

Bohata Ondřej, věk 26 let
 
HLAVNÍ VEDOUCÍ Profesionální tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Narodil se v Litoměřicích, kde se jako malý věnoval komerčnímu aerobiku. Od 14 let závodně tančil a následně i choreografoval v taneční škole DMC Revolution. Následně se přesunul do Mostecké taneční skupiny Institute of TOG, kde získal s týmem titul vice-mistr Evropy. Aktuálně ho můžete vidět tančit v mnoha předních pražských muzikálech a s taneční skupinou IF dancers tanečně doprovázet přední české zpěváky a akce.
Můj tým vedoucích:
Říhová Dominika, věk 20 letFederhans Jiří, věk 30 letKorbutová Nella, věk 28 letSehnoutková Veronika, věk 27 letPodzimková Veronika, věk 25 letBláhová Radka, věk 25 letJánský Roman, věk 24 letLainová Bára, věk 20 letMUDr Pšurná Jana, věk 66 letMUDr. Nováková Lucie, věk 37 letMankovicky Michaela, věk 35 let

zobrazit vedené akceBc. Borešová Klára, věk 23 let

Bc. Borešová Klára, věk 23 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Petruška Ondřej, věk 22 letVavřinová Lucie, věk 21 letMunkhbaatar Purevtsengel, věk 18 letBoreš Tomáš, věk 19 letKubešová Dominika, věk 24 letBc. Hrabovská Miroslava, věk 23 let

zobrazit vedené akceIng. Bryxová Pavla, věk 29 let

Ing. Bryxová Pavla, věk 29 let
 
Jmenuji se Pája a na naše tábory jezdím už od roku 2006. Poprvé jsem jela jako táborník na celotáborovou hru ZOO. Jezdila jsem do Varvažova tak dlouho, až jsem jednoho dne přerostla ve vedoucí. Naše tábory jsou už víc jak 15 let nepostradatelnou součástí mého léta. Baví mě na nich především vymýšlet nové zapeklité hry a příběhy, u kterých děti ztratí pojem o dění kolem. Pro mě je to skvělá forma aktivní dovolené, kde si člověk odpočine od městského shonu a zároveň dělá něco, co má smysl.
Můj tým vedoucích:
Klíma Richard, věk 25 letFürstenzellerová Kristina Anna, věk 22 letStředová Marcela, věk 46 letVican Jan, věk 23 letLodrová Lenka, věk 23 letGregorková Tereza, věk 23 letLainová Bára, věk 20 letMankovicky Michaela, věk 35 let

zobrazit vedené akceČihounek František, věk 24 let

Čihounek František, věk 24 let
 
Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 9 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Můj tým vedoucích:
Bui Pavel, věk 21 letKrausová Nela, věk 22 letZavadilová Zuzana, věk 19 letVrba Daniel, věk 17 letČerná Šárka, věk 18 letStrejčková Adéla, věk 17 letDrdová Kamila, věk 45 letHrazdil Michal, věk 27 letMatušová Jana, věk 38 let

zobrazit vedené akceČurdová Andrea, věk 22 let

Čurdová Andrea, věk 22 let
 
Je mi 22 let. Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Pocházím z Děčína. Ráda pracuji s dětmi ve svém volnu.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Šárka, věk 22 letJakubše Matěj, věk 21 letKřížová Terezie, věk 20 letBerdarová Anna, věk 20 letLaczová Kristýna, věk 20 letBilý Matěj, věk 18 letKovačičová Kateřina, věk 18 letAlačková Andrea, věk 19 let

zobrazit vedené akceBc. Hladký Petr, věk 31 let

Bc. Hladký Petr, věk 31 let
 
Ahoj, jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepis. Při studiu působím jako učitel na základní škole na Praze 10, kde učím angličtinu, výchovu k občanství a dějepis. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 25 let

Holan Miloslav, věk 25 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Práce s dětmi mě baví, proto se každé léto věnuji táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 29 let

Horňáček Jiří, věk 29 let
 
Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 29 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Můj tým vedoucích:
König Pavel, DiS., věk 30 letKasala Richard, věk 23 letLudvik Jakub, věk 22 letKremla Jan, věk 32 letOmámik Lukáš, věk 29 letBogdanský Jakub, věk 27 letKovačičová Kateřina, věk 18 letLainová Bára, věk 20 letMUDr Pšurná Jana, věk 66 let

zobrazit vedené akceBc. Horník Štěpán, věk 37 let

Bc. Horník Štěpán, věk 37 let
 
Jsem nejstarší bratr ze 4 sourozenců, a proto mám v povaze od mala starat se o děti. K tomu je jedním z mých hlavních koníčků sport. Obzvláště zimní sporty jako jsou lyžování, snowboard a freeskiing. Během zimy pracuji jak instruktor a učím lyžovat děti převážně ve věku od 4 do 15 let. Licenci na učení mám již 4 roky a každý rok se aktivně věnuji výuce na lyžích. Baví mě sledovat pokroky dětí. V posledních letech rád objevuji nové disciplíny, jako freeskiing nebo freeriding.
Můj tým vedoucích:
Švadlenka Daniel, věk 23 letKárná Kristýna, věk 24 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 31 let

Janda Michal, věk 31 let
 
Ahoj, mé jméno je Michal a s CK Topinka už spolupracuji několik let. Začínal jsme jako vedoucí na školách v přírodě a postupem času i jako Vedoucí na Letních táborech. K mé oblíbenné činosti na akcich je zájem o to, jak se děti cítí a jestli se jim na akci líbí. Airsoftové akce jsou se mnou spojeny už minimálně tři sezóny. Máme kvalitní a pevný tým. Jinak pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Těšime se na vás! S pozdravem Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Vyleta Patrik, věk 30 letŠimko Luboš, věk 22 letKrč Lukáš, věk 21 letTomík Matěj, věk 21 letEliáš František, věk 19 letBc. Ošťádalová Barbora, věk 25 letLainová Bára, věk 20 letMUDr Pšurná Jana, věk 66 let

zobrazit vedené akceJánská Markéta, věk 21 let

Jánská Markéta, věk 21 let
 
Ahoj, jmenuji se Markéta a už se moc těším na letošní tábory. Studuji logopedii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Práce s dětmi mě baví. Trénuji předškoláky basketball. Co se týče sportu, mám ráda všechny druhy, hlavně ty adrenalinové. Ve volném čase ráda chodím po horách nebo jezdím na kole. :)
Můj tým vedoucích:
Čurdová Šárka, věk 22 letKirchnerová Eliška, věk 22 letBlumentrittová Anna, věk 22 letJakubše Matěj, věk 21 letKřížová Terezie, věk 20 letBerdarová Anna, věk 20 letKubánková Kristýna, věk 19 letKovačičová Kateřina, věk 18 letKorbutová Nella, věk 28 letMgA Taubingerová Pavlína, věk 27 letBc. Pokorná Alžběta, věk 24 letBillová Vendula, věk 23 letSojková Lucie, věk 23 letDubcová Denisa, věk 23 letBudín Matyáš, věk 19 letLainová Bára, věk 20 letAlačková Andrea, věk 19 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 29 let

Kakáč Martin, věk 29 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Ženíšková Pavla, věk 20 letMankovicky Michaela, věk 35 let

zobrazit vedené akceMgr. Kohout Martin, věk 24 let

Mgr. Kohout Martin, věk 24 let
 
Jsem studentem Masarykovy univerzity v Brně v magisterském studijním programu Učitelství chemie a biologie pro střední školy. Od malička miluji sport – dělal jsem judo, atletiku a jedenáct let jsem hrál volejbal, a to i na juniorské reprezentační úrovni. Rád poznávám a zkoumám přírodu a vše v ní, často vyrážím na procházky a výlety. Baví mě bavit druhé a připravovat pro ně zajímavý program, v němž se zvednou od počítačů a tabletů, zaměstnají na chvíli své tělo, ruce, mozek, a něco nového se při tom dozví, vyzkouší a rozšíří své obzory.
Můj tým vedoucích:
Boreš Tomáš, věk 19 letBechyně Radim, věk 24 letBc. Hrabovská Miroslava, věk 23 letBc. Bechyně Roman, věk 24 letKubešová Dominika, věk 24 letBc. Borešová Klára, věk 23 letMatušová Jana, věk 38 let

zobrazit vedené akceIng. Kot Martin, věk 46 let

Ing. Kot Martin, věk 46 let
 
Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do googlu nebo seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox, fitness, badminton), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že jsem u dětí oblíben, většina se jich na mé tábory každoročně vrací až do své dospělosti. To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti.
Můj tým vedoucích:
Kubánková Kristýna, věk 19 letDytrtová Nicolle, věk 18 letZachařová Anna Marie, věk 18 letSrbová Lucie, věk 40 letIng. Srba Jaromír, Ph.D., věk 40 letKrömrová Lenka, věk 30 letKorbutová Nella, věk 28 letPuchoň David, věk 24 letMatušová Jana, věk 38 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 23 let

Kratochvílová Aneta, věk 23 let
 
Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování a turistika. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, nebo si také ráda přečtu dobrou knihu. Dále hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si zabruslit. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Můj tým vedoucích:
Soukupová Marie Anna, věk 19 letVodáková Anna, věk 18 letBc. Hrabovská Miroslava, věk 23 letHanáková Eliška, věk 22 letHlomová Eliška, věk 23 letLainová Bára, věk 20 let

zobrazit vedené akceKrausová Nela, věk 22 let

Krausová Nela, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Nelča. Když jsem byla mladší, jezdila jsem moc ráda na všelijaké tábory – nasbírala jsem tak mnoho inspirace na hry a táborové aktivity – a nyní jako vedoucí na tábory jezdím snad ještě radši! Chtěla bych dětem předat radost z her, krásné vzpomínky a pomoci jim najít přátele, se kterými i po letech budou rádi vzpomínat na prosluněné a do sytosti užité prázdniny. Těším se na vás a na týden plný legrace!
Můj tým vedoucích:
Čihounek František, věk 24 letTišer Adam, věk 19 letZavadilová Zuzana, věk 19 letDrdová Kamila, věk 45 letHrazdil Michal, věk 27 letRandlíseková Veronika, věk 23 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 30 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 30 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 29 let a pracuji jako šéfredaktor v regionálním médiu Salonky HK. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi mé ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už posedmé, poslední čtyři roky jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Novotný Marek, věk 22 letHospodářská Lucie, věk 19 letKober Vojtěch, věk 18 letBareš Pavel, věk 24 let

zobrazit vedené akceMgr. Lacina Olga, věk 47 let

Mgr. Lacina Olga, věk 47 let
 
Můj tým vedoucích:
Metelková Tereza, věk 21 letKolková Šárka, věk 20 letBc. Hladký Petr, věk 31 letBár Tadeáš, věk 25 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 26 let

Lexa Patrik, věk 26 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu a všemu okolo tohoto zeleného sportu se věnuji zhruba jedenáct let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Se svými zkušenosti a zážitky se rád podělím a co nejvíce bych toho rád předal dále. Pro CK Topinka jsem jezdil dlouhou dobu jako oddílový vedoucí nebo instruktor airsoftové části programu, ale tato sezóna bude pro mě již několikátá za sebou v roli hlavního vedoucího. Za těch pár let máme své pevné jádro vedoucích, na které se mohu spolehnout. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her. V současné době pracuji jako servisní technik v airsoftové prodejně v Praze, rád předám zkušenosti i z této oblasti ;)
Můj tým vedoucích:
Weinlichová Tereza, Dis., věk 24 letBc. Kolářová Lenka, věk 22 letPalička Robert, věk 21 letMikulec František, věk 20 letKovačičová Kateřina, věk 18 letBevelágua Ladislav, věk 40 letPešek Michal, věk 45 let

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 23 let

Lipčák Petr, věk 23 let
 
Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 4. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Bydlím v Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Mám za sebou ukončený druhý cyklus sólového zpěvu na ZUŠ, a již třetím rokem jsem členem pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Rád poznávám nové lidi a nová místa, miluji společenské hry, pěší turistiku a zbytek volného času je v rukou filmů a knih. Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním. Zvlášť v aktuální době.
Můj tým vedoucích:
Kirchnerová Eliška, věk 22 letSchallerová Alexandra, věk 23 letNovotný Otto, věk 20 letHlávková Adriana, věk 21 letPetříčková Lucie, věk 21 letStará Nikola, věk 20 letMikešová Kristýna, věk 20 letHochman Lukáš, věk 19 letHochman Kryštof, věk 19 letKubánková Kristýna, věk 19 letŠtudlar John, věk 18 letMikešová Pavlína, věk 18 letŘežábková Natálie, věk 18 letIng. Lukášková Ludmila, věk 28 letSojková Lucie, věk 23 letLišková Markéta, věk 23 letDubcová Denisa, věk 23 letKoppová Denisa, věk 23 letHnátková Adéla, věk 17 letTurcanu Maksym, věk 17 letImramovský Tomáš, věk 30 let

zobrazit vedené akceIng. Lukášková Ludmila, věk 28 let

Ing. Lukášková Ludmila, věk 28 let
 
Ahoj, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.

zobrazit vedené akceMacháčková Žaneta, věk 22 let

Macháčková Žaneta, věk 22 let
 
Ahoj, pracuji jako copywriter. Jsem studentka vysoké školy na fakultě strojního inženýrství, na střední jsem studovala umělecký obor, v jehož studiu pokračuji i na VOŠ. Od malička jsem chtěla pracovat s dětmi, což si plním v létě, právě na letních táborech. Ve svém volném čase docházím do pěveckého sboru, hraji na několik hudebních nástrojů, fotím, věnuji se grafice, rekreačně sportuju a v neposlední řadě pomáhám obci pořádat akce pro děti (dětské dny, soutěže, čarodejnice, příměstské tábory...). Mimo to trávím čas i hlídáním dětí.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Andrea, věk 22 letČurdová Šárka, věk 22 letSudíková Tereza, věk 20 letEliáš František, věk 19 letRössler Václav, věk 19 letBorovcová Kateřina, věk 19 letBilý Matěj, věk 18 letHeržy Vojtěch, věk 24 letBc. Martínková Anna, věk 25 letDubcová Denisa, věk 23 letKrálík Lukáš, věk 22 letSwiech Tomáš Jindřich, věk 20 letSobotka Jáchym, věk 19 letBc. Chládek David, věk 25 letMatušová Jana, věk 38 letMankovicky Michaela, věk 35 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 24 let

Mlejnská Johana, věk 24 let
 
Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Frauenberg Martin, věk 38 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 24 letMichálková Nikola, věk 22 letMlejnská Kateřina, věk 19 letBalnar Dominik, věk 18 letMarešová Eliška, věk 18 letBc. Plecitá Veronika, věk 28 letBc. Hlaváček Jakub, věk 25 letHolan Miloslav, věk 25 letBc. Zemanová Zuzana, věk 25 letMatušová Jana, věk 38 let

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 21 let

Musil Marek, věk 21 let
 
Ahoj, jmenuji se Marek. Pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Airsoftu se věnuji již od malička. Nyní se účastním i větších akcí, jako je například Lizzard, Kandahar atd. Zkušenosti mám z oblasti CQB, taktiky Policie a z určité části i zelené taktiky. Vzhledem k tomu, že jsem ještě "nedávno" jezdil jako dítě na tyto tábory, tak vím zcela přesně, co děti baví a přejí si na táboře zažít. Celý koncept tábora proto sestavuji tak, aby si maximální požitek odnesli jak děti, tak i vedoucí. Na letošní tábor 2022 vymýšlíme excelentní celotáborovou hru, kterou Růžená zažila v předešlém roce a děti si ji neskutečně vychvalovaly. Hra bude opět probíhat nonstop po celou dobu tábora! Každý táborník se vžije do své předem připravené role a bude plnit nevídané úkoly. Hra bude propracovaná do nejmenšího detailu. Pokud si chcete tábor užít na 100 % a přiučit se i nové věci, tak určitě jeďte se mnou a s mým týmem. Těšíme se na vás!
Můj tým vedoucích:
Matějček Jan, věk 25 letHorák Jan, věk 24 letPalička Robert, věk 21 letLudwig Lukáš, věk 32 letMajeský Lukáš, věk 22 letKurka Pavel, věk 21 letMikulec František, věk 20 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 25 let

Opatřilová Kristýna, věk 25 let
 
Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní. :)
Můj tým vedoucích:
Šlégr Lukáš, věk 37 letBc. Plecitá Veronika, věk 28 letBc. Ondrašíková Lenka, věk 25 letMlejnská Johana, věk 24 letBc. Militká Soňa, věk 23 letHromádková Michaela, věk 23 letChromcová Anna, věk 20 letVaněk Adam, věk 19 letMüllerová Hana, věk 18 letBc Václavek Richard, věk 27 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 24 let

zobrazit vedené akceBc. Ošťádalová Barbora, věk 25 let

Bc. Ošťádalová Barbora, věk 25 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Kureš Ondřej, věk 22 letMacháčková Žaneta, věk 22 letSwiech Tomáš Jindřich, věk 20 letŘíhová Dominika, věk 20 letEliáš František, věk 19 letHeržy Vojtěch, věk 24 letSobotka Jáchym, věk 19 letHrazdil Michal, věk 27 letRössler Václav, věk 19 letImramovský Tomáš, věk 30 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 44 let

Bc. Palička Vladimír, věk 44 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie, členem AKC ČR a trenérem juniorského kuchařského teamu justcook.cz.
Můj tým vedoucích:
Jurníková Veronika, věk 21 letBc. Híreš Vojtěch, věk 23 letHlaváč Jarmil, věk 22 letMatušová Jana, věk 38 let

zobrazit vedené akcePazderník Tobiáš, věk 21 let

Pazderník Tobiáš, věk 21 let
 
Airsoftu se aktivně věnuji 7 let a stejně tak dlouho navštěvuji tábory CK Topinka. Na táborech jsem zažil dobrodružství jako táborník a v roce 2019 jsem dostal jedinečnou příležitost být oddílovým vedoucím. Tato příležitost mi přinesla spoustu nových dovedností a zkušeností. Věřím, že budu mít možnost se i v dalších letech setkávat v létě s novými táborníky a zažívat s nimi další úžasná dobrodružství.
Můj tým vedoucích:
Kovařík Dominik, věk 20 letSvoboda Marcel, věk 21 letMelichar Matyáš, věk 20 letPodlenová Karolína, věk 19 letBulawa Adam, věk 18 letMerta Tomáš, věk 18 letBc. Chyba Tomáš, věk 23 letMUDr. Nováková Lucie, věk 37 let

zobrazit vedené akceBc. Pejšová Michaela, věk 30 let

Bc. Pejšová Michaela, věk 30 let
 
Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji, i když mezi tím občas bloumám někde po světě. V současné době jsem na mateřské dovolené s dcerkou. Jako malá holka jsem začala jezdit na tábory, kterých jsem za těch několik let stihla dost - klasické a vodácké a v zimě lyžařské na horách. Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Volný čas využívám k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování. Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá. Už několik let působím jako profesorka magie v Bradavicích, kde s mladými kouzelníky čarujeme a bojujeme za svět kouzelníků. Mimo to působím na akcích mudlů, kde s detektivy řešíme záhady, s mořeplavci brázdíme vody Chorvatska nebo s klukama vedeme nerf bitvy :) Těším se na společné řádění na táboře! :)
Můj tým vedoucích:
Pejšová Marcela, věk 21 letChmelová Markéta, věk 21 letBěhoun Tomáš, věk 20 letMrzena Matěj, věk 20 letBendová Adéla, věk 19 letKnobová Lenka, věk 19 letKulhavá Klára, věk 19 letHospodková Eliška, věk 18 letTuček Filip, věk 18 letMüllerová Martina, věk 48 letIng. Bednář Michal, věk 38 letZacha Marek, věk 32 letBc. Cvik Mikuláš, věk 24 letCulka Jaromír, věk 24 letMatušová Jana, věk 38 let

zobrazit vedené akceIng. arch. Pivoňková Barbora, věk 27 let

Ing. arch. Pivoňková Barbora, věk 27 let
 
Ahoj, jmenuji se Barča Pivoňková a na tábory jezdím od svých 7 let. Od 16 let jsem nabírala zkušenosti jako praktikantka. Byla bych ráda, aby si děti užívaly tábora stejně jako já dříve, a i proto jsem začala pracovat jako vedoucí. Jako oddílová vedoucí jsem pracovala se středními dětmi, ale také jsem pomáhala při realizaci etapových her a provozních táborových činnostech. Tábor je pro mě nejen o dětech, ale i o vedoucích. Největší odměnou pro mě i můj tým je, když s námi děti chtějí jet příští rok znovu. Tábor je prostě nejlepší začátek prázdnin a každý rok se na něj opět těším.
Můj tým vedoucích:
Földi Marek, věk 23 letHeřmánek Filip, věk 21 letLaštovková Tereza, věk 21 letPokorný Jakub, věk 20 letVachuda Lukáš, věk 20 letNovotná Nikola, věk 20 letMelicharová Kateřina, věk 20 letTesárek Jan, věk 26 letAdamec Tomáš, věk 23 letBc Dobozyová Adéla, DiS, věk 24 letPodraská Kamila, věk 22 letTišerová Michaela, věk 25 letPešek Michal, věk 45 letDubská Lucie, DiS, věk 28 let

zobrazit vedené akceBc. Plecitá Veronika, věk 28 let

Bc. Plecitá Veronika, věk 28 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – Učitelství pro 1. stupeň a navazující magisterské studium. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Poté jsem úspěšně studovala bakalářské studium - Němčina a Angličtina. Od roku 2019 vyučuji v jazykové škole angličtinu podle metody Helen Doron, vyučuji děti ve věku 3 - 12 let. Velmi mě baví a naplňuje práce s dětmi. Dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s vámi.
Můj tým vedoucích:
Opatřilová Kristýna, věk 25 letPlecitá Dagmar, věk 49 letBc. Martínková Anna, věk 25 letKratochvílová Aneta, věk 23 letBc. Ondrašíková Lenka, věk 25 letBc. Pilný Martin, věk 24 letHárovníková Adéla, věk 19 letBudín Matyáš, věk 19 letLainová Bára, věk 20 letMatušová Jana, věk 38 let

zobrazit vedené akcePodraská Kamila, věk 22 let

Podraská Kamila, věk 22 let
 
Práce s menšími dětmi je přesně to, čemu se chci v životě věnovat, proto jsem se i rozhodla studovat pedagogickou školu. Velmi ráda rozvíjím sportovní dovednosti dětí, sama jsem sportovkyně, věnuji se závodně florbalu. Cizí mi ale nejsou ani jiné sporty. Když mě potkáte, tak nejspíš budu mít úsměv na rtech, ten neodkládám. Věřím, že tábor může být pro menší děti ta správná cesta k samostatnosti, proto se do jeho realizace ochotně zapojuji. Umím trpělivě vysvětlovat, nezkazit žádnou legraci a dětem dopřát pocit výjimečnosti. Akce pro CK Topinka: 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Dobrodružství rudých tváří 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Cesta do středozemě 2022 - Krkonoše - Lyžařský a snowboardový tábor

zobrazit vedené akceSchallerová Alexandra, věk 23 let

Schallerová Alexandra, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Saša, je mi 23 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně. Jsem studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného. Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi si užít pořádné množství nezapomenutelných zážitků a zábavy. ♥
Můj tým vedoucích:
Ing. Lukášková Ludmila, věk 28 letSvětlíková Anna, věk 21 letBěhoun Tomáš, věk 20 letBenka Maroš, věk 20 letKlement Tomáš, věk 19 letHochman Lukáš, věk 19 letHochman Kryštof, věk 19 letKurečka Kryštof, věk 19 letHojdová Tereza, věk 19 letOrnstová Tereza, věk 18 letHanáková Eliška, věk 22 letMatušová Jana, věk 38 letImramovský Tomáš, věk 30 let

zobrazit vedené akceMgr. Skalka Petr, věk 29 let

Mgr. Skalka Petr, věk 29 let
 
Práci s dětmi a mládeži se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. V poslední době už přecházím do lektorsko-mentorské pozice, kdy školím ostatní jak to mají dělat, aby to za něco stálo. Ačkoli už ostřílený a větrem ošlehaný vedoucí, stále si jezdím akce užívat a nezdá se, že by mě to přestávalo bavit, má dětská stránka určitě ještě nezestárla :-) Posuďte sami, šermuji, reprezentuji ČR ve famfrpálu, hraji na kytaru, chodím po slackline a nerad se nudím.

zobrazit vedené akceStilzová Simona, věk 27 let

Stilzová Simona, věk 27 let
 
Zdravím všechny táborníky a rodiče, jmenuji se Simona a pocházím z Prahy, kde celý život bydlím. Děti mě doprovází celý můj život, protože pocházím z velké rodiny, kdy jsem nejstarší z mých pěti sourozenců. Mám tedy dlouholetou praxi s hlídáním dětí různého věku doma. Při mém studiu na střední škole jsem si přivydělávala jako profesionální chůva. Vlastním certifikát chůvy přes hlídací portál dětí hlidacky.cz. Střední školu jsem poté dokončila maturitní zkouškou z oboru zdravotnického lycea, která je zahrnutá i částí z první pomoci, kterou ovládám. Po maturitě jsem se vydala trochu jinou cestou a pracovala jako osobní bankéř. Nyní jsem máma roční dcerky a tak se již nějaký čas zase věnuji jen práci s dětmi, tak abych mohla být co nejvíce s dcerou. Současně pracuji na částečný úvazek v dětském koutku. Účast na hlavních akcích * Výtvarný tábor pro nejmenší (děti ve věku 5-11 let) * Avatar (děti ve věku 10-15 let)
Můj tým vedoucích:
Borovcová Kateřina, věk 19 letBilý Matěj, věk 18 letHolmanová Rozálie, věk 18 letBc. Chládek David, věk 25 letMacháčková Žaneta, věk 22 letMerhautová Agáta, věk 18 letMatušová Jana, věk 38 letImramovský Tomáš, věk 30 let

zobrazit vedené akceBc. Stilzová Veronika, věk 25 let

Bc. Stilzová Veronika, věk 25 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde jsem do nedávna žila. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent a Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s., obor všeobecná sestra. Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Pět let jsem pracovala v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně, poté i na HPP. Nyní žiji a pracuji v Německu, abych se dále mohla rozvíjet a naučila se druhý jazyk. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z velké rodiny, mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitostí pro práci s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 22 letStejskalová Šárka, věk 22 letAndělová Lenka, věk 52 letBc. Rybáková Bohumíra, věk 24 letMrázková Martina, věk 22 let

zobrazit vedené akceIng. Šrámková Michaela, věk 25 let

Ing. Šrámková Michaela, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Michaela. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu grafickou. Nyní studuji na Univerzitě v Pardubicích. Ráda pracuji s dětmi, sama jsem jezdila na tábory. Mám za sebou několik táborů – viz přehled. Chtěla bych, aby děti odjížděly s úsměvem a plné zážitků, na tábor vzpomínaly dlouho a v dobrém. Úspěšně jsem prošla odbornou přípravou na hlavního vedoucího zakončenou testem. Závodně hraji volejbal a věnuji se focení. Kdo z Vás přežije Divoký západ?
Můj tým vedoucích:
Ing. Výmola Libor, věk 25 letKrausová Nela, věk 22 letŠrámková Denisa, věk 22 letBc. Huličková Kristýna, věk 22 letLainová Bára, věk 20 letMUDr Pšurná Jana, věk 66 let

zobrazit vedené akceŠvarcová Denisa, věk 27 let

Švarcová Denisa, věk 27 let
 
Ty tam jsou dny, kdy jsem ještě mohla jezdit na tábory jako účastník a užívat si pobyt v přírodě s fajn lidmi a u toho ještě soutěžit, vyhrávat, učit se novým dovednostem, bavit se... Ale moment... Všechno tohle na táborech stále zažívám. Jen z trochu jiného úhlu. Je to jiné, ale je to stejně super! Moc se těším, až si to s vámi zase užiju! Letos opět Španělsko!
Můj tým vedoucích:
Mgr. Skalka Petr, věk 29 letBc. Chludová Jitka, věk 26 letČihounek František, věk 24 letBc. Červinková Lucie, věk 22 let

zobrazit vedené akceTišerová Michaela, věk 25 let

Tišerová Michaela, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Michaela a už se moc těším na všechna prázdninová dobrodružství. Práce s lidmi a dětmi mě baví už od základní školy. Na tábory jezdím od první třídy a nepřestává mě to bavit, i když už jsem na tom druhém břehu. Studuju grafický design na Fakultě Ladislava Sutnara v Plzni. Ve volném čase ráda koukám na filmy, čtu knížky, chodím po horách a cestuji :) Akce pro CK Topinka: 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Indiáni 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Pán prstenů 2021 - Černá Hora - Ulcinj 2022 - Růžená - Stroj času Kurzy 2022 - akreditovaný kurz MŠMT "Hlavní vedoucí" 2012 - Zážitková pedagogika v praxi 1
Můj tým vedoucích:
Ing. arch. Pivoňková Barbora, věk 27 letTišer Adam, věk 19 letKopecká Romana, věk 24 letBc Dobozyová Adéla, DiS, věk 24 let

zobrazit vedené akceIng. Topinka Miroslav, věk 52 let

Ing. Topinka Miroslav, věk 52 let
 
Vystudoval ekonomiku na ČVUT, táborům se věnuje profesionálně od roku 1991. Zakladatel CK Topinka. Dcera: 28 let. Zájmy: lyžování, cestování, motoristický sport, adrenalinové akce
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 21 letBc. Chludová Jitka, věk 26 letTišerová Michaela, věk 25 letSudíková Tereza, věk 20 letBc. Chládek David, věk 25 letPodraská Kamila, věk 22 let

zobrazit vedené akceTůma Petr, věk 67 let

 
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceTurczyk David, věk 31 let

Turczyk David, věk 31 let
 
Jmenuji se David Turczyk, narodil jsem se 28.12.1990 v Brně, kde také prozatím žiji. Nyní pracuji jako fitness trenér ve fitness v Brně a v The Little Gym, kde jsem lektorem nesportovní gymnastiky pro děti od 3 do 12 let. Už od 6 let sportuji, začal jsem s fotbalem, poté následovalo plavání a pak házená. Nyní se věnuji naplno fitness. Jezdím na házenkářské kempy do Třeboně, od roku 2008 jako hráč a od roku 2010 jako trenér. Od roku 2012 jezdím s CK Topinka na dětský tábor a ŠVP. Práce s dětmi mě baví a nadále v ní budu pokračovat.

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 33 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 33 let
 
Narodila jsem se v Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách, v knihovnách a vytvářím metodické materiály. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Mimo práci mě baví zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Lepinová Nela, věk 21 letBc. Plecitá Veronika, věk 28 letHrazdil Michal, věk 27 letKratochvílová Aneta, věk 23 letHlaváč Jarmil, věk 22 letBc. Cvik Mikuláš, věk 24 let

zobrazit vedené akceVinšová Lenka, věk 25 let

Vinšová Lenka, věk 25 let
 
Jmenuji se Lenka Vinšová, mám dokončenou střední školu s maturitou a dva roky jsem studovala na UK MFF Fyziku zaměřenou na vzdělání ve spojení s matematikou. Studovala jsem rok na PedF UPOL jako hlavní předmět český jazyk a jako vedlejší matematika se společenskými vědami. Momentálně studuju VOŠSP Jahodovka obor sociální pedagogika, protože učit jsem chtěla od malička. Mám ráda přírodu, kde trávím spoustu svého volného času na výletech, zvířata, klid, práci s dětmi a knihy, které jsou důležitou náplní mé práce v knihkupectví. Na dětské tábory jako vedoucí jezdím od 18let, kde jsem vedla oddíl dětí v různém věku. Vedla jsem několik kroužků na mateřských a základních školách (flétna a věda na MŠ, kytara a věda na ZŠ). Ráda pracuji s dětmi, protože se od nich můžu něco naučit a zároveň se snažím naučit něco je zábavnou formou.
Můj tým vedoucích:
Kembitzká Kristýna, věk 20 letVinšová Anna, věk 18 letBc. Híreš Vojtěch, věk 23 letHlaváč Jarmil, věk 22 letLainová Bára, věk 20 letMgr Vlková Pavla, věk 37 let

zobrazit vedené akceMgr. Vlčková Jitka, věk 55 let

Mgr. Vlčková Jitka, věk 55 let
 
Pocházím ze Znojma. Pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole se specializací na hudební výchovu. Mezi mé zájmy a záliby patří cestování, hudba, rekreačně sport, společenský tanec, sebeobranný systém Krav maga. Na tábory jezdím od dětství v podstatě do současnosti. Ráda trávím volný čas s fajn lidmi a dětmi, které jsou na táboře rádi jako já.
Můj tým vedoucích:
Kabešová Johana, věk 19 letFurchová Veronika, věk 19 letHejret Vojtková Jana, věk 50 letHejret Pavel, věk 44 letMalingerová Lucie, věk 23 let

zobrazit vedené akceVlková Simona, věk 47 let

Vlková Simona, věk 47 let
 
Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky.

zobrazit vedené akceVraná Jana, věk 42 let

Vraná Jana, věk 42 let
 
Dobrý den, 20 let se věnuji jako fitness instruktor nejen dospělým, ale také dětem od 3let. Především v rozvoji motorických schopností a dovedností. A pro děvčata pořádám i taneční kroužky a sportovní soustředění. Jako vedoucí na tábory jezdím nárazově již od 20let. Sportovních soustředění se účastním každý rok. Mám kurz na pohybové hry, výtvarnou a řemeslnou tvorbu. Vystudovala jsem obor Management ve strojírenství, avšak děti a sport je pro mě rozhodně větší zábavou a přínosem. A to hlavně proto, že mám sama sedmiletou dcerku. Aktivně sportu se věnuji stále, především fitness, překážkovým závodům a turistice. Velkým koníčkem jsou také umělecké a produktové fotografie. Budu se na vás těšit.
Můj tým vedoucích:
Sodomková Iveta, věk 47 letZacha Marek, věk 32 letGoldschalt Daniel, věk 32 letBc Rysková Zuzana, věk 27 let

zobrazit vedené akceWeinlichová Tereza, Dis., věk 24 let

Weinlichová Tereza, Dis., věk 24 let
 
Jsem učitelkou na základní umělecké škole. Airsoft hraji rekreačně v malém týmu již 7 let a s ním se účastním různých airsoftových akcí. Tato sezóna pro mě bude šestou s CK Topinka, dále jsem spolupracovala s Tamis airsoft, pro které jsem jezdila jako instruktor airsoftových her. Těším se na další úspěšnou sezónu!

zobrazit vedené akceŽeníšková Pavla, věk 20 let

Ženíšková Pavla, věk 20 let
 
Ahoj, jmenuji se Pája a pocházím ze Šumavy. Mám vystudovaný cestovní ruch, ale v současné době bych se raději zaměřila na pedagogiku. Na základní škole jsem každé léto zažívala táborové dobrodružství. Na střední škole jsem na letní tábory nejezdila a táborové zážitky mi začaly chybět, proto jsem se rozhodla stát se vedoucí na letních táborech a opět zažívat táborové radovánky. Svůj volný čas nejčastěji trávím v přírodě na Šumavě, dobrovolnictvím na sportovních akcích a sportem – cyklistikou, inline bruslením, snowboardováním, lyžováním... Mým největším koníčkem je práce s dětmi – jsem šťastná, když slyším upřímný dětský smích. Malí neposedové mi sice ubírají spoustu energie, ale stačí jeden úsměv a veškerá ztracená energie je zpět. S dětičkami aktivně pracuji již 5 let – v zimě jsem instruktorkou lyžování, v létě jezdím na tábory a přes rok doučuji matematiku. Už se moc těším na společně strávený čas a na nové tváře.
Můj tým vedoucích:
MUDr. Nováková Lucie, věk 37 let

zobrazit vedené akceBc. Žurek Petr, věk 53 let

Bc. Žurek Petr, věk 53 let
 
Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to?
Můj tým vedoucích:
Kuklová Šárka, věk 20 letVaněk Adam, věk 19 letJanoušek Petr, věk 18 letBc. Majerová Veronika, věk 24 letImramovský Tomáš, věk 30 let