Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceBalogh Patrik, věk 48 let

Balogh Patrik, věk 48 let
 
Patrik, jinak také hlavas Paťas, učitel a muzikant, ochotný divadelník a hráč her všeho druhu. Na prvním táboře jsem byl před čtyřiceti lety – to byl ještě zázrak, když byl někde poblíž telefon. Dnes bych se radoval, kdyby žádný telefon na táboře nebyl! :-)
Můj tým vedoucích:
Klíč Antonín, věk 48 letDukát Matěj, věk 19 letVeverková Karolína, věk 18 letMgr. Kempa Martin, Ph.D., věk 40 letBaziková Petra, věk 34 letHos Tomáš, věk 30 letKotlářová Hana, věk 22 let

zobrazit vedené akceAxmannová Lucie, věk 22 let

Axmannová Lucie, věk 22 let
 
Jsem studentka Pedagogické fakulty UK. Již několik let se věnuji práci s dětmi. Pracovala jsem jako asistentka v předškolním zařízení pro děti, kde jsem vedla taneční a pohybovou přípravku pro děti. Také aktivně hlídám v rodinách. Baví mě práce s lidmi a jsem osoba velice přátelská a komunikativní. Mezi mé zájmy patří Street dance, sport, cestování a historie. V létě 2017 jsem pracovala jako Au pair ve Velké Británii, kde jsem se stala součástí anglické rodiny a měla jsem tak možnost poznat zdejší zvyky a zlepšit si své jazykové schopnosti.
Můj tým vedoucích:
Zatloukalová Zuzana, věk 37 letMgr. Černá Bára, věk 27 letVacková Tereza, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 let
 
V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Můj tým vedoucích:
Bc. Pejšová Michaela, věk 27 letBc. Králíková Lenka, věk 23 letPetrovičová Zuzana, věk 21 letPernica Ondřej, věk 20 letHlaváč Jarmil, věk 20 let

zobrazit vedené akceBár Tadeáš, věk 22 let

Bár Tadeáš, věk 22 let
 
Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 21 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu (obor strojař). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 13 let jsem se věnoval fotbalu a 3 roky fitness. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor, který rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)
Můj tým vedoucích:
Benčík Tomáš, věk 27 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBechyně Roman, věk 21 let

Bechyně Roman, věk 21 let
 
Dobrý den, jmenuji se Roman Bechyně. V současnosti studuji střední odbornou školu pedagogickou v maturitním ročníku. Ve volném čase pracuji jako externí pedagog volného času v DDM, kde vedu společně s bratrem-dvojčetem hudební, sportovní a umělecké kroužky, dále pracuji jako lektor angličtiny a němčiny pro děti. Na škole, kde studuji, pracuji jako vedoucí peerské skupiny, tudíž jsem velmi dobře obeznámen s problematikou sociálně patologických jevů. Rád čtu, jezdím na in-line bruslích, pracuji s dětmi. Věřím, že si společně užijeme spoustu zábavy a prožijeme příjemné letní dny.
Můj tým vedoucích:
Pertlová Anežka, věk 19 letRyndová Karolína, věk 19 letBechyně Radim, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBc. Beran Jiří, věk 29 let

Bc. Beran Jiří, věk 29 let
 
Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě nyní dokončuji navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie a k tomu působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Můj tým vedoucích:
Militká Soňa, věk 21 letHosnedl Mikuláš, věk 21 letMgr. Černíčková Andrea, věk 25 letŠnicerová Alena, věk 23 letNeckář Tomáš, věk 22 letOpatřilová Kristýna, věk 22 letBc. Ťoupalová Lenka, věk 22 letZáhorská Karin, věk 34 letVacková Tereza, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Blažková Tereza, věk 28 let

Mgr. Blažková Tereza, věk 28 let
 
Ahoj všichni, jmenuji se Tereza a už se na vás moc těším! Vystudovala jsem obor učitelství dějepis - německý jazyk pro výuku na ZŠ a SŠ, ale momentálně se věnuji hlavně práci s dětmi na prvním stupni. Konkrétně se jedná o výuku anglického jazyka, kreativní projekty k rozvoji jemné motoriky a využívání Montessori principů v celkovém přístupu k dětem. Volnočasovým aktivitám s dětmi se věnuji již od roku 2006 pod Domem dětí a mládeže v Domažlicích (instruktorka/vedoucí táborů s různým zaměřením) a od roku 2014 působím jako učitelka a vychovatelka na ZŠ, kde jsem se jen utvrdila v tom, že jsem si profesi zvolila správně. V neposlední řadě se soustředím na vlastní profesní rozvoj účastí na školeních všeho druhu - práce s dětmi s různými druhy SPU, Montessori principy ve výuce cizích jazyků, kresba pravou mozkovou hemisférou, zážitková pedagogika, ... Mezi mé zájmy patří hlavně četba, kresba, tvoření všeho druhu, zpěv a turistika. Nově se věnuji i výrobě vlastní kosmetiky od balzámů na rty po tvorbu vlastního parfému.
Můj tým vedoucích:
Čániová Čániová Soňa, věk 25 letVacková Tereza, věk 19 letKrálová Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 23 let

Bohata Ondřej, věk 23 let
 
---TANEČNÍK: zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Vícemistr Evropy 2016-Institute of TOG, MS, Několikanásobný MČR. Externí lektor v Centrum tance PRAHA, SECTOR. --- CHOREOGRAF: tanečních skupin, maturitních plesů, firemních akcí, projektů, muzikálu aj. --- MUZIKÁLOVÝ UMĚLEC: Sibyla královna ze Sáby, Romeo a Julie, Srdcový král, Bonnie a Clyde, Ples upírů, IAGO, Doktor ox, GALILEO, KRYSAŘ. --- PROFESIONAL ACTOR: V roce 2017 jsem tančil s Lucií Bílou- fifty:fifty O2 ARENA, Dagmar Peckovou cabaretní revue WANTED LUCERNA. V roce 2017, 2018 a 2019 jsem tančil / budu tančit na velkém koncertu MEJDAN ROKU S IMPULZEM (doprovází: Lucie Bílá, Michal David, Ewa Farná, Karel Gott, Petr Kolář, Dasha) v O2 aréně. V roce 2018 jsem tančil na velkém narozeninovém koncertu s KARLGEM GOTTEM v O2 areně! Sólově účinkuji na koncertu DANA HŮLKY 50 v Lucerně... a mnoho dalších neméně malých projektů.
Můj tým vedoucích:
Korbutová Nella, věk 25 letSehnoutková Veronika, věk 24 letKocourková Eliška, věk 24 letPodzimková Veronika, věk 23 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 20 let

Borešová Klára, věk 20 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 21 letKalina Lukáš, věk 24 letKohout Martin, věk 22 letKasala Richard, věk 20 letPořízková Kateřina, věk 20 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 27 let

Cvik Adam, věk 27 let
 
Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím doma čas s rodinou. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Tóthová Eva, věk 24 letLauterbach David, věk 21 letStrnad Michal, věk 19 letJanata Daniel, věk 19 letCvik Mikuláš, věk 21 letSuchodol Mikuláš, věk 21 letRybáková Bohumíra, věk 21 letStejskalová Adéla, věk 21 letKratochvílová Aneta, věk 21 letPokrajac Jan, věk 18 letBanýr Tomáš, věk 18 letKocur Daniel, věk 18 letHlaváč Jarmil, věk 20 letKrálová Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 39 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 39 let
 
Po cca skoro dvaceti letech táborových zkušeností v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů trávím tábory u CK Topinka více než deset sezón, a někdy to byly i celé dva měsíce prázdnin. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle již jen dva turnusy táborů, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Bc. Kafka Petr, věk 24 letKalina Lukáš, věk 24 letTykva Lukáš, věk 23 letMaška Patrik, věk 22 letVrba Daniel, věk 20 letFremund Jan, věk 20 letMgr. Vlčková Jitka, věk 52 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Flachs Jan, věk 22 let

Bc. Flachs Jan, věk 22 let
 
Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 23 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!
Můj tým vedoucích:
Klimešová Eliška, věk 20 letUlrych Petr, věk 32 letBc. Panenka Vojtěch, věk 24 letLutrýn Jiří, věk 23 letNémet Antonín, věk 23 letŠtromajerová Kristýna, věk 23 letKolářová Dominika, věk 23 letBc. Jacik Filip, věk 22 letMelichar Mikoláš, věk 22 letFranková Tereza, věk 21 letSuneghová Klára, věk 21 letFranková Agáta, věk 21 letSolčianská Tereza, věk 20 letNevrtalová Adéla, věk 20 letŠabatová Adéla, věk 18 letKopeček Šimon, věk 17 letMazal Jakub, věk 16 letTaranzová Barbora, věk 16 letMarková Eva, věk 60 letKovář Vít, věk 31 letHampová Markéta, věk 20 let

zobrazit vedené akceHegerová Pavlína, věk 23 let

Hegerová Pavlína, věk 23 let
 
Mimo práce s dětmi na táborech, na akcích pro veřejnost či v rodině se ráda věnuji výtvarným činnostem v podstatě všeho druhu: malba, modelování, jakákoli kreativní činnost. Proto jsem si i zvolila studium na pedagogické fakultě Karlovy univerzity, konkrétně obor výtvarná výchova a čeština, kde se mohu realizovat, a zároveň získávat praxi pro povolání budoucí učitelky. Ráda navštěvuji kulturní akce všeho druhu.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Tělupilová Kristina, věk 36 letMgr. Švábová Kateřina, věk 33 letBc. Kaprálová Kristýna, věk 22 letBarabášová Valentýna, věk 20 letHrách Aleš, DiS., věk 32 let

zobrazit vedené akceBc. Henyš Martin, věk 30 let

Bc. Henyš Martin, věk 30 let
 
Můj tým vedoucích:
Cvik Adam, věk 27 let

zobrazit vedené akceHlůšková Simona, věk 19 let

Hlůšková Simona, věk 19 let
 
Mám za sebou 8 let v tanečním oboru na ZUŠ. Myslím, že mám kamarádskou povahu a miluji děti. Studuji čtvrtý ročník gymnázia a mířím na vysokou školu. Od mala toužím pracovat s dětmi a vždy vymyslím nějakou zábavu pro své blízké. Ovládám základy zumby, lidových tanců, baletu. Myslím si, že jsem velice trpělivá, což je při výuce tance dost důležité. Tančím dlouho a věřím, že dokážu děti nadchnout i jim předat své zkušenosti.
Můj tým vedoucích:
Vaňásek Tadeáš, věk 19 let

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 22 let

Holan Miloslav, věk 22 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Bechyně Roman, věk 21 letVavřinová Lucie, věk 18 letPrendká Michaela, věk 22 letBechyně Radim, věk 21 letTeplá Daniela, věk 21 letMarian Demeter, věk 18 letHron Marek, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 26 let

Horňáček Jiří, věk 26 let
 
Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 24 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 28 let

Janda Michal, věk 28 let
 
Pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Benda Jan, věk 19 letFerenčíková Lucie, věk 29 letVyleta Patrik, věk 27 letKoldovská Klára, věk 26 letPhDr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 36 letMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

zobrazit vedené akceIng. Jeřábková Lucie, věk 25 let

Ing. Jeřábková Lucie, věk 25 let
 
Můj tým vedoucích:
Bc. Horník Štěpán, věk 34 let

zobrazit vedené akceBc. Kafka Petr, věk 24 let

Bc. Kafka Petr, věk 24 let
 
Jako účastník několika military táborů CK Topinka jsem se dopracoval až na místo vedoucího. Military tématika mě baví už od mého útlého dětství , to byl také jeden z důvod proč jsem si vybral a dokončil školu se zaměřením na bezpečnostní složky a integrovaný záchranný systém. V současné době studuji kriminalisticko právní specializaci na VŠFS. Už se nemůžu dočkat na práci s dětmi, které mají stejný zájem jako já.
Můj tým vedoucích:
Bečvařík Damián, věk 19 letŠtos Matěj Dalibor, věk 21 letKojetin Jakub, věk 25 letŠiffner Jan, věk 24 letKaňka Jan, věk 21 letFremund Jan, věk 20 letProcházka Jan, věk 19 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 26 let

Kakáč Martin, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Kaš Petr, věk 19 letVraná Jana, věk 39 letStránský Vojtěch, věk 22 letAudy Jakub, věk 21 letPhDr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 36 letMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

zobrazit vedené akceMgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 33 let

Mgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 33 let
 
Nazdárek kamarádi, jmenuji se Alžběta Karvánek Václavíková. V roce 2011 jsem ukončila studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Ve své profesi vidím rozhodně smysl. Vyučuji humanitní předměty a v rámci všech aktivit s dětmi se snažím svým svěřencům rozšiřovat nové obzory. Táborům se věnuji již mnoho let. :-) Jsem přesvědčena, že je nutné akceptovat osobnost každého dítěte, a proto jsem schopna a ochotna vytvořit program rozvíjející tělo i duši dítěte. Mám stejně ráda sportovní hry jako výtvarné a kreativní aktivity. Přestože během školního roku pracuji spíše se staršími dětmi na střední škole, znám i duši mladších dětí. Hry, které prosazuji, mají děti nejen pobavit, ale přinést jim i silný emoční zážitek. Každé dítě se chce schovávat, mít svůj úkryt, rozdělávat oheň, zpívat u kytary a mít prázdninové kamarády a táborové lásky. Věřím v to, že děti je nutné správně motivovat, protože dobrodružství na nikoho nikde nečeká, to musí mít člověk v sobě a být schopen jej přenést i na ostatní. A mladší i starší děti určitě o prázdninách dobrodružství potřebují. Akce pro CK Topinka: 2007 - Ostrovec - Harry Potter 2008 - Varvažov - Ztraceni 2009 - Varvažov - Mumie a Král Škorpion 2010 - Varvažov - Cesta kolem světa 2011 - Varvažov - Hvězdná brána 2012 - Varvažov - Legenda krále Artuše 2013 - Varvažov - Souboj titánů 2014 - Varvažov - Avatar 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2017 - Stará říše - Vysočina - Ztraceni v čase 2019 - Varvažov - Dobrodružství Rudých tváří
Můj tým vedoucích:
Pešek Michal, věk 42 letHamouz Pavel, věk 18 letLaštovková Tereza, věk 18 letMgr. Filipin Michal, věk 35 letMgr. Saaková Johanna, věk 26 letTesárek Jan, věk 24 letBc. Pivoňková Barbora, věk 24 letTišerová Michaela, věk 22 letBrychta Tomáš, věk 21 letAdamec Tomáš, věk 21 letDobozyová Adéla, věk 21 letFöldi Marek, věk 20 letCitová Adéla, věk 20 letPodraská Kamila, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Kocourek Luděk, věk 30 let

Bc. Kocourek Luděk, věk 30 let
 
Pocházím z Blanska nedaleko Moravského krasu. Ze svých studií na pedagogické fakultě mám nemalé zkušenosti s výchovou a výukou mládeže díky praxím na základních školách v Brně. Můj hluboký hlas vzbuzuje přirozenou autoritu, kterou uplatňuji při vedení dětí na dětských táborech (CK Topinka) již sedmým rokem. K mým zálibám patří bojové sporty a umění, příroda, hudba a turistika. Jsem veselá povaha a rád všem vyjdu vstříc.
Můj tým vedoucích:
Pazderník Tobíáš, věk 18 letLichnovský Petr, věk 29 letKalina Lukáš, věk 24 letMaška Patrik, věk 22 letVrba Daniel, věk 20 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceKohout Martin, věk 22 let

Kohout Martin, věk 22 let
 
Jsem studentem Masarykovy univerzity v Brně v bakalářském studiu Chemie a biologie se zaměřením na vzdělávání. Od malička miluji sport – dělal jsem judo, atletiku a jedenáct let jsem hrál volejbal, a to i na juniorské reprezentační úrovni. Rád poznávám a zkoumám přírodu a vše v ní, často vyrážím na procházky a výlety. Baví mě bavit druhé a připravovat pro ně zajímavý program, v němž se zvednou od počítačů a tabletů, zaměstnají na chvíli své tělo a něco nového se při tom dozví.
Můj tým vedoucích:
Kruchinová Veronika, věk 19 letŽurková Kateřina, věk 21 letMudr Šustková Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBc. Králíková Lenka, věk 23 let

Bc. Králíková Lenka, věk 23 let
 
Jmenuji se Lenka. Jsem studentka Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové. Od svých 8 let jsem jezdila na tábor Janovka u Velkého Šenova, takže v přírodě se neztratím. V 16 a 17 jsem na Janovce byla jako instruktorka a v 15 výpomoc do kuchyně. Doma mám malé sourozence, se kterými si ráda hraji. Mám zkušenosti i z dětských kroužků konkrétně divadelního, který jsem navštěvovala přibližně 5 let. Ve volném čase ráda čtu, kreslím a poslouchám hudbu.
Můj tým vedoucích:
Kureš Ondřej, věk 19 letPetrovičová Zuzana, věk 21 letBorešová Klára, věk 20 letPořízková Kateřina, věk 20 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 21 let

Kratochvílová Aneta, věk 21 let
 
Jmenuji se Aneta a pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mým nejmilejším sportem je plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si zajdu s přáteli zabruslit. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek a to samé chci předávat i dalším generacím.
Můj tým vedoucích:
Malovcová Zuzana, věk 19 letHrazdil Michal, věk 24 letSchreiberová Kristýna, věk 20 letHlomová Eliška, věk 20 letHanáková Eliška, věk 19 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceKrupička Tomáš, věk 26 let

Krupička Tomáš, věk 26 let
 
Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa, je mi 25 let a studuji obor jaderné inženýrství. Na tábor „Na Baronu“ jezdím téměř nepřetržitě už od svých čtyř let a tak se pro mě stal mým druhým domovem. Jako dítě jsem si prošel všemi oddíly, takže mám představu, co děti na táboře baví. Coby vedoucí jsem kromě přípravy celotáborové hry měl na starost vždy nejstarší oddíl dětí (Action Camp), u kterých jsem se pokoušel dále rozvíjet jejich dovednosti. Letos jsem se nadšeně vhrnul do hlavasování celého tábora a už se těším, až se uvidíme!
Můj tým vedoucích:
Kocourková Barbora, věk 20 letHrubý Petr, věk 19 letMrázek Martin, věk 19 letNaxera Karel, věk 18 letHermannová Anna, věk 19 letKrejčíková Pavlína, věk 19 letKotlanová Veronika, věk 19 letKulichová Kristýna, věk 18 letJirásek Jiří, věk 33 letHurdálek Michal, věk 29 letFürst Lukáš, věk 25 letHlušcová Martina, věk 25 letŠtika Jiří, věk 24 letVondráčková Michaela, věk 24 letPloch Miroslav, věk 22 letSoukupová Linda, věk 20 letHermann Jiří, věk 17 letHavelková Ivana, DiS., věk 24 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 27 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 27 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 27 let a pracuji jako šéfredaktor v Hradeckém deníku. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi moje ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už počtvrté, loni jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Novotný Marek, věk 19 letBc. Mlčáková Adéla, věk 24 letNovotný Jan, věk 21 letBareš Pavel, věk 21 letHrabalová Michaela, věk 20 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 23 let

Lexa Patrik, věk 23 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu se věnuji již devět let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Své zkušenosti bych rád předával dál. Pro CK Topinka jezdím jako vedoucí již řadu let. Tato sezóna je pro mě třetí za sebou ve funkci hlavního vedoucího. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her.
Můj tým vedoucích:
Weinlichová Tereza, Dis., věk 21 letKolářová Lenka, věk 19 letMusil Marek, věk 18 letBeran Jan, věk 18 letPalička Robert, věk 18 letBorůvková Nikola, věk 18 letMatějček Jan, věk 22 let

zobrazit vedené akceMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

Mgr. Lojdová Martina, věk 32 let
 
V současné době studentka doktorského programu Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 2007–2012 studovala bakalářský a poté magisterský program na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v oboru Pedagogika volného času. Po absolvování odborných seminářů (Seminář sociální práce a komunikace, Seminář psychosociální pomoci, Seminář psychoterapeutického výcviku) začala v roce 2007 s organizací volnočasových aktivit, kde působila v Občanském sdružení STŘED jako pedagog volného času, dále byla pracovníkem v Salesiánském středisku mládeže v Českých Budějovicích (2008-2009). Po absolvování kurzů Pedagogika zážitku 1,2,3 (2008-2009) stála v organizačním týmu lidí, kteří pořádali adaptační kurzy a programy zážitkové pedagogiky pro studenty středních a vysokých škol (Občanské sdružení OKNA 2009-2010 , JČU ČB 2009-2010). Zkušenosti také sbírala prostřednictvím letních dětských táborů jako oddílová vedoucí (LDT Seč, Příměstský tábor Třebíč, Canisterapeutický tábor Třebíč). Následoval Kurz první pomoci pro zdravotníky zotavovacích akcí, akreditace MŠMT (2009) a Kurz hlavní vedoucí dětských táborů, akreditace MŠMT (2011). Během studia v Českých Budějovicích splnila praxi v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež RUDA (2010), v Domově mládeže při Vyšší odborné škole v Třebíči (2010), praxi v Domě dětí a mládeže (2011), poté půlroční praxi v Psychoterapeutickém a krizovém centru pro děti a rodinu v Jihočeském kraji (2011). V Olomouci (2013) v rámci vzdělávání prošla kurzem Asertivita v praxi lektora, pro Fakultu tělesné kultury (2013) pořádala mezinárodní vědeckou konferenci a od roku 2013 působila v redakční radě časopisu Gymnasion-časopis pro zážitkovou pedagogiku spadající pod Prázdninovou školu Lipnice. Na jaře 2014 v rámci projektu POPUP odborně přednášela a organizovala teambuildingové akce v rámci ČR. V květnu 2015 se vrátila z čtvrtletní studijní stáže z Finska z University of Jyväskylä. Byla zapojena do projektu V4Voices týkající se mezinárodní integrace dětí a jejich zdraví, a to jako koordinátor pro volnočasovou oblast. V současné době je to již devátý rok, co spolupracuje s pražskou firmou CK Topinka, po získání Certifikátu o vedení zážitkového kurzu v anglickém jazyce jako hlavní lektor, píše pro organizaci metodické příručky, vede dětské tábory, adrenalinové či zážitkové programy v češtině, ale i angličtině, lektoruje adaptační a teambuildingové kurzy, organizuje zahraniční outdoorové pobyty v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Rakousku, Černé Hoře či na Slovensku. Realizuje programy a reprezentuje firmu v oblasti dětské reakreace na veletrzích (PVA EXPO Praha-For Kids , For Toys, Holiday World Praha) a v televizi (Snídaně s Novou). Od roku 2016 ve firmě působí jako personalista a lektor odborných campů. Ve volném čase působí jako lektor anglického jazyka v jazykové škole.

zobrazit vedené akceMaška Patrik, věk 22 let

Maška Patrik, věk 22 let
 
Můj tým vedoucích:
Bečvařík Damián, věk 19 letŇuňuk Tomáš, věk 18 letPazderník Tobíáš, věk 18 letTykva Lukáš, věk 23 letKratochvílová Aneta, věk 21 letFremund Jan, věk 20 letBc Štěrbová Radka, věk 45 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Metelka Jan, věk 35 let

Mgr. Metelka Jan, věk 35 let
 
Zkušená posila z řad pedagogů „tělocvikářů“ (UHK - Pedagogika volného času), která se po krátké pauze opět vrací k práci s dětmi na letních táborech. Sportovec a zastánce bezpečné dětské zábavy, který se nebojí zaujmout děti svým show-manstvím, hereckým nadáním a úžasnou hrou na kytaru či zpěvem. Má mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi na letních táborech, lyžařských školkách, lanových centrech či jako plavčík (trenérský kurz) i zdravotník. Svojí kreativností, zábavností a mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi, by chtěl nejen děti, ale i teenagery dovést k tomu, aby na letních táborech získávaly vzpomínky, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Táborové zkušenosti - CK Topinka: Klasický, Snadný, Rodinný - příměstský tábor, Pardubický kraj - Outdoorové centrum - Slovětický mlýn - Greenhors - Ruprechtice - Agama - Praha Práce s dětmi - lyžařská školka Ski-Lenka, Kebrlak - Vrchlabí - instruktor plavání a lanového parku - trenérství /OSVČ/
Můj tým vedoucích:
Žurek Petr, věk 50 letSolničková Kristýna, věk 28 letKoubek Vojtěch, věk 19 letTaubingerová Pavlína, věk 24 letHuťková Markéta, věk 23 letPodzemná Kateřina, věk 23 letOpatřilová Kristýna, věk 22 letAxmannová Lucie, věk 22 letPech Václav, věk 20 letSchallerová Alexandra, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Michelová Kristýna, věk 25 let

Bc. Michelová Kristýna, věk 25 let
 
Jmenuji se Kristýna a jsem studentkou Západočeské univerzity v Plzni, obor Tělesná výchova a sport. Trénuji již 8. rok moderní gymnastiku, kterou jsem cvičila dlouhých 14 let a mám tak zkušenosti s pořádáním soustředění. Práce s dětmi mě velice baví, a proto také mimo jiné spolupracuji s Nadací sportující mládeže, kde se zaměřujeme na testování schopností a dovedností u předškolních dětí. Mezi mé koníčky patří jednoznačně sport, a to hlavně v podobě kolektivních her, nejvíce však miluji tanec. Dále ráda poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě.
Můj tým vedoucích:
Hladký Petr, věk 28 letMgr. Dmitrišinová Kateřina, věk 25 letŠikola Jiří, věk 24 letVacková Tereza, věk 19 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 21 let

Mlejnská Johana, věk 21 let
 
Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Bc. Savara Otakar, věk 24 letMlejnský Jakub, věk 23 letHolan Miloslav, věk 22 letHosnedl Mikuláš, věk 21 let

zobrazit vedené akceOšťádalová Barbora, věk 22 let

Ošťádalová Barbora, věk 22 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 18 letHeržy Vojtěch, věk 22 letStránský Vojtěch, věk 22 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 41 let

Bc. Palička Vladimír, věk 41 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie a členem AKC ČR.
Můj tým vedoucích:
Petrovičová Zuzana, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Pejšová Michaela, věk 27 let

Bc. Pejšová Michaela, věk 27 let
 
Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji, i když mezi tím občas bloumám někde po světě. Jako malá holka jsem začala jezdit na tábory, kterých jsem za těch několik let stihla dost - klasické a vodácké a v zimě lyžařské na horách. Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Volný čas využiji k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování. Již třetím rokem působím jako profesorka magie v Bradavicích, kde s mladými kouzelníky čarujeme a bojujeme za svět kouzelníků. Mimo to působím na akcích mudlů, kde s detektivy řešíme záhady či s mořeplavci brázdíme vody Chorvatska. Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá. Těším se na společné řádění na táboře! :)
Můj tým vedoucích:
Zatloukalová Zuzana, věk 37 letTurczyk David, věk 28 letKheilová Nikola, věk 21 letŠubrtová Lucie, věk 20 letPhDr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 36 letMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

zobrazit vedené akcePetrovičová Zuzana, věk 21 let

Petrovičová Zuzana, věk 21 let
 
Ahoj! Volám sa Zuzka, mám 21 rokov, pochádzam z malej dedinky na západe Slovenska a v Česku tretím rokom študujem v Zlíne obor Anglický jazyk pre manažérsku prax. Čo sa týka vyplnenia môjho voľného času, mám rada dlhé prechádzky v prírode, bicyklovanie, cestovanie, kreslenie, čítanie kníh, spoločnosť zvieratiek a detský smiech. V táboroch s deťmi sa cítim ako doma, dni strávené s nimi mi doslova dodávajú energiu a skvelú náladu.
Můj tým vedoucích:
Pokorná Lucie, věk 19 letBc. Králíková Lenka, věk 23 letForejtová Kateřina, věk 19 letKirchnerová Eliška, věk 19 letJánská Markéta, věk 18 letPechánek Patrik, věk 20 let

zobrazit vedené akcePlecitá Veronika, věk 25 let

Plecitá Veronika, věk 25 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále ve volných chvílích se věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s Vámi.
Můj tým vedoucích:
Plecitá Dagmar, věk 47 letTurečková Tereza, věk 24 letMarian Demeter, věk 18 letMaršík Tomáš, věk 29 letRomanova Iryna, věk 25 letŽurková Kateřina, věk 21 letKratochvílová Aneta, věk 21 letPlecitý Tomáš, věk 20 letMalá Adéla, věk 20 letMudr Šustková Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceIng. Puchalová Ivana, věk 27 let

Ing. Puchalová Ivana, věk 27 let
 
V současné době jsem studentkou doktorského studia na čínské univerzitě Donghua se sídlem v Šanghaji. S mým studiem v zahraničí je spojeno spousta cestovaní jak po Asii, tak i rodné Evropě. V Číně jsem součástí programu pro rozvoj povědomí o Evropě u dětí na základních školách.
Můj tým vedoucích:
Bohata Ondřej, věk 23 letPodzemná Kateřina, věk 23 letKohout Martin, věk 22 letMgr. Vlčková Jitka, věk 52 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 let
 
Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).
Můj tým vedoucích:
Mgr. Ejemová Markéta, věk 45 letVíšek Vladislav, věk 42 letIng. Zoubková Kateřina, věk 39 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 letMgr. Šámalová Eva, věk 35 let

zobrazit vedené akceRutar Petr, věk 48 let

Rutar Petr, věk 48 let
 
Pochází z Brna. Profesionální instruktor airsoftu (15 let). Odborný garant airsoftových programů. S CK Topinka spolupracuje od začátku na akcích založených na hře airsoft (Airsoft, military, mini military, pánská jízda). Původní profesí voják z povolání.
Můj tým vedoucích:
Frk Vladislav, věk 19 letFicek Jan, věk 18 letKozel Petr, věk 18 let

zobrazit vedené akceBc. Skalka Petr, věk 26 let

Bc. Skalka Petr, věk 26 let
 
Práci s dětmi a mládeží se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Od této chvíle se také snažím pracovat na svém osobním rozvoji, absolvuji různé kurzy a tréninky směřující právě k této činnosti. Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. Zájmy mě navedly i ke studiu rekreologie v Olomouci, kde se rozvíjím po stránce spíše teoretické. Reprezentuji ČR ve famfrpálu, rád hraji na kytaru, užívám si různé outdoorové aktivity s přáteli, plavu a hraji deskové hry.
Můj tým vedoucích:
Řezáč Michal, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceStilzová Veronika, věk 22 let

Stilzová Veronika, věk 22 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde také celý život žiji. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent, kde jsem každý týden absolvovala praxe v pražských nemocnicích (FN Motol, FN Královské Vinohrady, ÚVN Střešovice). Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Studuji na Vysoké škole Duškova o.p.s., jako Všeobecná zdravotní sestra. Již čtvrtým rokem pracuji v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně poté i na HPP. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z rodiny, kde mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitost práce s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 19 letVlková Simona, věk 44 letBc. Janečková Lucie, věk 24 letKarafiátová Světlana, věk 23 letRybáková Bohumíra, věk 21 let

zobrazit vedené akceŠpunarová Jana, věk 24 let

Špunarová Jana, věk 24 let
 
Jsem studentkou pedagogické fakulty na Ostravské univerzitě. Již sedmým rokem se věnuji vedení tanečního kroužku a také působím jako vedoucí sportovního kroužku. Mezi mé záliby patří procházky se psem, jízda na kole a hlavně čas strávený s dětmi.
Můj tým vedoucích:
Műllerová Denisa, věk 23 letBělohoubková Věra, věk 23 letKročilová Kateřina, věk 22 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceŠvarcová Denisa, věk 24 let

Švarcová Denisa, věk 24 let
 
Na táborech mě nejvíce baví vymýšlet program, který bude stát opravdu za to, spolupráce s vedoucími, čas strávený venku a spousta dalšího. Ale to nejlepší ze všeho je to, když jsou děti šťastné, spokojené, spolupracují a vydají ze sebe maximum, aby předvedli, co v nich je.
Můj tým vedoucích:
Jašek Martin, věk 24 letHlaváč Jarmil, věk 20 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceIng. Topinka Miroslav, věk 49 let

Ing. Topinka Miroslav, věk 49 let
 
Vystudoval ekonomiku na ČVUT, táborům se věnuje profesionálně od roku 1991. Zakladatel CK Topinka. Dcera: 25 let. Zájmy: lyžování, cestování, motoristický sport, adrenalinové akce
Můj tým vedoucích:
Bc. Skalka Petr, věk 26 letŠvarcová Denisa, věk 24 letStilzová Veronika, věk 22 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 let
 
Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách, učím na Univerzitě Palackého v Olomouci. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování. Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 19 letRakovičová Veronika, věk 18 letKindermann Petr, věk 48 letMgr. Mlejnek Tomáš, věk 30 letMgr. Žaloudková Soňa, věk 30 letCvik Adam, věk 27 letBochníčková Michaela, věk 25 letBc. Rotterová Nicol, věk 24 letBc. Cibulková Zuzana, věk 23 letKopecká Romana, věk 22 letCvik Mikuláš, věk 21 letBližňák Viktor, věk 21 letNovotný Matěj, věk 21 letKellnerová Radka, věk 21 letRybáková Bohumíra, věk 21 letRosolová Lea, věk 21 letDohnalová Tereza, věk 20 letKavka Martin, věk 22 letLauterbach David, věk 21 letJanata Daniel, věk 19 letVelecká Kateřina, věk 22 letMudr Šustková Jana, věk 35 letKrálová Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceVašťák Vít, věk 26 let

Vašťák Vít, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Víťa a baví mě turistika, zálesáctví a sporty. Rok jsem jezdil závodní cyklistiku, takže vím, co je to spolupráce. Jsem komunikativní a kreativní typ a jsem pro každou srandu.
Můj tým vedoucích:
Pivoda Jiří, věk 19 letMusil Marek, věk 18 letKurka Pavel, věk 18 letBevelágua Ladislav, věk 37 letVašťáková Markéta, věk 23 letZáhorská Karin, věk 34 let

zobrazit vedené akceMgr. Věcek František, věk 31 let

Mgr. Věcek František, věk 31 let
 
Pochází z královehradeckého kraje, vystudoval Pedagogickou Fakultu Univerzity Hradec Králové a momentálně působí jako učitel na SPŠE Pardubice. Práci s dětmi se věnuje od roku 2010, kdy si poprvé vyzkoušel školu v přírodě s CK Topinka, od té doby se aktivně účastní škol v přírodě, táborů, víkendovek a dalších akcí s dětmi. Díky těmto zkušenostem se také rozhodl změnit studijní obor z informatiky na učitelství. Celoročně také působí jako vedoucí pionýrského oddílu. Díky absolvování mnoha akcí se seznámil s různými kolektivy dětí od nejmenších až po teenagery.
Můj tým vedoucích:
Mészáros Tomás, věk 33 letSuchý Ondřej, věk 31 letMgr. Pilnáčková Martina, věk 29 letMgr. Sládková Veronika, věk 27 letMUC. Kredbová Barbara, věk 24 letPilný Martin, věk 21 letKliková Milena, věk 21 letKalinová Sofie, věk 20 letZáhorská Karin, věk 34 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceVernerová Iva, věk 24 let

Vernerová Iva, věk 24 let
 
Airsoft hraji již přes šest let, a ačkoliv na něj teď není moc času, zůstává stále mou velkou vášní i prostředkem pro relaxaci. Školu už mám za sebou a jedinou mou náplní je nyní práce. Mé koníčky jsou hudba, četba, filmy, přátelé a hlavně zbraně a airsoft. S dětmi mám zkušenosti z předchozích let a z různých akcí jako pomocná síla. Jsem pro každou švandu a každé dobrodružství a troufnu si říct, že dokážu být fajn, ale i přísná a spravedlivá. Nejdůležitější pro mě ale bude, naučím-li někoho něco z toho, co umím já a pomůžou-li tyto zkušenosti v posunu dál i někomu jinému.
Můj tým vedoucích:
Havel Jiří, věk 40 letŠimek Jakub, věk 28 letFotr Lukáš, věk 21 letHauer Jiří, věk 21 letŠille Filip, věk 20 letZáhorská Karin, věk 34 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceŽurek Petr, věk 50 let

Žurek Petr, věk 50 let
 
Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, a s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to? Pro CK Topinka: - 2018 - Lektor Military camp Růžená Táborové zkušenosti: - 2019 - HV Školy v přírodě Živohošť - 2018 - HV Školy v přírodě Živohošť - 2018 - HV Školy v přírodě Nuselská - 2018 - HV Školy v přírodě Kořínek - 1995 - HV Letní tábor Nová Pláň - organizátor - 1993 - HV Letní tábor Kunčice p/O - organizátor - 1990 - 1997 - Zakladatel a vedoucí dětského Turistického oddílu T.O.R Vzdělání a kurzy : UPOL - Pedagog rekreologie Mezinárodní průkaz vůdce vodních plavidel M20 AČR - nrtm. v.z. Výkonný praporčík, velitel radiového vozu R3D
Můj tým vedoucích:
Hrazdil Michal, věk 24 letHanáková Eliška, věk 19 letMatušová Jana, věk 35 let