Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceBalogh Patrik, věk 48 let

Balogh Patrik, věk 48 let
 
Patrik, jinak také hlavas Paťas, učitel a muzikant, ochotný divadelník a hráč her všeho druhu. Na prvním táboře jsem byl před čtyřiceti lety – to byl ještě zázrak, když byl někde poblíž telefon. Dnes bych se radoval, kdyby žádný telefon na táboře nebyl! :-)
Můj tým vedoucích:
Baziková Petra, věk 34 let

zobrazit vedené akceAxmannová Lucie, věk 22 let

Axmannová Lucie, věk 22 let
 
Jsem studentka Pedagogické fakulty UK. Již několik let se věnuji práci s dětmi. Pracovala jsem jako asistentka v předškolním zařízení pro děti, kde jsem vedla taneční a pohybovou přípravku pro děti. Také aktivně hlídám v rodinách. Baví mě práce s lidmi a jsem osoba velice přátelská a komunikativní. Mezi mé zájmy patří Street dance, sport, cestování a historie. V létě 2017 jsem pracovala jako Au pair ve Velké Británii, kde jsem se stala součástí anglické rodiny a měla jsem tak možnost poznat zdejší zvyky a zlepšit si své jazykové schopnosti.
Můj tým vedoucích:
Kozáková Kateřina, DiS., věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 let
 
V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Můj tým vedoucích:
Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 letMgr. Holečková Šárka, věk 50 letMgr. Štenclová Veronika, věk 27 letMgr. Kohutová Veronika, věk 27 let

zobrazit vedené akceBár Tadeáš, věk 22 let

Bár Tadeáš, věk 22 let
 
Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 21 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu (obor strojař). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 13 let jsem se věnoval fotbalu a 3 roky fitness. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor, který rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceBechyně Roman, věk 21 let

Bechyně Roman, věk 21 let
 
Zdravím všechny děti, teenagery i dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů. Vystudoval jsem Střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi. Už během studia jsem měl možnost pracovat s dětmi nejrůznějšího věku a nejrůznějších specifik, což mi dalo nemalé zkušenosti. V současnosti jsem studentem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde studuji kombinaci anglický a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání. Ve volném čase pracuji jako lektor AJ a NJ v jazykové škole a jako externí pedagog volného času v DDM Čáslav a DDM České Budějovice, kde vedu umělecké, jazykové, sportovní a hudební kroužky. Několik let jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. Věřím, že si společně užijeme skvělý týden plný her, zábavy a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Mlejnská Johana, věk 21 letPertlová Anežka, věk 20 letRyndová Karolína, věk 19 letBechyně Radim, věk 21 letTeplá Daniela, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBenčík Tomáš, věk 28 let

Benčík Tomáš, věk 28 let
 
Ahoj! Jmenuji se Tomáš a jsem z Olomouce. S fotbalem mám více než dvacetileté zkušenosti. Začal jsem hrát ve čtyřech letech v Olomouci na Nových Sadech, postupně jsem si prošel více kluby až do dospělé kategorie. V současnosti fotbal již aktivně nehraji ze zdravotních a pracovních důvodů. Momentálně dokončuji 3. ročník na FTK UP, obor trenérství a sport - bakalářské studium. Mimo sport se zajímám také o jazyky a historii. Už se nemohu dočkat, až spolu strávíme týden plný fotbalu a ostatních her!
Můj tým vedoucích:
Kozáková Kateřina, DiS., věk 25 let

zobrazit vedené akceBenda Jiří, věk 21 let

Benda Jiří, věk 21 let
 
Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Pro CK jsem jezdil jako vedoucí na tábory s mým bratrem Patrikem Lexou, který dělal hlavního vedoucího. Ačkoliv nejsem studentem a nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Můj tým vedoucích:
Dubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Beran Jiří, věk 29 let

Bc. Beran Jiří, věk 29 let
 
Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě nyní dokončuji navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie a k tomu působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Můj tým vedoucích:
Šnicerová Alena, věk 23 letOpatřilová Kristýna, věk 23 letBc. Ťoupalová Lenka, věk 23 letMilitká Soňa, věk 21 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Blažková Tereza, věk 28 let

Mgr. Blažková Tereza, věk 28 let
 
Ahoj všichni, jmenuji se Tereza a už se na vás moc těším! Vystudovala jsem obor učitelství dějepis - německý jazyk pro výuku na ZŠ a SŠ, jsem třídní v šestém ročníku, ale také se věnuji práci s dětmi na prvním stupni. Konkrétně se jedná o výuku anglického jazyka, kreativní projekty k rozvoji jemné motoriky a využívání Montessori principů v celkovém přístupu k dětem. Volnočasovým aktivitám s dětmi se věnuji již od roku 2006 pod Domem dětí a mládeže v Domažlicích (instruktorka/vedoucí táborů s různým zaměřením) a od roku 2014 působím jako učitelka a vychovatelka na ZŠ, kde jsem se jen utvrdila v tom, že jsem si profesi zvolila správně. V neposlední řadě se soustředím na vlastní profesní rozvoj účastí na školeních všeho druhu - práce s dětmi s různými druhy SPU, Montessori principy ve výuce cizích jazyků, kresba pravou mozkovou hemisférou, zážitková pedagogika, ... Mezi mé zájmy patří hlavně četba, kresba, tvoření všeho druhu, zpěv a turistika. Nově se věnuji i výrobě vlastní kosmetiky od balzámů na rty po tvorbu vlastního parfému.
Můj tým vedoucích:
Chvátalová Eva, věk 20 letBorešová Klára, věk 21 letVacková Tereza, věk 20 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 23 let

Bohata Ondřej, věk 23 let
 
Profesionální tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Narodil se v Litoměřicích, kde se jako malý věnoval komerčnímu aerobiku. Od 14 let závodně tančil a následně i choreografoval v taneční škole DMC Revolution. Následně se přesunul do Mostecké taneční skupiny Institute of TOG, kde získal s týmem titul vice-mistr Evropy. Aktuálně ho můžete vidět tančit v mnoha předních pražských muzikálech a s taneční skupinou IF dancers tanečně doprovázet přední české zpěváky a akce. MUZIKÁLY: V roce 2016 úspěšně obstál u konkurzu do pražského muzikálu Sibyla královna ze Sáby, která mu odstartovala divadelní kariéru, které se věnuje dodnes. Na svém účtu má přes desítku muzikálových titulů např.: Ples upírů, Krysař, Wicked, Bonnie a Clyde, Galileo a další. SHOW: Od roku 2017 začal spolupracovat s předními hudebními produkcemi a díky tomu tanečně doprovázel hudební špičky české scény jako je například Lucie bílá, Ewa Farná, Michal David, Dagmar Pecková, Daniel Hůlka, Petr Kolář anebo sám mistr Karel Gott, kde měl tu čest účinkovat na jeho posledním koncertu v o2 aréně. Dále se podílel na akcích Mejdan roku s impulsem 2017,2018,2019. Rok 2020 odstartoval velkou muzikálovou show - Nejslavnější české muzikály v o2 aréně. CHOREOGRAF: Začátky choreografování byly hned ze začátku v taneční skupině DMC Revolution. Následně přes choreografování maturitních plesů začal choreografovat své vlastní taneční projekty. Aktuálně spolupracuje s tanečnicí Qašou a k tomu již Druhým rokem choreografuje Ústecké muzikály pod vedením DDM UnL. Pro CK Topinka: Dance camp - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 14.7. - 21.7.2018 ) Muzikálový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 18.8. - 25.8.2018 ) Taneční tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 15.7. - 22.7.2017 )
Můj tým vedoucích:
Sehnoutková Veronika, věk 24 letPodzimková Veronika, věk 23 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 21 let

Borešová Klára, věk 21 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 21 letPořízková Kateřina, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceMgr. Coufal Roman, věk 44 let

Mgr. Coufal Roman, věk 44 let
 
Zdravím všechny rodiče i děti. Jmenuji se Roman Coufal a od roku 1975 poznávám tento svět. Na tábory jsem začal jezdit v 1. třídě, v 7. třídě jsem vstoupil do tábornicko-turistického oddílu se zaměřením na karate a sebeobranu Shin-ko-do, kde jsem byl nejprve jako účastník, později jako instruktor, vedoucí, zdravotník a následně i jako zástupce hlavního vedoucího. Pracuji jako učitel TV, INF a Metodiky TV na střední pedagogické škole. Rád předávám získané znalosti a zkušenosti dále a tábor mi připadá jako velice dobrá varianta pro nenásilné volnočasové učení. Ve Varvažově jsem dělal hlavního vedoucího již od roku 2010. Společně s Bětkou Václavíkovou a Michalem Peškem jsme tvořili kostru etapových her, pomáháli realizovat etapy a společně jsme vedli tábor 8 let. Mojí specialitou je navrhování a realizace technických částí etapových her. Po 3leté odmlce, kdy jsem založil vlastní rodinu, se vracím do táborového prostředí, tentokrát na tábor v Chorvatsku.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 27 let

Cvik Adam, věk 27 let
 
Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím doma čas s rodinou. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 20 letKopecký Ondřej, věk 20 letJanata Daniel, věk 19 letBlažek Tomáš, věk 24 letBc. Cieslarová Zuzana, věk 24 letCvik Mikuláš, věk 22 letSuchodol Mikuláš, věk 22 letRybáková Bohumíra, věk 21 letStejskalová Adéla, věk 21 letPetruška Ondřej, věk 20 letMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 letChasák Filip, věk 27 letVelecká Kateřina, věk 22 letBc. Rotterová Nicol, věk 24 letHlaváč Jarmil, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 40 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 40 let
 
Po cca skoro dvaceti letech táborových zkušeností v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů trávím tábory u CK Topinka více než deset sezón, a někdy to byly i celé dva měsíce prázdnin. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle již jen dva turnusy táborů, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Bc. Kafka Petr, věk 24 letKalina Lukáš, věk 24 letDubská Lucie, DiS, věk 25 letKozáková Kateřina, DiS., věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Flachs Jan, věk 23 let

Bc. Flachs Jan, věk 23 let
 
Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 23 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!
Můj tým vedoucích:
Klimešová Eliška, věk 21 letŠabatová Adéla, věk 19 letKopeček Šimon, věk 18 letBc. Panenka Vojtěch, věk 24 letLutrýn Jiří, věk 23 letNémet Antonín, věk 23 letŠtromajerová Kristýna, věk 23 letRubešová Petra, věk 23 letBc. Jacik Filip, věk 23 letMelichar Mikoláš, věk 22 letFranková Tereza, věk 21 letSuneghová Klára, věk 21 letFranková Agáta, věk 21 letSolčianská Tereza, věk 21 letNevrtalová Adéla, věk 20 letMazal Jakub, věk 16 letTaranzová Barbora, věk 16 letMarková Eva, věk 61 letKovář Vít, věk 32 letHampová Markéta, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Henyš Martin, věk 30 let

Bc. Henyš Martin, věk 30 let
 

zobrazit vedené akceHeráková Anna, věk 21 let

Heráková Anna, věk 21 let
 
Aktivní člen Oblastního spolku Českého červeného kříže Opava - záchranného týmu Valkýra, dále diseminátor MHP a Firsrt responder pro Moravskoslezský kraj. Účast na školách v přírodě a na táborech ve střediscích Růžená i Varvažov. Zdravotník na LDT v Itálii a Chorvatsku.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceHladký Petr, věk 29 let

Hladký Petr, věk 29 let
 
Ahoj, Jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepisu. Při studiu působím jako učitel na základní škole na Praze 10, kde učím angličtinu, výchovu k občanství a svět práce. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád, poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!
Můj tým vedoucích:
Pechánek Patrik, věk 20 letVacková Tereza, věk 20 let

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 22 let

Holan Miloslav, věk 22 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Vavřinová Lucie, věk 18 letPrendká Michaela, věk 22 letReindl Jakub, věk 22 letTeplá Daniela, věk 22 letHron Marek, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 27 let

Horňáček Jiří, věk 27 let
 
Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 24 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Můj tým vedoucích:
Dubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceHosnedl Mikuláš, věk 21 let

Hosnedl Mikuláš, věk 21 let
 
Jmenuji se Mikuláš, ve volném čase se věnuji hlavně hudbě a fotografii, v minulých letech jsem působil jako hlavní vedoucí na tanečních táborech a také jako vedoucí na školách v přírodě. Mám rád adrenalinové sporty, výlety do přírody a také práci s dětmi.
Můj tým vedoucích:
Mrázek David, věk 24 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 28 let

Janda Michal, věk 28 let
 
Pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Šimko Luboš, věk 20 letTomík Matěj, věk 18 letFerenčíková Lucie, věk 30 letVyleta Patrik, věk 27 letBalog Dominik, věk 20 let

zobrazit vedené akceIng. Jeřábková Lucie, věk 26 let

Ing. Jeřábková Lucie, věk 26 let
 
Můj tým vedoucích:
Bc. Horník Štěpán, věk 35 letHladíková Barbora, věk 24 letKárná Kristýna, věk 22 letMgr. Vlčková Jitka, věk 53 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 27 let

Kakáč Martin, věk 27 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Audy Jakub, věk 21 let

zobrazit vedené akceMgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 33 let

Mgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 33 let
 
Nazdárek kamarádi, jmenuji se Alžběta Karvánek Václavíková. V roce 2011 jsem ukončila studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Ve své profesi vidím rozhodně smysl. Vyučuji humanitní předměty a v rámci všech aktivit s dětmi se snažím svým svěřencům rozšiřovat nové obzory. Táborům se věnuji již mnoho let. :-) Jsem přesvědčena, že je nutné akceptovat osobnost každého dítěte, a proto jsem schopna a ochotna vytvořit program rozvíjející tělo i duši dítěte. Mám stejně ráda sportovní hry jako výtvarné a kreativní aktivity. Přestože během školního roku pracuji spíše se staršími dětmi na střední škole, znám i duši mladších dětí. Hry, které prosazuji, mají děti nejen pobavit, ale přinést jim i silný emoční zážitek. Každé dítě se chce schovávat, mít svůj úkryt, rozdělávat oheň, zpívat u kytary a mít prázdninové kamarády a táborové lásky. Věřím v to, že děti je nutné správně motivovat, protože dobrodružství na nikoho nikde nečeká, to musí mít člověk v sobě a být schopen jej přenést i na ostatní. A mladší i starší děti určitě o prázdninách dobrodružství potřebují. Akce pro CK Topinka: 2007 - Ostrovec - Harry Potter 2008 - Varvažov - Ztraceni 2009 - Varvažov - Mumie a Král Škorpion 2010 - Varvažov - Cesta kolem světa 2011 - Varvažov - Hvězdná brána 2012 - Varvažov - Legenda krále Artuše 2013 - Varvažov - Souboj titánů 2014 - Varvažov - Avatar 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2017 - Stará říše - Vysočina - Ztraceni v čase 2019 - Varvažov - Dobrodružství Rudých tváří
Můj tým vedoucích:
Adamec Tomáš, věk 21 letDobozyová Adéla, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceKindermann Petr, věk 48 let

Kindermann Petr, věk 48 let
 
Podnikám a studuji na ČZU v Praze. Jsem sportovně založený, proto jezdím hlavně na tábory se sportovní tematikou. Vedu také sportovní kroužek na místní ZŠ. Mám zájem o přírodu, ekologii a zdravý životní styl.
Můj tým vedoucích:
Balog Dominik, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Kocourek Luděk, věk 30 let

Bc. Kocourek Luděk, věk 30 let
 
Pocházím z Blanska nedaleko Moravského krasu. Ze svých studií na pedagogické fakultě mám nemalé zkušenosti s výchovou a výukou mládeže díky praxím na základních školách v Brně. Můj hluboký hlas vzbuzuje přirozenou autoritu, kterou uplatňuji při vedení dětí na dětských táborech (CK Topinka) již sedmým rokem. K mým zálibám patří bojové sporty a umění, příroda, hudba a turistika. Jsem veselá povaha a rád všem vyjdu vstříc.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceBc. Králíková Lenka, věk 23 let

Bc. Králíková Lenka, věk 23 let
 
Jmenuji se Lenka. Jsem studentka Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové. Od svých 8 let jsem jezdila na tábor Janovka u Velkého Šenova, takže v přírodě se opravdu neztratím. V 16 a 17 jsem na Janovce byla jako instruktorka a v 15 letech jako výpomoc do kuchyně. Doma mám malé sourozence, se kterými si ráda hraji. Mám zkušenosti i z dětských kroužků, konkrétně divadelního, který jsem navštěvovala přibližně 5 let. Ve volném čase ráda čtu, kreslím a poslouchám hudbu.
Můj tým vedoucích:
Borešová Klára, věk 21 letPertlová Anežka, věk 20 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 21 let

Kratochvílová Aneta, věk 21 let
 
Jmenuji se Aneta a pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mým nejmilejším sportem je plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si zajdu s přáteli zabruslit. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím.
Můj tým vedoucích:
Malovcová Zuzana, věk 20 letHrazdil Michal, věk 24 letHlomová Eliška, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceKrupička Tomáš, věk 27 let

Krupička Tomáš, věk 27 let
 
Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa, je mi 25 let a studuji obor jaderné inženýrství. Na tábor „Na Baronu“ jezdím téměř nepřetržitě už od svých čtyř let a tak se pro mě stal mým druhým domovem. Jako dítě jsem si prošel všemi oddíly, takže mám představu, co děti na táboře baví. Coby vedoucí jsem kromě přípravy celotáborové hry měl na starost vždy nejstarší oddíl dětí (Action Camp), u kterých jsem se pokoušel dále rozvíjet jejich dovednosti. Letos jsem se nadšeně vhrnul do hlavasování celého tábora a už se těším, až se uvidíme!
Můj tým vedoucích:
Hermannová Anna, věk 19 letFürst Lukáš, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 27 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 27 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 27 let a pracuji jako šéfredaktor v Hradeckém deníku. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi moje ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už počtvrté, loni jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Bayraktarová Pavla, věk 48 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 24 let

Lexa Patrik, věk 24 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu se věnuji již devět let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Své zkušenosti bych rád předával dál. Pro CK Topinka jezdím jako vedoucí již řadu let. Tato sezóna je pro mě třetí za sebou ve funkci hlavního vedoucího. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her.

zobrazit vedené akceMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

Mgr. Lojdová Martina, věk 32 let
 
V současné době studentka doktorského programu Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 2007–2012 studovala bakalářský a poté magisterský program na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v oboru Pedagogika volného času. Po absolvování odborných seminářů (Seminář sociální práce a komunikace, Seminář psychosociální pomoci, Seminář psychoterapeutického výcviku) začala v roce 2007 s organizací volnočasových aktivit, kde působila v Občanském sdružení STŘED jako pedagog volného času, dále byla pracovníkem v Salesiánském středisku mládeže v Českých Budějovicích (2008-2009). Po absolvování kurzů Pedagogika zážitku 1,2,3 (2008-2009) stála v organizačním týmu lidí, kteří pořádali adaptační kurzy a programy zážitkové pedagogiky pro studenty středních a vysokých škol (Občanské sdružení OKNA 2009-2010 , JČU ČB 2009-2010). Zkušenosti také sbírala prostřednictvím letních dětských táborů jako oddílová vedoucí (LDT Seč, Příměstský tábor Třebíč, Canisterapeutický tábor Třebíč). Následoval Kurz první pomoci pro zdravotníky zotavovacích akcí, akreditace MŠMT (2009) a Kurz hlavní vedoucí dětských táborů, akreditace MŠMT (2011). Během studia v Českých Budějovicích splnila praxi v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež RUDA (2010), v Domově mládeže při Vyšší odborné škole v Třebíči (2010), praxi v Domě dětí a mládeže (2011), poté půlroční praxi v Psychoterapeutickém a krizovém centru pro děti a rodinu v Jihočeském kraji (2011). V Olomouci (2013) v rámci vzdělávání prošla kurzem Asertivita v praxi lektora, pro Fakultu tělesné kultury (2013) pořádala mezinárodní vědeckou konferenci a od roku 2013 působila v redakční radě časopisu Gymnasion-časopis pro zážitkovou pedagogiku spadající pod Prázdninovou školu Lipnice. Na jaře 2014 v rámci projektu POPUP odborně přednášela a organizovala teambuildingové akce v rámci ČR. V květnu 2015 se vrátila z čtvrtletní studijní stáže z Finska z University of Jyväskylä. Byla zapojena do projektu V4Voices týkající se mezinárodní integrace dětí a jejich zdraví, a to jako koordinátor pro volnočasovou oblast. V současné době je to již devátý rok, co spolupracuje s pražskou firmou CK Topinka, po získání Certifikátu o vedení zážitkového kurzu v anglickém jazyce jako hlavní lektor, píše pro organizaci metodické příručky, vede dětské tábory, adrenalinové či zážitkové programy v češtině, ale i angličtině, lektoruje adaptační a teambuildingové kurzy, organizuje zahraniční outdoorové pobyty v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Rakousku, Černé Hoře či na Slovensku. Realizuje programy a reprezentuje firmu v oblasti dětské reakreace na veletrzích (PVA EXPO Praha-For Kids , For Toys, Holiday World Praha) a v televizi (Snídaně s Novou). Od roku 2016 ve firmě působí jako personalista a lektor odborných campů. Ve volném čase působí jako lektor anglického jazyka v jazykové škole.
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 19 letBc. Jindra Miroslav, věk 28 letSedláčková Koutná Renata, věk 26 letMgr. Černíčková Andrea, věk 25 letČihounek František, věk 22 letOpatřilová Kristýna, věk 23 letPernica Ondřej, věk 20 letPechánek Patrik, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Metelka Jan, věk 36 let

Mgr. Metelka Jan, věk 36 let
 
Zkušená posila z řad pedagogů „tělocvikářů“ (UHK - Pedagogika volného času), která se po krátké pauze opět vrací k práci s dětmi na letních táborech. Sportovec a zastánce bezpečné dětské zábavy, který se nebojí zaujmout děti svým show-manstvím, hereckým nadáním a úžasnou hrou na kytaru či zpěvem. Má mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi na letních táborech, lyžařských školkách, lanových centrech či jako plavčík (trenérský kurz) i zdravotník. Svojí kreativností, zábavností a mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi, by chtěl nejen děti, ale i teenagery dovést k tomu, aby na letních táborech získávaly vzpomínky, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Táborové zkušenosti - CK Topinka: Klasický, Snadný, Rodinný - příměstský tábor, Pardubický kraj - Outdoorové centrum - Slovětický mlýn - Greenhors - Ruprechtice - Agama - Praha Práce s dětmi - lyžařská školka Ski-Lenka, Kebrlak - Vrchlabí - instruktor plavání a lanového parku - trenérství /OSVČ/
Můj tým vedoucích:
Hladký Petr, věk 29 let

zobrazit vedené akceBc. Michelová Kristýna, věk 25 let

Bc. Michelová Kristýna, věk 25 let
 
Jmenuji se Kristýna a vystudovala jsem bakalářský titul na Západočeské univerzitě v Plzni, obor Tělesná výchova a sport. Pracuji jako učitelka na prvním stupni ZŠ (tělesná a výtvarná výchova) a zároveň na stejné škole pracuji jako asistent pedagoga. Trénuji již 9. rok moderní gymnastiku, kterou jsem cvičila dlouhých 14 let. Gymnastkám mimo jiné pořádám i soustředění. Mezi mé koníčky patří jednoznačně sport, a to hlavně v podobě kolektivních her, nejvíce však miluji tanec. Dále ráda poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Dmitrišinová Kateřina, věk 26 letHolan Miloslav, věk 22 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 21 let

Mlejnská Johana, věk 21 let
 
Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Holan Miloslav, věk 22 letMgr. Dmitrišinová Kateřina, věk 26 letŠikola Jiří, věk 24 letBayraktarová Pavla, věk 48 let

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 19 let

Musil Marek, věk 19 let
 
Jmenuji se Marek, je mi 19 let a pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Jsem studentem posledního ročníku policejní školy Ministerstva Vnitra v Praze. Jsem pohodář se smyslem pro humor a nezkazím žádnou srandu. Kromě airsoftu si občas zaběhnu Gladiator Race, či vyrazím na lyže. Jsem velký fanda fotografování nebo natáčení videí, kterému se rád věnuji ve volném čase.
Můj tým vedoucích:
Kurka Pavel, věk 19 letMikulec František, věk 18 letMatějček Jan, věk 23 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 23 let

Opatřilová Kristýna, věk 23 let
 
Jmenuji se Kristýna. V současné době studuji obor Masér sportovní a rekondiční. Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Můj tým vedoucích:
Šikola Jiří, věk 24 letMilitká Soňa, věk 21 let

zobrazit vedené akceOšťádalová Barbora, věk 22 let

Ošťádalová Barbora, věk 22 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 19 letBár Tadeáš, věk 22 letBc. Houserová Miroslava, věk 25 letLhotka Radek, věk 24 letLisnerová Kateřina, věk 20 letKureš Ondřej, věk 20 letVandělíková Barbora, věk 24 letČihounek František, věk 22 letDrašnar Vojtěch, věk 21 letDubská Lucie, DiS, věk 25 letKozáková Kateřina, DiS., věk 25 letVernerova Tereza, věk 22 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 42 let

Bc. Palička Vladimír, věk 42 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie a členem AKC ČR.
Můj tým vedoucích:
Sedláčková Koutná Renata, věk 26 let

zobrazit vedené akcePetruška Ondřej, věk 20 let

Petruška Ondřej, věk 20 let
 
Ahoj, jmenuji se Ondra, na dětské tábory jezdím již třetím rokem jako zdravotník ale také jako vedoucí převážně airsoftovych táborů. Tomuto sportu se věnuji již sedmým rokem a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008.

zobrazit vedené akcePlecitá Veronika, věk 25 let

Plecitá Veronika, věk 25 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s Vámi.
Můj tým vedoucích:
Opatřilová Kristýna, věk 23 letNovotná Radka, věk 19 letPlecitá Dagmar, věk 47 letTurečková Tereza, věk 25 letKratochvílová Aneta, věk 21 letMészáros Tomás, věk 33 letPilný Martin, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceIng. Puchalová Ivana, věk 27 let

Ing. Puchalová Ivana, věk 27 let
 
V současné době jsem studentkou doktorského studia na čínské univerzitě Donghua se sídlem v Šanghaji. S mým studiem v zahraničí je spojeno spousta cestovaní jak po Asii, tak i rodné Evropě. V Číně jsem součástí programu pro rozvoj povědomí o Evropě u dětí na základních školách.
Můj tým vedoucích:
Bohata Ondřej, věk 23 letMgr. Vlčková Jitka, věk 53 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 let
 
Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).

zobrazit vedené akceBc. Skalka Petr, věk 27 let

Bc. Skalka Petr, věk 27 let
 
Práci s dětmi a mládeží se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Od této chvíle se také snažím pracovat na svém osobním rozvoji, absolvuji různé kurzy a tréninky směřující právě k této činnosti. Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. Zájmy mě navedly i ke studiu rekreologie v Olomouci, kde se rozvíjím po stránce spíše teoretické. Reprezentuji ČR ve famfrpálu, rád hraji na kytaru, užívám si různé outdoorové aktivity s přáteli, plavu a hraji deskové hry.
Můj tým vedoucích:
Švarcová Denisa, věk 25 letŘezáč Michal, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceStilzová Veronika, věk 23 let

Stilzová Veronika, věk 23 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde také celý život žiji. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent, kde jsem každý týden absolvovala praxe v pražských nemocnicích (FN Motol, FN Královské Vinohrady, ÚVN Střešovice). Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Studuji na Vysoké škole Duškova o.p.s., jako Všeobecná zdravotní sestra. Již čtvrtým rokem pracuji v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně, poté i na HPP. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z velké rodiny, mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitostí pro práci s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.

zobrazit vedené akceŠvarcová Denisa, věk 25 let

Švarcová Denisa, věk 25 let
 
Na táborech mě nejvíce baví vymýšlet program, který bude stát opravdu za to, spolupráce s vedoucími, čas strávený venku a spousta dalšího. Ale to nejlepší ze všeho je to, když jsou děti šťastné, spokojené, spolupracují a vydají ze sebe maximum, aby předvedli, co v nich je.
Můj tým vedoucích:
Bechyně Roman, věk 21 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 let
 
Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách, učím na Univerzitě Hradec Králové. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování. Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Mlejnek Tomáš, věk 31 letCvik Adam, věk 27 letKopecká Romana, věk 22 let

zobrazit vedené akceVašťák Vít, věk 26 let

Vašťák Vít, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Víťa a baví mě turistika, zálesáctví a sporty. Rok jsem jezdil závodní cyklistiku, takže vím, co je to spolupráce. Jsem komunikativní a kreativní typ a jsem pro každou srandu.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceMgr. Věcek František, věk 31 let

Mgr. Věcek František, věk 31 let
 
Pochází z královehradeckého kraje, vystudoval Pedagogickou Fakultu Univerzity Hradec Králové a momentálně působí jako učitel na SPŠE Pardubice. Práci s dětmi se věnuje od roku 2010, kdy si poprvé vyzkoušel školu v přírodě s CK Topinka, od té doby se aktivně účastní škol v přírodě, táborů, víkendovek a dalších akcí s dětmi. Díky těmto zkušenostem se také rozhodl změnit studijní obor z informatiky na učitelství. Celoročně také působí jako vedoucí pionýrského oddílu. Díky absolvování mnoha akcí se seznámil s různými kolektivy dětí od nejmenších až po teenagery.
Můj tým vedoucích:
Bohata Ondřej, věk 23 letMUC. Kredbová Barbara, věk 24 let

zobrazit vedené akceŽurek Petr, věk 51 let

Žurek Petr, věk 51 let
 
Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, a s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to? Pro CK Topinka: - 2018 - Lektor Military camp Růžená Táborové zkušenosti: - 2019 - HV Školy v přírodě Živohošť - 2018 - HV Školy v přírodě Živohošť - 2018 - HV Školy v přírodě Nuselská - 2018 - HV Školy v přírodě Kořínek - 1995 - HV Letní tábor Nová Pláň - organizátor - 1993 - HV Letní tábor Kunčice p/O - organizátor - 1990 - 1997 - Zakladatel a vedoucí dětského Turistického oddílu T.O.R Vzdělání a kurzy : UPOL - Pedagog rekreologie Mezinárodní průkaz vůdce vodních plavidel M20 AČR - nrtm. v.z. Výkonný praporčík, velitel radiového vozu R3D
Můj tým vedoucích:
Kuklová Šárka, věk 18 let