Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceBalogh Patrik, věk 47 let

Balogh Patrik, věk 47 let
 
Patrik, jinak také hlavas Paťas, učitel a muzikant, ochotný divadelník a hráč her všeho druhu. Na prvním táboře jsem byl před čtyřiceti lety – to byl ještě zázrak, když byl někde poblíž telefon. Dnes bych se radoval, kdyby žádný telefon na táboře nebyl! :-)
Můj tým vedoucích:
Klíč Antonín, věk 47 letDukát Matěj, věk 18 letBaziková Petra, věk 33 letHos Tomáš, věk 30 letKotlářová Hana, věk 22 let

zobrazit vedené akceAdamec Petr, věk 30 let

Adamec Petr, věk 30 let
 
Vychovatel sportovního kroužku - Ustí n/L 26.ZS (2012) Sportovní vychovatel - tábor Doksy (2013) Vychovatel na škole přírodě - Varvažov (Jílovská - 2015 a 2018) Vedoucí na táboře Harry Potter - Růžená (30.6 - 14.7. 2018) Vedoucí na táboře u moře - (Biograd na Moru - Chorvatsko) 13.7. -22.7.2018

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, věk 35 let

Mgr. Balaban Vlado, věk 35 let
 
V současné době jsem studentem doktorského studia na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – program Kinantropologie – obor Didaktika tělesné výchovy a sportu. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské studium na Fakultě tělesné kultury – obor Aplikovaná tělesná výchova v Olomouci. V letech 2011 až 2017 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Můj tým vedoucích:
Bár Tadeáš, věk 21 letVlková Simona, věk 44 letŠkrabalová Michaela, věk 24 letŠvarcová Denisa, věk 23 letHuťková Markéta, věk 22 letOpatřilová Kristýna, věk 21 letPetrovičová Zuzana, věk 20 letWeberová Bára, věk 23 letPodzemná Kateřina, věk 22 letStilzová Veronika, věk 22 let

zobrazit vedené akceBár Tadeáš, věk 21 let

Bár Tadeáš, věk 21 let
 
Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 20 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu ( obor strojař ). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 13 let jsem se věnoval fotbalu a asi 3 roky posilování. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor a rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)
Můj tým vedoucích:
Ošťádalová Barbora, věk 21 letBenčík Tomáš, věk 26 letPodzemná Kateřina, věk 22 let

zobrazit vedené akceBenčík Tomáš, věk 26 let

Benčík Tomáš, věk 26 let
 
Čau, Ahoj ! Jmenuji se Tomáš a jsem z Olomouce.S fotbalem mám velmi bohaté zkušenosti :). Začal jsem jej hrát ve sých čtyřech letech na Nových Sadech, postupně jsem prošel v dorostenecké kategorii kluby jako je například 1.HFK Olomouc nebo SK Sulko Zábřeh. V mužské kategorii jsem hrál donedávna za Horku nad Moravou, ale vinnou zdravotních problému již aktivně nehraji. Momentálně studuji první ročník na FTK UP obor trenérství a sport - bakalářské studium. Mimo sport se zajímám také o jazyky a historii. Už se nemohu dočkat, až spolu strávíme týden plný fotbalu, triků.. bude to boží !

zobrazit vedené akceBlažková Kamila, věk 24 let

Blažková Kamila, věk 24 let
 
Ahoj jmenuji se Kamila B. je mi 23 let, moje přezdívka je KMNK jako Kamínek. Jsem studetnou bakalářkého programu ekonomicko-správní fakulty v Pcích. Pocházím z Třebíče, avšak ve volném čase ujíždím na venkov. Baví mě četba, sport, příroda, zvířata - psi, koně a papušci, jídlo, hudba, kytara i zpěv, cestování za zážitky, kemping, zahrada, seberealizace, divadlo, tvoření všeho různého a jsem pro každou srandičku. Ráda předávám své zkušenosti a moudra v rámci zábavy, ptž mě těší zvídavá stvoření. Zodpovědně, aktivně a zvesela trávím čas s dětmi už dlouhou dobu. Již od mých 13cti let pravidelně hlídám svou neteř a synovce. Těšing na dobrodružné zážitky, na úžasném místě a hlavně s partou príma kamarádů.
Můj tým vedoucích:
Matásková Eliška, věk 18 letBc. Lukášková Ludmila, věk 24 letFojtíková Žaneta, DiS., věk 22 letFöldi Marek, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Blažková Tereza, věk 27 let

Mgr. Blažková Tereza, věk 27 let
 
Vystudovala jsem obor učitelství dějepisu a němčiny na ZŠ a SŠ. Práci s dětmi ve volném čase se věnuji od roku 2006 pod domem dětí a mládeže v Domažlicích, jako instruktorka/ vedoucí táborů s různým zaměřením. Od roku 2014 působím jako učitelka cizích jazyků a vychovatelka ve školní družině na Praze 7, kde jsem se jen utvrdila v tom, že v práci s dětmi budu pokračovat i nadále. Také jsem absolvovala školení v práci s dětmi s různými druhy SPU. Mezi mé zájmy patří hlavně četba, kresba, tvoření všeho druhů, zpěv a turistika. Co se mých vlastností týče, troufám si říct, že jsem veselá, kreativní, ale taky tvrdohlavá.
Můj tým vedoucích:
Vavřínová Kristýna, věk 37 letHladký Petr, věk 27 letKlúčovská Eva, věk 26 letKohout Martin, věk 21 letBorešová Klára, věk 19 letVacková Tereza, věk 19 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 22 let

Bohata Ondřej, věk 22 let
 
Tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Choreograf T.S, maturitních plesů, firemních akci aj. Vicemistr Evropy 2016-Institute of TOG Externí lextor v Centrum tance PRAHA, SECTOR. Aktuálně účinkuje v muzikálech- Sibyla královna ze Sáby, Romeo a Julie, Srdcový král, Bonnie a Clyde, Ples upírů. V roce 2017 tančil s Lucií Bílou- fifty:fifty O2 ARENA, Dagmar Peckovou cabaretní revue WANTED LUCERNA.
Můj tým vedoucích:
Szantová Ivona, věk 26 letSehnoutková Veronika, věk 23 letVosyková Eliška, věk 23 letŠmíd Václav, věk 22 letPodzimková Veronika, věk 22 letBc Štěrbová Radka, věk 44 let

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 19 let

Borešová Klára, věk 19 let
 
Mezi mé největší zájmy patří práce s dětmi, tvůrčí psaní a kreslení. Dokončuji gymnázium se zaměřením na biologii a chemii. Práci s dětmi se věnuji už dlouhou dobu, tři měsíce jsem pracovala jako au-pair v Americe a nyní jsem brigádně zaměstnaná jako lektorka dětí předškolního i školního věku.
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 20 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 26 let

Cvik Adam, věk 26 let
 
Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím doma čas s rodinou. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit, jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Tóthová Eva, věk 23 letCvik Mikuláš, věk 20 letJanata Daniel, věk 18 letLauterbach David, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 38 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 38 let
 
Po cca desetiletých táborových zkušenostech v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů jsem pro CK Topinka odvedl nespočet týdenních táborů během deseti let. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle dva tábory, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Bc. Kafka Petr, věk 23 letKalina Lukáš, věk 23 letMaška Patrik, věk 21 letVrba Daniel, věk 19 letFremund Jan, věk 19 letBc Štěrbová Radka, věk 44 letSedláková Gabriela, věk 21 let

zobrazit vedené akceFlachs Jan, věk 21 let

Flachs Jan, věk 21 let
 
Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména, ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 23 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!

zobrazit vedené akceFrauenberg Martin, věk 34 let

Frauenberg Martin, věk 34 let
 
Jsem člověk, co airsoftu propadl už kdysi dávno, asi před 15 ti lety. Od té doby se ho držím. Snažím se hrát na co nejlepší úrovni, posouvám se stále výše, podle svých nejlepších schopností. Airsoft je opravdu to, co mě naplňuje. Co se týče péče o děti, sám mám 8 letého syna a dá se říci, že jsem vychovával i své dva bratry, takže zkušenosti opravdu mám. Také jsem zažil mnoho akcí, kde jsem, jako zástupce vedoucího turistického oddílu, měl na starosti několik dětí. S tímto Chebským oddílem jsme jezdili také na vodu. Sám z Chebu pocházím, ale žiji v Plzni.

zobrazit vedené akceBc. Henyš Martin, věk 29 let

Bc. Henyš Martin, věk 29 let
 
Můj tým vedoucích:
Ing. Hebík Karel, věk 30 letKvěch Tomáš, věk 27 letRosolová Lea, věk 20 let

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 21 let

Holan Miloslav, věk 21 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování,sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Hron Marek, věk 21 letŠikola Jiří, věk 23 letKopecká Romana, věk 21 letBechyně Roman, věk 20 let

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 25 let

Horňáček Jiří, věk 25 let
 
Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 24 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství , které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Po té jsem se rozhodl si splnit svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Můj tým vedoucích:
König Pavel, DiS., věk 27 letKleprlíková Renata, věk 30 letKremla Jan, věk 28 letNepožitek Tomáš, věk 24 letBogdanský Jakub, věk 23 letKasala Richard, věk 19 letMankovicky Michaela, věk 32 letPodzemná Kateřina, věk 22 let

zobrazit vedené akceHrdlička Tomáš, věk 23 let

Hrdlička Tomáš, věk 23 let
 
Jsem silně energický, rozvážný a pozitivní mladý člověk, co ze dne umí vytěžit maximum. Dlouhé roky se věnuji Street Workoutu a Crossfitu, dále se zajímám o vojenství, techniku, pedagogiku. Po intelektové stránce mám slabost pro psychologii, matematiku a fyziku. Ve volném čase vedu pro děti sportovní kroužek. Má praxe zahrnuje velké zkušenosti s kondičním tréninkem a silově-výkonostním cvičením, práci s mladistvými, outdoorové aktivity, vedení týmu. Nyní studuji na Univerzitě Palackého v Olomouci obor učitelství F-M. Mám rád lesy, hory a adrenalinové akce.
Můj tým vedoucích:
Hladký Petr, věk 27 letPřibyl Petr, věk 27 letMgr. Blažková Tereza, věk 27 letKlúčovská Eva, věk 26 letSavara Otakar, věk 23 letBc. Konečná Denisa, věk 23 letTaubingerová Pavlína, věk 23 letKomárek Jakub, věk 22 letKohout Martin, věk 21 letOpatřilová Kristýna, věk 21 letOšťádalová Barbora, věk 21 letHosnedl Mikuláš, věk 20 letVacková Tereza, věk 19 letŠvarcová Denisa, věk 23 letSedláková Gabriela, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Jeřábková Lucie, věk 24 let

Bc. Jeřábková Lucie, věk 24 let
 
Můj tým vedoucích:
Bc. Škodová Tereza, věk 23 letBc. Horník Štěpán, věk 33 letNovák Tomáš, věk 25 letŠvadlenka Daniel, věk 20 letKárná Kristýna, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Kafka Petr, věk 23 let

Bc. Kafka Petr, věk 23 let
 
Jako účastník několika military táborů CK Topinka jsem se dopracoval až na místo vedoucího. Military tématika mě baví už od mého útlého dětství , to byl také jeden z důvod proč jsem si vybral a dokončil školu se zaměřením na bezpečnostní složky a integrovaný záchranný systém. V současné době studují kriminalisticko právní specializaci na VŠFS. Už se nemůžu dočkat na práci s dětmi které mají stejný zájem jako já
Můj tým vedoucích:
Bevelágua Ladislav, věk 36 letVašťák Vít, věk 25 letKojetín Jakub, věk 24 letŠiffner Jan, věk 23 letŠtos Matěj Dalibor, věk 20 letBečvařík Damián, věk 18 letBaštýř Vojtěch, věk 19 letFremund Jan, věk 19 letBc Štěrbová Radka, věk 44 let

zobrazit vedené akceKarásek Vojtěch, věk 20 let

Karásek Vojtěch, věk 20 let
 
Od dětství aktivně sportuji. Na prvním stupni základní školy jsem chodil do Sokola a zúčastnil se Sokolského sletu. Pravidelně jsem pak byl participantem závodů v přespolním běhu. Jako první jsem sice nikdy nedoběhl:), ovšem stříbrných a bronzových medailí mám bohatou sbírku. Začal jsem hrát florbal a po nějaké době pak závodně i fotbal, který hraji dodnes. Ve fotbalovém prostředí se pohybuji už 8 let. Fotbal pro mě hodně znamená, svůj tým beru jako druhou rodinu a fotbalové hřiště je můj druhý domov. Kromě fotbalu rád jezdím na kole, sleduji sport v televizi a jsem i pro další sportovní a relaxační aktivity. Rád trávím čas se svojí přítelkyní a se svými přáteli. Jsem pro dobrou zábavu a spoustu srandy, ale pokud přijde na trénink nebo zápas, tak má přednost soustředěnost, snaživost, píle a tvrdá práce. Mám radost, že mě začínající mladí fotbalisti u nás v klubu berou jako svůj vzor a jsem rád, když si s nimi mohu zakopat, něco je i přiučit, poradit jim, povzbudit je a celkově předat něco ze svých dlouholetých zkušeností. Celkově s dětmi vycházím velmi dobře, zvláště s mladými snaživými sportovci. Jsem studentem střední školy, kterou tento rok již dokončuji. Po ní plánuji pokračovat ve studiu na vysoké škole.
Můj tým vedoucích:
Brestovská Adéla, věk 18 letPodzemná Kateřina, věk 22 let

zobrazit vedené akceKocourek Luděk, věk 29 let

Kocourek Luděk, věk 29 let
 
Pocházím z Blanska nedaleko Moravského krasu. Ze svých studií na pedagogické fakultě mám nemalé zkušenosti s výchovou a výukou mládeže díky praxím na základních školách v Brně. Můj hluboký hlas vzbuzuje přirozenou autoritu, kterou uplatňuji při vedení dětí na dětských táborech (CK Topinka) již šestým rokem. K mým zálibám patří bojové sporty a umění, příroda, hudba a turistika. Jsem veselá povaha a rád všem vyjdu vstříc.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 29 letLichnovský Petr, věk 28 letKalina Lukáš, věk 23 letZumr David, věk 22 letCvik Adam, věk 26 let

zobrazit vedené akceBc. Krupička Tomáš, věk 25 let

Bc. Krupička Tomáš, věk 25 let
 
Na táboře mívám vždy nejstarší oddíl, ale ještě předtím vymýšlím z velké části celotáborovou hru. Tímto táborem jsem byl odkojen, jelikož na něj jezdím od svých čtyř let a kromě jednoho roku jsem doposud nevynechal. Nikde jinde si tak dobře neodpočinu a neodreaguji se prací, která mě zároveň naplňuje a baví. Jako vedoucí mám možnost dostat se k řešení problémů, které mě běžně přes rok nepotkají.
Můj tým vedoucích:
Hermannová Anna, věk 18 letJirásek Jiří, věk 32 letŠtika Jiří, věk 23 letHermann Jiří, věk 16 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 26 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 26 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 25 let a studuji magisterské studium žurnalistiky a mediálních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi moje ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalovém táboře jsem jako oddílový vedoucí působil v loňském roce. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Bc. Opršal Jakub, věk 26 letMgr. Horáček Ondřej, věk 25 letPolanský Pavel, věk 21 letNovotný Jan, věk 20 letMankovicky Michaela, věk 32 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 22 let

Lexa Patrik, věk 22 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu se věnuji již osm let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, s kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Své zkušeností bych rád předával dál. Pro CK Topinka jezdím jako vedoucí již řadu let. Po minulé úspěšné sezóně jedu jíž druhým rokem jako hlavní vedoucí. Dále spolupracuji Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her.
Můj tým vedoucích:
Weinlichová Tereza, věk 20 letBára Jakub, věk 23 letTrčka Jan, věk 22 letVašťáková Markéta, věk 22 letProcházka Lukáš, věk 20 letKureš Ondřej, věk 18 letMastráková Pavla, věk 18 letVaňková Štěpánka, věk 18 letBc. Žurek Petr, věk 49 letBc. Lukášková Ludmila, věk 24 letHrazdil Michal, věk 23 letSládek Václav, věk 21 letVagová Adéla, věk 20 letSemorádová Kristýna, věk 20 letBc Štěrbová Radka, věk 44 letMankovicky Michaela, věk 32 letSedláková Gabriela, věk 21 let

zobrazit vedené akceMaška Patrik, věk 21 let

Maška Patrik, věk 21 let
 

zobrazit vedené akceMichelová Kristýna, věk 24 let

Michelová Kristýna, věk 24 let
 
Jmenuji se Kristýna a jsem studentkou Západočeské univerzity v Plzni, oboru Tělesná výchova a sport. Trénuji již 7 rok moderní gymnastiku, kterou jsem cvičila dlouhých 14 let a mám tak zkušenosti s pořádáním soustředění. Práce s dětmi mi velice baví, a proto také mimo jiné spolupracuji s Nadací sportující mládeže, kde se zaměřujeme na testování schopností a dovedností u předškolních dětí. Mezi mé koníčky patří jednoznačně sport, a to hlavně v podobě kolektivních her, nejvíce však miluji tanec. Dále ráda poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě.
Můj tým vedoucích:
Kolářová Sandra, věk 27 letKratochvílová Aneta, věk 20 letBc. Dmitrišinová Kateřina, věk 24 letMgr. Peterková Nikol, věk 24 letHolan Miloslav, věk 21 letMlejnská Johana, věk 20 letSemorádová Kristýna, věk 20 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 20 let

Mlejnská Johana, věk 20 let
 
Jsem studentkou hudebního gymnázia, kde studuji hru na klarinet a jiné nástroje. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych chtěla pedagogiku studovat a určitě s dětmi dál pracovat. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu.
Můj tým vedoucích:
Petrovičová Zuzana, věk 20 letJežková Anna, věk 23 letMlejnský Jakub, věk 22 letKohout Martin, věk 21 letPechánek Patrik, věk 19 letPodzemná Kateřina, věk 22 let

zobrazit vedené akceOšťádalová Barbora, věk 21 let

Ošťádalová Barbora, věk 21 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty a Fakulty tělesné kultury v Olomouci. Práce s dětmi velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po vyspělé mladé slečny do 15 let. Ve svém volném čase se věnuji amatérsky foto-modelingu, účastnila jsem se semifinále Miss aerobik v roce 2016. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Marešová Nikola, věk 20 letCitronová Klára, věk 19 letVandělíková Barbora, věk 23 letBúbelová Kateřina, věk 20 letMilitká Soňa, věk 20 letCvik Adam, věk 26 letPisklák Jakub, věk 22 letVacková Tereza, věk 19 letSedláková Gabriela, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Pejšová Michaela, věk 26 let

Bc. Pejšová Michaela, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji. Od mala jsem jezdila na tábory, v létě na klasické a vodácké klasické a v zimě na lyžařské. Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Ráda si jdu zahrát badminton, kulečník či jakkoliv se sportovně vyžít s přáteli. Volný čas využiji k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování. Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Proto také pracuji jako anglicky mluvící učitelka v mateřské školce. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá. Těším se na společné řádění na táboře! :)
Můj tým vedoucích:
Cvik Mikuláš, věk 20 letTurczyk David, věk 28 letChrást Jiří, věk 27 letNečesánková Denisa, věk 22 letGeršlová Lucie, věk 21 letBc. Žajdlíková Alexandra, věk 25 let

zobrazit vedené akcePlecitá Veronika, věk 24 let

Plecitá Veronika, věk 24 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále ve volných chvílích se věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s Vámi.
Můj tým vedoucích:
Špačková Nikola, věk 18 letPlecitá Dagmar, věk 46 letTurečková Tereza, věk 23 letHrušková Veronika, věk 20 letLišková Markéta, věk 19 letKracíková Michaela, věk 26 letNehybová Eva, věk 24 letMankovicky Michaela, věk 32 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 55 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 55 let
 
Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).
Můj tým vedoucích:
Mgr. Ejemová Markéta, věk 44 letMgr. Balaban Vlado, věk 35 let

zobrazit vedené akceRučková Dominika, DiS, věk 24 let

Ručková Dominika, DiS, věk 24 let
 
Vystudovala jsem Janáčkovu konzervatoř a Gymnázium v Ostravě – obor klasická kytara. Nyní studuji kombinaci oborů Tělesná výchova - Hudební výchova na pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Průběžně jsem v rámci svého studia vyučovala na různých Základních uměleckých školách. V současné době učím převážně soukromě. Pokud se zrovna nevěnuji hudbě, tak svůj volný čas ráda trávím četbou a sportem. Závodně provozuji požární sport. V rámci celé své praxe se pokouším u dětí vybudovat a rozvíjet lásku k hudbě a aktivnímu stylu života.
Můj tým vedoucích:
Bankóová Klaudia, věk 21 let

zobrazit vedené akceŠvarcová Denisa, věk 23 let

Švarcová Denisa, věk 23 let
 
Můj tým vedoucích:
Jašek Martin, věk 24 letBartoňová Martina, Bc, věk 23 letAlbrecht Dominik, věk 21 letNadymáček Jakub, věk 19 letHlaváč Jarmil, věk 19 let

zobrazit vedené akceUxa Karel, věk 26 let

Uxa Karel, věk 26 let
 
Věnuji se malování cca od 5let. Na základní škole jsem se účastnil několika soutěží, v kterých jsem se umisťoval na prvním až třetím místě. Později jsem se zaměřil na street graffiti, tagy a podobné. Po přijetí na soukromou střední umělecko - průmyslovou školu jsem to začal rozvíjet dál ve směrech Land Art, Street Art, Body Art, okrajově i Pop Art a Op Art. V průběhu střední školy jsem získal ocenění za písmomalbu a dále ocenění z Japonska za ilustraci knihy. Dnes mohu říci, že ovládám mnoho druhů malby, kresby, airbrushe a spreje a s nimi samozřejmě různé techniky a jejich využití. Maturoval jsem z praktické části na téma Street Art a vytvořil tak jeden velký projek na celý dům. Ve volném čase se věnuji Airsoftu.
Můj tým vedoucích:
Janda Michal, věk 27 letVyleta Patrik, věk 26 letČerňáková Eliška, věk 22 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 29 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 29 let
 
Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách, čím na Univerzitě Palackého v Olomouci. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mně moc baví:) Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování. Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 18 letJanata Daniel, věk 18 letMgr. Mlejnek Tomáš, věk 29 letCvik Adam, věk 26 letBochníčková Michaela, věk 24 letKalina Lukáš, věk 23 letMaška Patrik, věk 21 letKopecká Romana, věk 21 letCvik Mikuláš, věk 20 letBližňák Viktor, věk 20 letKellnerová Radka, věk 20 letRybáková Bohumíra, věk 20 letBaštýř Vojtěch, věk 19 letBečvařík Damián, věk 18 letDrašnar Vojtěch, věk 20 letJanáč Václav, věk 22 letSedláková Gabriela, věk 21 letMarková Eva, věk 59 let

zobrazit vedené akceMgr. Věcek František, věk 30 let

Mgr. Věcek František, věk 30 let
 
Pochází z královehradeckého kraje, vystudoval Pedagogickou Fakultu Univerzity Hradec Králové a momentálně působí jako učitel na SPŠE Pardubice. Práci s dětmi se věnuje od roku 2010, kdy si poprvé vyzkoušel školu v přírodě s CK Topinka, od té doby se aktivně účastní škol v přírodě, táborů, víkendovek a dalších akcí s dětmi. Díky těmto zkušenostem se také rozhodl změnit studijní obor z informatiky na učitelství. Celoročně také působí jako vedoucí pionýrského oddílu. Díky absolvování mnoha akcí se seznámil s různými kolektivy dětí od nejmenších až po teenagery.
Můj tým vedoucích:
Bár Tadeáš, věk 21 letMészáros Tomás, věk 32 letSuchý Ondřej, věk 30 letMakovská Tereza, věk 21 letKliková Milena, věk 20 letKalinová Sofie, věk 19 letMgr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 35 letPodzemná Kateřina, věk 22 let

zobrazit vedené akceVernerová Iva, věk 23 let

Vernerová Iva, věk 23 let
 
Airsoft hraji již přes šest let, a ačkoliv na něj teď není moc času, zůstává stále mou velkou vášní i prostředkem pro relaxaci. Školu už mám za sebou a jedinou mou náplní mého času je nyní práce. Mé koníčky jsou hudba, četba, filmy, přátelé a hlavně samozřejmě zbraně a airsoft. S dětmi mám zkušenosti hlavně z předchozích let a z různých akcí jako pomocná síla. Jsem pro každou švandu a každé dobrodružství a troufnu si říct, že dokážu být fajn, ale i přísná a spravedlivá. Nejdůležitější pro mne ale bude, naučím-li někoho něco z toho, co umím já a pomůžou-li ty zkušenosti v posunu dál i někomu jinému.
Můj tým vedoucích:
Havel Jiří, věk 39 letŠimek Jakub, věk 27 letFotr Lukáš, věk 20 letCimler Martin, věk 20 letŠille Filip, věk 20 let