Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceBalogh Patrik, věk 47 let

Balogh Patrik, věk 47 let
 
Patrik, jinak také hlavas Paťas, učitel a muzikant, ochotný divadelník a hráč her všeho druhu. Na prvním táboře jsem byl před čtyřiceti lety – to byl ještě zázrak, když byl někde poblíž telefon. Dnes bych se radoval, kdyby žádný telefon na táboře nebyl! :-)
Můj tým vedoucích:
Baziková Petra, věk 33 let

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, věk 35 let

Mgr. Balaban Vlado, věk 35 let
 
V současné době jsem studentem doktorského studia na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – program Kinantropologie – obor Didaktika tělesné výchovy a sportu. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské studium na Fakultě tělesné kultury – obor Aplikovaná tělesná výchova v Olomouci. V letech 2011 až 2017 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceBár Tadeáš, věk 21 let

Bár Tadeáš, věk 21 let
 
Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 20 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu ( obor strojař ). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 13 let jsem se věnoval fotbalu a asi 3 roky posilování. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor a rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)

zobrazit vedené akceMgr. Blažková Tereza, věk 27 let

Mgr. Blažková Tereza, věk 27 let
 
Vystudovala jsem obor učitelství dějepisu a němčiny na ZŠ a SŠ. Práci s dětmi ve volném čase se věnuji od roku 2006 pod domem dětí a mládeže v Domažlicích, jako instruktorka/ vedoucí táborů s různým zaměřením. Od roku 2014 působím jako učitelka cizích jazyků a vychovatelka ve školní družině na Praze 7, kde jsem se jen utvrdila v tom, že v práci s dětmi budu pokračovat i nadále. Také jsem absolvovala školení v práci s dětmi s různými druhy SPU. Mezi mé zájmy patří hlavně četba, kresba, tvoření všeho druhů, zpěv a turistika. Co se mých vlastností týče, troufám si říct, že jsem veselá, kreativní, ale taky tvrdohlavá.
Můj tým vedoucích:
Hladký Petr, věk 28 letKohout Martin, věk 21 letMilitká Soňa, věk 20 letBorešová Klára, věk 19 letVacková Tereza, věk 19 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 22 let

Bohata Ondřej, věk 22 let
 
---TANEČNÍK: zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Vicemistr Evropy 2016-Institute of TOG, MS, Několikanásobný MČR. Externí lextor v Centrum tance PRAHA, SECTOR. --- CHOREOGRAF: tanečních skupin, maturitních plesů, firemních akcí, projektů, muzikálu aj. --- MUZIKÁLOVÝ UMĚLEC - Sibyla královna ze Sáby, Romeo a Julie, Srdcový král, Bonnie a Clyde, Ples upírů, IAGO, Doktor ox, GALILEO, KRYSAŘ. --- PROFESIONAL ACTOR: V roce 2017 tančil s Lucií Bílou- fifty:fifty O2 ARENA, Dagmar Peckovou cabaretní revue WANTED LUCERNA. V roce 2017 a 2018 a plánovaný 2019 bude/ tančil na velkém koncertu MEJDAN ROKU S IMPULZEM (doprovázel: Lucie Bílá, Michal David, Ewa Farná, Karel Gott, Petr Kolář, Dasha) v O2 aréně, 2018 tančil na velkém narozeninovém koncertu s KARLGEM GOTTEM v O2 areně! Sólově účinkoval na koncertu DANA HŮLKY 50 v Lucerně... a mnoho dalších neméně malých projektů.

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 19 let

Borešová Klára, věk 19 let
 
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 20 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 26 let

Cvik Adam, věk 26 let
 
Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím doma čas s rodinou. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit, jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Tóthová Eva, věk 23 letCvik Mikuláš, věk 21 letLauterbach David, věk 20 letStrnad Michal, věk 18 letJanata Daniel, věk 18 letSuchodol Mikuláš, věk 21 letRybáková Bohumíra, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 39 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 39 let
 
Po cca desetiletých táborových zkušenostech v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů jsem pro CK Topinka odvedl nespočet týdenních táborů během deseti let. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle dva tábory, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Bc. Kafka Petr, věk 23 letKalina Lukáš, věk 23 letTykva Lukáš, věk 22 letMaška Patrik, věk 21 letVrba Daniel, věk 19 letFremund Jan, věk 19 let

zobrazit vedené akceFlachs Jan, věk 22 let

Flachs Jan, věk 22 let
 
Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména, ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 23 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!
Můj tým vedoucích:
Német Antonín, věk 22 letMelichar Mikoláš, věk 21 letKlimešová Eliška, věk 19 let

zobrazit vedené akceFrauenberg Martin, věk 34 let

Frauenberg Martin, věk 34 let
 
Jsem člověk, co airsoftu propadl už kdysi dávno, asi před 15 ti lety. Od té doby se ho držím. Snažím se hrát na co nejlepší úrovni, posouvám se stále výše, podle svých nejlepších schopností. Airsoft je opravdu to, co mě naplňuje. Co se týče péče o děti, sám mám 8 letého syna a dá se říci, že jsem vychovával i své dva bratry, takže zkušenosti opravdu mám. Také jsem zažil mnoho akcí, kde jsem, jako zástupce vedoucího turistického oddílu, měl na starosti několik dětí. S tímto Chebským oddílem jsme jezdili také na vodu. Sám z Chebu pocházím, ale žiji v Plzni.

zobrazit vedené akceHegerová Pavlína, věk 23 let

Hegerová Pavlína, věk 23 let
 
Mimo práce s dětmi na táborech, na akcích pro veřejnost či v rodině se ráda věnuji např. výtvarným činnostem v podstatě všeho druhu: malba, modelování, jakákoli kreativní činnost. Proto jsem si i zvolila studium na pedagogické fakultě Karlovy univerzity, konkrétně obor výtvarná výchova a čeština, kde se mohu realizovat, a zároveň získávat praxi pro povolání budoucí učitelky. Ráda navštěvuji kulturní akce všeho druhu.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Tělupilová Kristina, věk 35 letBarabášová Valentýna, věk 19 letHrách Aleš, DiS., věk 31 let

zobrazit vedené akceBc. Henyš Martin, věk 29 let

Bc. Henyš Martin, věk 29 let
 
Můj tým vedoucích:
Cvik Adam, věk 26 let

zobrazit vedené akceHlůšková Simona, věk 18 let

Hlůšková Simona, věk 18 let
 
Mám za sebou 8 let v tanečním oboru na ZUŠ. Jako praktikantka jsem již podstoupila dva dětské tábory a to až v délce 15 dní. Myslím, že mám kamarádskou povahu a miluji děti. Studuji třetí ročník gymnázia a mířím na vysokou školu. Od mala toužím pracovat s dětmi a vždy vymyslím nějakou zábavu pro své blízké. Ovládám základy zumby, lidových tanců, baletu. Myslím si, že jsem velice trpělivá a to v tančení je dost důležité. Tančím dlouho a tudíž vím, že jsem schopna toho dost naučit.

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 21 let

Holan Miloslav, věk 21 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování,sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Šikola Jiří, věk 23 letBechyně Roman, věk 20 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 27 let

Janda Michal, věk 27 let
 
Můj tým vedoucích:
Benda Jan, věk 18 letFerenčíková Lucie, věk 28 letVyleta Patrik, věk 26 let

zobrazit vedené akceBc. Jeřábková Lucie, věk 24 let

Bc. Jeřábková Lucie, věk 24 let
 

zobrazit vedené akceBc. Kafka Petr, věk 23 let

Bc. Kafka Petr, věk 23 let
 
Jako účastník několika military táborů CK Topinka jsem se dopracoval až na místo vedoucího. Military tématika mě baví už od mého útlého dětství , to byl také jeden z důvod proč jsem si vybral a dokončil školu se zaměřením na bezpečnostní složky a integrovaný záchranný systém. V současné době studují kriminalisticko právní specializaci na VŠFS. Už se nemůžu dočkat na práci s dětmi které mají stejný zájem jako já
Můj tým vedoucích:
Bečvařík Damián, věk 19 letŠiffner Jan, věk 23 letŠtos Matěj Dalibor, věk 20 letFremund Jan, věk 19 let

zobrazit vedené akceKarásek Vojtěch, věk 20 let

Karásek Vojtěch, věk 20 let
 
Od dětství aktivně sportuji. Na prvním stupni základní školy jsem chodil do Sokola a zúčastnil se Sokolského sletu. Pravidelně jsem pak byl participantem závodů v přespolním běhu. Jako první jsem sice nikdy nedoběhl:), ovšem stříbrných a bronzových medailí mám bohatou sbírku. Začal jsem hrát florbal a po nějaké době pak závodně i fotbal, který hraji dodnes. Ve fotbalovém prostředí se pohybuji už 8 let. Fotbal pro mě hodně znamená, svůj tým beru jako druhou rodinu a fotbalové hřiště je můj druhý domov. Kromě fotbalu rád jezdím na kole, sleduji sport v televizi a jsem i pro další sportovní a relaxační aktivity. Rád trávím čas se svými přáteli. Jsem pro dobrou zábavu a spoustu srandy, ale pokud přijde na trénink nebo zápas, tak má přednost soustředěnost, snaživost, píle a tvrdá práce. Mám radost, že mě začínající mladí fotbalisti u nás v klubu berou jako svůj vzor a jsem rád, když si s nimi mohu zakopat, něco je i přiučit, poradit jim, povzbudit je a celkově předat něco ze svých dlouholetých zkušeností. Celkově s dětmi vycházím velmi dobře, zvláště s mladými snaživými sportovci. Jsem studentem vyšší odborné školy se zaměřením na bezpečnostně právní činnost.
Můj tým vedoucích:
Procházka Martin, věk 18 let

zobrazit vedené akceMgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 32 let

Mgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 32 let
 
Nazdárek kamarádi, jmenuji se Alžběta Karvánek Václavíková. V roce 2011 jsem ukončila studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Ve své profesi vidím rozhodně smysl. Vyučuji humanitní předměty a v rámci všech aktivit s dětmi se snažím svým svěřencům rozšiřovat nové obzory. Táborům se věnuji již mnoho let:). Jsem přesvědčena o tom, že je nutné akceptovat osobnost každého dítěte, a proto jsem schopna a ochotna vytvořit program rozvíjející tělo i duši dítěte. Mám stejně ráda sportovní hry jako výtvarné a kreativní aktivity. Přestože během školního roku pracuji spíše se staršími dětmi na střední škole, znám i duši mladších dětí. Hry, které prosazuji, mají děti nejen pobavit, ale přinést jim i silný emoční zážitek. Každé dítě se chce schovávat, mít svůj úkryt, rozdělávat oheň, zpívat u kytary a mít prázdninové kamarády a táborové lásky. Věřím v to, že děti je nutné správně motivovat, protože dobrodružství na nikoho nikde nečeká, to musí mít člověk v sobě a být schopen jej přenést i na ostatní. A mladší i starší děti určitě o prázdninách dobrodružství potřebují. Akce pro CK Topinka: 2007 - Ostrovec - Harry Potter 2008 - Varvažov - Ztraceni 2009 - Varvažov - Mumie a Král Škorpion 2010 - Varvažov - Cesta kolem světa 2011 - Varvažov - Hvězdná brána 2012 - Varvažov - Legenda krále Artuše 2013 - Varvažov - Souboj titánů 2014 - Varvažov - Avatar 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2017 - Stará říše - Vysočina - Ztraceni v čase
Můj tým vedoucích:
Pešek Michal, věk 41 letMgr. Filipin Michal, věk 34 letBc. Saaková Johana, věk 25 letTesárek Jan, věk 23 letBc. Pivoňková Barbora, věk 23 letTišerová Michaela, věk 21 letBrychta Tomáš, věk 20 letAdamec Tomáš, věk 20 letDobozyová Adéla, věk 20 letFöldi Marek, věk 19 letPodraská Kamila, věk 19 let

zobrazit vedené akceKocourek Luděk, věk 29 let

Kocourek Luděk, věk 29 let
 
Pocházím z Blanska nedaleko Moravského krasu. Ze svých studií na pedagogické fakultě mám nemalé zkušenosti s výchovou a výukou mládeže díky praxím na základních školách v Brně. Můj hluboký hlas vzbuzuje přirozenou autoritu, kterou uplatňuji při vedení dětí na dětských táborech (CK Topinka) již šestým rokem. K mým zálibám patří bojové sporty a umění, příroda, hudba a turistika. Jsem veselá povaha a rád všem vyjdu vstříc.
Můj tým vedoucích:
Cvik Mikuláš, věk 21 letMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 29 letCvik Adam, věk 26 let

zobrazit vedené akceKrupička Tomáš, věk 25 let

Krupička Tomáš, věk 25 let
 
Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa, je mi 25 let a studuji obor jaderné inženýrství. Na tábor „Na Baronu“ jezdím téměř nepřetržitě už od svých čtyř let a tak se pro mě stal mým druhým domovem. Jako dítě jsem si prošel všemi oddíly, takže mám představu, co děti na táboře baví. Coby vedoucí jsem kromě přípravy celotáborové hry měl na starost vždy nejstarší oddíl (Action Camp), u kterých jsem se pokoušel dále rozvíjet jejich dovednosti. Letos jsem se nadšeně vhrnul do hlavasování celého tábora a už se těším, až se na táboře uvidíme!
Můj tým vedoucích:
Hrubý Petr, věk 18 letMrázek Martin, věk 18 letNaxera Karel, věk 18 letHermannová Anna, věk 18 letKrejčíková Pavlína, věk 18 letJirásek Jiří, věk 32 letHurdálek Michal, věk 28 letFürst Lukáš, věk 24 letHlušcová Martina, věk 24 letŠtika Jiří, věk 23 letPloch Miroslav, věk 22 letSoukupová Linda, věk 19 letKocourková Barbora, věk 19 letKotlanová Veronika, věk 18 letHermann Jiří, věk 16 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 26 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 26 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 26 let a pracuji jako redaktor v Hradeckém deníku. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi moje ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už počtvrté, loni jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 22 let

Lexa Patrik, věk 22 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu se věnuji již osm let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, s kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Své zkušeností bych rád předával dál. Pro CK Topinka jezdím jako vedoucí již řadu let. Po minulé úspěšné sezóně jedu jíž druhým rokem jako hlavní vedoucí. Dále spolupracuji Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her.

zobrazit vedené akceMaška Patrik, věk 21 let

Maška Patrik, věk 21 let
 
Můj tým vedoucích:
Bečvařík Damián, věk 19 letTykva Lukáš, věk 22 letFremund Jan, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Metelka Jan, věk 35 let

Mgr. Metelka Jan, věk 35 let
 
Zkušená posila z řad pedagogů „tělocvikářů“ (UHK - Pedagogika volného času), která se po krátké pauze opět vrací k práci s dětmi na letních táborech. Sportovec a zastánce bezpečné dětské zábavy, který se nebojí zaujmout děti svým show-manstvím, hereckým nadáním a úžasnou hrou na kytaru či zpěvem. Má mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi na letních táborech, lyžařských školkách, lanových centrech či jako plavčík (trenérský kurz) i zdravotník. Svojí kreativností, zábavností a mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi, by chtěl nejen děti, ale i teenagery dovést k tomu, aby na letních táborech získávaly vzpomínky, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Táborové zkušenosti - CK Topinka: Klasický, Snadný, Rodinný - příměstský tábor, Pardubický kraj - Outdoorové centrum - Slovětický mlýn - Greenhors - Ruprechtice - Agama - Praha Práce s dětmi - lyžařská školka Ski-Lenka, Kebrlak - Vrchlabí - instruktor plavání a lanového parku - trenérství /OSVČ/
Můj tým vedoucích:
Solničková Kristýna, věk 27 letPetrovičová Zuzana, věk 21 let

zobrazit vedené akceMichelová Kristýna, věk 24 let

Michelová Kristýna, věk 24 let
 
Jmenuji se Kristýna a jsem studentkou Západočeské univerzity v Plzni, oboru Tělesná výchova a sport. Trénuji již 7 rok moderní gymnastiku, kterou jsem cvičila dlouhých 14 let a mám tak zkušenosti s pořádáním soustředění. Práce s dětmi mi velice baví, a proto také mimo jiné spolupracuji s Nadací sportující mládeže, kde se zaměřujeme na testování schopností a dovedností u předškolních dětí. Mezi mé koníčky patří jednoznačně sport, a to hlavně v podobě kolektivních her, nejvíce však miluji tanec. Dále ráda poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 20 let

Mlejnská Johana, věk 20 let
 
Jsem studentkou hudebního gymnázia, kde studuji hru na klarinet a jiné nástroje. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych chtěla pedagogiku studovat a určitě s dětmi dál pracovat. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu.
Můj tým vedoucích:
Mlejnský Jakub, věk 22 letHolan Miloslav, věk 21 letPetrovičová Zuzana, věk 21 letPechánek Patrik, věk 19 let

zobrazit vedené akceOšťádalová Barbora, věk 21 let

Ošťádalová Barbora, věk 21 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty a Fakulty tělesné kultury v Olomouci. Práce s dětmi velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ve svém volném čase se věnuji amatérsky foto-modelingu, účastnila jsem se semifinále Miss aerobik v roce 2016. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 40 let

Bc. Palička Vladimír, věk 40 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie a členem AKC ČR.
Můj tým vedoucích:
Filipová Veronika, věk 26 letBicanová Dominika Lea, věk 24 let

zobrazit vedené akceBc. Pejšová Michaela, věk 26 let

Bc. Pejšová Michaela, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji. Od mala jsem jezdila na tábory, v létě na klasické a vodácké klasické a v zimě na lyžařské. Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Ráda si jdu zahrát badminton, kulečník či jakkoliv se sportovně vyžít s přáteli. Volný čas využiji k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování. Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Proto také pracuji jako anglicky mluvící učitelka v mateřské školce. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá. Těším se na společné řádění na táboře! :)

zobrazit vedené akcePlecitá Veronika, věk 24 let

Plecitá Veronika, věk 24 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále ve volných chvílích se věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s Vámi.
Můj tým vedoucích:
Plecitá Dagmar, věk 46 let

zobrazit vedené akceIng. Puchalová Ivana, věk 26 let

Ing. Puchalová Ivana, věk 26 let
 
V současné době jsem studentkou doktorského studia na čínské univerzitě Donghua se sídlem v Šanghaji. S mým studiem v zahraničí je spojeno spousta cestovaní jak po Asii, tak i rodné Evropě. V Číně jsem součástí programu pro rozvoj povědomí o Evropě u dětí na základních školách.
Můj tým vedoucích:
Kohout Martin, věk 21 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 55 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 55 let
 
Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).
Můj tým vedoucích:
Mgr. Ejemová Markéta, věk 44 letMgr. Šámalová Eva, věk 34 let

zobrazit vedené akceRutar Petr, věk 47 let

Rutar Petr, věk 47 let
 
Pochází z Brna. Profesionální instruktor airsoftu (15 let). Odborný garant airsoftových programů. S CK Topinka spolupracuje od začátku na akcích založených na hře airsoft (Airsoft, military, mini military, pánská jízda). Původní profesí voják z povolání.
Můj tým vedoucích:
Frk Vladislav, věk 18 letFicek Jan, věk 17 letKozel Petr, věk 17 let

zobrazit vedené akceBc. Skalka Petr, věk 26 let

Bc. Skalka Petr, věk 26 let
 
Práci s dětmi a mládeží se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta:)...Od této chvíle se také snažím pracovat na zkvalitnění vlastní osoby absolvováním různých kurzů a tréninků směřujících právě k této činnosti. Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. Zájmy mě navedly i ke studiu rekreologie v Olomouci, kde se rozvíjím po stránce spíše teoretické. Reprezentuji ČR ve famfrpálu, rád hraji na kytaru, užívám si různé outdoorové aktivity s přáteli, plavu a hraji deskové hry.
Můj tým vedoucích:
Urbanová Denisa, věk 20 let

zobrazit vedené akceStilzová Veronika, věk 22 let

Stilzová Veronika, věk 22 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde také celý život žiji. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školy Ruská, obor zdravotnický asistent, kde jsem každý týden absolvovala praxe v pražských nemocnicích (FN Motol, FN Královské Vinohrady, ÚVN Střešovice). Ovladám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Studuji na Vysoké škole Duškova o.p.s., jako Všeobecná zdravotní sestra. Již třetím rokem pracuji v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně poté i na HPP. Dva roky pod firmou McDonald's jsem pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí, které každý rok hlídám. Pod vedením Miloněm Pišlem jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z rodiny, kde mám čtyři mladší sestry o které se pravidelně starám. Nenení pro mě problém se starat ani o ty nejmenší děti. Děti tedy pro mě nejsou žádná starost, ale radost. Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další pracovní příležitost s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péče o ně.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceŠpunarová Jana, věk 23 let

Špunarová Jana, věk 23 let
 
Jsem studentkou pedagogické fakulty na Ostravské univerzitě. Již sedmým rokem se věnuji vedení tanečního kroužku při SVČ Lipník nad Bečvou a také působím jako vedoucí sportovního kroužku v Týně nad Bečvou, odkud pocházím. Mezi mé záliby patří procházky se psem, jízda na kole a hlavně čas trávený s dětmi.

zobrazit vedené akceŠvarcová Denisa, věk 23 let

Švarcová Denisa, věk 23 let
 
Můj tým vedoucích:
Jašek Martin, věk 24 letNadymáček Jakub, věk 19 letHlaváč Jarmil, věk 19 let

zobrazit vedené akceUxa Karel, věk 26 let

Uxa Karel, věk 26 let
 
Věnuji se malování cca od 5let. Na základní škole jsem se účastnil několika soutěží, v kterých jsem se umisťoval na prvním až třetím místě. Později jsem se zaměřil na street graffiti, tagy a podobné. Po přijetí na soukromou střední umělecko - průmyslovou školu jsem to začal rozvíjet dál ve směrech Land Art, Street Art, Body Art, okrajově i Pop Art a Op Art. V průběhu střední školy jsem získal ocenění za písmomalbu a dále ocenění z Japonska za ilustraci knihy. Dnes mohu říci, že ovládám mnoho druhů malby, kresby, airbrushe a spreje a s nimi samozřejmě různé techniky a jejich využití. Maturoval jsem z praktické části na téma Street Art a vytvořil tak jeden velký projek na celý dům. Ve volném čase se věnuji Airsoftu.

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 29 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 29 let
 
Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách, čím na Univerzitě Palackého v Olomouci. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mně moc baví:) Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování. Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 18 letMgr. Mlejnek Tomáš, věk 30 letCvik Adam, věk 26 letBochníčková Michaela, věk 24 letKopecká Romana, věk 21 letCvik Mikuláš, věk 21 letNovotný Matěj, věk 20 letKellnerová Radka, věk 21 letRybáková Bohumíra, věk 20 letMrzenová Leona, věk 19 letLauterbach David, věk 20 letJanata Daniel, věk 18 let

zobrazit vedené akceVašťák Vít, věk 25 let

Vašťák Vít, věk 25 let
 
Ahoj,jmenuju se víťa a bavi me turistika,zalesactvi a sporty rok jsem jezdil závodní cyklistiku takže vím co je to spoluprace jsem komunikativni a kreativní typ a jsem pro každou srandu.
Můj tým vedoucích:
Pivoda Jiří, věk 18 letMusil Marek, věk 18 letKurka Pavel, věk 18 letBevelágua Ladislav, věk 37 let

zobrazit vedené akceMgr. Věcek František, věk 30 let

Mgr. Věcek František, věk 30 let
 
Pochází z královehradeckého kraje, vystudoval Pedagogickou Fakultu Univerzity Hradec Králové a momentálně působí jako učitel na SPŠE Pardubice. Práci s dětmi se věnuje od roku 2010, kdy si poprvé vyzkoušel školu v přírodě s CK Topinka, od té doby se aktivně účastní škol v přírodě, táborů, víkendovek a dalších akcí s dětmi. Díky těmto zkušenostem se také rozhodl změnit studijní obor z informatiky na učitelství. Celoročně také působí jako vedoucí pionýrského oddílu. Díky absolvování mnoha akcí se seznámil s různými kolektivy dětí od nejmenších až po teenagery.

zobrazit vedené akceVernerová Iva, věk 23 let

Vernerová Iva, věk 23 let
 
Airsoft hraji již přes šest let, a ačkoliv na něj teď není moc času, zůstává stále mou velkou vášní i prostředkem pro relaxaci. Školu už mám za sebou a jedinou mou náplní mého času je nyní práce. Mé koníčky jsou hudba, četba, filmy, přátelé a hlavně samozřejmě zbraně a airsoft. S dětmi mám zkušenosti hlavně z předchozích let a z různých akcí jako pomocná síla. Jsem pro každou švandu a každé dobrodružství a troufnu si říct, že dokážu být fajn, ale i přísná a spravedlivá. Nejdůležitější pro mne ale bude, naučím-li někoho něco z toho, co umím já a pomůžou-li ty zkušenosti v posunu dál i někomu jinému.
Můj tým vedoucích:
Havel Jiří, věk 39 letŠimek Jakub, věk 27 letFotr Lukáš, věk 20 letCimler Martin, věk 20 letŠille Filip, věk 20 let