Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceBaziková Petra, věk 38 let

Baziková Petra, věk 38 let
 
Říkají mi Bazi nebo Bazička. Pracuji jako učitelka MŠ a práci s dětmi se věnuji 25 let. Během své kariéry jsem si rozšířila obzory o instruktora plavání dětí ve věku 3 - 10let. V létě veškerý volný čas patří dětem (pobytové tábory + příměstské plavecké tábory). Vymýšlím a připravuji pestrý, a někdy i pěkně střelený program pro Vaše nejmenší. Většinou na táborech pro nejmenší dětem supluji náhradní maminku.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Andrea, věk 24 letHejret Pavel, věk 46 letBouza Matěj, věk 24 letAltrichterová Veronika, věk 23 letJakubše Matěj, věk 22 letErnestová Ivana, věk 23 letKrulová Nikola, věk 22 letKarasová Anežka, věk 22 letKuklová Šárka, věk 22 letKolková Šárka, věk 22 letBerdarová Anna, věk 22 letJína Martin, věk 20 letKubánková Kristýna, věk 21 letHárovníková Adéla, věk 20 letPlojharová Natálie, věk 20 letZachařová Anna Marie, věk 19 letJánská Veronika, věk 19 letSmrčková Daniela, věk 19 letKuklová Marie, věk 18 letMgr. Dlouhá Petra, věk 51 letHos Tomáš, věk 35 letZacha Marek, věk 33 letDytrych Vítek, věk 21 letMatušová Jana, věk 39 let

zobrazit vedené akceBc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 let

Bc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 let
 
Zdravím všechny děti, teenagery a dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů CK Topinka. Odmaturoval jsem na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi. Během studia jsem si vyzkoušel práci s dětmi nejrůznějšího věku a specifik, díky čemuž jsem nasbíral cenné zkušenosti. Zároveň jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku i prevenci vzniku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. V současnosti jsem studentem učitelství cizích jazyků, a zároveň působím jako učitel na základní škole. Těším se na skvělý letní týden plný zábavy, her a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Hejret Pavel, věk 46 letMgr. Lojdová Martina, věk 36 letBc. Kolářová Eva, věk 24 letPolidarová Petra, DiS., věk 23 letVavřinová Lucie, věk 22 letChvátal Mojmír, věk 21 letRumanová Marie, věk 19 letBc. Holan Miloslav, věk 26 letMgr. Kohout Martin, věk 26 letBechyně Radim, věk 25 letTeplá Daniela, věk 26 letBc. Najmonová Tereza, věk 26 letHrušková Kamila, věk 25 letZnamenáčková Kristýna, věk 47 let

zobrazit vedené akceBenda Jiří, věk 25 let

Benda Jiří, věk 25 let
 
Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí a později jako hlavní vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Krásná školní letá bohužel už skončily, proto nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Můj tým vedoucích:
Mikulec František, věk 22 letZemčík Filip, věk 18 letBcA. Hrdlička Jan, věk 26 let

zobrazit vedené akceBeneček Martin Pirat, věk 39 let

Beneček Martin Pirat, věk 39 let
 
Jsem člověk, co airsoftu a military propadl už kdysi dávno, asi před 23 lety. Od té doby se ho držím. Snažím se hrát na co nejlepší úrovni, posouvám se stále výše, podle svých nejlepších schopností. Airsoft je opravdu to, co mě naplňuje, snažím se ovlivnit budoucnost tohoto sportu u nás v republice. Co se týče péče o děti, nasbíral jsem už snad dostatek zkušeností. :-) Na tábory již pár let jezdím jako vedoucí na Airsoft camp, Adwenture week a na Adaptační kurzy.
Můj tým vedoucích:
Prokeš Mikuláš, věk 19 letMaterna Dan, věk 34 letBudín Matyáš, věk 21 let

zobrazit vedené akceBevelágua Ladislav, věk 42 let

Bevelágua Ladislav, věk 42 let
 
Ahoj Jmenuji se Ladislav a rád bych se podělil o několik informací o sobě. Sport je pro mě velmi důležitým aspektem mého života. S nadšením se věnuji překážkovému sportu, který mi poskytuje nejen fyzickou výzvu, ale také příležitost pro osobní růst a překonávání vlastních limitů. Rád se účastním závodů a díky nim jsem se setkal s mnoha skvělými lidmi. Příroda je pro mě zdrojem inspirace a klidu. Rád trávím čas venku, objevuji nová místa a procházím se v lese či po horách. Další důležitou součástí mého života je neustálé učení se novým věcem. Mám rád výzvy a rozšiřování svých znalostí. Snažím se neustále rozvíjet a hledat nové příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu. Jsem otevřený novým dovednostem a rád se zapojuji do kurzů, workshopů a dalších vzdělávacích aktivit. Momentálně jsem zaměstnán v Armádě, což mi poskytuje příležitost pracovat v týmu a přispívat k bezpečnosti a obraně naší země. Mám vysoký respekt k hodnotám, které armáda zastupuje, jako jsou loajalita, disciplína a odhodlání.
Můj tým vedoucích:
Titěrová Barbora, věk 23 letŠevčíková Tereza, věk 19 letBeznoska Josef, věk 18 letKounovský Vojtěch, věk 32 letProcházka Lukáš, věk 25 letMUDr. Nováková Lucie, věk 39 let

zobrazit vedené akceBilý Matěj, věk 19 let

Bilý Matěj, věk 19 let
 
Ahoj, jmenuji se Matěj a je mi 20 let. Mám vystudovaný design a ve studiu pokračuji na VOŠ v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Už na základní škole mě bavilo pořádat různé akce pro menší děti a celkově pro nižší ročníky, toto nadšení mě stále provází, a proto jsem začal v roce 2022 jezdit na tábory jako vedoucí. Ve svém volném čase se věnuji focení, grafice a cestování.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Šárka, věk 24 letVojtěchová Eliška, věk 22 letBc. Hendrychová Adéla, věk 22 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 27 let

Bohata Ondřej, věk 27 let
 
HLAVNÍ VEDOUCÍ Profesionální tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Narodil se v Litoměřicích, kde se jako malý věnoval komerčnímu aerobiku. Od 14 let závodně tančil a následně i choreografoval v taneční škole DMC Revolution. Následně se přesunul do Mostecké taneční skupiny Institute of TOG, kde získal s týmem titul vice-mistr Evropy. Aktuálně ho můžete vidět tančit v mnoha předních pražských muzikálech a s taneční skupinou IF dancers tanečně doprovázet přední české zpěváky a akce.
Můj tým vedoucích:
Brada Filip, věk 23 letPodzimková Veronika, věk 27 letSehnoutková Veronika, věk 28 letMUDr. Nováková Lucie, věk 39 let

zobrazit vedené akceBoreš Tomáš, věk 21 let

Boreš Tomáš, věk 21 let
 
Ahoj, jmenuji se Tomáš a jsem studentem Masarykovy univerzity a její pedagogické fakulty. S CK Topinka jezdím už třetím rokem jako vedoucí a mám za sebou různé druhy táborů, od českých NERF táborů po zahraniční tábory ve Španělsku. Věřím, že s dětmi se nikdy nenudíme a oni se nebudou nudit na našich táborech, nevěříte? Tak se přijeďte přesvědčit.
Můj tým vedoucích:
Šichman Jan, věk 22 letChoutková Tereza, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Borešová Klára, věk 25 let

Bc. Borešová Klára, věk 25 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Choutková Tereza, věk 21 letBoreš Tomáš, věk 21 letKazimírová Veronika, věk 25 letMgr. Hrabovská Miroslava, věk 24 letZnamenáčková Kristýna, věk 47 let

zobrazit vedené akceIng. Bryxová Pavla, věk 30 let

Ing. Bryxová Pavla, věk 30 let
 
Jmenuji se Pája a na naše tábory jezdím už od roku 2006. Poprvé jsem jela jako táborník na celotáborovou hru ZOO. Jezdila jsem do Varvažova tak dlouho, až jsem jednoho dne přerostla ve vedoucí. Naše tábory jsou už víc jak 15 let nepostradatelnou součástí mého léta. Baví mě na nich především vymýšlet nové zapeklité hry a příběhy, u kterých děti ztratí pojem o dění kolem. Pro mě je to skvělá forma aktivní dovolené, kde si člověk odpočine od městského shonu a zároveň dělá něco, co má smysl.
Můj tým vedoucích:
Znamenáčková Kristýna, věk 47 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceBc. Cvik Mikuláš, věk 26 let

Bc. Cvik Mikuláš, věk 26 let
 
Mé jméno je Mikuláš, pro některé Miky, pro jiné zase Prokop. Je jedno, jakou přezdívkou mě oslovíš, slyším na všechno. Jsem táborník tělem i duší, a právě táborové zkušenosti mě přivedly na studia Fakulty tělesné kultury, kde si momentálně snažím dodělávat magisterský titul v oboru učitelství tělesné výchovy. Kromě toho, že si v létě užívám pohody na táborech, tak jsem čerstvým učitelem tělesné výchovy na Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí. Jak je vidno, tak krom táborů je moje srdcová záležitost i sport, a to v jakékoliv formě. Táborníkem jsem se stal už v první třídě a zůstalo mně to až do dnes. Nedokážu si léto bez táborových radovánek představit. Tak neváhej a pojeď s námi!
Můj tým vedoucích:
Pejšová Marcela, věk 23 letBc. Cigánková Alžběta, věk 23 letBěhoun Tomáš, věk 22 letMrzena Matěj, věk 22 letKulhavá Klára, věk 20 letMusilová Karolína, věk 18 let

zobrazit vedené akceČihounek František, věk 26 let

Čihounek František, věk 26 let
 
Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotní školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového/hlavního vedoucího jsem tak už 10 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Můj tým vedoucích:
Vrba Daniel, věk 19 letŠturmová Eva, věk 19 letVáňová Klára, věk 18 letHrazdil Michal, věk 28 letMatušová Jana, věk 39 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceČurdová Andrea, věk 24 let

Čurdová Andrea, věk 24 let
 
Je mi 23let. Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Pocházím z Děčína. Ráda pracuji s dětmi ve svém volnu.
Můj tým vedoucích:
Stejskalová Šárka, věk 24 letBaziková Petra, věk 38 letMgr. Lojdová Martina, věk 36 letStrnad Michal, věk 24 letBouza Matěj, věk 24 letČurdová Šárka, věk 24 letCuchá Michaela, věk 23 letAltrichterová Veronika, věk 23 letJakubše Matěj, věk 22 letBc. Hendrychová Adéla, věk 22 letKarasová Anežka, věk 22 letKolková Šárka, věk 22 letVojtková Markéta, věk 22 letBerdarová Anna, věk 22 letKubánková Kristýna, věk 21 letHárovníková Adéla, věk 20 letMgr. Dlouhá Petra, věk 51 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 40 letHos Tomáš, věk 35 letZacha Marek, věk 33 letMgr. Beran Jiří, věk 33 letIng. Kloknerová Tereza, věk 28 letKubecová Romana, věk 26 letMgr. Rybáková Bohumíra, věk 25 letBc. Stejskalová Adéla, věk 25 letMrázková Martina, věk 24 letČurdová Martina, věk 17 letBudín Matyáš, věk 21 letMatušová Jana, věk 39 letBc. Mankovicky Michaela, věk 37 letMgr. Šímová Anna, věk 29 let

zobrazit vedené akceFričlová Kateřina, věk 23 let

Fričlová Kateřina, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Káťa. Narodila jsem se v roce 2001 v Pardubicích. Každé léto trávím na táborech. Jezdím i na školy v přírodě a adaptační kurzy. Práce s dětmi mě baví, proto jsem se rozhodla pro studium pedagogické fakulty v Olomouci, kde studuji již čtvrtým rokem, obor učitelství prvního stupně ZŠ. Od tohoto roku také učím na ZŠ v Olomouci. Mezi mé zájmy patří cestování, hra na klavír. Ze sportů mě baví například volejbal, basket nebo plavání.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 39 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceMgr. Hamerníková Barbora, věk 25 let

Mgr. Hamerníková Barbora, věk 25 let
 
Můj tým vedoucích:
Matoušek Martin, věk 37 letIng. Hýbek Pavel, věk 28 letŠťovíčková Petra, věk 27 letKalivodová Kristýna, věk 26 letSemkovičová Barbora, věk 25 letSosnovec Šimon, věk 18 letHamerník Matěj, věk 18 letHlaváčková Anežka, věk 18 letLuňák Ondřej, věk 18 letTrédl Matouš, věk 17 letKrbcová Veronika, věk 17 letKolínský Jiří, věk 35 let

zobrazit vedené akceHanáková Eliška, věk 24 let

Hanáková Eliška, věk 24 let
 
Ahoj, jsem Eliška, obecně mě baví sporty a ráda hraji na kytaru. Když zrovna nepracuji na projektech do školy, tak mě najdete na lezecké stěně. Moc ráda trávím čas s dětmi, což mi tábor umožňuje. Jezdívala jsem na tábory pod stany a taneční tábory jako dítě, díky tomu mám bohaté zkušenosti. Jsem přátelská a ráda pomůžu.
Můj tým vedoucích:
Ing. Lukášková Ludmila, věk 29 letBc. Kratochvílová Aneta, věk 25 letMgr. Hlomová Eliška, věk 25 letVodáková Anna, věk 20 letZnamenáčková Kristýna, věk 47 let

zobrazit vedené akceHejret Pavel, věk 46 let

Hejret Pavel, věk 46 let
 
Jmenuji se Pavel Hejret a již více jak pětadvacet let pracuji jako lightdesigner / šéf osvětlovačů v Divadle F.X.Šaldy v Liberci. Mezi mé zájmy patří samozřejmě divadlo a vše kolem kulturního dění. Věnuji se fotografování a natáčení filmů, nicméně ve svém volném čase si rád i zasportuji – fotbal, běh, cyklistika, plavání a vlastně jakékoliv kolektivní sporty. Jsem komunikativní, organizačně schopný, myslím, že otevřený pro každou legraci a nové zážitky. Rád poznávám nové lidi. Těším se na vás.... ;)
Můj tým vedoucích:
Baziková Petra, věk 38 letBc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 letPolidarová Petra, DiS., věk 23 letVavřinová Lucie, věk 22 letKarasová Anežka, věk 22 letKolková Šárka, věk 22 letHárovníková Adéla, věk 20 letHos Tomáš, věk 35 letZacha Marek, věk 33 letBc. Holan Miloslav, věk 26 letBechyně Radim, věk 25 letTeplá Daniela, věk 26 letZnamenáčková Kristýna, věk 47 let

zobrazit vedené akceBc. Híreš Vojtěch, věk 24 let

Bc. Híreš Vojtěch, věk 24 let
 
Studuji v Ostravě strojírenství a vše, co se týká techniky, mě velice zajímá. Od jednoduchého mechanismu kliky na dveřích až po motor auta. Rád cestuji a ve volném čase se věnuji kreativní tvorbě ze dřeva, hudbě (poslech, skládání, kytara-samouk) a čtení knih o seberozvoji. Také nesmím opomenout svou největší zálibu a to je jízda auty. Ano, ty ocelové krásky s tepajícím srdcem jsou veliký kus mojí osobnosti. Stejně jako tvorba ze dřeva. Protože když tvořím, vkládám kus sebe do výrobku. Nikdy nevím, co na soustruhu vznikne. Upnu kus, jezdím po něm nožem a tvary se objevují samy. Nědělám žádné umělecké sošky s kupou výmolů, aby si to někdo nevyložil špatně. Jednou vznikne věž, podruhé postavička (zvířátko) složená z hromady dílků, které dají v kuse dohromady stojánek na pastelky, solničku, svícny,... Vize se tvoří za pochodu a nechávám jí volný průběh. Mám strach z výzev, ale nebojím se jim postavit. Vtip je v tom, že i když konečný výsledek neočekávám, tak dílky celé skládačky bez přeměřování do sebe pasují, to na tvorbě miluji nejvíce. Tvořím a sám nevím výsledek a po celou dobu práce se udržuji v napětí. Snažím se dětem předat kus sebe a výsledek nevidím hned. Je to dlouhý proces, jako u tvorby popsané výše, ale velmi napínavý. Na konci se ukáže, jestli si děti něco odnesly. Z rodiny jsem nejstarší a mám spoustu bratránků a sestřenek, které jsou na každé návštěvě závislé na mé představivosti, zábavě. Hrajeme nejen karty, ale také stavíme hrady z kostek , závodíme s autíčky z merkuru, improvizujeme... Velmi často a kolektivně vytváříme nové způsoby zábavy, aby se zabavili i nejmenší. Od kreslení, hrátky s papíry a provázky přes divokou honbu za sladkým pokladem ukrytým na zahradě...
Můj tým vedoucích:
Ernestová Ivana, věk 23 letProcházková Eliška, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Hladký Petr, věk 33 let

Bc. Hladký Petr, věk 33 let
 
Ahoj, jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepis. Při studiu působím jako učitel na Klasickém gymnáziu Modřany v Praze 12, kde učím výchovu k občanství a dějepis. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!
Můj tým vedoucích:
Stejskalová Šárka, věk 24 letStrnad Michal, věk 24 letGothová Nela, věk 24 letBc. Kirchnerová Eliška, věk 23 letKašková Petra, věk 23 letFričlová Kateřina, věk 23 letPávek Jonáš, věk 20 letMašková Anežka, věk 20 letŠturmová Eva, věk 19 letJirušová Veronika, věk 19 letDostálová Dominika, věk 19 letProkopová Sandra, věk 19 letVeverková Adéla, věk 19 letVlčková Šárka, věk 18 letMgr. Tylová Kateřina, věk 34 letMgr. Šímová Anna, věk 29 letHrazdil Michal, věk 28 letBár Tadeáš, věk 26 letVelecká Kateřina, věk 26 letKubecová Romana, věk 26 letMgr. Rybáková Bohumíra, věk 25 letBc. Stejskalová Adéla, věk 25 letBc. Hlaváč Jarmil, věk 24 letMrázková Martina, věk 24 letBudín Matyáš, věk 21 let

zobrazit vedené akceHoffmannová Viktorie, věk 20 let

Hoffmannová Viktorie, věk 20 let
 
Jmenuji se Viktorie, pocházím z Unhoště je mi 20 let. Vystudovala jsem Střední odbornou školu pedagogickou v Praze obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Teď studuji na Karlově Univerzitě obor Učitelství pro mateřské školy. Díky škole jsem působila v družině nebo ve školce u dětí různého věku (2-13 let), souvislé i průběžné, různých typů (Montessori, Fakultní…). Zde jsem také měla možnost, tvořit pro děti velké množství dětských dnů a jiných aktivit. Působila jsem v dětských jesličkách a skupině jako chůva pro děti. Tančila jsem 10 let závodně (1. místo v sólové i skupinové kategorii na MČR, talent roku) i zde jsem vedla lekce a program na tanečních soustředěních. Absolvovala jsem první stupeň (7 let) ZUŠ v předmětu sólový, sborový zpěv a nauka v čemž i nadále pokračuji. 7 let jsem absolvovala soukromé lekce na zobcovou flétnu. Ovládám hru na klavír a kytaru. Po celý rok vedu flétnový a dramatický kroužek u dětí v MŠ i ZŠ v Praze, když se mi naskytne čas chodím také jako zástup na kroužky jako je: tvořivé ručičky nebo tanečky. V létě trávím čas na školách v přírodě, táborech a dětské ozdravovně v Peci pod Sněžkou. Organizuji programy na dětských oslavách u organizace Pecky pro prcky. Tančím jako asistentka v Taneční škole, kde jsem již 6 let. Momentálně jsem učitelka v soukromé Mateřské škole.
Můj tým vedoucích:
Bc. Procházka Michal, věk 23 letHavránková Natálie, věk 21 letVodáková Anna, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Holan Miloslav, věk 26 let

Bc. Holan Miloslav, věk 26 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Práce s dětmi mě baví, proto se každé léto věnuji táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Vavřinová Lucie, věk 22 letTeplá Daniela, věk 26 letBc. Mankovicky Michaela, věk 37 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceBc. Horník Štěpán, věk 39 let

Bc. Horník Štěpán, věk 39 let
 
Jsem nejstarší bratr ze 4 sourozenců, a proto mám v povaze od mala starat se o děti. K tomu je jedním z mých hlavních koníčků sport. Obzvláště zimní sporty jako jsou lyžování, snowboard a freeskiing. Během zimy pracuji jak instruktor a učím lyžovat děti převážně ve věku od 4 do 15 let. Licenci na učení mám již 4 roky a každý rok se aktivně věnuji výuce na lyžích. Baví mě sledovat pokroky dětí. V posledních letech rád objevuji nové disciplíny, jako freeskiing nebo freeriding.
Můj tým vedoucích:
Švadlenka Daniel, věk 25 letKárná Kristýna, věk 26 let

zobrazit vedené akceJánská Markéta, věk 23 let

Jánská Markéta, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Markéta a je mi 23 let. Studuji logopedii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mezi mé zájmy patří různé sporty a cestování. Většinou mě nepotkáte jinak než rozesmátou. Na tábory, školy v přírodě a adaptační kurzy jezdím každé léto již 5 let.

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 31 let

Kakáč Martin, věk 31 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Ženíšková Pavla, věk 22 letBc. Mankovicky Michaela, věk 37 let

zobrazit vedené akceBc. Kirchnerová Eliška, věk 23 let

Bc. Kirchnerová Eliška, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Eliška, pocházím ze Šumavy a studuji obor pedagogika na Karlově univerzitě. Vždycky jsem milovala letní tábory a teď, když už nemůžu jezdit jako účastník, tak jezdím pravidelně na všelijaké letní tábory jako vedoucí a doufám, že se mi podaří probudit tuto zálibu v dalších dětech. Ve svém volném čase ráda sportuji, cestuji a poznávám podobně pozitivně smýšlející lidi. Nikdy nepohrdnu jakýmkoliv výletem do přírody a snažím se aktivně věnovat skautingu, ke kterému jsem byla vedena už od doby, kdy jsem ještě neuměla chodit.
Můj tým vedoucích:
Fričlová Kateřina, věk 23 letVojtková Markéta, věk 22 letBc. Koppová Denisa, věk 24 letBc. Mankovicky Michaela, věk 37 let

zobrazit vedené akceMgr. Kohout Martin, věk 26 let

Mgr. Kohout Martin, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a jsem učitelem biologie a chemie. Od malička mám rád sport, především volejbal, jízdu na kole, běh, rád si zahraji bowling, jsem fanouškem turistiky a výletů do přírody, miluji tu správnou táborovou atmosféru, pořádné táborové hry, diskotéky, karaoke show a vše, co k táborům patří! Jsem rád, pokud se mi podaří vytáhnout děti od počítačů a mobilů do ryzí přírody, pořádně se proběhnout, něco nového se naučit a dozvědět, a zahrát si nejrozmanitější hry...no prostě si užít super léto! :)
Můj tým vedoucích:
Bc. Chvátalová Eva, věk 24 letNoska Daniel, věk 18 letBardoun Adam, věk 18 letOpatřilová Kristýna, věk 27 letBc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 letDytrych Vítek, věk 21 letMatušová Jana, věk 39 letBc. Mankovicky Michaela, věk 37 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceIng. Kot Martin, věk 48 let

Ing. Kot Martin, věk 48 let
 
Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do Googlu nebo Seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox, fitness, badminton, fotbal, rybaření), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že já i celý můj tým je u dětí oblíben, většina se jich na naše tábory každoročně vrací až do své dospělosti. To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti.
Můj tým vedoucích:
Hnátková Adéla, věk 19 letKuklová Marie, věk 18 letDoucková Anna, věk 18 letSrbová Lucie, věk 42 letIng. Srba Jaromír, Ph.D., věk 42 letKrömrová Lenka, věk 31 letPuchoň David, věk 25 letDytrych Vítek, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Kratochvílová Aneta, věk 25 let

Bc. Kratochvílová Aneta, věk 25 let
 
Pocházím z malého města Žlutice, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po složení maturitní zkoušky jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Dále jsem ve studiích pokračovala na Západočeské univerzitě v Plzni, kde jsem vystudovala bakalářský obor Speciální pedagogika. Momentálně studuji obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na VOŠ v Plzni a pracuji jako učitelka v mateřské škole se sportovním zaměřením. Mezi mé největší záliby patří cestování a turistika. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, a ráda si také přečtu kvalitní literaturu. Dále hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže do hor. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.

zobrazit vedené akceKrausová Nela, věk 24 let

Krausová Nela, věk 24 let
 
Ahoj, jmenuji se Nelča. Již několikátým rokem jezdím jako vedoucí táborů, minulý rok jsem se stala hlavní vedoucí. Když jsem byla mladší, jezdila jsem moc ráda na všelijaké tábory – nasbírala jsem tak mnoho inspirace na hry a táborové aktivity – a nyní jako vedoucí na tábory jezdím snad ještě radši! Chtěla bych dětem předat radost z her, krásné vzpomínky a pomoci jim najít přátele, se kterými i po letech budou rádi vzpomínat na prosluněné a do sytosti užité prázdniny. Těším se na vás a na týden plný legrace!

zobrazit vedené akceKubecová Romana, věk 26 let

Kubecová Romana, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Romča a jsem vystudovaná policistka. Po ukončení studia na policejní škole jsem si dodělala pedagogické vzdělání, konkrétně vychovatelství na Technické Univerzitě v Liberci. Momentálně studuji dálkově VŠ pedagogického směru při práci. Pracuji pátým rokem jako vychovatelka na Domově mládeže a v letních měsících, kdy mám jako pedagogický pracovník volno, jezdím jako vedoucí na tábory. Jsem zastánce respektující výchovy a přístupu + vzdělávám lidi v oblasti výchovy dětí prostřednictvím videí, přednášek a svého podcastu. Ve volném čase ráda cestuji a dobrovolničím v útulku.
Můj tým vedoucích:
Metelková Tereza, věk 23 letBc. Hladký Petr, věk 33 letVoráčková Lucie, věk 23 letVyleťalová Tereza, věk 23 letKašková Petra, věk 23 letKřůmal Jiří, věk 23 letBc. Mrosková Tereza, věk 23 letPávek Jonáš, věk 20 letMašková Anežka, věk 20 letŠturmová Eva, věk 19 letJirušová Veronika, věk 19 letProkopová Sandra, věk 19 letVlčková Šárka, věk 18 letKössl Patrik, věk 32 letMgr. Šímová Anna, věk 29 letHrazdil Michal, věk 28 letBár Tadeáš, věk 26 letVelecká Kateřina, věk 26 letBudín Matyáš, věk 21 let

zobrazit vedené akceMgr. Lacina Olga, věk 49 let

Mgr. Lacina Olga, věk 49 let
 
Můj tým vedoucích:
Budín Matyáš, věk 21 letŠneberková Barbora, věk 20 letPávek Jonáš, věk 20 letNeumann Michael, věk 27 letBc. Hlaváč Jarmil, věk 24 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 28 let

Lexa Patrik, věk 28 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu a všemu okolo tohoto zeleného sportu se věnuji zhruba jedenáct let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Se svými zkušenosti se rád podělím a co nejvíce bych toho rád předal dále. Pro CK Topinka jsem jezdil dlouhou dobu jako oddílový vedoucí nebo instruktor airsoftové části programu, ale tato sezóna bude pro mě již několikátá za sebou v roli hlavního vedoucího. Za těch pár let máme své pevné jádro vedoucích, na které se mohu spolehnout. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her. V současné době pracuji jako servisní technik v airsoftové prodejně v Praze, rád předám zkušenosti i z této oblasti . Airsoftu a všemu s tím spojenému se věnuji aktivně až do dnešních dní, letos jsme se s naším týmem zúčastnili těch nejzajímavějších airsoftových akcí, co u nás v republice máme. Například "Operace Kandahár" nebo zahraniční akce na Chorvatském ostrově Mrčara, která probíhala na bývalé vojenské a ponorkové základně.

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 25 let

Lipčák Petr, věk 25 let
 
Zdravím, jmenuji se Petr, ale na táborech mi většinou všichni říkají "Lipy, Lipánek, Lepík, ale i Lilek". Tento rok končím magisterské studium na právnické fakultě Masarykovy univerzity, takže to budou poslední plnohodnotně strávené prázdniny na táborech. Zbožňuji hudbu. Vedle tance zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let (nyní jako člen sboru MU). Účastním se dobrovolnických akcí, rád poznávám nová místa, miluji společenské hry, pěší turistiku a zbytek času je v rukou filmů a seriálů. Na táborech hlavně vymýšlím program, který je vždy "ŠÍLENÝ" se spoustou kostýmů! Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Můj tým vedoucích:
Bc. Kirchnerová Eliška, věk 23 letHlávková Adriana, věk 22 letPetříčková Lucie, věk 22 letDlouhý Matěj, věk 21 letHárovníková Adéla, věk 20 letMikešová Pavlína, věk 20 letHnátková Adéla, věk 19 letTurcanu Max, věk 18 letKežlínková Simona, věk 18 letJanošťák Martin, věk 27 letBc. Koppová Denisa, věk 24 letKlaubaufová Aneta, věk 17 letBusinská Václava, věk 16 letVodáková Anna, věk 20 letMatušová Jana, věk 39 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceMgr. Lojdová Martina, věk 36 let

Mgr. Lojdová Martina, věk 36 let
 
V současnosti externí pracovník a student doktorského programu na Univerzitě Palackého v Olomouci. V letech 2007–2012 studovala bakalářský a magisterský program na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v pedagogicko-psychologických oborech. Po absolvování odborných výcviků (Seminář sociální práce a komunikace, Seminář psychosociální pomoci, Seminář psychoterapeutického výcviku) začala s realizací volnočasových a vzdělávacích programů v Občanském sdružení STŘED. Byla pracovníkem v Salesiánském středisku v Českých Budějovicích (2008-2009). Po absolvování kurzů Pedagogika zážitku 1,2,3 (2008-2009) stála v organizačním týmu adaptačních kurzů a vzdělávacích programů pro studenty středních a vysokých škol (Občanské sdružení OKNA 2009-2010, JČU ČB 2009-2010). Na letních dětských akcích působila jako vedoucí (LDT Seč, Příměstský tábor Třebíč, Canisterapeutický tábor Třebíč). Sama absolvovala akreditované výcviky Kurz první pomoci pro zdravotníky zotavovacích akcí (2009) a Kurz hlavní vedoucí dětských táborů (2011). V rámci praxe působila v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež RUDA (2010), v Domově mládeže při Vyšší odborné škole v Třebíči (2010), v Domě dětí a mládeže Třebíč (2011), poté také půl roku v Psychoterapeutickém a krizovém centru pro děti a rodinu v Jihočeském kraji (2011). Při doktorátu v Olomouci prošla kurzem Asertivita v praxi lektora (2013). Za Fakultu tělesné kultury (2013) pořádala mezinárodní vědeckou konferenci a od roku 2013 působila v redakční radě časopisu Gymnasion-časopis pro zážitkovou pedagogiku spadající pod Prázdninovou školu Lipnice. V rámci projektu POPUP odborně přednášela a organizovala teambuildingové akce po ČR (2014). V roce 2015 se vrátila z čtvrtletní studijní stáže z Finska z University of Jyväskylä. Byla zapojena do projektu V4Voices ohledně mezinárodní integrace dětí. Od roku 2011 pak navázala úzkou spolupráci s CK Topinka, po získání Certifikátu o vedení zážitkového kurzu v anglickém jazyce jako hlavní lektor, píše pro organizaci metodické příručky, vede dětské campy, adrenalinové či zážitkové programy v češtině, ale i angličtině. Lektoruje adaptační a teambuildingové kurzy, organizuje zahraniční outdoorové pobyty v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Rakousku, Černé Hoře či na Slovensku. Reprezentuje firmu v oblasti vzdělávání a rekreace na veletrzích (PVA EXPO Praha – For Kids, For Toys, Holiday World Praha) i v televizních přenosech (Snídaně s Novou). Přes pozici personalisty a lektora odborných campů, je pro Tabory.cz od roku 2022 garantem pro oblast vzdělávání. Hlavní podíl má také na tvorbě a náplni nového webu pro zážitkové vzdělávání Adventurion.cz (2024). I když nyní sama vede akreditované kurzy inspirované zážitkovou pedagogikou, tak přiznává, že si čas od času ráda odskočí nabrat inspiraci a drive jako anonymní účastník na akce podobného typu, a to ke kolegům z jiných firem (Kurz hlavologie a krizová intervence na zážitkových kurzech, 2021, Instruktoři Brno). Mimo doby strávené s dcerami, působí ve svém volném čase jako lektor angličtiny v jazykové škole a je jednatelem české outdoorové hry TripGame.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Andrea, věk 24 letBc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 letBouza Matěj, věk 24 letAltrichterová Veronika, věk 23 letJakubše Matěj, věk 22 letHlávková Adriana, věk 22 letBerdarová Anna, věk 22 letKubánková Kristýna, věk 21 letHárovníková Adéla, věk 20 letBenešová Sabina, věk 20 letMgr. Dlouhá Petra, věk 51 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 40 letPhDr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 40 letMgr. Beran Jiří, věk 33 letIng. Kloknerová Tereza, věk 28 letOpatřilová Kristýna, věk 27 letMatušová Jana, věk 39 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceLudwig Lukáš, věk 34 let

Ludwig Lukáš, věk 34 let
 
Ahoj, pocházím z malého městečka nedaleko Brna. Od malička jsem měl kladný vztah k přírodě a také k armádě. Samozřejmě jsem také jako malý jezdil na tábory, a proto mě nyní baví dělat vedoucího na Airsofotovém táboře. Airsoftu jsem se začal věnovat někdy okolo roku 2005 a už dlouho se jím zabývám na military úrovni. Do toho vedu airsoftový klub při SVČ Rosice, jsem instruktor v lanovém parku a všemožným adrenalinovým aktivitám se věnuji celý rok. V minulosti jsem působil jako pedagog volného času, nebo jako zdravotník a hlavní vedoucí letních táborů. Od roku 2017 sloužím v aktivních zálohách AČR.
Můj tým vedoucích:
Černovská Julie, věk 18 letLudwig Marek, věk 25 letBc. Mankovicky Michaela, věk 37 let

zobrazit vedené akceMarounková Veronika, věk 23 let

Marounková Veronika, věk 23 let
 
Studuji vysokou školu. Ráda cestuji, lyžuji, hraji na klavír a ráda plavu. Baví mě práce s dětmi a organizace dětského tábora.
Můj tým vedoucích:
Dica Tomáš, věk 23 letKučera Ctrirad, věk 23 letKořínek Jakub, věk 20 letDragoun Vojtěch, věk 20 letVelebil Dominik, věk 20 letŠindelář Patrik, věk 19 letRepíková Simona, věk 19 letMálková Aneta, věk 18 letMálková Nela, věk 18 letStraková Michaela, věk 18 letKafka Jakub, věk 17 letLukovics David, věk 16 letMarounková Valentýna, věk 15 let

zobrazit vedené akceMetelková Tereza, věk 23 let

Metelková Tereza, věk 23 let
 
Jmenuji se Tereza, je mi 23 let, pocházím z jižní Moravy a momentálně studuji obor zubní lékařství na vysoké škole. Od malička jezdím na tábory, dříve jako účastník a teď jako vedoucí. Baví mě cestování a poznávání nových kultur. Ráda běhám a chodím na procházky do přírody, ráda plavu a nepohrdnu ani inline bruslením. Moc se neumím nudit a pořád něco vymýšlím. Baví mě připravovat program pro děti, jsem společenská, umím si ze sebe udělat legraci a mou snahou je, aby si děti z tábora odvezly co nejvíce báječných zážitků.
Můj tým vedoucích:
Kubecová Romana, věk 26 letVoráčková Lucie, věk 23 letMíková Gabriela, věk 23 letVyleťalová Tereza, věk 23 letBc. Válková Věra, věk 23 letKřůmal Jiří, věk 23 letBc. Mrosková Tereza, věk 23 letŽeníšková Pavla, věk 22 letKočárek Martin, věk 21 letChromcová Anna, věk 22 letPávek Jonáš, věk 20 letSynek Michal, věk 19 letŠturmová Eva, věk 19 letJirušová Veronika, věk 19 letDoucková Anna, věk 18 letMgr. Šímová Anna, věk 29 letČihounek František, věk 26 letVelecká Kateřina, věk 26 letMgr Heráková Anna, věk 25 letBudín Matyáš, věk 21 let

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 23 let

Musil Marek, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Marek. Pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Airsoftu se věnuji již od malička. Nyní se účastním i větších akcí, jako je například Lizzard, Protector, op. Vega atd. Zkušenosti mám z oblasti CQB, taktiky Policie a z určité části i zelené taktiky. Vzhledem k tomu, že jsem ještě "nedávno" jezdil jako dítě na tyto tábory, tak vím zcela přesně, co děti baví a přejí si na táboře zažít. Celý koncept tábora proto sestavuji tak, aby si maximální požitek odnesli jak děti, tak i vedoucí. Na letošní tábor 2024 vymýšlíme excelentní celotáborovou hru, kterou Růžená zažila v předešlých letech a děti si ji neskutečně vychvalovaly. Ovšem letos to zase posuneme o level výš! Hra bude opět probíhat nonstop po celou dobu tábora. Každý táborník se vžije do své předem připravené role a bude plnit nevídané úkoly i v noci. Vzhledem k tomu, že hra je připravována rok dopředu zkušenými instruktory, tak bude propracovaná do nejmenšího detailu. Pokud si chcete tábor užít na 100 % a přiučit se i nové věci, tak určitě jeďte se mnou a s mým týmem. Těšíme se na vás!
Můj tým vedoucích:
Palička Robert, věk 22 letKopecký Matěj, věk 19 letPícha Jakub, věk 18 letMatějček Jan, věk 27 letIpri Alexandra, věk 21 letAlačkova Andrea, věk 20 let

zobrazit vedené akceNeumann Michael, věk 27 let

Neumann Michael, věk 27 let
 
Dobrý den, jmenuji se Michael Neumann, je mi 27 let a jsem nadšený sportovec. Momentálně dokončuji studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Druhý rok se věnuji táborům s CK Topinkou, kde sdílím své nadšení pro různé sporty, ať už jde o fotbal, basketbal, volejbal nebo gymnastiku, které jsem dříve aktivně hrál i trénoval. Kromě toho pracuji také jako videomaker. Spolupracuji s různými organizacemi, včetně CK Topinky, Univerzity Karlovy, ČVUT, Sportaku Junioru a dalšími, kde se věnuji natáčení a editaci videí. Tato práce mi umožňuje propojit kreativitu s mým sportovním duchem, takže je velice pravděpodobné, že i z vašeho tábora budete mít vzpomínkové video, které zachytí všechny naše nezapomenutelné chvíle. A když nejsem na hřišti nebo za kamerou učím tělesnou výchovu na gymnáziu Botičská v Praze. Můj život je plný aktivit, ale nejvíce se těším na chvíle, které strávíme spolu na táboře. Připravte se na spousty sportu, zábavy a nových dobrodružství!
Můj tým vedoucích:
Bambušková Lucie, věk 22 letTuček Filip, věk 20 letBudín Matyáš, věk 21 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 27 let

Opatřilová Kristýna, věk 27 let
 
Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní. :)
Můj tým vedoucích:
Ženíšková Pavla, věk 22 letKočárek Martin, věk 21 letBeluská Eliška, věk 22 letChromcová Anna, věk 22 letSynek Michal, věk 19 letMoravcová Michaela, věk 19 letMgr. Kohout Martin, věk 26 letBc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 letMgr Heráková Anna, věk 25 letHromádková Michaela, věk 24 letMatušová Jana, věk 39 let

zobrazit vedené akceMgr. Ošťádalová Barbora, věk 26 let

Mgr. Ošťádalová Barbora, věk 26 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Šimko Luboš, věk 24 letŘíhová Dominika, věk 21 letNádvorníková Martina, věk 17 letZnamenáčková Kristýna, věk 47 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 46 let

Bc. Palička Vladimír, věk 46 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie, členem AKC ČR a trenérem juniorského kuchařského teamu justcook.cz.
Můj tým vedoucích:
Židková Marie, věk 21 letBc. Híreš Vojtěch, věk 24 let

zobrazit vedené akcePazderník Tobiáš, věk 22 let

Pazderník Tobiáš, věk 22 let
 
Airsoftu se aktivně věnuji 8 let a stejně tak dlouho navštěvuji tábory CK Topinka. Na táborech jsem zažil dobrodružství jako táborník a v roce 2019 jsem dostal jedinečnou příležitost být oddílovým vedoucím. Tato příležitost mi přinesla spoustu nových dovedností a zkušeností. Věřím, že budu mít možnost se i v dalších letech setkávat v létě s novými táborníky a zažívat s nimi další úžasná dobrodružství.
Můj tým vedoucích:
Kovařík Dominik, věk 22 letBulawa Adam, věk 20 letRauner Martin, věk 17 letWiesinger Robert, věk 29 letBc. Chyba Tomáš, věk 25 letBudín Matyáš, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Plecitá Veronika, věk 30 let

Bc. Plecitá Veronika, věk 30 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – Učitelství pro 1. stupeň a navazující magisterské studium. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Poté jsem úspěšně studovala bakalářské studium - Němčina a Angličtina. Od roku 2019 vyučuji v jazykové škole angličtinu podle metody Helen Doron, vyučuji děti ve věku 3 - 12 let. Velmi mě baví a naplňuje práce s dětmi. Dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s vámi.
Můj tým vedoucích:
Soukupová Marie Anna, věk 21 letPlecitá Dagmar, věk 51 letMatušová Jana, věk 39 let

zobrazit vedené akcePodraská Kamila, věk 24 let

Podraská Kamila, věk 24 let
 
Práce s menšími dětmi je přesně to, čemu se chci v životě věnovat, proto jsem se i rozhodla studovat pedagogickou školu. Velmi ráda rozvíjím sportovní dovednosti dětí, sama jsem sportovkyně, věnuji se závodně florbalu. Cizí mi ale nejsou ani jiné sporty. Když mě potkáte, tak nejspíš budu mít úsměv na rtech, ten neodkládám. Věřím, že tábor může být pro menší děti ta správná cesta k samostatnosti, proto se do jeho realizace ochotně zapojuji. Umím trpělivě vysvětlovat, nezkazit žádnou legraci a dětem dopřát pocit výjimečnosti. Akce pro CK Topinka: 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Dobrodružství rudých tváří 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Cesta do středozemě 2022 - Krkonoše - Lyžařský a snowboardový tábor 2022 - Černá Hora - adrenalin a moře 2023 - Krkonoše - Lyžařský a snowboardový tábor 2023 - Růžená - Avatar 2023 - Černá Hora - adrenalin a moře 2023 - Růžená - Adventure week 3 2023 - Růžená - Adventure week 2 2024 - Malá Úpa - Lyžařský a snowboardový tábor
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 23 letBeluská Eliška, věk 22 letProcházková Eliška, věk 20 letPodlipská Eliška, věk 19 letBudín Matyáš, věk 21 letTišerová Michaela, věk 26 let

zobrazit vedené akcePšeničková Jitka, věk 29 let

Pšeničková Jitka, věk 29 let
 
Můj tým vedoucích:
Baziková Petra, věk 38 letDytrych Vítek, věk 21 let

zobrazit vedené akceSehnoutková Veronika, věk 28 let

Sehnoutková Veronika, věk 28 let
 
TANEC Lektorka muzikálového tance (jazz, moderna, contemporary, balet...) Účinkovala/účinkuje v muzikálech: ČARODĚJKA SHREK muzikál ROBINSON FANTOM OPERY Ahoj! Jmenuju se Verča a jsem profesionální tanečnice a akrobatka! Vystudovala jsem taneční konzervatoř, kde jsem získala velké množství zkušeností v oboru BALET a MODERNÍ STYLY TANCE. Aktuálně působím na muzikálové scéně v muzikále FANTOM OPERY v Goja music hall, muzikále ROBINSON v Divadle Na Maninách. K tomu se s kolegou věnujeme akrobatické show, kde doslova létám vzduchem, hihi :-) Další mojí vášní je fire show, kde se zaměřuji na tanec s opravdovým ohněm!
Můj tým vedoucích:
Bc. Mankovicky Michaela, věk 37 let

zobrazit vedené akceSchallerová Alexandra, věk 25 let

Schallerová Alexandra, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Saša, je mi 24 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně. Jsem studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného. Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi si užít pořádné množství nezapomenutelných zážitků a zábavy. ♥
Můj tým vedoucích:
Klement Tomáš, věk 21 letHochman Lukáš, věk 20 letHochman Kryštof, věk 20 letMésl Jan, věk 18 letHužvár David, věk 17 letBudín Matyáš, věk 21 letMatušová Jana, věk 39 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceStejskalová Šárka, věk 24 let

Stejskalová Šárka, věk 24 let
 
Ahoj, jmenuji se Šárka. Je mi 24 let. Vystudovala jsem Střední zemědělskou školu v Táboře. Mezi moje oblíbené koníčky patří sport, hraní s dětmi a zvířaty. Mám ráda vaření, pečení a žádná jiná práce pro mě není překážkou. Téměř rok jsem pracovala ve společnosti Hudy sport Tábor, kde jsem prodávala sportovní oblečení do hor. Dva roky jsem pracovala jako au-pair, kde jsem se starala o 2 děti, a to o Christiánka (4 roky) a Sebastiánka (10 let). Momentálně pracuji u Vězeňské služby na pozici dozorce. Čtyřikrát jsem se zúčastnila letní herecké školy v Táboře jako au-pair, kde jsem se starala o úklid, program a děti. S CK Topinkou jezdím už několik let k moři a vždy jsme si to maximálně užili! :) Těším se na všechny, co se s námi zúčastní! Užijeme si to.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Andrea, věk 24 letBc. Hladký Petr, věk 33 letStrnad Michal, věk 24 letBouza Matěj, věk 24 letGothová Nela, věk 24 letČurdová Šárka, věk 24 letAltrichterová Veronika, věk 23 letKašková Petra, věk 23 letFričlová Kateřina, věk 23 letBc. Hendrychová Adéla, věk 22 letVojtková Markéta, věk 22 letBerdarová Anna, věk 22 letDostálová Dominika, věk 19 letVeverková Adéla, věk 19 letVlčková Šárka, věk 18 letKubecová Romana, věk 26 letMgr. Rybáková Bohumíra, věk 25 letBc. Stejskalová Adéla, věk 25 letMrázková Martina, věk 24 letMgr. Šímová Anna, věk 29 let

zobrazit vedené akceŠimko Luboš, věk 24 let

Šimko Luboš, věk 24 let
 
Žiju v Libočanech u Žatce. O armádu a vojenskou tematiku se zajímám od malička. Od 13 let se věnuji airsoftu. Zhruba od tohoto věku jsem se s rodinou zúčastňoval hasičských soutěží a aktivit, které se týkají Libočan (Pochod Václava Hájka, šedá stopa, Hry bez plotů). Můj hlavní koníček - jak už jistě dobře tušíte:) - je airsoft. Na několika airsoftových táborech s CK Topinka jsem byl jako účastník a od 18-ti let jezdím jako vedoucí. Moc už se těším až budu předávat své vědomosti mladším a užijeme si týden plný zábavy.
Můj tým vedoucích:
Eliáš František, věk 21 letProcházková Eliška, věk 20 letPávek Jonáš, věk 20 letNesnídal Otakar, věk 19 letŠturmová Eva, věk 19 letBeznoska Josef, věk 18 letHatle Samuel, věk 16 letIpri Alexandra, věk 21 letAlačkova Andrea, věk 20 let

zobrazit vedené akceŠotolová Petra, věk 21 let

Šotolová Petra, věk 21 let
 
Ahoj, jmenuji se Petra, ale děti mě znají spíš pod mojí táborovou přezdívkou Peša. Studuji matematiku na pedagogické fakultě, takže jednoho dne ze mě bude učitelka. Ráda podnikám různé výlety a pěší túry. Kromě toho mě baví bojové sporty, počítačová grafika a čtení knih. Vždycky si ráda popovídám o Harry Potterovi, o dinosaurech nebo o čemkoli jiném.

zobrazit vedené akceŠpačková Nikola, věk 24 let

Špačková Nikola, věk 24 let
 
Ahoj! Jmenuji se Nikča a jsem studentkou oboru Diplomovaná všeobecná sestra na VOŠ v Domažlicích. Zároveň pracuji čtvrtým rokem jako sanitárka na neurochirurgii. Odjakživa mě bavila práce s dětmi, trávení času s nimi a zároveň organizace akcí. Konkrétně s organizací jsem začala vypomáhat již na základní škole, kde jsme pravidelně vytvářeli akce pro děti s rodiči, dětské dny a podobně. Zkušenosti s dětmi jsem získala primárně skrz mé mladší sourozence, poté je rozšířila o hlídání dětí příbuzných a známých, a nakonec jsem se rozhodla prohloubit je jako táborová vedoucí právě u CK Topinka. Zde sbírám zkušenosti již od roku 2018 skrz jakékoli zaměření i věkovou kategorii :) Mezi mé hlavní zájmy patří výtvarné činnosti, sport, cestování a cizí jazyky. Těším se na to, až se spolu potkáme na táboře!
Můj tým vedoucích:
Placáková Sára, věk 20 letSokolíková Petra, věk 20 letKléberová Alžběta, věk 17 let

zobrazit vedené akceIng. Šrámková Michaela, věk 27 let

Ing. Šrámková Michaela, věk 27 let
 
Ahoj, jmenuji se Michaela. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu grafickou a Univerzitu v Pardubicích. Ráda pracuji s dětmi, sama jsem jezdila na tábory. Mám za sebou několik táborů – viz přehled. Chtěla bych, aby děti odjížděly s úsměvem a plné zážitků, na tábor vzpomínaly dlouho a v dobrém. Úspěšně jsem prošla odbornou přípravou na hlavního vedoucího zakončenou testem. Závodně hraji volejbal a věnuji se focení.
Můj tým vedoucích:
Krausová Nela, věk 24 letŠrámková Denisa, věk 24 letIng. Výmola Libor, věk 26 letBc. Huličková Kristýna, věk 24 letMUDr. Nováková Lucie, věk 39 let

zobrazit vedené akceTišerová Michaela, věk 26 let

Tišerová Michaela, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Michaela a už se moc těším na všechna prázdninová dobrodružství. Práce s lidmi a dětmi mě naplňuje už od základní školy. Na tábory jezdím od první třídy a nepřestává mě to bavit, i když už jsem na tom druhém břehu. Ve volném čase ráda koukám na filmy, čtu knížky, chodím po horách a cestuji :) Akce pro CK Topinka: 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Indiáni 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Pán prstenů 2021 - Černá Hora - Ulcinj 2022 - Růžená - Stroj času 2022 - Černá Hora - Ulcinj 2022 - Chorvatsko 2023 - Růžená - Avatar 2023 - Černá Hora - Ulcinj Kurzy 2022 - akreditovaný kurz MŠMT "Hlavní vedoucí" 2022 - Zážitková pedagogika v praxi 1 2023 - Zážitková pedagogika v praxi 2
Můj tým vedoucích:
Heřmánek Filip, věk 23 letPokorný Jakub, věk 22 letVachuda Lukáš, věk 21 letCajthaml Tomáš, věk 20 letAdamec Tomáš, věk 25 letBc Dobozyová Adéla, DiS, věk 25 letBc. Földi Marek, věk 24 letPodraská Kamila, věk 24 letIpri Alexandra, věk 21 letAlačkova Andrea, věk 20 let

zobrazit vedené akceIng. Topinka Miroslav, věk 53 let

Ing. Topinka Miroslav, věk 53 let
 
Vystudoval jsem ekonomiku na ČVUT, táborům se věnuji profesionálně od roku 1991. Jsem zakladatelem CK Topinka. Mám dceru 30 let. Zájmy: lyžování, cestování, motoristický sport, adrenalinové akce
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 23 letCajthaml Tomáš, věk 20 letKuchtová Klára, věk 18 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 40 letTišerová Michaela, věk 26 letPodraská Kamila, věk 24 let

zobrazit vedené akceTurczyk David, věk 33 let

Turczyk David, věk 33 let
 
Jmenuji se David Turczyk, narodil jsem se 28.12.1990 v Brně, kde také prozatím žiji. Nyní pracuji jako fitness trenér ve fitness v Brně a v The Little Gym, kde jsem lektorem nesportovní gymnastiky pro děti od 3 do 12 let. Už od 6 let sportuji, začal jsem s fotbalem, poté následovalo plavání a pak házená. Nyní se věnuji naplno fitness. Jezdím na házenkářské kempy do Třeboně, od roku 2008 jako hráč a od roku 2010 jako trenér. Od roku 2012 jezdím s CK Topinka na dětský tábor a ŠVP. Práce s dětmi mě baví a nadále v ní budu pokračovat.
Můj tým vedoucích:
Běhoun Tomáš, věk 22 letMrzena Matěj, věk 22 letBendová Adéla, věk 21 letTuček Filip, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 34 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 34 let
 
Narodila jsem se v Hradci Králové, v něm vystudovala PdF (Učitelství pro SŠ - ČJ, ZSV), v Olomouci pak ukončila školní léta oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách, v knihovnách a vytvářím metodické materiály. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Mimo práci se ráda zapojuji do organizace různých akcí, sleduji hokej, cestuji a luštím křížovky. Zn: Sudoku ne!
Můj tým vedoucích:
Kopecký Ondřej, věk 24 letPlojharová Natálie, věk 20 letBc. Plecitá Veronika, věk 30 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 26 letBc. Hlaváč Jarmil, věk 24 letVodáková Anna, věk 20 let

zobrazit vedené akceVinšová Lenka, věk 27 let

Vinšová Lenka, věk 27 let
 
Jmenuji se Lenka Vinšová, mám dokončenou střední školu s maturitou a dva roky jsem studovala na UK MFF Fyziku zaměřenou na vzdělání ve spojení s matematikou. Studovala jsem rok na PedF UPOL jako hlavní předmět český jazyk a jako vedlejší matematiku se společenskými vědami. Mám ráda přírodu, kde trávím spoustu svého volného času na výletech, zvířata, klid, práci s dětmi a knihy, které byly důležitou náplní mé práce v knihkupectví. Na dětské tábory jako vedoucí jezdím od 18 let, kde jsem vedla oddíl dětí v různém věku. Vedla jsem několik kroužků na mateřských a základních školách (flétna a věda na MŠ, kytara a věda na ZŠ). Ráda pracuji s dětmi, protože se od nich můžu něco naučit a zároveň se snažím naučit něco já je, nejlépe zábavnou formou.
Můj tým vedoucích:
Kembitzká Kristýna, věk 22 letVinšová Anna, věk 20 letBc. Hlaváč Jarmil, věk 24 letPodlipská Eliška, věk 19 letBudín Matyáš, věk 21 letMatušová Jana, věk 39 letMullerová Pavlína, věk 28 let

zobrazit vedené akceVlková Simona, věk 49 let

Vlková Simona, věk 49 let
 
Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky.
Můj tým vedoucích:
Bc. Zálešáková Ráchel, věk 24 letBc. Hlůšková Simona, věk 24 let

zobrazit vedené akceZeman Jiří, věk 44 let

Zeman Jiří, věk 44 let
 
Narodil jsem se v roce 1980 a na tábor jezdím od dětství. Nejprve jako dítě na Kubovu Huť, od roku 1993 na Javorovou Skálu, pak tamtéž jako praktikant, oddílový vedoucí, sporťák a následně na Ostrovec jako hlavní vedoucí, sporťák, zdravotník. Pracuji jako obchodní manažer a tábor je skvělá příležitost, jak ve volném čase dělat něco smysluplného v přírodě a s dětmi, které mám rád. Dále mě baví trávit čas u sportu, v přírodě, u muziky a s fajn lidmi.

zobrazit vedené akceŽeníšková Pavla, věk 22 let

Ženíšková Pavla, věk 22 let
 
Ahoj, jmenují se Pájí a pocházím ze Šumavy. Po celou dobu svého dětství jsem jezdila na letní tábory a vždy jsem si je moc užívala a doteď mám spoustu krásných zážitků. Poté, co jsem opustila základní školu a nastoupila na střední školu (obor cestovní ruch), jsem opustila i táborový svět. Po pár letech mi táborová dobrodružství začala chybět, a tak jsem se rozhodla vrátit zpět, tentokrát na pozici vedoucího. Letos mě čeká již 4. táborová sezóna na této pozici. S dětmi aktivně pracuji po celý rok. V rámci svého studia (Učitelství pro 1.stupeň) docházím každý týden na praxi na základní školu, doučuji matematiku, jsem lektorka na adaptačních pobytech a školách v přírodě. V zimě působím, jako instruktorka v lyžařské škole. Svůj volný čas trávím ráda s přáteli, pobytem v přírodě a sportovními aktivitami. Volný čas věnuji také dobrovolnické činnosti na větších sportovních akcích v Jižních Čechách. Ráda přijímám nové výzvy a jdu do neznáma, pokud si myslím, že mě kroky posunou vpřed. Doufám, že uvidím u dětí úsměv na tváři a šťastný pocit ze hry. Těším se na nové i na známé tváře táborníků i tábornic :D