Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 40 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 40 let
 
V současné době jsem student doktorského studia a odborný asistent na Pedagogické fakultě v Olomouci. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2021 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).

zobrazit vedené akceBár Tadeáš, věk 26 let

Bár Tadeáš, věk 26 let
 
Ahoj!! Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 25 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu (obor strojař). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 14 let jsem se věnoval fotbalu a 3 roky fitness. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor, který rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)
Můj tým vedoucích:
Škochová Ema, věk 20 letNenálová Kateřina, věk 20 letStilzová Simona, věk 28 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceBaziková Petra, věk 37 let

Baziková Petra, věk 37 let
 
Říkají mi Bazi nebo Bazička. Pracuji jako učitelka MŠ a práci s dětmi se věnuji 25 let. Během své kariéry jsem si rozšířila obzory o instruktora plavání dětí ve věku 3 - 10let. V létě veškerý volný čas patří dětem (pobytové tábory + příměstské plavecké tábory). Vymýšlím a připravuji pestrý, a někdy i pěkně střelený program pro Vaše nejmenší. Většinou na táborech pro nejmenší děti supluji náhradní maminku.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Šárka, věk 23 letOndříček Patrik, věk 23 letBouza Matěj, věk 23 letNebesky Vojtěch, věk 23 letKrulová Nikola, věk 22 letKarasová Anežka, věk 21 letKuklová Šárka, věk 21 letKolková Šárka, věk 21 letBerdarová Anna, věk 21 letJína Martin, věk 20 letHárovníková Adéla, věk 20 letZajptová Viktorie, věk 20 letPlojharová Natálie, věk 19 letJánská Veronika, věk 19 letSmrčková Daniela, věk 18 letKuklová Marie, věk 18 letZacha Marek, věk 33 letKřížková Adéla, věk 25 letBc. Jirková Aneta, věk 24 let

zobrazit vedené akceBc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 let

Bc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 let
 
Zdravím všechny děti, teenagery a dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů CK Topinka. Odmaturoval jsem na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi. Během studia jsem si vyzkoušel práci s dětmi nejrůznějšího věku a specifik, díky čemuž jsem nasbíral cenné zkušenosti. Zároveň jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku i prevenci vzniku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. V současnosti jsem studentem učitelství cizích jazyků, a zároveň působím jako učitel na základní škole. Těším se na skvělý letní týden plný zábavy, her a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Bc. Kolářová Eva, věk 23 letBc. Chvátalová Eva, věk 23 letPolidarová Petra, DiS., věk 22 letVavřinová Lucie, věk 22 letChvátal Mojmír, věk 21 letKabešová Johana, věk 20 letFurchová Veronika, věk 20 letKabešová Julie, věk 18 letHejret Vojtková Jana, věk 51 letBc. Holan Miloslav, věk 26 letMgr. Kohout Martin, věk 25 letBechyně Radim, věk 25 letTeplá Daniela, věk 25 letBc. Najmonová Tereza, věk 25 letHrušková Kamila, věk 25 letMalingerová Lucie, věk 24 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 letStilzová Simona, věk 28 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceBenda Jiří, věk 24 let

Benda Jiří, věk 24 let
 
Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí a později jako hlavní vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Krásná školní letá bohužel už skončily, proto nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Můj tým vedoucích:
Kadlecová Aneta, věk 22 letMikulec František, věk 21 letKováčová Karolína, věk 21 letOhrodnyková Kateryna, věk 19 letKadlec Matouš, věk 18 letMgr Havelková Lenka, DiS., věk 31 letBcA. Hrdlička Jan, věk 25 letBudín Matyáš, věk 20 letAlačkova Andrea, věk 20 let

zobrazit vedené akceBenečková Johana, věk 25 let

Benečková Johana, věk 25 let
 
Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. V září jsem nastoupila do školky, kde se dětem mohu věnovat naplno každý den. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. A co by si člověk mohl od života víc přát, než mít před sebou každý den plný výzev a dobrodružství? Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Mlejnská Kateřina, věk 20 letHromádková Michaela, věk 24 letBc. Plecitá Veronika, věk 29 let

zobrazit vedené akceBenešová Hana, věk 51 let

Benešová Hana, věk 51 let
 

zobrazit vedené akceMgr. Beran Jiří, věk 33 let

Mgr. Beran Jiří, věk 33 let
 
Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie. Působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Jako externí pracovník také vyučuji na Jihočeské univerzitě osobnostně rozvojové předměty. Svůj osobnostní rozvoj dále rozvíjím jako frekventant na osobu zaměřeného psychoterapeutického výcviku, který absolvuji pod PCA institutem v Brně. K práci ve školství mám navíc soukromou terapeutickou praxi. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí i lektorů mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurzem pro hlavní vedoucí a kurzem přežití. V rámci sebevzdělávání jsem absolvoval kurz Quo vadis od Prázdninové školy Lipnice. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Zkušenosti na poli zážitkové pedagogiky jsem rozšířil také prací pro firmu DoSvěta, kde jsem působil na pozici lektora a šéflektora zážitkových adaptačních kurzů. Posledních několik let také organizuji adaptační kurzy vedené pod principy zážitkové pedagogiky pro Střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích. Co můžu budoucím účastníkům slíbit je, že si na mých kurzech mohou osahat a kultivovat všechny složky své osobnosti. Občas si sáhnou na své fyzické a psychické hranice a rozšíří tak svou komfortní zónu. To vše v bezpečné atmosféře. Nicméně nejdůležitější je stejně přístup každého účastníka, protože každý si odnese jen tolik, kolik do kurzu sám vloží. Moje životní kréda zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější. Zážitek nemusí být hezký, ale musí být silný.

zobrazit vedené akceBergman Martin, věk 43 let

Bergman Martin, věk 43 let
 
Narodil jsem se v Ivančicích a posledních pár let bydlím se svou rodinou v Hustopečích. Mám manželku a dvě děti. Od mala jsem jezdil jako tramp na různé výlety a tábory po celé republice. Vždy tam musela být voda :-), protože, tam jsem jako doma. Miluju přírodu a všechny aktivity s ní spojené, od běžné procházky až po sportovní vyžití... V táborovém prostředí se v rámci volného času při zaměstnání věnuji od roku 2011. Baví mě trávit volný čas mezi dětmi, vymýšlet jim nabitý program a podílet se na jejich letních zážitcích, které si odvezou z tábora.

zobrazit vedené akceBevelágua Ladislav, věk 41 let

Bevelágua Ladislav, věk 41 let
 
Ahoj Jmenuji se Ladislav a rád bych se podělil o několik informací o sobě. Sport je pro mě velmi důležitým aspektem mého života. S nadšením se věnuji překážkovému sportu, který mi poskytuje nejen fyzickou výzvu, ale také příležitost pro osobní růst a překonávání vlastních limitů. Rád se účastním závodů a díky nim jsem se setkal s mnoha skvělými lidmi. Příroda je pro mě zdrojem inspirace a klidu. Rád trávím čas venku, objevuji nová místa a procházím se v lese či po horách. Další důležitou součástí mého života je neustálé učení se novým věcem. Mám rád výzvy a rozšiřování svých znalostí. Snažím se neustále rozvíjet a hledat nové příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu. Jsem otevřený novým dovednostem a rád se zapojuji do kurzů, workshopů a dalších vzdělávacích aktivit. Momentálně jsem zaměstnán v Armádě, což mi poskytuje příležitost pracovat v týmu a přispívat k bezpečnosti a obraně naší země. Mám vysoký respekt k hodnotám, které armáda zastupuje, jako jsou loajalita, disciplína a odhodlání.
Můj tým vedoucích:
Titěrová Barbora, věk 22 letBulawa Adam, věk 19 letMerta Tomáš, věk 19 letLöwy Adam, věk 19 letEnglcová Eliška, věk 18 letKounovský Vojtěch, věk 32 letProcházka Lukáš, věk 25 letRoubínek Lukáš, věk 24 letČernovská Julie, věk 17 letBeznoska Josef, věk 17 letIpri Alexandra, věk 20 letAlačkova Andrea, věk 20 letMUDr. Nováková Lucie, věk 38 let

zobrazit vedené akceBilý Matěj, věk 19 let

Bilý Matěj, věk 19 let
 
Ahoj, jmenuji se Matěj a je mi 18 let. Letos dokončuji studium na střední škole v oboru umění. Už na základní škole mě bavilo pořádat různé akce pro menší děti a celkově pro nižší ročníky, toto nadšení mě stále provází a proto jsem začal v roce 2022 jezdit na tábory jako vedoucí. Jsem přátelský a rád pomůžu každému, kdo to potřebuje. Ve svém volném čase se věnuji focení, cyklistice, grafice a cestování.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Šárka, věk 23 letHendrychová Adéla, věk 22 letVeselý Pavel, věk 24 letMgr. Kohout Martin, věk 25 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 27 let

Bohata Ondřej, věk 27 let
 
HLAVNÍ VEDOUCÍ Profesionální tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Narodil se v Litoměřicích, kde se jako malý věnoval komerčnímu aerobiku. Od 14 let závodně tančil a následně i choreografoval v taneční škole DMC Revolution. Následně se přesunul do Mostecké taneční skupiny Institute of TOG, kde získal s týmem titul vice-mistr Evropy. Aktuálně ho můžete vidět tančit v mnoha předních pražských muzikálech a s taneční skupinou IF dancers tanečně doprovázet přední české zpěváky a akce.
Můj tým vedoucích:
Brada Filip, věk 22 letŽeníšková Pavla, věk 21 letSehnoutková Veronika, věk 28 letPodzimková Veronika, věk 26 letIpri Alexandra, věk 20 letAlačkova Andrea, věk 20 letMgr Vlková Pavla, věk 38 let

zobrazit vedené akceBoreš Tomáš, věk 20 let

Boreš Tomáš, věk 20 let
 
Ahoj, jmenuji se Tomáš a jsem studentem Masarykovy univerzity a její pedagogické fakulty. S CK Topinka jezdím už třetím rokem jako vedoucí a mám za sebou různé druhy táborů, od českých NERF táborů po zahraniční tábory ve Španělsku. Věřím, že s dětmi se nikdy nenudíme a oni se nebudou nudit na našich táborech, nevěříte? Tak se přijeďte přesvědčit.
Můj tým vedoucích:
Choutková Tereza, věk 21 letŠichman Jan, věk 22 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceBc. Borešová Klára, věk 24 let

Bc. Borešová Klára, věk 24 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Choutková Tereza, věk 21 letBoreš Tomáš, věk 20 letKazimírová Veronika, věk 25 letMgr. Hrabovská Miroslava, věk 24 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 letMgr. Kohout Martin, věk 25 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceIng. Bryxová Pavla, věk 30 let

Ing. Bryxová Pavla, věk 30 let
 
Jmenuji se Pája a na naše tábory jezdím už od roku 2006. Poprvé jsem jela jako táborník na celotáborovou hru ZOO. Jezdila jsem do Varvažova tak dlouho, až jsem jednoho dne přerostla ve vedoucí. Naše tábory jsou už víc jak 15 let nepostradatelnou součástí mého léta. Baví mě na nich především vymýšlet nové zapeklité hry a příběhy, u kterých děti ztratí pojem o dění kolem. Pro mě je to skvělá forma aktivní dovolené, kde si člověk odpočine od městského shonu a zároveň dělá něco, co má smysl.
Můj tým vedoucích:
Fürstenzeller Adam, věk 20 letBryxová Lucie, věk 19 letStředová Marcela, věk 47 letKlíma Richard, věk 26 letVican Jan, věk 24 letLodrová Lenka, věk 24 letGregorková Tereza, věk 24 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 letStilzová Simona, věk 28 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 31 let

Cvik Adam, věk 31 let
 
Pocházím ze Žamberku, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím chvíle sám v tichu. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá přes 11 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Mgr. Žaloudková Soňa, věk 34 letMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 34 letBc. Kratochvílová Aneta, věk 24 letBc. Hlaváč Jarmil, věk 23 let

zobrazit vedené akceBc. Cvik Mikuláš, věk 25 let

Bc. Cvik Mikuláš, věk 25 let
 
Mé jméno je Mikuláš, pro některé Miky, pro jiné zase Prokop. Je jedno, jakou přezdívkou mě oslovíš, slyším na všechno. Jsem táborník tělem i duší, a právě táborové zkušenosti mě přivedly na studia Fakulty tělesné kultury, kde si momentálně snažím dodělávat magisterský titul v oboru učitelství tělesné výchovy. Kromě toho, že si v létě užívám pohody na táborech, tak jsem čerstvým učitelem tělesné výchovy na Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí. Jak je vidno, tak krom táborů je moje srdcová záležitost i sport, a to v jakékoliv formě. Táborníkem jsem se stal už v první třídě a zůstalo mně to až do dnes. Nedokážu si léto bez táborových radovánek představit. Tak neváhej a pojeď s námi!

zobrazit vedené akceČihounek František, věk 25 let

Čihounek František, věk 25 let
 
Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 10 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Můj tým vedoucích:
Krausová Nela, věk 23 letHanták Tomáš, věk 21 letZavadilová Zuzana, věk 20 letKáš Jakub, věk 18 letVrba Daniel, věk 18 letČerná Šárka, věk 19 letŠturmová Eva, věk 19 letHrazdil Michal, věk 28 letStilzová Simona, věk 28 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceČurdová Andrea, věk 23 let

Čurdová Andrea, věk 23 let
 
Je mi 22 let. Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Pocházím z Děčína. Ráda pracuji s dětmi ve svém volnu.
Můj tým vedoucích:
Ondříček Patrik, věk 23 letBouza Matěj, věk 23 letNebesky Vojtěch, věk 23 letČurdová Šárka, věk 23 letHendrychová Adéla, věk 22 letBerdarová Anna, věk 21 letDittrichová Eliška, věk 21 letKubánková Kristýna, věk 20 letHárovníková Adéla, věk 20 letBilý Matěj, věk 19 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 40 letMgr. Beran Jiří, věk 33 letIng. Kloknerová Tereza, věk 27 letCulka Jaromír, věk 25 letZárubová Lucie, věk 29 letČurdová Martina, věk 16 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceFöldi Marek, věk 24 let

Földi Marek, věk 24 let
 
Tábor pro mě znamená příjemně strávený čas s lidmi, které mám rád. Nepatřím k velkým nadšencům sportovních her, zato však rád řeším záhady a logické hry v lese, poznávám přírodu a lesní botaniku a velmi rád se zapojuji do her na kreativitu. Když jsem jezdil na tábor jako dítě, několik posledních let jsem patřil k vedoucím své skupiny v rámci celotáborové hry. Tábor si ale rád užívám i jako vedoucí. Pokud zrovna nejsem v přírodě, nejspíš mě najdete v laboratoři Akademie věd ČR případně na kampusu Přírodovědné fakulty UK v Praze. Akce pro CK Topinka: 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Dobrodružství rudých tváří 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Výlet do Středozemě 2022 - Růžená - Stroj času
Můj tým vedoucích:
Bc. Sedmerová Kateřina, věk 22 letMelicharová Kateřina, věk 21 letMasničák Jiří, věk 20 letMgr. Mlčáková Adéla, věk 27 letKuželová Aneta, věk 23 let

zobrazit vedené akceFričlová Kateřina, věk 22 let

Fričlová Kateřina, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Káťa. Narodila jsem se v roce 2001 v Pardubicích. Na tento tábor jedu letos podruhé, ale předchozí léta jsem také trávila na táborech. Dále jedu jako hlavní vedoucí na školy v přírodě. Práce s dětmi mě baví, proto jsem se rozhodla pro studium pedagogické fakulty v Olomouci, kde studuji již třetím rokem, obor učitelství prvního stupně ZŠ. Mezi mé zájmy patří cestování, hra na klavír a příčnou flétnu.

zobrazit vedené akceHanáková Eliška, věk 23 let

Hanáková Eliška, věk 23 let
 
Ahoj, jsem Eliška, obecně mě baví sporty a ráda hraji na kytaru. Když zrovna nepracuji na projektech do školy, tak mě najdete na lezecké stěně. Moc ráda trávím čas s dětmi, což mi tábor umožňuje. Jezdívala jsem na tábory pod stany a taneční tábory jako dítě, díky tomu mám bohaté zkušenosti. Jsem přátelská a ráda pomůžu.

zobrazit vedené akceHejret Pavel, věk 45 let

Hejret Pavel, věk 45 let
 
Jmenuji se Pavel Hejret a již více jak pětadvacet let pracuji jako lightdesigner / šéf osvětlovačů v Divadle F.X.Šaldy v Liberci. Mezi mé zájmy patří samozřejmě divadlo a vše kolem kulturního dění. Věnuji se fotografování a natáčení filmů, nicméně ve svém volném čase si rád i zasportuji – fotbal, běh, cyklistika, plavání a vlastně jakékoliv kolektivní sporty. Jsem komunikativní, organizačně schopný, myslím, že otevřený pro každou legraci a nové zážitky. Rád poznávám nové lidi. Těším se na vás.... ;)
Můj tým vedoucích:
Kabešová Johana, věk 20 letKabešová Julie, věk 18 letHejret Vojtková Jana, věk 51 letHrazdil Michal, věk 28 letČihounek František, věk 25 letMalingerová Lucie, věk 24 letRandlíseková Veronika, věk 24 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Híreš Vojtěch, věk 24 let

Bc. Híreš Vojtěch, věk 24 let
 
Studuji v Ostravě strojírenství a vše, co se týká techniky, mě velice zajímá. Od jednoduchého mechanismu kliky na dveřích až po motor auta. Rád cestuji a ve volném čase se věnuji kreativní tvorbě ze dřeva, hudbě (poslech, skládání, kytara-samouk) a čtení knih o seberozvoji. Také nesmím opomenout svou největší zálibu a to je jízda auty. Ano, ty ocelové krásky s tepajícím srdcem jsou veliký kus mojí osobnosti. Stejně jako tvorba ze dřeva. Protože když tvořím, vkládám kus sebe do výrobku. Nikdy nevím, co na soustruhu vznikne. Upnu kus, jezdím po něm nožem a tvary se objevují samy. Nědělám žádné umělecké sošky s kupou výmolů, aby si to někdo nevyložil špatně. Jednou vznikne věž, podruhé postavička (zvířátko) složená z hromady dílků, které dají v kuse dohromady stojánek na pastelky, solničku, svícny,........ Vize se tvoří za pochodu a nechávám jí volný průběh. Mám strach z výzev, ale nebojím se jim postavit. Vtip je v tom, že i když konečný výsledek neočekávám, tak dílky celé skládačky bez přeměřování do sebe pasují, to na tvorbě miluji nejvíce. Tvořím a sám nevím výsledek a po celou dobu práce se udržuji v napětí. Snažím se dětem předat kus sebe a výsledek nevidím hned. Je to dlouhý proces, jako u tvorby popsané výše, ale velmi napínavý. Na konci se ukáže, jestli si děti něco odnesly. Z rodiny jsem nejstarší a mám spoustu bratránků a sestřenek, které jsou na každé návštěvě závislé na mé představivosti, zábavě. Hrajeme nejen karty, ale také stavíme hrady z kostek , závodíme s autíčky z merkuru, improvizujeme... Velmi často a kolektivně vytváříme nové způsoby zábavy, aby se zabavili i nejmenší. Od kreslení, hrátky s papíry a provázky přes divokou honbu za sladkým pokladem ukrytým na zahradě...
Můj tým vedoucích:
Jurníková Veronika, věk 22 letŽidková Marie, věk 20 letBc. Hlaváč Jarmil, věk 23 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Hladký Petr, věk 32 let

Bc. Hladký Petr, věk 32 let
 
Ahoj, jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepis. Při studiu působím jako učitel na základní škole na Praze 10, kde učím angličtinu, výchovu k občanství a dějepis. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!
Můj tým vedoucích:
Kirchnerová Eliška, věk 23 letKašková Petra, věk 22 letRoth Mikuláš, věk 20 letKotrus Marek, věk 20 letHavelka Wendy, věk 20 letMunkhbaatar Purevtsengel, věk 19 letOubrechtová Šárka, věk 18 letVlčková Šárka, věk 18 letMgr. Šímová Anna, věk 28 letKubec Petr, věk 27 letBc. Dokoupil Rostislav, věk 26 letVelecká Kateřina, věk 26 letPodraská Kamila, věk 23 letIpri Alexandra, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Holan Miloslav, věk 26 let

Bc. Holan Miloslav, věk 26 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Práce s dětmi mě baví, proto se každé léto věnuji táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Bc. Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Horník Štěpán, věk 38 let

Bc. Horník Štěpán, věk 38 let
 
Jsem nejstarší bratr ze 4 sourozenců, a proto mám v povaze od mala starat se o děti. K tomu je jedním z mých hlavních koníčků sport. Obzvláště zimní sporty jako jsou lyžování, snowboard a freeskiing. Během zimy pracuji jak instruktor a učím lyžovat děti převážně ve věku od 4 do 15 let. Licenci na učení mám již 4 roky a každý rok se aktivně věnuji výuce na lyžích. Baví mě sledovat pokroky dětí. V posledních letech rád objevuji nové disciplíny, jako freeskiing nebo freeriding.
Můj tým vedoucích:
Švadlenka Daniel, věk 24 letKárná Kristýna, věk 25 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 32 let

Janda Michal, věk 32 let
 
Ahoj, mé jméno je Michal a s CK Topinka už spolupracuji několik let. Začínal jsme jako vedoucí na školách v přírodě a postupem času i jako vedoucí na Letních táborech. V průběhu akcí vždy sleduji, jak se děti cítí a jestli se jim program líbí. Airsoftové akce jsou se mnou spojeny už minimálně tři sezóny. Máme kvalitní a pevný tým. Jinak pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Těšíme se na vás! S pozdravem Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Šimko Luboš, věk 23 letKrč Lukáš, věk 22 letTomík Matěj, věk 22 letNesnídal Otakar, věk 19 letMgr. Ošťádalová Barbora, věk 26 letDubská Lucie, DiS, věk 29 let

zobrazit vedené akceJánská Markéta, věk 22 let

Jánská Markéta, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Markéta a je mi 22 let. Studuji logopedii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mám moc ráda sport, cestování a jídlo. Většinou mě nepotkáte jinak než rozesmátou. Už se moc těším na letošní tábory! :)

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 30 let

Kakáč Martin, věk 30 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Ženíšková Pavla, věk 21 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceKirchnerová Eliška, věk 23 let

Kirchnerová Eliška, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Eliška, pocházím ze Šumavy a již čtvrtým rokem studuji obor pedagogika na UK. Vždycky jsem milovala letní tábory a teď, když už nemůžu jezdit jako účastník, tak jezdím pravidelně na všelijaké letní tábory jako vedoucí a doufám, že se mi podaří probudit tuto zálibu v dalších dětech. Ve svém volném čase ráda sportuji, cestuji a poznávám podobně pozitivně smýšlející lidi. Nikdy nepohrdnu jakýmkoliv výletem do přírody a snažím se aktivně věnovat skautingu, ke kterému jsem byla vedena už od doby, kdy jsem ještě neuměla chodit.
Můj tým vedoucích:
Fričlová Kateřina, věk 22 letVojtková Markéta, věk 21 letSojková Lucie, věk 24 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Kohout Martin, věk 25 let

Mgr. Kohout Martin, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a jsem učitelem biologie a chemie. Od malička mám rád sport, především volejbal, jízdu na kole, běh, rád si zahraji bowling, jsem fanouškem turistiky a výletů do přírody, miluji tu správnou táborovou atmosféru, pořádné táborové hry, diskotéky, karaoke show a vše, co k táborům patří! Jsem rád, pokud se mi podaří vytáhnout děti od počítačů a mobilů do ryzí přírody, pořádně se proběhnout, něco nového se naučit a dozvědět a zahrát si nejrozmanitější hry...no prostě si užít super léto! :)
Můj tým vedoucích:
Opatřilová Kristýna, věk 26 letBc. et Bc. Bechyně Roman, věk 25 let

zobrazit vedené akceIng. Kot Martin, věk 47 let

Ing. Kot Martin, věk 47 let
 
Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do Googlu nebo Seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox, fitness, badminton, fotbal), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že já i celý můj tým je u dětí oblíben, většina se jich na naše tábory každoročně vrací až do své dospělosti. To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti.
Můj tým vedoucích:
Lainová Bára, věk 21 letKašparová Michala, věk 21 letDoucková Anna, věk 18 letKateřina Kupková, věk 50 letSrbová Lucie, věk 41 letIng. Srba Jaromír, Ph.D., věk 41 letPejšová Lenka, věk 37 letKrömrová Lenka, věk 31 letPuchoň David, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Kratochvílová Aneta, věk 24 let

Bc. Kratochvílová Aneta, věk 24 let
 
Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po složení maturitní zkoušky jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Dále jsem ve studiích pokračovala na Západočeské univerzitě v Plzni, kde jsem vystudovala obor speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování a turistika. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, nebo si také ráda přečtu dobrou knihu. Dále hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže do hor. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Můj tým vedoucích:
Soukupová Marie Anna, věk 20 letVodáková Anna, věk 19 letBc. Holan Miloslav, věk 26 letMajerová Veronika, věk 25 letMgr. Hlomová Eliška, věk 24 letHanáková Eliška, věk 23 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Romana, DiS., věk 31 let

Kratochvílová Romana, DiS., věk 31 let
 
Bydlím v Žamberku, což je město v Pardubickém kraji. V roce 2011 jsem odmaturovala na gymnáziu a v roce 2014 jsem získala titul Diplomovaný Specialista na VOŠ pedagogické v Praze, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Díky této škole mám spoustu praxe ze školních družin, školek a zařízení pro volný čas dětí. Na tábory jezdím už od tří let, nejprve jako účastnice, později jako vedoucí. S CK Topinka jezdím na tábory nebo školy v přírodě od roku 2013. Pracuji jako učitelka v MŠ. Mám ale zkušenosti jak s malými prťaty, tak i s puberťáky. Díky pobytům pro rodiče s dětmi s SVP jsem pracovala i jako asistentka dětí s různými hendikepy. Kromě toho jsem několik let také doučovala děti na základních nebo středních školách. V roce 2014 jsem absolvovala kurz první pomoci od ČČK a v roce 2016 jsem u stejné organizace absolvovala kurz Zdravotníka zotavovacích akcí. Ve volném čase se věnuji lyžování, plavání, turistice, různým výtvarným činnostem a spoustě dalších aktivit.

zobrazit vedené akceKrausová Nela, věk 23 let

Krausová Nela, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Nelča. Již několikátým rokem jezdím jako vedoucí táborů, minulý rok jsem se stala hlavní vedoucí. Když jsem byla mladší, jezdila jsem moc ráda na všelijaké tábory – nasbírala jsem tak mnoho inspirace na hry a táborové aktivity – a nyní jako vedoucí na tábory jezdím snad ještě radši! Chtěla bych dětem předat radost z her, krásné vzpomínky a pomoci jim najít přátele, se kterými i po letech budou rádi vzpomínat na prosluněné a do sytosti užité prázdniny. Těším se na vás a na týden plný legrace!
Můj tým vedoucích:
Kuklová Šárka, věk 21 letKolková Šárka, věk 21 letHárovníková Adéla, věk 20 letKuklová Marie, věk 18 letLudwigová Lenka, DiS, věk 40 letZacha Marek, věk 33 letHrazdil Michal, věk 28 letČihounek František, věk 25 letRandlíseková Veronika, věk 24 let

zobrazit vedené akceKubecová Romana, věk 25 let

Kubecová Romana, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Romča a jsem vystudovaná policistka. Po ukončení studia na policejní škole jsem si dodělala pedagogické vzdělání, konkrétně vychovatelství na Technické Univerzitě v Liberci. Pracuji jako vychovatelka v Domově mládeže a v letních měsících, kdy mám jako pedagogický pracovník volno, jezdím jako vedoucí na tábory. V průběhu roku také individuálně doučuji nebo hlídám děti. Ve volném čase ráda cestuji, dobrovolničím v útulku a věnuji se vizážistice.
Můj tým vedoucích:
Mrkosová Jana, věk 20 letBoreš Tomáš, věk 20 letJirušová Veronika, věk 19 letBc. Plecitá Veronika, věk 29 letMgr. Šímová Anna, věk 28 letAdámková Evelína, Dis, věk 28 letKubec Petr, věk 27 letMgr. Boszczyk David, věk 27 letBc. Dokoupil Rostislav, věk 26 letBc. Ondrašíková Lenka, věk 26 letVelecká Kateřina, věk 26 letDymokurský Milan, věk 24 letMgr Vlková Pavla, věk 38 letHamerlíková Dominika, věk 24 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 31 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 31 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 30 let a pracuji jako šéfredaktor regionálního portálu Salonky HK. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi mé ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už poosmé, posledních pět let jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Novotný Marek, věk 23 letHospodářská Lucie, věk 20 letKadavý František, věk 26 letMgr. Voňková Michaela, věk 26 letBareš Pavel, věk 25 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Lacina Olga, věk 48 let

Mgr. Lacina Olga, věk 48 let
 
Můj tým vedoucích:
Petruška Ondřej, věk 23 letMetelková Tereza, věk 22 letKolková Šárka, věk 21 letKotrus Marek, věk 20 letHavelka Wendy, věk 20 letMunkhbaatar Purevtsengel, věk 19 letOubrechtová Šárka, věk 18 letBc. Hladký Petr, věk 32 letMgr. Šímová Anna, věk 28 letMgA Taubingerová Pavlína, věk 28 letDvořáková Adéla, věk 24 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 27 let

Lexa Patrik, věk 27 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu a všemu okolo tohoto zeleného sportu se věnuji zhruba jedenáct let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Se svými zkušenosti se rád podělím a co nejvíce bych toho rád předal dále. Pro CK Topinka jsem jezdil dlouhou dobu jako oddílový vedoucí nebo instruktor airsoftové části programu, ale tato sezóna bude pro mě již několikátá za sebou v roli hlavního vedoucího. Za těch pár let máme své pevné jádro vedoucích, na které se mohu spolehnout. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her. V současné době pracuji jako servisní technik v airsoftové prodejně v Praze, rád předám zkušenosti i z této oblasti . Airsoftu a všemu s tím spojenému se věnuji aktivně až do dnešních dní, letos jsme se s naším týmem zúčastnili těch nejzajímavějších airsoftových akcí, co u nás v republice máme. Například "Operace Kandahár" nebo zahraniční akce na Chorvatském ostrově Mrčara, která probíhala na bývalé vojenské a ponorkové základně.
Můj tým vedoucích:
Bc. Kolářová Lenka, věk 23 letMusil Marek, věk 22 letHerynek Jan, věk 19 letKopecký Matěj, věk 18 letLudwig Lukáš, věk 33 letMatějček Jan, věk 26 letLexa Weinlichová Tereza, Dis., věk 25 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceLexa Weinlichová Tereza, Dis., věk 25 let

Lexa Weinlichová Tereza, Dis., věk 25 let
 
Jsem učitelkou na základní umělecké škole. Airsoft hraji rekreačně v malém týmu již 8 let a s ním se účastním různých airsoftových akcí. Tato sezóna pro mě bude sedmou s CK Topinka, dále jsem spolupracovala s Tamis airsoft, pro které jsem jezdila jako instruktor airsoftových her. Těším se na další úspěšnou sezónu!

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 24 let

Lipčák Petr, věk 24 let
 
Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem posledního ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Bydlím v Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, vedle tance zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let (momentálně jako člen sboru MU). Účastním se dobrovolnických akcí, rád poznávám nová místa, miluji společenské hry, pěší turistiku a zbytek času je v rukou filmů a seriálů. Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Můj tým vedoucích:
Kolář Petr, věk 23 letKirchnerová Eliška, věk 23 letNovotný Otto, věk 21 letHlávková Adriana, věk 22 letPetříčková Lucie, věk 22 letKubánková Kristýna, věk 20 letŘežábková Natálie, věk 19 letLofová Martina, věk 19 letJánská Dagmar, věk 18 letHnátková Adéla, věk 18 letŠvestka Petr, věk 18 letTurcanu Maksym, věk 18 letJanošťák Martin, věk 26 letSkalníková Anna, věk 25 letKoppová Denisa, věk 24 letKežlínková Simona, věk 17 letKrejčíková Karolína, věk 17 letJežková Tereza, věk 16 letKlaubaufová Aneta, věk 16 letMgr. Kohout Martin, věk 25 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceMgr. Lojdová Martina, věk 35 let

Mgr. Lojdová Martina, věk 35 let
 
V současnosti externí pracovník a student doktorského programu na Univerzitě Palackého v Olomouci. V letech 2007–2012 studovala bakalářský a magisterský program na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v pedagogicko-psychologických oborech. Po absolvování odborných výcviků (Seminář sociální práce a komunikace, Seminář psychosociální pomoci, Seminář psychoterapeutického výcviku) začala s realizací volnočasových a vzdělávacích programů v Občanském sdružení STŘED. Byla pracovníkem v Salesiánském středisku v Českých Budějovicích (2008-2009). Po absolvování kurzů Pedagogika zážitku 1,2,3 (2008-2009) stála v organizačním týmu adaptačních kurzů a vzdělávacích programů pro studenty středních a vysokých škol (Občanské sdružení OKNA 2009-2010, JČU ČB 2009-2010). Na letních dětských akcích působila jako vedoucí (LDT Seč, Příměstský tábor Třebíč, Canisterapeutický tábor Třebíč). Sama absolvovala akreditované výcviky Kurz první pomoci pro zdravotníky zotavovacích akcí (2009) a Kurz hlavní vedoucí dětských táborů (2011). V rámci praxe působila v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež RUDA (2010), v Domově mládeže při Vyšší odborné škole v Třebíči (2010), v Domě dětí a mládeže Třebíč (2011), poté také půl roku v Psychoterapeutickém a krizovém centru pro děti a rodinu v Jihočeském kraji (2011). Při doktorátu v Olomouci prošla kurzem Asertivita v praxi lektora (2013). Za Fakultu tělesné kultury (2013) pořádala mezinárodní vědeckou konferenci a od roku 2013 působila v redakční radě časopisu Gymnasion-časopis pro zážitkovou pedagogiku spadající pod Prázdninovou školu Lipnice. V rámci projektu POPUP odborně přednášela a organizovala teambuildingové akce po ČR (2014). V roce 2015 se vrátila z čtvrtletní studijní stáže z Finska z University of Jyväskylä. Byla zapojena do projektu V4Voices ohledně mezinárodní integrace dětí. Od roku 2011 pak navázala úzkou spolupráci s CK Topinka, po získání Certifikátu o vedení zážitkového kurzu v anglickém jazyce jako hlavní lektor, píše pro organizaci metodické příručky, vede dětské campy, adrenalinové či zážitkové programy v češtině, ale i angličtině. Lektoruje adaptační a teambuildingové kurzy, organizuje zahraniční outdoorové pobyty v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Rakousku, Černé Hoře či na Slovensku. Reprezentuje firmu v oblasti vzdělávání a rekreace na veletrzích (PVA EXPO Praha – For Kids, For Toys, Holiday World Praha) i v televizních přenosech (Snídaně s Novou). Přes pozici personalisty a lektora odborných campů, je zde nyní garantem pro oblast vzdělávání. I když zde nyní sama vede akreditované kurzy inspirované zážitkovou pedagogikou, tak přiznává, že si čas od času ráda odskočí nabrat inspiraci a drive jako anonymní účastník na akce podobného typu, a to ke kolegům z jiných firem (Kurz hlavologie a krizová intervence na zážitkových kurzech, 2021). Ve svém volném čase působí jako lektor angličtiny v jazykové škole a je jednatelem české outdoorové hry TripGame.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Šárka, věk 23 letOndříček Patrik, věk 23 letBouza Matěj, věk 23 letNebesky Vojtěch, věk 23 letBerdarová Anna, věk 21 letHárovníková Adéla, věk 20 letZajptová Viktorie, věk 20 letBenešová Sabina, věk 20 letMgr. Dlouhá Petra, věk 50 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 40 letMgr. Beran Jiří, věk 33 letMgr. Kalousek Jan, věk 31 letIng. Kloknerová Tereza, věk 27 let

zobrazit vedené akceLudwig Lukáš, věk 33 let

Ludwig Lukáš, věk 33 let
 
Pocházím z malého městečka nedaleko Brna. Už od malička jsem měl kladný vztah k přírodě a také k armádě. Airsoftu jsem se začal věnovat někdy okolo roku 2005 a v posledních letech se mu věnuji i na MILITARY úrovni. Vedu airsoftový kroužek při SVČ Rosice, jsem instruktor v lanovém parku a všemožným adrenalinovým aktivitám se věnuji celý rok. V minulosti jsem působil jako pedagog volného času, nebo jako zdravotník a hlavní vedoucí letních táborů. Od roku 2017 sloužím v aktivních zálohách AČR.
Můj tým vedoucích:
Budín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceIng. Lukášková Ludmila, věk 28 let

Ing. Lukášková Ludmila, věk 28 let
 
Ahoj, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a tudíž mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.

zobrazit vedené akceMacháčková Žaneta, věk 23 let

Macháčková Žaneta, věk 23 let
 
Ahoj, pracuji jako copywriter. Jsem studentka vysoké školy na fakultě strojního inženýrství, na střední jsem studovala umělecký obor, v jehož studiu pokračuji i na VOŠ. Od malička jsem chtěla pracovat s dětmi, což si plním v létě, právě na letních táborech. Ve svém volném čase docházím do pěveckého sboru, hraji na několik hudebních nástrojů, fotím, věnuji se grafice, rekreačně sportuju a v neposlední řadě pomáhám obci pořádat akce pro děti (dětské dny, soutěže, čarodejnice, příměstské tábory...). Mimo to trávím čas i hlídáním dětí.

zobrazit vedené akceMatějček Jan, věk 26 let

Matějček Jan, věk 26 let
 
Jmenuji se Honza a Airsoftu/Military se věnuji už 12 let. Studoval jsem na policejní škole v Ostravě a momentálně jsem vojákem Armády České Republiky. Díky mé práci mám možnost trénovat s profesionálními vojáky a také policisty. Moc rád se podělím o tyto znalosti s táborníky a naučím je něco nového. Mým dalším koníčkem jsou překážkové závody, cvičení a sebeobrana.

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 22 let

Musil Marek, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Marek. Pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Airsoftu se věnuji již od malička. Nyní se účastním i větších akcí, jako je například Lizzard, Kandahar atd. Zkušenosti mám z oblasti CQB, taktiky Policie a z určité části i zelené taktiky. Vzhledem k tomu, že jsem ještě "nedávno" jezdil jako dítě na tyto tábory, tak vím zcela přesně, co děti baví a přejí si na táboře zažít. Celý koncept tábora proto sestavuji tak, aby si maximální požitek odnesli jak děti, tak i vedoucí. Na letošní tábor 2022 vymýšlíme excelentní celotáborovou hru, kterou Růžená zažila v předešlém roce a děti si ji neskutečně vychvalovaly. Hra bude opět probíhat nonstop po celou dobu tábora! Každý táborník se vžije do své předem připravené role a bude plnit nevídané úkoly. Hra bude propracovaná do nejmenšího detailu. Pokud si chcete tábor užít na 100 % a přiučit se i nové věci, tak určitě jeďte se mnou a s mým týmem. Těšíme se na vás!
Můj tým vedoucích:
Ludwig Marek, věk 25 letPalička Robert, věk 22 letLudwig Lukáš, věk 33 letMatějček Jan, věk 26 letHorák Jan, věk 25 letMUDr. Nováková Lucie, věk 38 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 26 let

Opatřilová Kristýna, věk 26 let
 
Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní. :)
Můj tým vedoucích:
Beluská Eliška, věk 21 letChromcová Anna, věk 21 letHonysová Karolína, věk 21 letSynek Michal, věk 18 letMarešová Eliška, věk 19 letMunkhbaatar Purevtsengel, věk 19 letMgA Taubingerová Pavlína, věk 28 letMgr. Kohout Martin, věk 25 letMgr Heráková Anna, věk 25 letHromádková Michaela, věk 24 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Ošťádalová Barbora, věk 26 let

Mgr. Ošťádalová Barbora, věk 26 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Kejzar Jiří, věk 23 letŠimko Luboš, věk 23 letŘíhová Dominika, věk 21 letEliáš František, věk 20 letBulawa Adam, věk 19 letMerta Tomáš, věk 19 letNesnídal Otakar, věk 19 letŠebková Tereza, věk 18 letMatějček Jan, věk 26 letHeržy Vojtěch, věk 25 letBeznoska Josef, věk 17 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 45 let

Bc. Palička Vladimír, věk 45 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie, členem AKC ČR a trenérem juniorského kuchařského teamu justcook.cz.
Můj tým vedoucích:
Bc. Híreš Vojtěch, věk 24 letBc. Hlaváč Jarmil, věk 23 let

zobrazit vedené akcePazderník Tobiáš, věk 22 let

Pazderník Tobiáš, věk 22 let
 
Airsoftu se aktivně věnuji 7 let a stejně tak dlouho navštěvuji tábory CK Topinka. Na táborech jsem zažil dobrodružství jako táborník a v roce 2019 jsem dostal jedinečnou příležitost být oddílovým vedoucím. Tato příležitost mi přinesla spoustu nových dovedností a zkušeností. Věřím, že budu mít možnost se i v dalších letech setkávat v létě s novými táborníky a zažívat s nimi další úžasná dobrodružství.
Můj tým vedoucích:
Svoboda Marcel, věk 22 letKovařík Dominik, věk 21 letMelichar Matyáš, věk 21 letBulawa Adam, věk 19 letMerta Tomáš, věk 19 letHřídelová Zuzana, věk 19 letWiesinger Robert, věk 28 letMgr Vlková Pavla, věk 38 let

zobrazit vedené akceBc. Pejšová Michaela, věk 31 let

Bc. Pejšová Michaela, věk 31 let
 
Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji, i když mezi tím občas bloumám někde po světě. V současné době jsem na mateřské dovolené s dcerkou. Jako malá holka jsem začala jezdit na tábory, kterých jsem za těch několik let stihla dost - klasické a vodácké a v zimě lyžařské na horách. Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Volný čas využívám k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování. Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá. Už několik let působím jako profesorka magie v Bradavicích, kde s mladými kouzelníky čarujeme a bojujeme za svět kouzelníků. Mimo to působím na akcích mudlů, kde s detektivy řešíme záhady, s mořeplavci brázdíme vody Chorvatska nebo s klukama vedeme nerf bitvy :) Těším se na společné řádění na táboře! :)
Můj tým vedoucích:
Bc. Cvik Mikuláš, věk 25 letPejšová Marcela, věk 22 letBěhoun Tomáš, věk 21 letMrzena Matěj, věk 21 letKulhavá Klára, věk 20 letMgr. Kohout Martin, věk 25 letCulka Jaromír, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Petrovičová Zuzana, věk 25 let

Bc. Petrovičová Zuzana, věk 25 let
 
Ahoj! Volám sa Zuzka, mám 25 rokov a pochádzam z malej dedinky na západe Slovenska. V českom mestečku Zlín som vyštudovala odbor Anglický jazyk pre manažérsku prax. Momentálne študujem učiteľstvo na univerzite v Olomouci, kde som aj členom študentskej organizácie ESN. Čo sa týka vyplnenia môjho voľného času - mám rada dlhé prechádzky v prírode, cestovanie, čítanie kníh, spoločnosť zvieratiek a detský smiech. V táboroch s deťmi sa cítim ako doma, dni strávené s nimi mi doslova dodávajú energiu a skvelú náladu.
Můj tým vedoucích:
Kuželová Aneta, věk 23 letBc. Sedmerová Kateřina, věk 22 letMelicharová Kateřina, věk 21 letMrkosová Jana, věk 20 letMasničák Jiří, věk 20 letBergman Martin, věk 43 letHladík Vojtěch, věk 31 letBc. Plecitá Veronika, věk 29 letAdámková Evelína, Dis, věk 28 letMgr. Mlčáková Adéla, věk 27 letBc. Ondrašíková Lenka, věk 26 letHamerlíková Dominika, věk 24 let

zobrazit vedené akceIng. arch. Pivoňková Barbora, věk 28 let

Ing. arch. Pivoňková Barbora, věk 28 let
 
Ahoj, jmenuji se Barča Pivoňková a na tábory jezdím od svých 7 let. Od 16 let jsem nabírala zkušenosti jako praktikantka. Byla bych ráda, aby si děti užívaly tábora stejně jako já dříve, a i proto jsem začala pracovat jako vedoucí. Jako oddílová vedoucí jsem pracovala se středními dětmi, ale také jsem pomáhala při realizaci etapových her a provozních táborových činnostech. Tábor je pro mě nejen o dětech, ale i o vedoucích. Největší odměnou pro mě i můj tým je, když s námi děti chtějí jet příští rok znovu. Tábor je prostě nejlepší začátek prázdnin a každý rok se na něj opět těším.
Můj tým vedoucích:
Heřmánek Filip, věk 22 letPokorný Jakub, věk 21 letVachuda Lukáš, věk 21 letNovotná Nikola, věk 21 letMelicharová Kateřina, věk 21 letTesárek Jan, věk 27 letTišerová Michaela, věk 25 letAdamec Tomáš, věk 24 letBc Dobozyová Adéla, DiS, věk 25 letFöldi Marek, věk 24 letPodraská Kamila, věk 23 letMUDr. Nováková Lucie, věk 38 let

zobrazit vedené akceBc. Plecitá Veronika, věk 29 let

Bc. Plecitá Veronika, věk 29 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – Učitelství pro 1. stupeň a navazující magisterské studium. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Poté jsem úspěšně studovala bakalářské studium - Němčina a Angličtina. Od roku 2019 vyučuji v jazykové škole angličtinu podle metody Helen Doron, vyučuji děti ve věku 3 - 12 let. Velmi mě baví a naplňuje práce s dětmi. Dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s vámi.
Můj tým vedoucích:
Soukupová Marie Anna, věk 20 letPlecitá Dagmar, věk 50 letBc. Kratochvílová Aneta, věk 24 let

zobrazit vedené akcePodraská Kamila, věk 23 let

Podraská Kamila, věk 23 let
 
Práce s menšími dětmi je přesně to, čemu se chci v životě věnovat, proto jsem se i rozhodla studovat pedagogickou školu. Velmi ráda rozvíjím sportovní dovednosti dětí, sama jsem sportovkyně, věnuji se závodně florbalu. Cizí mi ale nejsou ani jiné sporty. Když mě potkáte, tak nejspíš budu mít úsměv na rtech, ten neodkládám. Věřím, že tábor může být pro menší děti ta správná cesta k samostatnosti, proto se do jeho realizace ochotně zapojuji. Umím trpělivě vysvětlovat, nezkazit žádnou legraci a dětem dopřát pocit výjimečnosti. Akce pro CK Topinka: 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Dobrodružství rudých tváří 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Cesta do středozemě 2022 - Krkonoše - Lyžařský a snowboardový tábor 2022 - Černá Hora - adrenalin a moře 2023 - Krkonoše - Lyžařský a snowboardový tábor
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 22 letBeluská Eliška, věk 21 letKašparová Michala, věk 21 letZeman Jiří, věk 20 letProcházková Eliška, věk 19 letDoucková Anna, věk 18 letBc. Chládek David, věk 26 letBudín Matyáš, věk 20 letDubská Lucie, DiS, věk 29 letTišerová Michaela, věk 25 let

zobrazit vedené akceSehnoutková Veronika, věk 28 let

Sehnoutková Veronika, věk 28 let
 
TANEC Lektorka muzikálového tance (jazz, moderna, contemporary, balet...) Účinkovala/účinkuje v muzikálech: ČARODĚJKA SHREK muzikál ROBINSON FANTOM OPERY Ahoj! Jmenuju se Verča a jsem profesionální tanečnice a akrobatka! Vystudovala jsem taneční konzervatoř, kde jsem získala velké množství zkušeností v oboru BALET a MODERNÍ STYLY TANCE. Aktuálně působím na muzikálové scéně v muzikále FANTOM OPERY v Goja music hall, muzikále ROBINSON v Divadle Na Maninách. K tomu se s kolegou věnujeme akrobatické show, kde doslova létám vzduchem, hihi :-) Další mojí vášní je fire show, kde se zaměřuji na tanec s opravdovým ohněm!
Můj tým vedoucích:
Bohata Ondřej, věk 27 letJánský Roman, věk 25 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceSchallerová Alexandra, věk 24 let

Schallerová Alexandra, věk 24 let
 
Ahoj, jmenuji se Saša, je mi 23 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně. Jsem studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného. Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi si užít pořádné množství nezapomenutelných zážitků a zábavy. ♥
Můj tým vedoucích:
Benka Maroš, věk 21 letHochman Lukáš, věk 20 letHochman Kryštof, věk 20 letIng. Lukášková Ludmila, věk 28 letHanáková Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceMgr. Skalka Petr, věk 30 let

Mgr. Skalka Petr, věk 30 let
 
Práci s dětmi a mládeži se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. V poslední době už přecházím do lektorsko-mentorské pozice, kdy školím ostatní, jak to mají dělat, aby to za něco stálo. Ačkoli už ostřílený a větrem ošlehaný vedoucí, stále si jezdím akce užívat a nezdá se, že by mě to přestávalo bavit, má dětská stránka určitě ještě nezestárla :-) Posuďte sami, šermuji, hraji na kytaru, chodím po slackline a nerad se nudím.

zobrazit vedené akceSkalková Denisa, věk 28 let

Skalková Denisa, věk 28 let
 
Ty tam jsou dny, kdy jsem ještě mohla jezdit na tábory jako účastník a užívat si pobyt v přírodě s fajn lidmi a u toho ještě soutěžit, vyhrávat, učit se novým dovednostem, bavit se... Ale moment... Všechno tohle na táborech stále zažívám. Jen z trochu jiného úhlu. Je to jiné, ale je to stejně super! Moc se těším, až si to s vámi zase užiju! Letos opět Španělsko!
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 23 letStejskalová Šárka, věk 23 letŠimčáková Sára, věk 22 letMgr. Skalka Petr, věk 30 letMgr. Šímová Anna, věk 28 letMgA Taubingerová Pavlína, věk 28 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 25 letMgr. Rybáková Bohumíra, věk 25 letBc. Stejskalová Adéla, věk 25 letMotáň Jakub, věk 24 letMrázková Martina, věk 23 let

zobrazit vedené akceSobotka Jáchym, věk 20 let

Sobotka Jáchym, věk 20 let
 
Ahoj, jmenuji se Jáchym a studuji gymnázium v Praze. Ve volném čase se rád věnuji sportu, především fotbalu. Baví mě také psaní krátkých příběhů s detektivní zápletkou. Už se těším na všechny malé táborníky, se kterými se v létě potkám.
Můj tým vedoucích:
Bernášková Alena, věk 21 letPotočníková Eliška, věk 20 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceSodomková Iveta, věk 48 let

Sodomková Iveta, věk 48 let
 
Hezký den, pracuji jako učitelka v MŠ, dříve i jako vychovatelka v družině. Na LDT jezdím již 10 let, tedy si troufám říci, že zkušenosti s dětmi mám bohaté. Mám ráda sport, přírodu, hrála jsem v amatérském divadle a 3 roky jsem vedla jsem svůj přírodovědný kroužek. Jsem pro každou srandu a už se na Vás moc těším.
Můj tým vedoucích:
Hrubý Vojtěch, věk 18 letHrubá Eva, věk 47 letBc. Híreš Vojtěch, věk 24 letStilzová Simona, věk 28 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceStejskalová Šárka, věk 23 let

Stejskalová Šárka, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Šárka. Je mi 23 let. Vystudovala jsem Střední zemědělskou školu v Táboře. Mezi moje oblíbené koníčky patří sport, hraní s dětmi a zvířaty. Mám ráda vaření, pečení a žádná jiná práce pro mě není překážkou. Téměř rok jsem pracovala ve společnosti Hudy sport Tábor, kde jsem prodávala sportovní oblečení do hor. Dva roky jsem pracovala jako au-pair, kde jsem se starala o 2 děti, a to o Christiánka (4 roky) a Sebastiánka (10 let). Momentálně pracuji u Vězeňské služby na pozici dozorce. Čtyřikrát jsem se zúčastnila letní herecké školy v Táboře jako au-pair, kde jsem se starala o úklid, program a děti. Třikrát jsem se zúčastnila letního táboru u moře v Chorvatsku a jednou ve Španělsku. Těším se na všechny, co se s námi zúčastní! Užijeme si to.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 23 letMgr. Šímová Anna, věk 28 letMgr. Rybáková Bohumíra, věk 25 letBc. Stejskalová Adéla, věk 25 letMrázková Martina, věk 23 let

zobrazit vedené akceStilzová Simona, věk 28 let

Stilzová Simona, věk 28 let
 
Zdravím všechny táborníky a rodiče, jmenuji se Simona a pocházím z Prahy, kde celý život bydlím. Děti mě doprovází celý můj život, protože pocházím z velké rodiny, kdy jsem nejstarší z mých pěti sourozenců. Mám tedy dlouholetou praxi s hlídáním dětí různého věku doma. Při mém studiu na střední škole jsem si přivydělávala jako profesionální chůva. Vlastním certifikát chůvy přes hlídací portál dětí hlidacky.cz. Střední školu jsem poté dokončila maturitní zkouškou z oboru zdravotnického lycea, která je zahrnutá i částí z první pomoci, kterou ovládám. Po maturitě jsem se vydala trochu jinou cestou a pracovala jako osobní bankéř. Nyní jsem máma roční dcerky a tak se již nějaký čas zase věnuji jen práci s dětmi, tak abych mohla být co nejvíce s dcerou. Současně pracuji na částečný úvazek v dětském koutku. Účast na hlavních akcích * Výtvarný tábor pro nejmenší - oddílový vedoucí * Avatar - oddílový vedoucí * Minidance camp - hlavní vedoucí * Výtvarný ateliér - hlavní vedoucí
Můj tým vedoucích:
Čurdová Šárka, věk 23 letHendrychová Adéla, věk 22 letBorovcová Kateřina, věk 20 letBilý Matěj, věk 19 letMerhautová Agáta, věk 19 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 letMgr. Kohout Martin, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Stilzová Veronika, věk 26 let

Bc. Stilzová Veronika, věk 26 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde jsem do nedávna žila. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent a Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s., obor všeobecná sestra. Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Pět let jsem pracovala v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně, poté i na HPP. Nyní žiji a pracuji v Německu, abych se dále mohla rozvíjet a naučila se druhý jazyk. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z velké rodiny, mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitostí pro práci s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.

zobrazit vedené akceŠotolová Petra, věk 21 let

Šotolová Petra, věk 21 let
 
Ahoj, jmenuji se Petra, ale děti mě znají spíš pod mojí táborovou přezdívkou Peša. Studuji matematiku na pedagogické fakultě, takže jednoho dne ze mě bude učitelka. Ráda podnikám různé výlety a pěší túry. Kromě toho mě baví bojové sporty, počítačová grafika a čtení knih. Vždycky si ráda popovídám o Harry Potterovi, o dinosaurech nebo o čemkoli jiném.
Můj tým vedoucích:
Rosolová Karolína, věk 19 letRonová Zuzana, věk 18 letŠtěpánková Lucie, věk 18 letBc. Ostrihoň Jakub, věk 25 letMiková Klára, věk 17 let

zobrazit vedené akceIng. Šrámková Michaela, věk 26 let

Ing. Šrámková Michaela, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Michaela. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu grafickou a Univerzitu v Pardubicích. Ráda pracuji s dětmi, sama jsem jezdila na tábory. Mám za sebou několik táborů – viz přehled. Chtěla bych, aby děti odjížděly s úsměvem a plné zážitků, na tábor vzpomínaly dlouho a v dobrém. Úspěšně jsem prošla odbornou přípravou na hlavního vedoucího zakončenou testem. Závodně hraji volejbal a věnuji se focení.
Můj tým vedoucích:
Ing. Výmola Libor, věk 25 letKrausová Nela, věk 23 letŠrámková Denisa, věk 23 letBc. Huličková Kristýna, věk 23 letAlačkova Andrea, věk 20 let

zobrazit vedené akceTišerová Michaela, věk 25 let

Tišerová Michaela, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Michaela a už se moc těším na všechna prázdninová dobrodružství. Práce s lidmi a dětmi mě baví už od základní školy. Na tábory jezdím od první třídy a nepřestává mě to bavit, i když už jsem na tom druhém břehu. Ve volném čase ráda koukám na filmy, čtu knížky, chodím po horách a cestuji :) Akce pro CK Topinka: 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Indiáni 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Pán prstenů 2021 - Černá Hora - Ulcinj 2022 - Růžená - Stroj času 2022 - Černá Hora - Ulcinj 2022 - Chorvatsko Kurzy 2022 - akreditovaný kurz MŠMT "Hlavní vedoucí" 2012 - Zážitková pedagogika v praxi 1

zobrazit vedené akceIng. Topinka Miroslav, věk 53 let

Ing. Topinka Miroslav, věk 53 let
 
Vystudoval jsem ekonomiku na ČVUT, táborům se věnuji profesionálně od roku 1991. Jsem zakladatelem CK Topinka. Mám dceru 28 let. Zájmy: lyžování, cestování, motoristický sport, adrenalinové akce
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 22 letKuchtová Klára, věk 18 letTišerová Michaela, věk 25 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceTůma Petr, věk 68 let

 

zobrazit vedené akceTurczyk David, věk 32 let

Turczyk David, věk 32 let
 
Jmenuji se David Turczyk, narodil jsem se 28.12.1990 v Brně, kde také prozatím žiji. Nyní pracuji jako fitness trenér ve fitness v Brně a v The Little Gym, kde jsem lektorem nesportovní gymnastiky pro děti od 3 do 12 let. Už od 6 let sportuji, začal jsem s fotbalem, poté následovalo plavání a pak házená. Nyní se věnuji naplno fitness. Jezdím na házenkářské kempy do Třeboně, od roku 2008 jako hráč a od roku 2010 jako trenér. Od roku 2012 jezdím s CK Topinka na dětský tábor a ŠVP. Práce s dětmi mě baví a nadále v ní budu pokračovat.
Můj tým vedoucích:
Pejšová Marcela, věk 22 letBěhoun Tomáš, věk 21 letMrzena Matěj, věk 21 letBendová Adéla, věk 20 letKulhavá Klára, věk 20 letHospodková Eliška, věk 19 letTuček Filip, věk 19 letBc. Cvik Mikuláš, věk 25 letStavinoha Alan, věk 26 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 34 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 34 let
 
Narodila jsem se v Hradci Králové, v něm vystudovala PdF (Učitelství pro SŠ - ČJ, ZSV), v Olomouci pak ukončila školní léta oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách, v knihovnách a vytvářím metodické materiály. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Mimo práci se ráda zapojuji do organizace různých akcí, sleduji hokej, cestuji a luštím křížovky. Zn: Sudoku ne!
Můj tým vedoucích:
Bc. Lepinová Nela, věk 22 letPlojharová Natálie, věk 19 letVáchová Natálie, věk 19 letCvik Adam, věk 31 letBc. Plecitá Veronika, věk 29 letMgr. Kohout Martin, věk 25 let

zobrazit vedené akceVinšová Lenka, věk 26 let

Vinšová Lenka, věk 26 let
 
Jmenuji se Lenka Vinšová, mám dokončenou střední školu s maturitou a dva roky jsem studovala na UK MFF Fyziku zaměřenou na vzdělání ve spojení s matematikou. Studovala jsem rok na PedF UPOL jako hlavní předmět český jazyk a jako vedlejší matematiku se společenskými vědami. Mám ráda přírodu, kde trávím spoustu svého volného času na výletech, zvířata, klid, práci s dětmi a knihy, které byly důležitou náplní mé práce v knihkupectví. Na dětské tábory jako vedoucí jezdím od 18 let, kde jsem vedla oddíl dětí v různém věku. Vedla jsem několik kroužků na mateřských a základních školách (flétna a věda na MŠ, kytara a věda na ZŠ). Ráda pracuji s dětmi, protože se od nich můžu něco naučit a zároveň se snažím naučit něco já je, nejlépe zábavnou formou.
Můj tým vedoucích:
Kembitzká Kristýna, věk 21 letVinšová Anna, věk 19 letKirchnerová Zuzana, věk 19 letBc. Hlaváč Jarmil, věk 23 letIpri Alexandra, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Vlčková Jitka, věk 56 let

Mgr. Vlčková Jitka, věk 56 let
 
Pocházím ze Znojma. Pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole se specializací na hudební výchovu. Mezi mé zájmy a záliby patří cestování, hudba, rekreačně sport, společenský tanec, sebeobranný systém Krav maga. Na tábory jezdím od dětství v podstatě do současnosti. Ráda trávím volný čas s fajn lidmi a dětmi, které jsou na táboře rádi jako já.

zobrazit vedené akceVlková Simona, věk 48 let

Vlková Simona, věk 48 let
 
Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky.
Můj tým vedoucích:
Špačková Nikola, věk 23 letPacanda Michal, věk 21 letBorovcová Kateřina, věk 20 letPávek Jonáš, věk 19 letDoucková Jana, věk 18 letBc. Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceVraná Jana, věk 43 let

Vraná Jana, věk 43 let
 
Dobrý den, 20 let se věnuji jako fitness instruktor nejen dospělým, ale také dětem od 3let. Především v rozvoji motorických schopností a dovedností. A pro děvčata pořádám i taneční kroužky a sportovní soustředění. Jako vedoucí na tábory jezdím nárazově již od 20let. Sportovních soustředění se účastním každý rok. Mám kurz na pohybové hry, výtvarnou a řemeslnou tvorbu. Vystudovala jsem obor Management ve strojírenství, avšak děti a sport je pro mě rozhodně větší zábavou a přínosem. A to hlavně proto, že mám sama sedmiletou dcerku. Aktivně sportu se věnuji stále, především fitness, překážkovým závodům a turistice. Velkým koníčkem jsou také umělecké a produktové fotografie. Budu se na vás těšit.

zobrazit vedené akceŽeníšková Pavla, věk 21 let

Ženíšková Pavla, věk 21 let
 
Ahoj, jmenuji se Pájí a pocházím ze Šumavy. Vystudovala jsem střední školu cestovního ruchu. Momentálně jsem studentkou pedagogické fakulty, oboru Učitelství pro 1.stupeň. S dětmi aktivně pracuji šestým rokem. V zimě jsem instruktorkou lyžování, v létě jezdím jako vedoucí na tábory. Mám zkušenosti i z adaptačních pobytů a škol v přírodě. Přes školní rok působím, jako doučovatelka předmětů základní školy. Mým velkým koníčkem je i sport. Ráda lyžuji, jezdím na snowboardu, bruslím, hraji míčové hry, plavu…. V létě podnikám výlety na raftech a kánoích. Svůj volný čas také věnuji dobrovolnické činnosti na větších sportovních akcích v Jižních Čechách. Jsem spolehlivá, komunikativní a přátelská. Ráda jdu do neznáma, pokud si myslím, že mě kroky posunou vpřed. Nemám ráda lži a faleš. Jsem vděčná, pokud jsou děti šťastné, spokojené a mohou zažívat bezstarostný život, plný smíchu a radosti. Při práci s lidmi mi jde nejen o uspokojení emoční stránky, ale především o bezpečnost a o zdraví účastníků. Už se moc těším na nová dobrodružství se všemi tábornicemi a táborníky.
Můj tým vedoucích:
Bambušková Lucie, věk 21 letZbránková Lucie, věk 20 letVinterová Kristýna, věk 19 letMunkhbaatar Purevtsengel, věk 19 letKodýdková Barbora, věk 19 letBaláková Ivana, věk 43 letMgr. Boszczyk David, věk 27 letDubská Lucie, DiS, věk 29 letStavinoha Alan, věk 26 let

zobrazit vedené akceBc. Žurek Petr, věk 54 let

Bc. Žurek Petr, věk 54 let
 
Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to?
Můj tým vedoucích:
Roth Mikuláš, věk 20 letJanoušek Petr, věk 19 letPávek Jonáš, věk 19 letŠturmová Eva, věk 19 letMgr. Kohout Martin, věk 25 let