Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceBaziková Petra, věk 35 let

Baziková Petra, věk 35 let
 
Říkají mi Bazi nebo Bazička. Pracuji jako učitelka MŠ a práci s dětmi se věnuji 20 let. I v létě veškerý volný čas věnuji dětem (pobytové tábory + příměstské plavecké tábory). Vymýšlím a připravuji pestrý, a někdy i pěkně střelený program pro Vaše nejmenší. Většinou na táborech pro nejmenší děti supluji náhradní maminku.
Můj tým vedoucích:
Krčilová Adéla, věk 20 letŘíhová Dominika, věk 18 letChuchlerová Kareřina, věk 18 letHárovníková Adéla, věk 18 letZacha Marek, věk 31 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceBechyně Roman, věk 23 let

Bechyně Roman, věk 23 let
 
Zdravím všechny děti, teenagery i dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů. Vystudoval jsem Střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi. Už během studia jsem měl možnost pracovat s dětmi nejrůznějšího věku a nejrůznějších specifik, což mi dalo nemalé zkušenosti. V současnosti jsem studentem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde studuji kombinaci anglický a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání. Ve volném čase pracuji jako lektor AJ a NJ v jazykové škole a zároveň působím jako středoškolský učitel na gymnáziu. Několik let jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. Věřím, že si společně užijeme skvělý týden plný her, zábavy a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Pertlová Anežka, věk 21 letChvátalová Eva, věk 21 letVavřinová Lucie, věk 20 letChoutková Tereza, věk 19 letBoreš Tomáš, věk 18 letHron Marek, věk 24 letTeplá Daniela, věk 23 letKrálík Lukáš, věk 20 letKolářová Eva, věk 21 letMacháčková Žanet, věk 20 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceBenda Jiří, věk 22 let

Benda Jiří, věk 22 let
 
Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Pro CK jsem jezdil jako vedoucí na tábory s mým bratrem Patrikem Lexou, který dělal hlavního vedoucího. Ačkoliv nejsem studentem a nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Můj tým vedoucích:
Matějček Jan, věk 24 letHrdlička Honza, věk 23 letMgr Vlková Pavla, věk 36 let

zobrazit vedené akceMgr. Beran Jiří, věk 30 let

Mgr. Beran Jiří, věk 30 let
 
Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie. Působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. V rámci sebevzdělávání jsem absolvoval kurz Quo vadis od Prázdninové školy Lipnice. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Můj tým vedoucích:
Frauenberg Martin, věk 37 letPásztorová Alena, věk 24 letOpatřilová Kristýna, věk 24 letMlejnská Johana, věk 23 letBc. Militká Soňa, věk 22 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 25 let

Bohata Ondřej, věk 25 let
 
HLAVNÍ VEDOUCÍ - tanečních campů, choreograf Profesionální tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Narodil se v Litoměřicích, kde se jako malý věnoval komerčnímu aerobiku. Od 14 let závodně tančil a následně i choreografoval v taneční škole DMC Revolution. Následně se přesunul do Mostecké taneční skupiny Institute of TOG, kde získal s týmem titul vice-mistr Evropy. Aktuálně ho můžete vidět tančit v mnoha předních pražských muzikálech a s taneční skupinou IF dancers tanečně doprovázet přední české zpěváky a akce.
Můj tým vedoucích:
Holbeinová Zuzana, věk 29 letSehnoutková Veronika, věk 26 letJánský Roman, věk 23 letMacháčková Žanet, věk 20 letŠneberková Barbora, věk 18 letFederhans Jiří, věk 29 letPodzimková Veronika, věk 24 letDubská Lucie, DiS, věk 27 let

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 22 let

Borešová Klára, věk 22 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 22 letBoreš Tomáš, věk 18 letVacková Tereza, věk 21 letKazimírová Veronika, věk 22 letBc. Hrabovská Miroslava, věk 22 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 29 let

Cvik Adam, věk 29 let
 
Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím chvíle sám v tichu. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá přes 11 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Kopecký Ondřej, věk 21 letJanata Daniel, věk 21 letLepinová Nela, věk 20 letBambušková Lucie, věk 19 letMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 letChasák Filip, věk 29 letMgr. Rotterová Nicola, věk 26 letBc. Vencl Kristián, věk 23 letCvik Mikuláš, věk 23 letBc. Rybáková Bohumíra, věk 23 letBc. Stejskalová Adéla, věk 23 letKratochvílová Romana, DiS., věk 29 let

zobrazit vedené akceČihounek František, věk 23 let

Čihounek František, věk 23 let
 
Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 8 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Pracuji jako administrátor likvidace v Generali České pojišťovně. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Můj tým vedoucích:
Krejčiř Daniel, věk 29 letKureš Ondřej, věk 21 letKrausová Nela, věk 21 letRomanec Michal, věk 20 letKuchta Jan, věk 19 letMgr. Kremer Marek, věk 42 letBc. Drda Stanislav, věk 42 letKupka Martin, věk 26 letHrazdil Michal, věk 26 letKosová Stefanie, věk 24 letBár Tadeáš, věk 24 letŠtípková Dana, věk 23 letSuttnerová Michaela, věk 23 letPalmeová Sandra, věk 23 letLipčák Petr, věk 22 letJánská Markéta, věk 20 letChmelařová Veronika, věk 24 letBc. Vernerová Tereza, věk 23 letHosnedl Mikuláš, věk 23 letPokorná Vanessa, věk 22 letTerebeši Krystyna, věk 22 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 41 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 41 let
 
Po cca skoro dvaceti letech táborových zkušeností v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů trávím tábory u CK Topinka už více než deset sezón. Někdy to byly i celé dva měsíce prázdnin. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle již jen dva turnusy táborů, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Kafka Petr, věk 25 letKalina Lukáš, věk 25 letMaška Patrik, věk 23 letpan Ondrášek Richard, věk 23 letFremund Jan, věk 21 letVrba Daniel, věk 22 letMgr Vlková Pavla, věk 36 let

zobrazit vedené akceIng. Flachs Jan, věk 24 let

Ing. Flachs Jan, věk 24 let
 
Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména ale vznikla zkomolením mého příjmení. Rád se věnuji sportům všeho typu. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!
Můj tým vedoucích:
Klimešová Eliška, věk 22 letŠabatová Adéla, věk 20 letKopeček Šimon, věk 19 letLutrýn Jiří, věk 24 letŠtromajerová Kristýna, věk 24 letSuneghová Klára, věk 22 letSolčianská Tereza, věk 22 letNevrtalová Adéla, věk 22 letMazal Jakub, věk 17 letVrána Vincent, věk 17 letTaranzová Barbora, věk 17 letMarková Eva, věk 62 letHolý Matěj, věk 22 letKovář Vít, věk 33 letMelichar Mikoláš, věk 23 letHampová Markéta, věk 21 let

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 24 let

Holan Miloslav, věk 24 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Práce s dětmi mě baví, proto se každé léto věnuji táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Vavřinová Lucie, věk 20 letKratochvílová Aneta, věk 22 letKolářová Eva, věk 21 letBechyně Radim, věk 23 letTeplá Daniela, věk 23 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceMgr. Bc. Holečková Šárka, věk 51 let

Mgr. Bc. Holečková Šárka, věk 51 let
 
Strávit část léta na táborech a setkávat se s dětmi a mladými lidmi mě stále přitahuje a dává mi energii pro zbytek roku ve škole. Vyhovují mi přátelské vztahy a baví mě připravovat zajímavý program a starat se, aby se u moře nikdo nenudil. Prioritou pro mě je, aby si všichni prázdniny ve zdraví užili. Kromě pedagogického vzdělání a dlouholeté praxe mám řadu let certifikát zdravotníka zotavovacích akcí - v posledních letech se specializací na mořské ježky. :-) K tomu všemu mám kolem sebe lidi, kteří to všechno dokáží také a sdílí moje nadšení. Jako máma chápu, jaké to je posílat dítě s cizími lidmi do neznáma, proto je pro mě důležitá i spokojenost rodičů...
Můj tým vedoucích:
Koubek Vojtěch, věk 20 letLojdová Adéla, věk 19 letHolečková Vendula, věk 18 letMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 58 letIng. Holečková Lucie, věk 29 let

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 28 let

Horňáček Jiří, věk 28 let
 
Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 28 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Můj tým vedoucích:
König Pavel, DiS., věk 29 letKremla Jan, věk 31 letBogdanský Jakub, věk 26 letKasala Richard, věk 22 letLudvik Jakub, věk 21 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 30 let

Janda Michal, věk 30 let
 
Ahoj, mé jméno je Michal a s CK Topinka už spolupracuji několik let. Začínal jsme jako vedoucí na školách v přírodě a postupem času i jako Vedoucí na Letních táborech. K mé oblíbenné činosti na akcich je zájem o to, jak se děti cítí a jestli se jim na akci líbí. Airsoftové akce jsou se mnou spojeny už minimálně tři sezóny. Máme kvalitní a pevný tým. Jinak pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Těšime se na vás! S pozdravem Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Šimko Luboš, věk 21 letKrč Lukáš, věk 20 letTomík Matěj, věk 20 letVyleta Patrik, věk 28 letBc. Ošťádalová Barbora, věk 24 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 28 let

Kakáč Martin, věk 28 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Ženíšková Pavla, věk 19 letAudy Jakub, věk 23 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceIng. Kot Martin, věk 45 let

Ing. Kot Martin, věk 45 let
 
Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do googlu nebo seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox, fitness, badminton), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že jsem u dětí oblíben, většina se jich na mé tábory každoročně vrací až do své dospělosti. To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti.
Můj tým vedoucích:
Swiech Tomáš Jindřich, věk 19 letHárovníková Adéla, věk 18 letSrbová Lucie, věk 39 letIng. Srba Jaromír, Ph.D., věk 39 letKrömrová Lenka, věk 29 letPuchoň David, věk 23 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 22 let

Kratochvílová Aneta, věk 22 let
 
Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si s přáteli zabruslit. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Můj tým vedoucích:
Malovcová Zuzana, věk 21 letHanáková Eliška, věk 21 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 29 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 29 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 29 let a pracuji jako šéfredaktor v Hradeckém deníku. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi mé ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už pošesté, poslední tři roky jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Novotný Jan, věk 22 letNovotný Marek, věk 21 letMgr Vlková Pavla, věk 36 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 25 let

Lexa Patrik, věk 25 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu a všeho okolo tohoto zeleného sportu se věnuji zhruba deset let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Se svými zkušenosti a zážitky se rád podělím a co nejvíce bych toho rád předal dále. Pro CK Topinka jsem jezdil dlouhou dobu jako oddílový vedoucí nebo instruktor airsoftové části programu, ale tato sezóna bude pro mě již několikátá v roli hlavního vedoucího. Za těch pár let mám své pevné jádro vedoucích, na které se mohu spolehnout. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her. V současné době pracuji jako servisní technik v airsoftové prodejně v Praze, rád předám zkušenosti i z této oblasti ;)
Můj tým vedoucích:
Weinlichová Tereza, Dis., věk 23 letKolářová Lenka, věk 21 letBevelágua Ladislav, věk 39 letChlebec Daniel, věk 27 letPalička Robert, věk 20 letMatějček Jan, věk 24 letMankovicky Michaela, věk 34 let

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 22 let

Lipčák Petr, věk 22 let
 
Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 3. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Bydlím v Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Mám za sebou ukončený druhý cyklus sólového zpěvu na ZUŠ, a již druhým rokem jsem členem pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Samozřejmě rád trávím chvíle s přáteli, miluji společenské hry, výlety a zbytek volného času je v rukou filmů a knih. Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Můj tým vedoucích:
Kirchnerová Eliška, věk 21 letHlávková Adriana, věk 19 letPetříčková Lucie, věk 19 letHauserová Denisa, věk 44 letLipčáková Vladimíra, věk 43 letIng. Lukášková Ludmila, věk 26 letHrazdil Michal, věk 26 letJanošťák Martin, věk 24 letSchallerová Alexandra, věk 22 letLišková Markéta, věk 22 letKoppová Denisa, věk 21 letPešek Michal, věk 44 letMatušová Jana, věk 37 letDubská Lucie, DiS, věk 27 let

zobrazit vedené akceIng. Lukášková Ludmila, věk 26 let

Ing. Lukášková Ludmila, věk 26 let
 
Zdravím, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už velmi dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.
Můj tým vedoucích:
Lipčák Petr, věk 22 letIng. Rájová Barbara, věk 26 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 23 let

Mlejnská Johana, věk 23 let
 
Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Bc. Militká Soňa, věk 22 letBc. Plecitá Veronika, věk 27 letHolan Miloslav, věk 24 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 23 let

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 20 let

Musil Marek, věk 20 let
 
Ahoj, jmenuji se Marek. Pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Úspěšně jsem absolvoval střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze. Jsem pohodář se smyslem pro humor. Airsoftu se věnuji již od malička. Nyní se účastním i větších akcí, jako je například Lizzard, Kandahar atd. Věnuji se i předvádění policejní taktiky s vlastní taktickou skupinou. Zkušenosti mám z oblasti CQB, taktiky Policie a z určité části i zelené taktiky. Vzhledem k tomu, že jsem ještě "nedávno" jezdil jako dítě na tyto tábory, tak vím zcela přesně, co děti baví a přejí si na táboře zažít. Celý koncept tábora proto sestavuji tak, aby si maximální požitek odnesli jak děti, tak i vedoucí. Na letošní tábor 2021 vymýšlíme excelentní celotáborovou hru, kterou Růžená ještě nezažila a děti rozhodně taky ne. Hra bude probíhat nonstop po celou dobu tábora – to tu ještě nebylo! Každý táborník se vžije do své role a bude plnit nevídané úkoly. Hra bude propracovaná do nejmenšího detailu. Pokud si chcete tábor užít na 100 % a přiučit se i nové věci, tak určitě jeďte se mnou a s mým týmem. Těšíme se na vás!
Můj tým vedoucích:
Matějček Jan, věk 24 letKurka Pavel, věk 20 letPalička Robert, věk 20 letMikulec František, věk 19 letLudwig Lukáš, věk 31 letČihounek František, věk 23 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 24 let

Opatřilová Kristýna, věk 24 let
 
Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní. :)
Můj tým vedoucích:
Bc. Plecitá Veronika, věk 27 letStadtherr Dominik, věk 20 letZacha Marek, věk 31 letOndrašíková Lenka, věk 24 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 23 let

zobrazit vedené akceBc. Ošťádalová Barbora, věk 24 let

Bc. Ošťádalová Barbora, věk 24 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Lhotka Radek, věk 25 letKrčilová Adéla, věk 20 letSwiech Tomáš Jindřich, věk 19 letSobotka Jáchym, věk 18 letŘíhová Dominika, věk 18 letRössler Václav, věk 18 letHruška Tomáš, věk 34 letHrazdil Michal, věk 26 letBc. Gardavská Tereza, věk 23 letKučerová Hana, věk 23 letHíreš Vojtěch, věk 21 letKureš Ondřej, věk 21 letJánská Markéta, věk 20 letHamsová Sandra, věk 25 letHeržy Vojtěch, věk 23 letKalný David, věk 22 letZinková Aneta, věk 18 letČihounek František, věk 23 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 43 let

Bc. Palička Vladimír, věk 43 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie, členem AKC ČR a trenérem juniorského kuchařského teamu justcook.cz.
Můj tým vedoucích:
Hlaváč Jarmil, věk 21 letHíreš Vojtěch, věk 21 let

zobrazit vedené akcePazderník Tobiáš, věk 20 let

Pazderník Tobiáš, věk 20 let
 
Airsoftu se aktivně věnuji 6 let a stejně tak dlouho navštěvuji tábory CK Topinka. Na táborech jsem zažil dobrodružství jako táborník a předminulý rok jsem dostal jedinečnou příležitost být oddílovým vedoucím. Tato příležitost mi přinesla spoustu nových dovedností a zkušeností. Věřím, že budu mít možnost se i v dalších letech setkávat v létě s novými táborníky a zažívat s nimi další úžasná dobrodružství.
Můj tým vedoucích:
Chyba Tomáš, věk 22 letBauerová Evelína, věk 20 letKovařík Dominik, věk 19 letMelichar Matyáš, věk 18 letWiesinger Robert, věk 26 let

zobrazit vedené akceBc. Pejšová Michaela, věk 29 let

Bc. Pejšová Michaela, věk 29 let
 
Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji, i když mezi tím občas bloumám někde po světě. Jako malá holka jsem začala jezdit na tábory, kterých jsem za těch několik let stihla dost - klasické a vodácké a v zimě lyžařské na horách. Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Volný čas využívám k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování. Již pátým rokem působím jako profesorka magie v Bradavicích, kde s mladými kouzelníky čarujeme a bojujeme za svět kouzelníků. Mimo to působím na akcích mudlů, kde s detektivy řešíme záhady či s mořeplavci brázdíme vody Chorvatska. Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá. Těším se na společné řádění na táboře! :)
Můj tým vedoucích:
Pejšová Marcela, věk 20 letŠulc Martin, věk 20 letBěhoun Tomáš, věk 19 letMrzena Matěj, věk 19 letTurczyk David, věk 30 letFlek David, věk 20 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceIng. arch. Pivoňková Barbora, věk 26 let

Ing. arch. Pivoňková Barbora, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Barča Pivoňková a na tábory jezdím od svých 7 let. Od 16 let jsem nabírala zkušenosti jako praktikantka. Byla bych ráda, aby si děti užívaly tábora stejně jako já dříve, a i proto jsem začala pracovat jako vedoucí. Jako oddílová vedoucí jsem pracovala se středními dětmi, ale také jsem pomáhala při realizaci etapových her a provozních táborových činnostech. Tábor je pro mě nejen o dětech, ale i o vedoucích. Největší odměnou pro mě i můj tým je, když s námi děti chtějí jet příští rok znovu. Tábor je prostě nejlepší začátek prázdnin a každý rok se na něj opět těším.
Můj tým vedoucích:
Pešek Michal, věk 44 letHeřmánek Filip, věk 20 letHamouz Pavel, věk 20 letLaštovková Tereza, věk 20 letVachuda Lukáš, věk 18 letNovotná Nikola, věk 19 letMelicharová Kateřina, věk 19 letMgr. Bařáková Kateřina, věk 27 letTesárek Jan, věk 25 letTišerová Michaela, věk 23 letAdamec Tomáš, věk 22 letDobozyová Adéla, DiS, věk 23 letFöldi Marek, věk 22 letPodraská Kamila, věk 21 letMgr Vlková Pavla, věk 36 letMankovicky Michaela, věk 34 let

zobrazit vedené akceBc. Plecitá Veronika, věk 27 let

Bc. Plecitá Veronika, věk 27 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – Učitelství pro 1. stupeň. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Poté jsem úspěšně studovala bakalářské studium - Němčina a Angličtina. Od roku 2019 vyučuji v jazykové škole angličtinu podle metody Helen Doron, vyučuji děti ve věku 3 - 12 let. Velmi mě baví a naplňuje práce s dětmi. Dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s vámi.
Můj tým vedoucích:
Opatřilová Kristýna, věk 24 letNovotná Radka, věk 21 letPlecitá Dagmar, věk 48 letBc. Turečková Tereza, věk 26 letPechánková Kristýna, věk 19 letNehybová Eva, věk 27 letOndrašíková Lenka, věk 24 letPilný Martin, věk 23 letPechánek Patrik, věk 21 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 58 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 58 let
 
Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).
Můj tým vedoucích:
Pelichovský Martin, věk 38 letSoldánová Michaela, věk 31 letIng. Rosenkrancová Dita, věk 28 letBc. Němec Daniel, věk 26 let

zobrazit vedené akceSchallerová Alexandra, věk 22 let

Schallerová Alexandra, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Saša, je mi 21 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně a studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného. Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi. ♥
Můj tým vedoucích:
Lipčák Petr, věk 22 letKirchnerová Eliška, věk 21 letHejduk Daniel, věk 20 letJizba Daniel, věk 20 letNovotný Otto, věk 19 letHlávková Adriana, věk 19 letNepodalová Tereza, věk 19 letIng. Lukášková Ludmila, věk 26 letHrazdil Michal, věk 26 letJanošťák Martin, věk 24 letŠtěpánek Martin, věk 22 letŠebová Terezie, věk 22 letHanáková Eliška, věk 21 letHochman Lukáš, věk 17 letHochman Kryštof, věk 17 letNovák Mikuláš, věk 17 letŠtudlar John, věk 17 letMatušová Jana, věk 37 letKučerová Karin, věk 36 letČihounek František, věk 23 let

zobrazit vedené akceMgr. Skalka Petr, věk 28 let

Mgr. Skalka Petr, věk 28 let
 
Práci s dětmi a mládeží se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. V poslední době už přecházím do lektorsko-mentorské pozice, kdy školím ostatní jak to mají dělat, aby to za něco stálo. Ačkoli už ostřílený a větrem ošlehaný vedoucí, stále si jezdím akce užívat a nezdá se, že by mě to přestávalo bavit, má dětská stránka určitě ještě nezestárla. Posuďte sami, šermuji, reprezentuji ČR ve famfrpálu, hraji na kytaru, chodím po slackline a nerad se nudím.
Můj tým vedoucích:
Andrýsek Martin, věk 27 letŘezáč Michal, věk 23 letBílková Kateřina, věk 20 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceBc. Stilzová Veronika, věk 24 let

Bc. Stilzová Veronika, věk 24 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde jsem do nedávna žila. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent a Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s., obor všeobecná sestra. Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Pět let jsem pracovala v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně, poté i na HPP. Nyní žiji a pracuji v Německu, abych se dále mohla rozvíjet a naučila se druhý jazyk. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z velké rodiny, mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitostí pro práci s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.
Můj tým vedoucích:
Stejskalová Šárka, věk 21 letStejskalová Nikola, věk 18 letVlková Simona, věk 46 let

zobrazit vedené akceŠebestová Veronika, věk 22 let

Šebestová Veronika, věk 22 let
 
Dobrý den, mé jméno je Veronika a jsem studentkou 3. ročníku pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Mezi mé obory patří český jazyk a literatura + hudební kultura se zaměřením na vzdělávání. V táborovém prostředí se pohybuji odmalička, od 6 do 15 let jsem jezdila na tábory jako dítě a od 16 let jezdím na tábory jako praktikant a jsem jednou z pořadatelek a hlavních instruktorek Příměstského tábora v Rantířově na Vysočině. Mezi mé koníčky patří zpěv, hra na kytaru a sport. Ze sportu je to zejména plavání, kterému jsem se věnovala 10 let závodně a následně jsem působila v plaveckých kurzech pro děti, kde jsem pomáhala s výukou plavání.
Můj tým vedoucích:
Kučerová Hana, věk 23 letSwiech Tomáš Jindřich, věk 19 letČihounek František, věk 23 let

zobrazit vedené akceIng. Topinka Miroslav, věk 50 let

Ing. Topinka Miroslav, věk 50 let
 
Vystudoval ekonomiku na ČVUT, táborům se věnuje profesionálně od roku 1991. Zakladatel CK Topinka. Dcera: 27 let. Zájmy: lyžování, cestování, motoristický sport, adrenalinové akce
Můj tým vedoucích:
Mgr. Skalka Petr, věk 28 letŠvarcová Denisa, věk 26 letBartoňová Martina, Bc, věk 25 letTišerová Michaela, věk 23 letMotáň Jakub, věk 22 let

zobrazit vedené akceTurczyk David, věk 30 let

Turczyk David, věk 30 let
 
Jmenuji se David Turczyk, narodil jsem se 28.12.1990 v Brně, kde také prozatím žiji. Nyní pracuji jako fitness trenér ve fitness v Brně a v The Little Gym, kde jsem lektorem nesportovní gymnastiky pro děti od 3 do 12 let. Už od 6 let sportuji, začal jsem s fotbalem, poté následovalo plavání a pak házená. Nyní se věnuji naplno fitness. Jezdím na házenkářské kempy do Třeboně, od roku 2008 jako hráč a od roku 2010 jako trenér. Od roku 2012 jezdím s CK Topinka na dětský tábor a ŠVP. Práce s dětmi mě baví a nadále v ní budu pokračovat.
Můj tým vedoucích:
Bc. Pejšová Michaela, věk 29 letPejšová Marcela, věk 20 letBočková Sabina, věk 20 letFlek David, věk 20 letŠulc Martin, věk 20 letBěhoun Tomáš, věk 19 letBendová Adéla, věk 18 letMgr. Marešová Michaela, věk 27 letKheilová Nikola, věk 22 letMatušová Jana, věk 37 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 let
 
Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách, v knihovnách a vytvářím metodické materiály. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Kopecký Ondřej, věk 21 letŠkáva Matěj, věk 19 letBambušková Lucie, věk 19 letKratochvílová Romana, DiS., věk 29 letBc. Plecitá Veronika, věk 27 letKratochvílová Aneta, věk 22 letCvik Adam, věk 29 letCvik Mikuláš, věk 23 letBc. Rybáková Bohumíra, věk 23 let

zobrazit vedené akceVinšová Lenka, věk 24 let

Vinšová Lenka, věk 24 let
 
Jmenuji se Lenka Vinšová, mám dokončenou střední školu s maturitou a dva roky jsem studovala na UK MFF Fyziku zaměřenou na vzdělání ve spojení s matematikou. Učit jsem chtěla od malička. Mám ráda přírodu, zvířata, klid a práci s dětmi a knihy. Na dětské tábory jako vedoucí jezdím od 18let, kde jsem vedla oddíl dětí v různém věku. Vedla jsem několik kroužků na mateřských a základních školách (flétna a věda na MŠ, kytara a věda na ZŠ). Ráda pracuji s dětmi, protože se od nich můžu něco naučit a zároveň se snažím naučit něco je zábavnou formou.
Můj tým vedoucích:
Macháčková Žanet, věk 20 letBílková Kateřina, věk 20 letHudečková Tereza, věk 19 letKembitzká Kristýna, věk 19 letŽidková Marie, věk 18 letPalmeová Sandra, věk 23 letBílek Václav, věk 22 letHlaváč Jarmil, věk 21 letHíreš Vojtěch, věk 21 letPetruška Ondřej, věk 21 letCvik Adam, věk 29 letKratochvílová Romana, DiS., věk 29 let

zobrazit vedené akceMgr. Vlčková Jitka, věk 54 let

Mgr. Vlčková Jitka, věk 54 let
 
Pocházím ze Znojma. Pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole se specializací na hudební výchovu. Mezi mé zájmy a záliby patří cestování, hudba, rekreačně sport, společenský tanec, sebeobranný systém Krav maga. Na tábory jezdím od dětství v podstatě do současnosti. Ráda trávím volný čas s fajn lidmi a dětmi, které jsou na táboře rádi jako já.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Šlimar Petr, věk 57 letMgr. Mlčáková Adéla, věk 25 let

zobrazit vedené akceVlková Simona, věk 46 let

Vlková Simona, věk 46 let
 
Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky.
Můj tým vedoucích:
Dlasková Marie, věk 20 letBílková Kateřina, věk 20 letIng. Miklovičová Alena, věk 44 letPalmeová Sandra, věk 23 letHlůšková Simona, věk 21 letMatušová Jana, věk 37 letMgr Vlková Pavla, věk 36 let

zobrazit vedené akceWeinlichová Tereza, Dis., věk 23 let

Weinlichová Tereza, Dis., věk 23 let
 
Jsem učitelkou na základní umělecké škole. Airsoft hraji rekreačně v malém týmu již 5 let a s ním se účastním různých airsoftových akcí. Tato sezóna pro mě bude pátou s CK Topinka, dále jsem spolupracovala s Tamis airsoft, pro které jsem jezdila jako instruktor airsoftových her. Mám tudíž zkušenosti s vedením dětí široké věkové škály. Těším se na další úspěšnou sezónu!
Můj tým vedoucích:
Lexa Patrik, věk 25 letKolářová Lenka, věk 21 letMusil Marek, věk 20 letStadtherr Dominik, věk 20 letBevelágua Ladislav, věk 39 letMatějček Jan, věk 24 letBalatka Petr, věk 23 letPešek Michal, věk 44 letDubská Lucie, DiS, věk 27 let

zobrazit vedené akceŽurek Petr, věk 52 let

Žurek Petr, věk 52 let
 
Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to?
Můj tým vedoucích:
Frauenberg Martin, věk 37 letMaterna Dan, věk 31 letBc. Hlaváček Jakub, věk 24 letKuklová Šárka, věk 19 letHlaváč Jarmil, věk 21 letMatušová Jana, věk 37 letDubská Lucie, DiS, věk 27 let