Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 37 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 37 let
 
V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).

zobrazit vedené akceBaziková Petra, věk 35 let

Baziková Petra, věk 35 let
 
Bazi nebo Bazička, učitelka MŠ. Práci s dětmi se věnuji 17let. I v létě věnuji veškerý volný čas dětem, vymýšlím a připravuji pestrý program pro Vaše nejmenší. ;-)
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceBechyně Roman, věk 22 let

Bechyně Roman, věk 22 let
 
Zdravím všechny děti, teenagery i dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů. Vystudoval jsem Střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi. Už během studia jsem měl možnost pracovat s dětmi nejrůznějšího věku a nejrůznějších specifik, což mi dalo nemalé zkušenosti. V současnosti jsem studentem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde studuji kombinaci anglický a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání. Ve volném čase pracuji jako lektor AJ a NJ v jazykové škole a jako externí pedagog volného času v DDM Čáslav a DDM České Budějovice, kde vedu umělecké, jazykové, sportovní a hudební kroužky. Několik let jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. Věřím, že si společně užijeme skvělý týden plný her, zábavy a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceMgr. Beran Jiří, věk 30 let

Mgr. Beran Jiří, věk 30 let
 
Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie. Působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. V rámci sebevzdělávání jsem absolvoval kurz Quo vadis od Prázdninové školy Lipnice. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Můj tým vedoucích:
Frauenberg Martin, věk 36 letPásztorová Alena, věk 24 letOpatřilová Kristýna, věk 24 letMlejnská Johana, věk 22 letMilitká Soňa, věk 22 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceBílková Lenka, věk 24 let

Bílková Lenka, věk 24 let
 
Jmenuji se Lenka Bílková, mám dokončenou střední školu s maturitou a dva roky jsem studovala na UK MFF Fyziku zaměřenou na vzdělání ve spojení s matematikou. Učit jsem chtěla od malička. Mám ráda přírodu, zvířata, klid a práci s dětmi a knihy. Na dětské tábory jako vedoucí jezdím od 18let, kde jsem vedla oddíl dětí v různém věku. Vedla jsem několik kroužků na mateřských a základních školách (flétna a věda na MŠ, kytara a věda na ZŠ). Ráda pracuji s dětmi, protože se od nich můžu něco naučit a zároveň se snažím naučit něco je zábavnou formou.
Můj tým vedoucích:
Bílková Kateřina, věk 19 letKembitzká Kristýna, věk 19 letBílek Václav, věk 21 letHíreš Vojtěch, věk 21 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 24 let

Bohata Ondřej, věk 24 let
 
Můj tým vedoucích:
Šupolová Eva, věk 19 let

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 22 let

Borešová Klára, věk 22 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 22 letChvátalová Eva, věk 21 letVacková Tereza, věk 21 letKazimírová Veronika, věk 22 letPořízková Kateřina, věk 21 letHrabovská Miroslava, věk 21 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 28 let

Cvik Adam, věk 28 let
 
Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím sám v tichu. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá přes 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 21 letKopecký Ondřej, věk 20 letMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 letChasák Filip, věk 28 letMgr. Rotterová Nicola, věk 25 letBc. Vencl Kristián, věk 23 letRybáková Bohumíra, věk 22 letStejskalová Adéla, věk 22 let

zobrazit vedené akceČihounek František, věk 23 let

Čihounek František, věk 23 let
 
Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 8 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Pracuji jako administrátor likvidace v Generali České pojišťovně. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Můj tým vedoucích:
Krejčiř Daniel, věk 29 letKureš Ondřej, věk 21 letHrazdil Michal, věk 25 letSuttnerová Michaela, věk 22 letJánská Markéta, věk 20 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 41 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 41 let
 
Po cca skoro dvaceti letech táborových zkušeností v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů trávím tábory u CK Topinka už více než deset sezón. Někdy to byly i celé dva měsíce prázdnin. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle již jen dva turnusy táborů, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Kafka Petr, věk 25 letFremund Jan, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Flachs Jan, věk 24 let

Bc. Flachs Jan, věk 24 let
 
Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 23 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 23 let

Holan Miloslav, věk 23 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Vavřinová Lucie, věk 19 letHron Marek, věk 23 letTeplá Daniela, věk 23 let

zobrazit vedené akceMgr. Holečková Šárka, věk 51 let

Mgr. Holečková Šárka, věk 51 let
 
Učitelka/ředitelka školy a jede na tábor? Ani léta práce ve škole mě neodradila trávit s dětmi a mladými lidmi letní prázdniny. Je to jiné prostředí a jiné, spíše přátelské vztahy. Baví mě připravovat pro všechny zajímavý program a starat se, aby se u moře nikdo nenudil. Prioritou pro mě je, aby si všichni prázdniny ve zdraví užili. Kromě pedagogického vzdělání a dlouholeté praxe mám řadu let certifikát zdravotníka zotavovacích akcí - v posledních letech se specializací na mořské ježky. :-) K tomu všemu mám kolem sebe lidi, kteří to všechno dokáží také a sdílí moje nadšení. Jako máma chápu, jaké to je posílat dítě s cizími lidmi do neznáma, proto je pro mě důležitá i spokojenost rodičů...

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 28 let

Horňáček Jiří, věk 28 let
 
Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 27 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Můj tým vedoucích:
Petruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceHosnedl Mikuláš, věk 22 let

Hosnedl Mikuláš, věk 22 let
 
Jmenuji se Mikuláš, ve volném čase se věnuji hlavně hudbě a fotografii, v minulých letech jsem působil jako hlavní vedoucí na tanečních táborech a také jako vedoucí na školách v přírodě. Mám rád adrenalinové sporty, výlety do přírody a také práci s dětmi.
Můj tým vedoucích:
Kratochvílová Aneta, věk 22 letHlomová Eliška, věk 22 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 29 let

Janda Michal, věk 29 let
 
Pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Šimko Luboš, věk 21 letKrč Lukáš, věk 20 letTomík Matěj, věk 19 letVyleta Patrik, věk 28 letBc. Ošťádalová Barbora, věk 23 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 28 let

Kakáč Martin, věk 28 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceIng. Kot Martin, věk 45 let

Ing. Kot Martin, věk 45 let
 
Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do googlu nebo seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox, fitness, badminton), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že jsem u dětí oblíben, většina se jich na mé tábory každoročně vrací až do své dospělosti. To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 22 let

Kratochvílová Aneta, věk 22 let
 
Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si s přáteli zabruslit. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Můj tým vedoucích:
Malovcová Zuzana, věk 21 letHlomová Eliška, věk 22 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 28 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 28 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 28 let a pracuji jako šéfredaktor v Hradeckém deníku. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi moje ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už popáté, poslední dva roky jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Bayraktarová Pavla, věk 49 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 25 let

Lexa Patrik, věk 25 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu a všeho okolo tohoto zeleného sportu se věnuji zhruba deset let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Se svými zkušenosti a zážitky se rád podělím a co nejvíce bych toho rád předal dále. Pro CK Topinka jsem jezdil dlouhou dobu jako oddílový vedoucí nebo instruktor airsoftové části programu, ale tato sezóna bude pro mě již několikátá v roli hlavního vedoucího. Za těch pár let mám své pevné jádro vedoucích, na které se mohu spolehnout. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her. V současné době pracuji jako servisní technik v airsoftové prodejně v Praze, rád předám zkušenosti i z této oblasti ;)
Můj tým vedoucích:
Weinlichová Tereza, Dis., věk 22 letPalička Robert, věk 19 letMatějček Jan, věk 24 let

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 21 let

Lipčák Petr, věk 21 let
 
Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 3. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Bydlím v Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Mám za sebou ukončený druhý cyklus sólového zpěvu na ZUŠ, a již druhým rokem jsem členem pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Samozřejmě rád trávím chvíle s přáteli, miluji společenské hry, výlety a zbytek volného času je v rukou filmů a knih. Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Můj tým vedoucích:
Schallerová Alexandra, věk 21 letIng. Lukášková Ludmila, věk 26 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceIng. Lukášková Ludmila, věk 26 let

Ing. Lukášková Ludmila, věk 26 let
 
Zdravím, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už velmi dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.
Můj tým vedoucích:
Lipčák Petr, věk 21 letSchallerová Alexandra, věk 21 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 22 let

Mlejnská Johana, věk 22 let
 
Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Militká Soňa, věk 22 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 23 let

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 20 let

Musil Marek, věk 20 let
 
Jmenuji se Marek, je mi 20 let a pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Úspěšně jsem absolvoval střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze. Jsem pohodář se smyslem pro humor. Kromě airsoftu si občas zaběhnu Gladiator Race či vyrazím na lyže. Jsem velký fanda fotografování nebo natáčení videí. Všem těmto aktivitám se rád věnuji ve volném čase.
Můj tým vedoucích:
Matějček Jan, věk 24 letPalička Robert, věk 19 letŠupolová Eva, věk 19 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 24 let

Opatřilová Kristýna, věk 24 let
 
Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Můj tým vedoucích:
Bc. Plecitá Veronika, věk 26 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 23 let

zobrazit vedené akceBc. Ošťádalová Barbora, věk 23 let

Bc. Ošťádalová Barbora, věk 23 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Lhotka Radek, věk 24 letKrčilová Adéla, věk 19 letŘíhová Dominika, věk 18 letBc. Gardavská Tereza, věk 23 letVernerova Tereza, věk 23 letKučerová Hana, věk 22 letKalný David, věk 21 letBár Tadeáš, věk 23 letČihounek František, věk 23 letHíreš Vojtěch, věk 21 letKureš Ondřej, věk 21 letJánská Markéta, věk 20 letHamsová Sandra, věk 25 letHeržy Vojtěch, věk 23 letZinková Aneta, věk 17 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 42 let

Bc. Palička Vladimír, věk 42 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie, členem AKC ČR a trenérem juniorského kuchařského teamu justcook.cz.
Můj tým vedoucích:
Híreš Vojtěch, věk 21 let

zobrazit vedené akcePazderník Tobiáš, věk 19 let

Pazderník Tobiáš, věk 19 let
 
Airsoftu se aktivně věnuji 6 let a stejně tak dlouho navštěvuji tábory CK Topinka. Na táborech jsem zažil dobrodružství jako táborník a minulý rok jsem dostal jedinečnou příležitost být oddílovým vedoucím. Tato příležitost mi přinesla spoustu nových dovedností a zkušeností. Věřím, že budu mít možnost se i v dalších letech setkávat v létě s novými táborníky a zažívat s nimi další úžasná dobrodružství.
Můj tým vedoucích:
Chyba Tomáš, věk 22 letKovařík Dominik, věk 18 letMelichar Matyáš, věk 18 let

zobrazit vedené akceIng. arch. Pivoňková Barbora, věk 25 let

Ing. arch. Pivoňková Barbora, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Barča Pivoňková a na tábory jezdím od svých 7 let. Od 16 let jsem nabírala zkušenosti jako praktikantka. Byla bych ráda, aby si děti užívaly tábora stejně jako já dříve, a i proto jsem začala pracovat jako vedoucí. Jako oddílová vedoucí jsem pracovala se středními dětmi, ale také jsem pomáhala při realizaci etapových her a provozních táborových činnostech. Tábor je pro mě nejen o dětech, ale i o vedoucích. Největší odměnou pro mě i můj tým je, když s námi děti chtějí jet příští rok znovu. Tábor je prostě nejlepší začátek prázdnin a každý rok se na něj opět těším.
Můj tým vedoucích:
Pešek Michal, věk 43 letMgr. Saaková Johanna, věk 27 letTesárek Jan, věk 25 letTišerová Michaela, věk 23 letAdamec Tomáš, věk 22 letDobozyová Adéla, věk 22 letFöldi Marek, věk 21 letPodraská Kamila, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Plecitá Veronika, věk 26 let

Bc. Plecitá Veronika, věk 26 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s Vámi.
Můj tým vedoucích:
Opatřilová Kristýna, věk 24 letNovotná Radka, věk 20 letPlecitá Dagmar, věk 48 letTurečková Tereza, věk 26 letPilný Martin, věk 22 letPechánek Patrik, věk 21 letPetruška Ondřej, věk 21 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 57 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 57 let
 
Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).

zobrazit vedené akceSchallerová Alexandra, věk 21 let

Schallerová Alexandra, věk 21 let
 
Ahoj, jmenuji se Saša, je mi 21 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně a studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného. Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi. ♥
Můj tým vedoucích:
Lipčák Petr, věk 21 letKirchnerová Eliška, věk 20 letHoloubková Helena, věk 20 letNovotný Otto, věk 19 letDýčková Tereza, věk 20 letHlávková Adriana, věk 19 letIng. Lukášková Ludmila, věk 26 letJanošťák Martin, věk 24 letHanáková Eliška, věk 21 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceMgr. Skalka Petr, věk 28 let

Mgr. Skalka Petr, věk 28 let
 
Práci s dětmi a mládeží se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Od této chvíle se také snažím pracovat na svém osobním rozvoji, absolvuji různé kurzy a tréninky směřující právě k této činnosti. Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. Zájmy mě navedly i ke studiu rekreologie v Olomouci, kde se rozvíjím po stránce spíše teoretické. Reprezentuji ČR ve famfrpálu, rád hraji na kytaru, užívám si různé outdoorové aktivity s přáteli, plavu a hraji deskové hry.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Stilzová Veronika, věk 24 let

Bc. Stilzová Veronika, věk 24 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde také celý život žiji. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent (nyní praktická sestra) a Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s., obor všeobecná sestra. Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Pátým rokem pracuji v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně, poté i na HPP. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z velké rodiny, mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitostí pro práci s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.
Můj tým vedoucích:
Stejskalová Šárka, věk 21 letVlková Simona, věk 46 let

zobrazit vedené akceŠindelářová Andrea, věk 25 let

Šindelářová Andrea, věk 25 let
 
Právě jsem dostudovala SOŠ Veřejnosprávní a čeká mě studium vysoké školy. Od mala jsem měla mnoho zájmů a navštěvovala jsem plno kroužků, takže se mezi dětmi pohybuji celý život. Věnuji se hraní na kytaru a zpěvu. Také jezdím na koni, cvičím ashtanga jógu a více než rok se věnuji v ČR poměrně novému sportu - Pole dance, který jsem i vyučovala. Jsem hodně aktivní, trpělivý a kreativní člověk, což jsou podle mě skvělé předpoklady pro práci s dětmi.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceTurczyk David, věk 30 let

Turczyk David, věk 30 let
 
Jmenuji se David Turczyk, narodil jsem se 28.12.1990 v Brně, kde také prozatím žiji. Nyní pracuji jako fitness trenér ve fitness v Brně a v The Little Gym, kde jsem lektorem nesportovní gymnastiky pro děti od 3 do 12 let. Už od 6 let sportuji, začal jsem s fotbalem, poté následovalo plavání a pak házená. Nyní se věnuji naplno fitness. Jezdím na házenkářské kempy do Třeboně, od roku 2008 jako hráč a od roku 2010 jako trenér. Od roku 2012 jezdím s CK Topinka na dětský tábor a ŠVP. Práce s dětmi mě baví a nadále v ní budu pokračovat.
Můj tým vedoucích:
Bc. Pejšová Michaela, věk 29 letPejšová Marcela, věk 20 letFlek David, věk 20 letBěhoun Tomáš, věk 19 letMatušová Jana, věk 36 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 31 let
 
Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování. Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 21 letKratochvílová Romana, DiS., věk 29 letBc. Plecitá Veronika, věk 26 letKratochvílová Aneta, věk 22 letCvik Adam, věk 28 letCvik Mikuláš, věk 23 let

zobrazit vedené akceVašťák Vít, věk 27 let

Vašťák Vít, věk 27 let
 
Ahoj, jmenuji se Víťa a baví mě turistika, zálesáctví a sporty. Rok jsem jezdil závodní cyklistiku, takže vím, co je to spolupráce. Jsem komunikativní a kreativní typ a jsem pro každou srandu.
Můj tým vedoucích:
Vašťáková Markéta, věk 24 letBevelágua Ladislav, věk 39 letMusil Marek, věk 20 letJaroš Jakub, věk 32 letZicha Tomáš, věk 32 letProcházka Lukáš, věk 22 letŠupolová Eva, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Vlčková Jitka, věk 54 let

Mgr. Vlčková Jitka, věk 54 let
 
Pocházím ze Znojma. Pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole se specializací na hudební výchovu. Mezi mé zájmy a záliby patří cestování, hudba, rekreačně sport, společenský tanec, sebeobranný systém Krav maga. Na tábory jezdím od dětství v podstatě do současnosti. Ráda trávím volný čas s fajn lidmi a dětmi, které jsou na táboře rádi jako já.

zobrazit vedené akceVlková Simona, věk 46 let

Vlková Simona, věk 46 let
 
Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky. Spolupráce pro CK Topinka: 2018- Šmoulové (tábor pro nejmenší) 2018 + 2019 Chorvatsko- Biograd na Moru (tábor pro teenagery)
Můj tým vedoucích:
Bayraktarová Pavla, věk 49 let

zobrazit vedené akceŽurek Petr, věk 52 let

Žurek Petr, věk 52 let
 
Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to?
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 36 let