Personál táborů

Jedním z nejdůležitějších hledisek je to, kdo se o Vaše děti bude starat a to ať už přímo nebo nepřímo.


Oddílový vedoucí - letní tábor.

V první řadě se jedná o vedoucí, které tato práce baví. Na letní tábory jezdili už jako děti a často na konkrétním táboře "vyrostli".
Proškolení - je důležitou součástí přípravy na letní tábory. Přestože vedoucím žádný zákon neukládá povinnost účastnit se školení, dbáme na to aby jsme každý rok pořádali školení pro naše vedoucí. Zaměřujeme je zejména na prevenci bezpečnosti (v rámci toho jsme také spolupracovali s organizací “Dětství bez úrazu“, která na našich táborech prováděla praktické ukázky). Dále se věnujeme všem povinnostem oddílového vedoucího, metodickým postupům, předcházení či postupu v případě zaznamenání i malých projevů šikany. Neméně důležitou věcí je i zaměření na věkovou kategorii dětí a to s obzvláštním důrazem na nejmenší.


Zdravotnický dohled pro naše letní tábory

Provádí vždy kvalifikovaná zdravotní sestra s praxí v oboru. Všichni vedoucí jsou také proškoleni ze zásad poskytování první pomoci.


Stravování na letním táboře - kuchařky, hospodář, zásobování

Stravování si zajišťujeme sami. Nevyužíváme žádné subdodavatele. Máme tak dobrou kontrolu na kvalitou stravy, kterou sami můžeme ovlivňovat, protože víme, že kvalitní kuchyně je základem spokojenosti dětí. Sami si potravinami letní tábor zásobujeme a v kuchyni nám vaří naše vlastní kuchařky. Dbáme na rozmanitý jídelníček i dostatek stravy. Každý den je na jídelníčku také ovoce a mléčné výrobky. Jídlo je zajištěno 5x denně, samozřejmostí je pitný režim po celý den.

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 39 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 39 let
 
V současné době jsem student doktorského studia a odborný asistent na Pedagogické fakultě v Olomouci. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2021 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).

zobrazit vedené akceBár Tadeáš, věk 25 let

Bár Tadeáš, věk 25 let
 
Ahoj!! Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 25 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu (obor strojař). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 14 let jsem se věnoval fotbalu a 3 roky fitness. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor, který rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)

zobrazit vedené akceBaziková Petra, věk 37 let

Baziková Petra, věk 37 let
 
Říkají mi Bazi nebo Bazička. Pracuji jako učitelka MŠ a práci s dětmi se věnuji 25 let. Během své kariéry jsem si rozšířila obzory o instruktora plavání dětí ve věku 3 - 10let. V létě veškerý volný čas patří dětem (pobytové tábory + příměstské plavecké tábory). Vymýšlím a připravuji pestrý, a někdy i pěkně střelený program pro Vaše nejmenší. Většinou na táborech pro nejmenší děti supluji náhradní maminku.
Můj tým vedoucích:
Krulová Nikola, věk 21 letKarasová Anežka, věk 21 letKuklová Šárka, věk 21 letKolková Šárka, věk 21 letJína Martin, věk 19 letHárovníková Adéla, věk 19 letJánská Veronika, věk 18 letSmrčková Daniela, věk 18 letZacha Marek, věk 32 letKubecová Romana, věk 25 letKřížková Adéla, věk 24 let

zobrazit vedené akceBc. Bechyně Roman, věk 24 let

Bc. Bechyně Roman, věk 24 let
 
Zdravím všechny děti, teenagery a dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů CK Topinka. Odmaturoval jsem na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi. Během studia jsem si vyzkoušel práci s dětmi nejrůznějšího věku a specifik, díky čemuž jsem nasbíral cenné zkušenosti. Zároveň jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku i prevenci vzniku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. V současnosti jsem studentem učitelství cizích jazyků, a zároveň působím jako učitel na základní škole. Těším se na skvělý letní týden plný zábavy, her a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Kolářová Eva, věk 22 letChvátalová Eva, věk 22 letVavřinová Lucie, věk 21 letChvátal Mojmír, věk 20 letHolan Miloslav, věk 25 letMgr. Kohout Martin, věk 25 letBechyně Radim, věk 24 letTeplá Daniela, věk 25 letMankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceBenda Jiří, věk 23 let

Benda Jiří, věk 23 let
 
Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí a později jako hlavní vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Krásná školní letá bohužel už skončily, proto nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Můj tým vedoucích:
Alačková Andrea, věk 19 let

zobrazit vedené akceBenešová Hana, věk 51 let

Benešová Hana, věk 51 let
 

zobrazit vedené akceMgr. Beran Jiří, věk 32 let

Mgr. Beran Jiří, věk 32 let
 
Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie. Působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Jako externí pracovník také vyučuji na Jihočeské univerzitě předmět Rozvoj osobnostních kompetencí. Svůj osobnostní rozvoj dále rozvíjím jako frekventant na osobu zaměřeného psychoterapeutického výcviku, který absolvuji pod PCA institutem v Brně. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí i lektorů mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurzem pro hlavní vedoucí a kurzem přežití. V rámci sebevzdělávání jsem absolvoval kurz Quo vadis od Prázdninové školy Lipnice. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Zkušenosti na poli zážitkové pedagogiky jsem rozšířil také prací pro firmu DoSvěta, kde jsem působil na pozici lektora a šéflektora zážitkových adaptačních kurzů. Co můžu budoucím účastníkům slíbit je, že si na mých kurzech mohou osahat a kultivovat všechny složky své osobnosti. Občas si sáhnou na své fyzické a psychické hranice a rozšíří tak svou komfortní zónu. To vše v bezpečné atmosféře. Nicméně nejdůležitější je stejně přístup každého účastníka, protože každý si odnese jen tolik, kolik do kurzu sám vloží. Moje životní kréda zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější. Zážitek nemusí být hezký, ale musí být silný.

zobrazit vedené akceBergman Martin, věk 42 let

Bergman Martin, věk 42 let
 
Narodil jsem se v Ivančicích a posledních pár let bydlím se svou rodinou v Hustopečích. Mám manželku a dvě děti. Od mala jsem jezdil jako tramp na různé výlety a tábory po celé republice. Vždy tam musela být voda :-), protože, tam jsem jako doma. Miluju přírodu a všechny aktivity s ní spojené, od běžné procházky až po sportovní vyžití... V táborovém prostředí se v rámci volného času při zaměstnání věnuji od roku 2011. Baví mě trávit volný čas mezi dětmi, vymýšlet jim nabitý program a podílet se na jejich letních zážitcích, které si odvezou z tábora.

zobrazit vedené akceBevelágua Ladislav, věk 41 let

Bevelágua Ladislav, věk 41 let
 
Jmenuji se Ladislav. Mezi mé záliby a koníčky patří sport (běh, fotbal, kolo, fitness, atd.), zálesáctví, turistika. Mám rád humor, zvířata a dbám na ochranu životního prostředí. Rád se učím novým věcem a ty pak předávám dál.
Můj tým vedoucích:
MUDr. Nováková Lucie, věk 38 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 26 let

Bohata Ondřej, věk 26 let
 
HLAVNÍ VEDOUCÍ Profesionální tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Narodil se v Litoměřicích, kde se jako malý věnoval komerčnímu aerobiku. Od 14 let závodně tančil a následně i choreografoval v taneční škole DMC Revolution. Následně se přesunul do Mostecké taneční skupiny Institute of TOG, kde získal s týmem titul vice-mistr Evropy. Aktuálně ho můžete vidět tančit v mnoha předních pražských muzikálech a s taneční skupinou IF dancers tanečně doprovázet přední české zpěváky a akce.
Můj tým vedoucích:
Alačková Andrea, věk 19 letMgr Vlková Pavla, věk 38 let

zobrazit vedené akceBoreš Tomáš, věk 19 let

Boreš Tomáš, věk 19 let
 
Ahoj, jmenuji se Tomáš a jsem studentem Masarykovy univerzity a její pedagogické fakulty. S CK Topinka jezdím už třetím rokem jako vedoucí a mám za sebou různé druhy táborů, od českých NERF táborů po zahraniční tábory ve Španělsku. Věřím, že s dětmi se nikdy nenudíme a oni se nebudou nudit na našich táborech, nevěříte? Tak se přijeďte přesvědčit.
Můj tým vedoucích:
Choutková Tereza, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Borešová Klára, věk 23 let

Bc. Borešová Klára, věk 23 let
 
Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Choutková Tereza, věk 20 letPražáková Kateřina, věk 20 letBoreš Tomáš, věk 19 letŠtěpánková Lucie, věk 18 letBc. Kubešová Dominika, věk 24 letBc. Hrabovská Miroslava, věk 23 letMankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceIng. Bryxová Pavla, věk 29 let

Ing. Bryxová Pavla, věk 29 let
 
Jmenuji se Pája a na naše tábory jezdím už od roku 2006. Poprvé jsem jela jako táborník na celotáborovou hru ZOO. Jezdila jsem do Varvažova tak dlouho, až jsem jednoho dne přerostla ve vedoucí. Naše tábory jsou už víc jak 15 let nepostradatelnou součástí mého léta. Baví mě na nich především vymýšlet nové zapeklité hry a příběhy, u kterých děti ztratí pojem o dění kolem. Pro mě je to skvělá forma aktivní dovolené, kde si člověk odpočine od městského shonu a zároveň dělá něco, co má smysl.
Můj tým vedoucích:
Fürstenzeller Adam, věk 20 letBryxová Lucie, věk 19 letKlíma Richard, věk 26 letVican Jan, věk 24 letLodrová Lenka, věk 23 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 30 let

Cvik Adam, věk 30 let
 
Pocházím ze Žamberku, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím chvíle sám v tichu. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá přes 11 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 33 letKratochvílová Aneta, věk 24 letHlaváč Jarmil, věk 23 let

zobrazit vedené akceČihounek František, věk 25 let

Čihounek František, věk 25 let
 
Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 10 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Můj tým vedoucích:
Bui Pavel, věk 22 letKrausová Nela, věk 22 letZavadilová Zuzana, věk 19 letČerná Šárka, věk 18 letHrazdil Michal, věk 27 let

zobrazit vedené akceČurdová Andrea, věk 22 let

Čurdová Andrea, věk 22 let
 
Je mi 22 let. Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Pocházím z Děčína. Ráda pracuji s dětmi ve svém volnu.
Můj tým vedoucích:
Ondříček Patrik, věk 22 letNebesky Vojtěch, věk 22 letČurdová Šárka, věk 22 letBerdarová Anna, věk 21 letBilý Matěj, věk 18 letBat-Erdene Ichinkhorloo, věk 18 letMgr. Boszczyk David, věk 26 letCulka Jaromír, věk 24 letLainová Bára, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Híreš Vojtěch, věk 23 let

Bc. Híreš Vojtěch, věk 23 let
 
Studuji v Ostravě strojírenství a vše co se týká techniky, mě velice zajímá. Od jednoduchého mechanismu kliky na dveřích až po motor auta. Rád cestuji a ve volném čase se věnuji kreativní tvorbě ze dřeva, hudbě (poslech, skládání, kytara-samouk) a čtení knih o seberozvoji. Také nesmím opomenout svou největší zálibu a to je jízda auty. Ano, ty ocelové krásky s tepajícím srdcem jsou veliký kus mojí osobnosti. Stejně jako tvorba ze dřeva. Protože když tvořím, vkládám kus sebe do výrobku. Nikdy nevím, co na soustruhu vznikne. Upnu kus, jezdím po něm nožem a tvary se objevují samy. Nědělám žádné umělecké sošky s kupou výmolů, aby si to někdo nevyložil špatně. Jednou vznikne věž, podruhé postavička (zvířátko) složená z hromady dílků, které dají v kuse dohromady stojánek na pastelky, solničku, svícny,........ Vize se tvoří za pochodu a nechávám jí volný průběh. Mám strach z výzev, ale nebojím se jim postavit. Vtip je v tom, že i když konečný výsledek neočekávám, tak dílky celé skládačky bez přeměřování do sebe pasují, to na tvorbě miluji nejvíce. Tvořím a sám nevím výsledek a po celou dobu práce se udržuji v napětí. Snažím se dětem předat kus sebe a výsledek nevidím hned. Je to dlouhý proces, jako u tvorby popsané výše, ale velmi napínavý. Na konci se ukáže, jestli si děti něco odnesly. Z rodiny jsem nejstarší a mám spoustu bratránků a sestřenek, které jsou na každé návštěvě závislé na mé představivosti, zábavě. Hrajeme nejen karty, ale také stavíme hrady z kostek , závodíme s autíčky z merkuru, improvizujeme... Velmi často a kolektivně vytváříme nové způsoby zábavy, aby se zabavili i nejmenší. Od kreslení, hrátky s papíry a provázky přes divokou honbu za sladkým pokladem ukrytým na zahradě.
Můj tým vedoucích:
Jurníková Veronika, věk 21 letHlaváč Jarmil, věk 23 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Hladký Petr, věk 32 let

Bc. Hladký Petr, věk 32 let
 
Ahoj, jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepis. Při studiu působím jako učitel na základní škole na Praze 10, kde učím angličtinu, výchovu k občanství a dějepis. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!
Můj tým vedoucích:
MgA Taubingerová Pavlína, věk 27 letPetruška Ondřej, věk 22 letLainová Bára, věk 20 let

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 25 let

Holan Miloslav, věk 25 let
 
Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Práce s dětmi mě baví, proto se každé léto věnuji táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 29 let

Horňáček Jiří, věk 29 let
 
Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 29 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Můj tým vedoucích:
Alačková Andrea, věk 19 let

zobrazit vedené akceBc. Horník Štěpán, věk 37 let

Bc. Horník Štěpán, věk 37 let
 
Jsem nejstarší bratr ze 4 sourozenců, a proto mám v povaze od mala starat se o děti. K tomu je jedním z mých hlavních koníčků sport. Obzvláště zimní sporty jako jsou lyžování, snowboard a freeskiing. Během zimy pracuji jak instruktor a učím lyžovat děti převážně ve věku od 4 do 15 let. Licenci na učení mám již 4 roky a každý rok se aktivně věnuji výuce na lyžích. Baví mě sledovat pokroky dětí. V posledních letech rád objevuji nové disciplíny, jako freeskiing nebo freeriding.
Můj tým vedoucích:
Kárná Kristýna, věk 25 letŠvadlenka Daniel, věk 24 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 31 let

Janda Michal, věk 31 let
 
Ahoj, mé jméno je Michal a s CK Topinka už spolupracuji několik let. Začínal jsme jako vedoucí na školách v přírodě a postupem času i jako Vedoucí na Letních táborech. K mé oblíbenné činosti na akcich je zájem o to, jak se děti cítí a jestli se jim na akci líbí. Airsoftové akce jsou se mnou spojeny už minimálně tři sezóny. Máme kvalitní a pevný tým. Jinak pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Těšime se na vás! S pozdravem Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Budín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceJánská Markéta, věk 22 let

Jánská Markéta, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Markéta a je mi 22 let. Studuji logopedii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mám moc ráda sport, cestování a jídlo. Většinou mě nepotkáte jinak než rozesmátou. Už se moc těším na letošní tábory! :)
Můj tým vedoucích:
Beluská Eliška, věk 20 letKašparová Michala, věk 20 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 30 let

Kakáč Martin, věk 30 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Ženíšková Pavla, věk 21 letMankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceKirchnerová Eliška, věk 22 let

Kirchnerová Eliška, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Eliška, pocházím ze Šumavy a již třetím rokem studuji obor pedagogika na UK. Vždycky jsem milovala letní tábory a teď, když už nemůžu jezdit jako účastník, tak jezdím pravidelně na všelijaké letní tábory jako vedoucí a doufám, že se mi podaří probudit tuto zálibu v dalších dětech. Ve svém volném čase ráda sportuji, cestuji a poznávám podobně pozitivně smýšlející lidi. Nikdy nepohrdnu jakýmkoliv výletem do přírody a snažím se aktivně věnovat skautingu, ke kterému jsem byla vedena už od doby, kdy jsem ještě neuměla chodit.
Můj tým vedoucích:
Sojková Lucie, věk 23 letLainová Bára, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Kohout Martin, věk 25 let

Mgr. Kohout Martin, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Martin a jsem učitelem biologie a chemie. Od malička mám rád sport, především volejbal, jízdu na kole, běh, rád si zahraji bowling, jsem fanouškem turistiky a výletů do přírody, miluji tu správnou táborovou atmosféru, pořádné táborové hry, diskotéky, karaoke show a vše, co k táborům patří! Jsem rád, pokud se mi podaří vytáhnout děti od počítačů a mobilů do ryzí přírody, pořádně se proběhnout, něco nového se naučit a dozvědět a zahrát si nejrozmanitější hry...no prostě si užít super léto! :)

zobrazit vedené akceIng. Kot Martin, věk 47 let

Ing. Kot Martin, věk 47 let
 
Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do Googlu nebo Seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox, fitness, badminton), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že já i celý můj tým je u dětí oblíben, většina se jich na naše tábory každoročně vrací až do své dospělosti. To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti.
Můj tým vedoucích:
Lainová Bára, věk 20 letKašparová Michala, věk 20 letSrbová Lucie, věk 41 letIng. Srba Jaromír, Ph.D., věk 40 letPuchoň David, věk 24 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 24 let

Kratochvílová Aneta, věk 24 let
 
Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování a turistika. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, nebo si také ráda přečtu dobrou knihu. Dále hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si zabruslit. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Můj tým vedoucích:
Vodáková Anna, věk 19 letHlomová Eliška, věk 24 letHanáková Eliška, věk 23 letMankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Romana, DiS., věk 30 let

Kratochvílová Romana, DiS., věk 30 let
 
Bydlím v Žamberku, což je město v Pardubickém kraji. V roce 2011 jsem odmaturovala na gymnáziu a v roce 2014 jsem získala titul Diplomovaný Specialista na VOŠ pedagogické v Praze, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Díky této škole mám spoustu praxe ze školních družin, školek a zařízení pro volný čas dětí. Na tábory jezdím už od tří let, nejprve jako účastnice, později jako vedoucí. S CK Topinka jezdím na tábory nebo školy v přírodě od roku 2013. Pracuji jako učitelka v MŠ. Mám ale zkušenosti jak s malými prťaty, tak i s puberťáky. Díky pobytům pro rodiče s dětmi s SVP jsem pracovala i jako asistentka dětí s různými hendikepy. Kromě toho jsem několik let také doučovala děti na základních nebo středních školách. V roce 2014 jsem absolvovala kurz první pomoci od ČČK a v roce 2016 jsem u stejné organizace absolvovala kurz Zdravotníka zotavovacích akcí. Ve volném čase se věnuji lyžování, plavání, turistice, různým výtvarným činnostem a spoustě dalších aktivit.
Můj tým vedoucích:
Bergman Martin, věk 42 letHladík Vojtěch, věk 30 let

zobrazit vedené akceKrausová Nela, věk 22 let

Krausová Nela, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Nelča. Již několikátým rokem jezdím jako vedoucí táborů, minulý rok jsem se stala hlavní vedoucí. Když jsem byla mladší, jezdila jsem moc ráda na všelijaké tábory – nasbírala jsem tak mnoho inspirace na hry a táborové aktivity – a nyní jako vedoucí na tábory jezdím snad ještě radši! Chtěla bych dětem předat radost z her, krásné vzpomínky a pomoci jim najít přátele, se kterými i po letech budou rádi vzpomínat na prosluněné a do sytosti užité prázdniny. Těším se na vás a na týden plný legrace!
Můj tým vedoucích:
Hrazdil Michal, věk 27 letČihounek František, věk 25 letRandlíseková Veronika, věk 23 let

zobrazit vedené akceKubecová Romana, věk 25 let

Kubecová Romana, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Romča a jsem vystudovaná policistka. Po ukončení studia na policejní škole jsem si dodělala pedagogické vzdělání, konkrétně vychovatelství na Technické Univerzitě v Liberci. Práci s dětmi různého věku se věnuji několik let, neustále, hlídám děti a v letních měsících, kdy mám jako pedagogický pracovník volno, jezdím jako vedoucí na tábory. Ve volném čase ráda cestuji, dobrovolničím v útulku a věnuji se vizážistice. Pro CK TOPINKA: 2022 - Tábor u moře - Chorvatsko (oddílová vedoucí) 2020 - Minidance camp (hlavní vedoucí) 2020 - Nerf camp (oddílová vedoucí) 2020 - Záhady s.r.o. (oddílová vedoucí) 2019 - Nerf camp (oddílová vedoucí) 2019 - Scooby Doo (oddílová vedoucí) 2018 - Tábor plus - Scooby Doo (oddílová vedoucí) 2018 - Fotbalový tábor (oddílová vedoucí) 2017 - Tesco tábor (oddílová vedoucí) 2016 - Jak vycvičit draka (oddílová vedoucí) Kurzy: 2020 - akreditovaný kurz MŠMT "Hlavní vedoucí" 2016 - Zážitková pedagogika v praxi 1
Můj tým vedoucích:
Mgr Vlková Pavla, věk 38 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 30 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 30 let
 
Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 29 let a pracuji jako šéfredaktor v regionálním médiu Salonky HK. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi mé ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už posedmé, poslední čtyři roky jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Budín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Lacina Olga, věk 48 let

Mgr. Lacina Olga, věk 48 let
 

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 26 let

Lexa Patrik, věk 26 let
 
Pocházím z Prahy. Airsoftu a všemu okolo tohoto zeleného sportu se věnuji zhruba jedenáct let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Se svými zkušenosti a zážitky se rád podělím a co nejvíce bych toho rád předal dále. Pro CK Topinka jsem jezdil dlouhou dobu jako oddílový vedoucí nebo instruktor airsoftové části programu, ale tato sezóna bude pro mě již několikátá za sebou v roli hlavního vedoucího. Za těch pár let máme své pevné jádro vedoucích, na které se mohu spolehnout. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her. V současné době pracuji jako servisní technik v airsoftové prodejně v Praze, rád předám zkušenosti i z této oblasti ;)
Můj tým vedoucích:
Musil Marek, věk 22 letWeinlichová Tereza, Dis., věk 24 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 23 let

Lipčák Petr, věk 23 let
 
Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 5. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Bydlím v Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, vedle tance zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Momentálně jsem již čtvrtým rokem členem sboru Masarykovy univerzity. Rád poznávám nová místa, miluji společenské hry, pěší turistiku a zbytek volného času je v rukou filmů a seriálů. Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.

zobrazit vedené akceMgr. Lojdová Martina, věk 35 let

Mgr. Lojdová Martina, věk 35 let
 
V současnosti externí pracovník a student doktorského programu na Univerzitě Palackého v Olomouci. V letech 2007–2012 studovala bakalářský a magisterský program na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v pedagogicko-psychologických oborech. Po absolvování odborných výcviků (Seminář sociální práce a komunikace, Seminář psychosociální pomoci, Seminář psychoterapeutického výcviku) začala s realizací volnočasových a vzdělávacích programů v Občanském sdružení STŘED. Byla pracovníkem v Salesiánském středisku v Českých Budějovicích (2008-2009). Po absolvování kurzů Pedagogika zážitku 1,2,3 (2008-2009) stála v organizačním týmu adaptačních kurzů a vzdělávacích programů pro studenty středních a vysokých škol (Občanské sdružení OKNA 2009-2010, JČU ČB 2009-2010). Na letních dětských akcích působila jako vedoucí (LDT Seč, Příměstský tábor Třebíč, Canisterapeutický tábor Třebíč). Sama absolvovala akreditované výcviky Kurz první pomoci pro zdravotníky zotavovacích akcí (2009) a Kurz hlavní vedoucí dětských táborů (2011). V rámci praxe působila v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež RUDA (2010), v Domově mládeže při Vyšší odborné škole v Třebíči (2010), v Domě dětí a mládeže Třebíč (2011), poté také půl roku v Psychoterapeutickém a krizovém centru pro děti a rodinu v Jihočeském kraji (2011). Při doktorátu v Olomouci prošla kurzem Asertivita v praxi lektora (2013). Za Fakultu tělesné kultury (2013) pořádala mezinárodní vědeckou konferenci a od roku 2013 působila v redakční radě časopisu Gymnasion-časopis pro zážitkovou pedagogiku spadající pod Prázdninovou školu Lipnice. V rámci projektu POPUP odborně přednášela a organizovala teambuildingové akce po ČR (2014). V roce 2015 se vrátila z čtvrtletní studijní stáže z Finska z University of Jyväskylä. Byla zapojena do projektu V4Voices ohledně mezinárodní integrace dětí. Od roku 2011 pak navázala úzkou spolupráci s CK Topinka, po získání Certifikátu o vedení zážitkového kurzu v anglickém jazyce jako hlavní lektor, píše pro organizaci metodické příručky, vede dětské campy, adrenalinové či zážitkové programy v češtině, ale i angličtině. Lektoruje adaptační a teambuildingové kurzy, organizuje zahraniční outdoorové pobyty v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Rakousku, Černé Hoře či na Slovensku. Reprezentuje firmu v oblasti vzdělávání a rekreace na veletrzích (PVA EXPO Praha – For Kids, For Toys, Holiday World Praha) i v televizních přenosech (Snídaně s Novou). Přes pozici personalisty a lektora odborných campů, je zde nyní garantem pro oblast vzdělávání. I když zde nyní sama vede akreditované kurzy inspirované zážitkovou pedagogikou, tak přiznává, že si čas od času ráda odskočí nabrat inspiraci a drive jako anonymní účastník na akce podobného typu, a to ke kolegům z jiných firem (Kurz hlavologie a krizová intervence na zážitkových kurzech, 2021). Ve svém volném čase působí jako lektor angličtiny v jazykové škole a je jednatelem české outdoorové hry TripGame.
Můj tým vedoucích:
Čurdová Šárka, věk 22 letOndříček Patrik, věk 22 letNebesky Vojtěch, věk 22 letBerdarová Anna, věk 21 letŠotolová Petra, věk 20 letHárovníková Adéla, věk 19 letBenešová Sabina, věk 19 letMgr. Dlouhá Petra, věk 50 letVlková Simona, věk 48 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 39 letMgr. Beran Jiří, věk 32 letIng. Kloknerová Tereza, věk 27 let

zobrazit vedené akceIng. Lukášková Ludmila, věk 28 let

Ing. Lukášková Ludmila, věk 28 let
 
Ahoj, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.

zobrazit vedené akceMacháčková Žaneta, věk 22 let

Macháčková Žaneta, věk 22 let
 
Ahoj, pracuji jako copywriter. Jsem studentka vysoké školy na fakultě strojního inženýrství, na střední jsem studovala umělecký obor, v jehož studiu pokračuji i na VOŠ. Od malička jsem chtěla pracovat s dětmi, což si plním v létě, právě na letních táborech. Ve svém volném čase docházím do pěveckého sboru, hraji na několik hudebních nástrojů, fotím, věnuji se grafice, rekreačně sportuju a v neposlední řadě pomáhám obci pořádat akce pro děti (dětské dny, soutěže, čarodejnice, příměstské tábory...). Mimo to trávím čas i hlídáním dětí.
Můj tým vedoucích:
Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 24 let

Mlejnská Johana, věk 24 let
 
Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Mlejnská Kateřina, věk 19 letBc. Plecitá Veronika, věk 28 let

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 22 let

Musil Marek, věk 22 let
 
Ahoj, jmenuji se Marek. Pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Airsoftu se věnuji již od malička. Nyní se účastním i větších akcí, jako je například Lizzard, Kandahar atd. Zkušenosti mám z oblasti CQB, taktiky Policie a z určité části i zelené taktiky. Vzhledem k tomu, že jsem ještě "nedávno" jezdil jako dítě na tyto tábory, tak vím zcela přesně, co děti baví a přejí si na táboře zažít. Celý koncept tábora proto sestavuji tak, aby si maximální požitek odnesli jak děti, tak i vedoucí. Na letošní tábor 2022 vymýšlíme excelentní celotáborovou hru, kterou Růžená zažila v předešlém roce a děti si ji neskutečně vychvalovaly. Hra bude opět probíhat nonstop po celou dobu tábora! Každý táborník se vžije do své předem připravené role a bude plnit nevídané úkoly. Hra bude propracovaná do nejmenšího detailu. Pokud si chcete tábor užít na 100 % a přiučit se i nové věci, tak určitě jeďte se mnou a s mým týmem. Těšíme se na vás!
Můj tým vedoucích:
Palička Robert, věk 21 letLudwig Lukáš, věk 33 letMatějček Jan, věk 26 letHorák Jan, věk 25 letMUDr. Nováková Lucie, věk 38 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 25 let

Opatřilová Kristýna, věk 25 let
 
Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní. :)
Můj tým vedoucích:
Chromcová Anna, věk 20 letBenešová Sabina, věk 19 letMgA Taubingerová Pavlína, věk 27 letMgr. Kohout Martin, věk 25 letHromádková Michaela, věk 23 letHeráková Anna, věk 24 let

zobrazit vedené akceMgr. Ošťádalová Barbora, věk 25 let

Mgr. Ošťádalová Barbora, věk 25 let
 
Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Říhová Dominika, věk 20 letEliáš František, věk 19 letHeržy Vojtěch, věk 25 letMankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 44 let

Bc. Palička Vladimír, věk 44 let
 
Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie, členem AKC ČR a trenérem juniorského kuchařského teamu justcook.cz.
Můj tým vedoucích:
Bc. Híreš Vojtěch, věk 23 letHlaváč Jarmil, věk 23 let

zobrazit vedené akcePazderník Tobiáš, věk 21 let

Pazderník Tobiáš, věk 21 let
 
Airsoftu se aktivně věnuji 7 let a stejně tak dlouho navštěvuji tábory CK Topinka. Na táborech jsem zažil dobrodružství jako táborník a v roce 2019 jsem dostal jedinečnou příležitost být oddílovým vedoucím. Tato příležitost mi přinesla spoustu nových dovedností a zkušeností. Věřím, že budu mít možnost se i v dalších letech setkávat v létě s novými táborníky a zažívat s nimi další úžasná dobrodružství.
Můj tým vedoucích:
Svoboda Marcel, věk 22 letKovařík Dominik, věk 20 letMelichar Matyáš, věk 20 letBulawa Adam, věk 19 letMerta Tomáš, věk 18 letMgr Vlková Pavla, věk 38 let

zobrazit vedené akceBc. Pejšová Michaela, věk 30 let

Bc. Pejšová Michaela, věk 30 let
 
Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji, i když mezi tím občas bloumám někde po světě. V současné době jsem na mateřské dovolené s dcerkou. Jako malá holka jsem začala jezdit na tábory, kterých jsem za těch několik let stihla dost - klasické a vodácké a v zimě lyžařské na horách. Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Volný čas využívám k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování. Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá. Už několik let působím jako profesorka magie v Bradavicích, kde s mladými kouzelníky čarujeme a bojujeme za svět kouzelníků. Mimo to působím na akcích mudlů, kde s detektivy řešíme záhady, s mořeplavci brázdíme vody Chorvatska nebo s klukama vedeme nerf bitvy :) Těším se na společné řádění na táboře! :)
Můj tým vedoucích:
Bc. Cvik Mikuláš, věk 25 letPejšová Marcela, věk 22 letBěhoun Tomáš, věk 20 letMrzena Matěj, věk 20 letMgr. Kohout Martin, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Petrovičová Zuzana, věk 25 let

Bc. Petrovičová Zuzana, věk 25 let
 
Ahoj! Volám sa Zuzka, mám 24 rokov a pochádzam z malej dedinky na západe Slovenska. V českom mestečku Zlín som vyštudovala odbor Anglický jazyk pre manažérsku prax. Momentálne študujem učiteľstvo na univerzite v Olomouci, kde som členom študentskej organizácie ESN. Čo sa týka vyplnenia môjho voľného času - mám rada dlhé prechádzky v prírode, cestovanie, čítanie kníh, spoločnosť zvieratiek a detský smiech. V táboroch s deťmi sa cítim ako doma, dni strávené s nimi mi doslova dodávajú energiu a skvelú náladu.
Můj tým vedoucích:
Bc. Plecitá Veronika, věk 28 letBc. Ondrašíková Lenka, věk 25 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceIng. arch. Pivoňková Barbora, věk 27 let

Ing. arch. Pivoňková Barbora, věk 27 let
 
Ahoj, jmenuji se Barča Pivoňková a na tábory jezdím od svých 7 let. Od 16 let jsem nabírala zkušenosti jako praktikantka. Byla bych ráda, aby si děti užívaly tábora stejně jako já dříve, a i proto jsem začala pracovat jako vedoucí. Jako oddílová vedoucí jsem pracovala se středními dětmi, ale také jsem pomáhala při realizaci etapových her a provozních táborových činnostech. Tábor je pro mě nejen o dětech, ale i o vedoucích. Největší odměnou pro mě i můj tým je, když s námi děti chtějí jet příští rok znovu. Tábor je prostě nejlepší začátek prázdnin a každý rok se na něj opět těším.
Můj tým vedoucích:
MUDr. Nováková Lucie, věk 38 let

zobrazit vedené akceBc. Plecitá Veronika, věk 28 let

Bc. Plecitá Veronika, věk 28 let
 
Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – Učitelství pro 1. stupeň a navazující magisterské studium. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Poté jsem úspěšně studovala bakalářské studium - Němčina a Angličtina. Od roku 2019 vyučuji v jazykové škole angličtinu podle metody Helen Doron, vyučuji děti ve věku 3 - 12 let. Velmi mě baví a naplňuje práce s dětmi. Dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s vámi.
Můj tým vedoucích:
Plecitá Dagmar, věk 50 let

zobrazit vedené akcePodraská Kamila, věk 23 let

Podraská Kamila, věk 23 let
 
Práce s menšími dětmi je přesně to, čemu se chci v životě věnovat, proto jsem se i rozhodla studovat pedagogickou školu. Velmi ráda rozvíjím sportovní dovednosti dětí, sama jsem sportovkyně, věnuji se závodně florbalu. Cizí mi ale nejsou ani jiné sporty. Když mě potkáte, tak nejspíš budu mít úsměv na rtech, ten neodkládám. Věřím, že tábor může být pro menší děti ta správná cesta k samostatnosti, proto se do jeho realizace ochotně zapojuji. Umím trpělivě vysvětlovat, nezkazit žádnou legraci a dětem dopřát pocit výjimečnosti. Akce pro CK Topinka: 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Dobrodružství rudých tváří 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Cesta do středozemě 2022 - Krkonoše - Lyžařský a snowboardový tábor
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 22 letBc. Chládek David, věk 26 letTišerová Michaela, věk 25 let

zobrazit vedené akceSehnoutková Veronika, věk 27 let

Sehnoutková Veronika, věk 27 let
 
TANEC Lektorka muzikálového tance (jazz, moderna, contemporary, balet...) Účinkovala/účinkuje v muzikálech: ČARODĚJKA SHREK muzikál ROBINSON FANTOM OPERY Ahoj! Jmenuju se Verča a jsem profesionální tanečnice a akrobatka! Vystudovala jsem taneční konzervatoř, kde jsem získala velké množství zkušeností v oboru BALET a MODERNÍ STYLY TANCE. Aktuálně působím na muzikálové scéně v muzikále FANTOM OPERY v Goja music hall, muzikále ROBINSON v Divadle Na Maninách. K tomu se s kolegou věnujeme akrobatické show, kde doslova létám vzduchem, hihi :-) Další mojí vášní je fire show, kde se zaměřuji na tanec s opravdovým ohněm!
Můj tým vedoucích:
Mankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceSchallerová Alexandra, věk 23 let

Schallerová Alexandra, věk 23 let
 
Ahoj, jmenuji se Saša, je mi 23 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně. Jsem studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného. Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi si užít pořádné množství nezapomenutelných zážitků a zábavy. ♥
Můj tým vedoucích:
Hochman Lukáš, věk 19 letHochman Kryštof, věk 19 letIng. Lukášková Ludmila, věk 28 letHanáková Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceMgr. Skalka Petr, věk 30 let

Mgr. Skalka Petr, věk 30 let
 
Práci s dětmi a mládeži se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. V poslední době už přecházím do lektorsko-mentorské pozice, kdy školím ostatní jak to mají dělat, aby to za něco stálo. Ačkoli už ostřílený a větrem ošlehaný vedoucí, stále si jezdím akce užívat a nezdá se, že by mě to přestávalo bavit, má dětská stránka určitě ještě nezestárla :-) Posuďte sami, šermuji, reprezentuji ČR ve famfrpálu, hraji na kytaru, chodím po slackline a nerad se nudím.

zobrazit vedené akceStilzová Simona, věk 27 let

Stilzová Simona, věk 27 let
 
Zdravím všechny táborníky a rodiče, jmenuji se Simona a pocházím z Prahy, kde celý život bydlím. Děti mě doprovází celý můj život, protože pocházím z velké rodiny, kdy jsem nejstarší z mých pěti sourozenců. Mám tedy dlouholetou praxi s hlídáním dětí různého věku doma. Při mém studiu na střední škole jsem si přivydělávala jako profesionální chůva. Vlastním certifikát chůvy přes hlídací portál dětí hlidacky.cz. Střední školu jsem poté dokončila maturitní zkouškou z oboru zdravotnického lycea, která je zahrnutá i částí z první pomoci, kterou ovládám. Po maturitě jsem se vydala trochu jinou cestou a pracovala jako osobní bankéř. Nyní jsem máma roční dcerky a tak se již nějaký čas zase věnuji jen práci s dětmi, tak abych mohla být co nejvíce s dcerou. Současně pracuji na částečný úvazek v dětském koutku. Účast na hlavních akcích * Výtvarný tábor pro nejmenší (děti ve věku 5-11 let) * Avatar (děti ve věku 10-15 let)
Můj tým vedoucích:
Borovcová Kateřina, věk 19 letMerhautová Agáta, věk 18 letVlková Simona, věk 48 letMankovicky Michaela, věk 36 let

zobrazit vedené akceBc. Stilzová Veronika, věk 26 let

Bc. Stilzová Veronika, věk 26 let
 
Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde jsem do nedávna žila. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent a Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s., obor všeobecná sestra. Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Pět let jsem pracovala v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně, poté i na HPP. Nyní žiji a pracuji v Německu, abych se dále mohla rozvíjet a naučila se druhý jazyk. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z velké rodiny, mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitostí pro práci s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 22 letStejskalová Šárka, věk 23 letBc. Rybáková Bohumíra, věk 24 letMrázková Martina, věk 23 let

zobrazit vedené akceŠotolová Petra, věk 20 let

Šotolová Petra, věk 20 let
 
Ahoj, jmenuji se Petra, ale děti mě znají spíš pod mojí táborovou přezdívkou Peša. Studuji matematiku na pedagogické fakultě, takže jednoho dne ze mě bude učitelka. Ráda podnikám různé výlety a pěší túry. Kromě toho mě baví bojové sporty, počítačová grafika a čtení knih. Vždycky si ráda popovídám o Harry Potterovi, o dinosaurech nebo o čemkoli jiném.
Můj tým vedoucích:
Ronová Zuzana, věk 18 letŠtěpánková Lucie, věk 18 letOstrihoň Jakub, věk 24 let

zobrazit vedené akceIng. Šrámková Michaela, věk 26 let

Ing. Šrámková Michaela, věk 26 let
 
Ahoj, jmenuji se Michaela. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu grafickou a Univerzitu v Pardubicích. Ráda pracuji s dětmi, sama jsem jezdila na tábory. Mám za sebou několik táborů – viz přehled. Chtěla bych, aby děti odjížděly s úsměvem a plné zážitků, na tábor vzpomínaly dlouho a v dobrém. Úspěšně jsem prošla odbornou přípravou na hlavního vedoucího zakončenou testem. Závodně hraji volejbal a věnuji se focení.
Můj tým vedoucích:
Ing. Výmola Libor, věk 25 letKrausová Nela, věk 22 letŠrámková Denisa, věk 22 letBc. Huličková Kristýna, věk 23 letAlačková Andrea, věk 19 let

zobrazit vedené akceŠvarcová Denisa, věk 27 let

Švarcová Denisa, věk 27 let
 
Ty tam jsou dny, kdy jsem ještě mohla jezdit na tábory jako účastník a užívat si pobyt v přírodě s fajn lidmi a u toho ještě soutěžit, vyhrávat, učit se novým dovednostem, bavit se... Ale moment... Všechno tohle na táborech stále zažívám. Jen z trochu jiného úhlu. Je to jiné, ale je to stejně super! Moc se těším, až si to s vámi zase užiju! Letos opět Španělsko!
Můj tým vedoucích:
Mgr. Skalka Petr, věk 30 letBc. Petrovičová Zuzana, věk 25 let

zobrazit vedené akceTišerová Michaela, věk 25 let

Tišerová Michaela, věk 25 let
 
Ahoj, jmenuji se Michaela a už se moc těším na všechna prázdninová dobrodružství. Práce s lidmi a dětmi mě baví už od základní školy. Na tábory jezdím od první třídy a nepřestává mě to bavit, i když už jsem na tom druhém břehu. Studuju grafický design na Fakultě Ladislava Sutnara v Plzni. Ve volném čase ráda koukám na filmy, čtu knížky, chodím po horách a cestuji :) Akce pro CK Topinka: 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století 2019 - Varvažov - Indiáni 2020 - Varvažov - Bradavice 2021 - Růžená - Pán prstenů 2021 - Černá Hora - Ulcinj 2022 - Růžená - Stroj času Kurzy 2022 - akreditovaný kurz MŠMT "Hlavní vedoucí" 2012 - Zážitková pedagogika v praxi 1

zobrazit vedené akceIng. Topinka Miroslav, věk 52 let

Ing. Topinka Miroslav, věk 52 let
 
Vystudoval ekonomiku na ČVUT, táborům se věnuje profesionálně od roku 1991. Zakladatel CK Topinka. Dcera: 28 let. Zájmy: lyžování, cestování, motoristický sport, adrenalinové akce
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 22 letTišerová Michaela, věk 25 letPodraská Kamila, věk 23 let

zobrazit vedené akceTůma Petr, věk 68 let

 
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceTurczyk David, věk 32 let

Turczyk David, věk 32 let
 
Jmenuji se David Turczyk, narodil jsem se 28.12.1990 v Brně, kde také prozatím žiji. Nyní pracuji jako fitness trenér ve fitness v Brně a v The Little Gym, kde jsem lektorem nesportovní gymnastiky pro děti od 3 do 12 let. Už od 6 let sportuji, začal jsem s fotbalem, poté následovalo plavání a pak házená. Nyní se věnuji naplno fitness. Jezdím na házenkářské kempy do Třeboně, od roku 2008 jako hráč a od roku 2010 jako trenér. Od roku 2012 jezdím s CK Topinka na dětský tábor a ŠVP. Práce s dětmi mě baví a nadále v ní budu pokračovat.
Můj tým vedoucích:
Pejšová Marcela, věk 22 letBěhoun Tomáš, věk 20 letMrzena Matěj, věk 20 letBendová Adéla, věk 20 letKulhavá Klára, věk 19 letTuček Filip, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 33 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 33 let
 
Narodila jsem se v Hradci Králové, v něm vystudovala PdF (Učitelství pro SŠ - ČJ, ZSV), v Olomouci pak ukončila školní léta oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách, v knihovnách a vytvářím metodické materiály. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Mimo práci se ráda zapojuji do organizace různých akcí, sleduji hokej, cestuji a luštím křížovky. Zn: Sudoku ne!
Můj tým vedoucích:
Lepinová Nela, věk 21 letCvik Adam, věk 30 letBc. Plecitá Veronika, věk 28 letMgr. Kohout Martin, věk 25 let

zobrazit vedené akceVinšová Lenka, věk 26 let

Vinšová Lenka, věk 26 let
 
Jmenuji se Lenka Vinšová, mám dokončenou střední školu s maturitou a dva roky jsem studovala na UK MFF Fyziku zaměřenou na vzdělání ve spojení s matematikou. Studovala jsem rok na PedF UPOL jako hlavní předmět český jazyk a jako vedlejší matematika se společenskými vědami. Momentálně studuju VOŠSP Jahodovka obor sociální pedagogika, protože učit jsem chtěla od malička. Mám ráda přírodu, kde trávím spoustu svého volného času na výletech, zvířata, klid, práci s dětmi a knihy, které jsou důležitou náplní mé práce v knihkupectví. Na dětské tábory jako vedoucí jezdím od 18let, kde jsem vedla oddíl dětí v různém věku. Vedla jsem několik kroužků na mateřských a základních školách (flétna a věda na MŠ, kytara a věda na ZŠ). Ráda pracuji s dětmi, protože se od nich můžu něco naučit a zároveň se snažím naučit něco je zábavnou formou.
Můj tým vedoucích:
Kembitzká Kristýna, věk 21 letVinšová Anna, věk 19 letHlaváč Jarmil, věk 23 letLainová Bára, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Vlčková Jitka, věk 56 let

Mgr. Vlčková Jitka, věk 56 let
 
Pocházím ze Znojma. Pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole se specializací na hudební výchovu. Mezi mé zájmy a záliby patří cestování, hudba, rekreačně sport, společenský tanec, sebeobranný systém Krav maga. Na tábory jezdím od dětství v podstatě do současnosti. Ráda trávím volný čas s fajn lidmi a dětmi, které jsou na táboře rádi jako já.

zobrazit vedené akceVlková Simona, věk 48 let

Vlková Simona, věk 48 let
 
Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky.
Můj tým vedoucích:
Stilzová Simona, věk 27 let

zobrazit vedené akceVraná Jana, věk 42 let

Vraná Jana, věk 42 let
 
Dobrý den, 20 let se věnuji jako fitness instruktor nejen dospělým, ale také dětem od 3let. Především v rozvoji motorických schopností a dovedností. A pro děvčata pořádám i taneční kroužky a sportovní soustředění. Jako vedoucí na tábory jezdím nárazově již od 20let. Sportovních soustředění se účastním každý rok. Mám kurz na pohybové hry, výtvarnou a řemeslnou tvorbu. Vystudovala jsem obor Management ve strojírenství, avšak děti a sport je pro mě rozhodně větší zábavou a přínosem. A to hlavně proto, že mám sama sedmiletou dcerku. Aktivně sportu se věnuji stále, především fitness, překážkovým závodům a turistice. Velkým koníčkem jsou také umělecké a produktové fotografie. Budu se na vás těšit.

zobrazit vedené akceWeinlichová Tereza, Dis., věk 24 let

Weinlichová Tereza, Dis., věk 24 let
 
Jsem učitelkou na základní umělecké škole. Airsoft hraji rekreačně v malém týmu již 7 let a s ním se účastním různých airsoftových akcí. Tato sezóna pro mě bude šestou s CK Topinka, dále jsem spolupracovala s Tamis airsoft, pro které jsem jezdila jako instruktor airsoftových her. Těším se na další úspěšnou sezónu!

zobrazit vedené akceŽeníšková Pavla, věk 21 let

Ženíšková Pavla, věk 21 let
 
Ahoj, jmenuji se Pájí a pocházím ze Šumavy. Vystudovala jsem střední školu cestovního ruchu. Momentálně jsem studentkou pedagogické fakulty, oboru Učitelství pro 1.stupeň. S dětmi aktivně pracuji šestým rokem. V zimě jsem instruktorkou lyžování, v létě jezdím jako vedoucí na tábory. Mám zkušenosti i z adaptačních pobytů a škol v přírodě. Přes školní rok působím, jako doučovatelka předmětů základní školy. Mým velkým koníčkem je i sport. Ráda lyžuji, jezdím na snowboardu, bruslím, hraji míčové hry, plavu…. V létě podnikám výlety na raftech a kánoích. Svůj volný čas také věnuji dobrovolnické činnosti na větších sportovních akcích v Jižních Čechách. Jsem spolehlivá, komunikativní a přátelská. Ráda jdu do neznáma, pokud si myslím, že mě kroky posunou vpřed. Nemám ráda lži a faleš. Jsem vděčná, pokud jsou děti šťastné, spokojené a mohou zažívat bezstarostný život, plný smíchu a radosti. Při práci s lidmi mi jde nejen o uspokojení emoční stránky, ale především o bezpečnost a o zdraví účastníků. Už se moc těším na nová dobrodružství se všemi tábornicemi a táborníky.
Můj tým vedoucích:
Veselý Pavel, věk 23 letBudín Matyáš, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Žurek Petr, věk 53 let

Bc. Žurek Petr, věk 53 let
 
Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to?
Můj tým vedoucích:
Janoušek Petr, věk 19 let