Adrenalin a moře - Tábory u moře

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2021

ADVENTURE S RELAXEM U MOŘE  •  věk 10- 18 let

 

V roce 2017 jsme se poprvé v historii vydali na adrenalinovou akci do exotických zemí a spojili ji s odpočinkem u moře na nedotčených plážích Černé Hory. A byla to vážně pecka. Naprosto skvělá parta, nádherná příroda okořeněná pohostinností místních obyvatel a každý den příval nových zážitků. Tři dny jsme s dětmi strávili v horském kempu na hranicích s Bosnou a Hercegovinou. Odtud jsme vyjížděli na akce, které v českých podmínkách není možné zažít. Zažili jsme úchvatný rafting na řece Tara, kde napětí při divokých sjezdech střídala pohoda při projížďkách krásnými scenériemi. Další den jsme se vydali na dobrodružnou horskou "jeep safari" projížďku do opravdové divočiny. Vrcholem adrenalinových aktivit pak byl sjezd nejdelší ZIPline v Evropě! Skluz volným nekonečným prostorem na laně nad roklí řeky Tara je rozhodně životním zážitkem. A to byl přitom teprve začátek cesty. Poté jsme pokračovali k moři, kde jsme strávili zbytek týdne v malebném přístavním městě Ulcinj. Písčité pláže, horké podnebí, skvělé koupání a hlavně velké množství zábavy, za super ceny srovnatelné s ČR, umožnilo všem užít si zbytek dovolené jak se patří. Všem kdo milují cestování a adrenalin rozhodně doporučujeme vydat se společně s námi na čtvrtý ročník této úžasné akce. Těšíme se na vás!


PROGRAM:

První tři dny (2 noci) budeme ubytováni v kempu na hranicích Bosny a Hercegoviny a Černé Hory, a společně absolvujeme aktivity:

  • Rafting na řece Tara - naprosto jedinečný a úchvatný zážitek, to je plavba na raftech po řece Tara v Černé Hoře. Kombinace adrenalinu a zároveň relaxace opravdu nadchne každého z vás. Po průzračné vodě projedeme bujné lesy i skalnatá zákoutí.
  • ZIPline - skluz na laně, které je napnuté nad údolím nebo roklí, přes kterou se přejíždí. V našem případě se jedná o kaňon řeky Tary, kde se nachází nejdelší ZIPline v Evropě.
  • Horské safari v jeepech - vzrušující jízda v jeepech nádhernou horskou krajinou. Vtaženi do tajů divoké přírody projedeme např. přes pohoří Durmitor, Zelengoru, Vučevo nebo Ljubišnju.

*Změna programu vyhrazena.

 

 

Zbytek pobytu strávíme v Černé Hoře, ve městě Ulcinj, a budeme si užívat zaslouženého pobytu a relaxace u moře. Účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím. Teenageři mohou rozhodovat o svém denním programu spolu se svým oddílovým vedoucím. Čeká nás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...Předem lze objednat výlety v místě pobytu (více info níže).


UPOZORNĚNÍ:

 

 

Adrenalin a moře - Černá Hora - zájezd pro děti a teenagery 10 až 18 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
23.7. - 1.8.2210 - 18 let10Ing. Topinka Miroslav doprava14690 KčObjednat
 
 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování (2 noci v kempu, 5 nocí v penzionu), plnou penzi + pitný režim, cestovní pojištění, dopravu klimatizovaným autobusem, výchovný personál, zdravotníka, program, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

• Povinné místní poplatky ve výši: děti do 12-ti let 340,- Kč, děti 12 let a starší 460,- Kč za pobyt.

• Výlety - nabídka výletů v místě pobytu s možností rezervace předem (více výše v textu).

• Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.

   Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.


POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh v zahraničí (do výše 1,5 mil. Kč), pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 30 - 50 EUR (na běžnou útratu) + cca 20 - 50 EUR na výlety (nejsou-li objednány předem).


14 DENNÍ POBYTY:

U 14 denních pobytů je cena zvýhodněna díky spojení dvou turnusů. Je proto nutné počítat s tím, že se v polovině pobytu část dětí vystřídá. V některých případech může dojít také k výměně vedoucích. Dále doporučujeme přizpůsobit délce pobytu výši kapesného dítěte.


STRAVOVÁNÍ:

Stravování probíhá v místě ubytování, formou plné penze včetně nápojů, bude se připravovat tábornickým způsobem, kde se děti budou podílet na přípravě stravy. Je to Adventure...

Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

 
 
 

Volitelné aktivity
Město Shkodër, Albánie Celodenní výlet do města Shkodër v Albánii. Shkodër se nachází ...více400 Kč
Virpazar a Skadarské jezero Virpazar - navštívíme Virpazar, vesnici v Černé Hoře v obci ...více850 Kč

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

UBYTOVÁNÍ:

Popis letoviska: Ulcinj je nejjižnějším městem na černohorském pobřeží. Ulcinj a jeho okolí patří mezi nejdůležitější turistické oblasti v Černé Hoře. Kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro letní pobyty u moře, 217 slunečních dní v roce a průměrná teplota 26 °C. Z památek stojí za zmínku rozlehlý Ulcinski Grad na mysu mezi dvěma zátokami, který po staletí sloužil jako obrana proti komukoli, kdo zatoužil na město zaútočit. Přímo ve městě se nachází asi 600 m dlouhá Malá pláž, která se vyznačuje velmi pozvolným klesáním do moře a je lemována promenádou s množstvím restaurací, barů a kaváren. Jihovýchodně od města se až k ústí řeky Bojany táhne Velká pláž dlouhá téměř 13 km a široká až 100 m. Její písek je velmi jemný a díky vysokému obsahu jódu a dalších prvků má léčivé účinky.

 

Typ ubytování: Dvě noci z celkového pobytu budou účastníci ubytováni v kempu v Bosně a Hercegovině blízko hranic s Černou Horou. Ubytování ve stanech. S sebou nezapomeňte: spacák + karimatku! Stany, jídlo a pití je zajištěno!

Po zbylou dobu pobytu budeme ubytováni ve městě Ulcinj (čtvrť Gjerana) ve vile se zahradou, nově vybudovaným bazénem  a pokoji po 3-5 osobách. WC, sprcha na pokoji. Vzdálenost 10 min. pěšky od Veliké pláže (písečná pláž), od centra cca 15 min.

 

V bezprostřední blízkosti Veliké pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou a volejbal. Přímo na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, šlapadla, ...

 

Adresa:

Jméno dítěte

Green Garden

Gjerana 12 

853 60 Ulcinj

Montenegro

mapa zde