Chorvatsko - Biograd na Moru - Herectví - Háesko - Tábory u moře

MOŘE, OPALOVAČKA A HERECTVÍ •  věk 7 - 18 let

 

Jsme parta lidí z profesionálního divadla v Liberci a založili jsme svoje divadélko HáeSko, které pracuje s amatéry, které baví (si) hrát. Nově vyrážíme s CK Topinka k moři. Myslíte si, že umoře se dá jen koupat a opalovat se? Kdepak. S námi si můžete přivézt své zážitky domů. Naučíme vás vytvořit si, zahrát a natočit si svůj vlastní příběh, který po návratu pustíte svým divákům. Základy herectví, natáčení filmu a ještě si s námi zazpíváte originální písničku, kterou naše Lucka složí jen pro vás. To vše můžete a nemusíte. Ale chcete, že jo?


PROGRAM:

Účastníkům se budou věnovat profesionální umělci. Formou hry si vyzkoušíme základy herectví, budeme hrát scénky, improvizovat a společně natočíme autorský příběh, který bude umístěn na YouTube HáeSkový kanál SrdceHry, a tak bude mít každý účastník památku na chvíle strávené na našem speciálním turnusu. Hraní se budeme věnovat během dne jak v prostorách apartmánu, v moři, na pláži, tak i ve městě a určitě i na výletech (předem lze objednat). Nebudou chybět ani sportovní soutěže, procházky, nákupy, diskotéky…hlavně spousta legrace a získání nových zkušeností a poznatků.

 


UPOZORNĚNÍ:

 

 

Chorvatsko - Biograd na Moru - Herectví - Háesko - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
19.7. - 28.7.247 - 18 let10Hejret Pavel doprava11990 KčObjednat
26.7. - 4.8.247 - 18 let10Hejret Pavel doprava11990 KčObjednat
 
 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování, plnou penzi + pitný režim (voda, čaj), cestovní pojištění, dopravu klimatizovaným autobusem, výchovný personál, zdravotníka, program, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

• Povinné místní poplatky ve výši: děti do 12-ti let 340,- Kč, děti 12 let a starší 460,- Kč za pobyt/týden.

• Výlety - nabídka výletů s možností objednání předem za zvýhodněných podmínek.

• Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám. Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh v zahraničí (do výše 1,5 mil. Kč), pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 100 - 200 Euro na běžnou útratu a výlety (nejsou-li objednány předem).

Kapesné je možné mít také v Kč.


STRAVOVÁNÍ:

Plná penze včetně nápojů (čaj, voda). Stravování probíhá v penzionu (v místě ubytování). Česká kuchyně.

Stravování v Chorvatsku začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

 
 
 

Volitelné aktivity
Balíček výletů Zadar + Krka + Pašman Nabízíme Vám balíček těchto tří výletů za zvýhodněných podmínek. Budete mít ...více2990 Kč
Plavba tradiční lodí na Pašman Zažijte neobyčejnou plavbu lodí Pašmanským průplavem, jednou z nejčistších částí Jaderského ...více1390 Kč
Výlet do národního parku Krka Prohlídka vodopádů (např. Rošský vodopád 25,5 metru, Skradinski buk 45,7 ...více1390 Kč
Výlet na kajaku po řece Zrmanje Milovníky dobrodružství a adrenalinu jistě potěší výlet kajakem po řece ...více2500 Kč
Zadar Večerní Zadar Pojďte prozkoumat krásy večerního Zadaru! Soukromým autobusem se pohodlně ...více590 Kč

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

UBYTOVÁNÍ:

Popis letoviska:  Biograd na Moru je malebné středomořské městečko ležící 30 km jižně od Zadaru. Jedná se o oblíbené turistické letovisko pro své rozlehlé čisté pláže, živou přátelskou atmosféru a spoustu letní zábavy. Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými pláty nebo písčité s oblázky a pozvolným vstupem do moře. Tady zažijete tu pravou přátelskou atmosféru a spoustu letní zábavy...restaurace, kavárny, taverny, disco-cluby, obchody, vodní tobogan, hřiště a tenisové kurty na pláži, ale i další turistické atrakce.

 

Vzhledem k ideální poloze apartmánového domu, jeho okolí, plážím a sportovnímu využití je tento pobyt vhodný pro nejširší věkové kategorie - tedy pro děti i teenagery. Účastníci tábora jsou samozřejmě ubytováni podle věku.

 

Typ ubytování: Penzion Aldomar jsme objevili v roce 2016 a jsme z něj stále naprosto nadšeni. K dispozici máme celou budovu, můžeme tak co nejlépe garantovat bezpečnost Vašich dětí. Apartmány jsou po 4 až 6 osobách, všechny s vlastní koupelnou s WC, TV a klimatizací. Každý apartmán má obývací pokoj s 1-2 rozkládacími gauči s kuchyní, ložnici s manželskou postelí, koupelnu a balkón. Klimatizace je vždy v obývacím pokoji. Ubytování je mimo rušnou část města, cca 200 metrů od nejbližší pláže. Na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel a dalších atrakcí.

 

Adresa:

Jméno dítěte

Apartmani Aldomar

Portoruša ulice 14

Chorvatsko - Biograd na Moru

mapa zde