AirSoft Camp - Adrenalin camps

AKČNÍ TÁBOR PRO PŘÍZNIVCE AIRSOFTU  •  věk 10 - 17 let

PRO KLUKY I HOLKY

 

Airsoftové tábory se v posledních letech řadí k těm nejoblíbenějším a není divu! Airsoft je sport ve kterém jde o simulaci vojenských nebo policejních operací za pomocí replik reálných zbraní, a to v měřítku 1:1 což samo o sobě je věc nabitá adrenalinem. Tyto simulace bitev se odehrávají v okolních lesích, které jsou pro airsoft jako stvořené, nebo na našem vybudovaném hřišti - replika „vesnice“ s budovami různých velikostí, maketou kostela apod. Pro znalce je zde i menší killhouse pro hru ale, i nácvik CQB. Toto hřiště sousedí přímo s naším Airsoft Campem a v ČR minimálně mezi airsoftovými tábory nemá konkurenci.
Repliky zbraní, jsou poháněné na principu stlačeného vzduchu, (zjednodušeně řečeno) nemají žádnou smrtelnou sílu a jsou navržené tak, aby stříleli pouze plastové (v našem případě BIO) šestimilimetrové kuličky.
Airsoft kombinuje fyzickou aktivitu, taktické myšlení a sociální interakci. I proto mnoho účastníků tohoto campu vytváří přátelství na dlouhá léta, které vznikají v zápalu bitev. Jelikož jde o tábor s vojenskou tématikou, je zapotřebí počítat že, se účastníci umažou, budou často v pohybu a režim tábora hlavně z hlediska bezpečnosti je přísnější.

 

Airsoft camp - Růžená - pro děti 10 až 17 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
28.6. - 5.7.24
Poslední místa
10 - 17 let8Musil Marek doprava6990 KčObjednat
5.7. - 12.7.24
Poslední místa
10 - 17 let8Šimko Luboš doprava6990 KčObjednat
19.7. - 26.7.24
10 - 17 let8Bevelágua Ladislav doprava6990 KčVyprodáno
26.7. - 2.8.2410 - 17 let8Ludwig Lukáš doprava6990 KčObjednat
2.8. - 9.8.2410 - 17 let8Benda Jiří doprava6990 KčObjednat
9.8. - 16.8.2410 - 17 let8Beneček Martin Pirat doprava6990 KčObjednat
16.8. - 23.8.2410 - 17 let8Pazderník Tobiáš doprava6990 KčObjednat
23.8. - 30.8.2410 - 17 let8Mgr. Ošťádalová Barbora doprava6490 KčObjednat
 

PROGRAM:

Důležitou část programu tvoří Airsoftové hry (zhruba 50% dne) různých úrovní, módů, scénářů a misí které se odehrávají buď to na našem hřišti, nebo v okolních lesích, samozřejmě to vše dle počasí a možností účastníků. Během bitev jsou přítomní pracovníci koncesované firmy a naši vedoucí, kteří dohlíží na bezpečnost a jsou nápomocni účastníkům během her.

Druhou polovinu dne tvoří průřez převážně odborné části

  • základy vojenské taktiky
  • manipulace se zbraní, nauka o airsoftových zbraních a jejich bezpečné používání
  • základy sebeobrany, topografie, základny bushcraftu, maskování, základy CQB, komunikace v týmu (bojové jednotce), bojové postupy v terénu, opičí dráhy a další různé výcviky.

program je doplněn i o klasické aktivity jako jsou různé soutěže jak s vojenskou tematikou tak i tradiční, táboráky, noční hlídky, noční nestřílecí hry, „bojovky“ ale například i míčové hry, nebo koupání se v přilehlém rybníce.

 

 

Každé ráno po budíčku účastníci začínají den rozcvičkou, ranní hygienou a snídaní. Po snídani jedna polovina tábora odchází na airsoftovou hru a druhá polovina se věnuje jedné z výše uvedených aktivit. Po obědě a odpoledním klidu se obě poloviny tábora vymění v aktivitách (tzn. Jedna polovina hraje airsoft a druhá má jednu z výše uvedených aktivit). Po večeři většinou následují různé volnočasové hry, odborný program a podobně, zde mají volnou ruku naši hlavní vedoucí.
Program je upravován na místě dle dané skupiny účastníků, jejich dovedností a požadavkům.

Airsoft camp je hlavně o airsoftu a všemu okolo tohoto zeleného sportu, fyzické aktivitě, týmové spolupráci s prvky klasického tábora. Byť je airsoft často škatulkován, jako mužský sport, tak na každém turnusu se objeví i pár děvčat, které se s klidem vyrovnají právě chlapcům.
Pokud hledáte tvrdší airsoftový camp, kde je kladen větší důraz na fyzičku, vojenství, armádní dril a airsoft je spíše taková třešnička na dortu, tak pro Vás máme Military Camp!

 

*Tábor není vhodný pro děti příliš starostlivých maminek!!!

 

BEZPEČNÁ HRA:

Na našich airsoftových hrách je kladen extrémní důraz na bezpečnost, a s tím spjaté důsledné dodržování bezpečnostních pravidel. Vybavení potřebné ke hře a bezpečnost je zajišťována koncesovanou firmou. Každý účastník dostane zapůjčeno kompletní vybavení pro hru tzn. airsoftová zbraň + zásobník s municí + certifikovaná (celoobličejová) ochranná maska.
Upozornění: v případě, že místo ochranné masky bude chtít účastník 13+ používat ochranné brýle (své vlastní či zdarma zapůjčené) je nutný písemný souhlas rodičů. Ochranné brýle musí splňovat evropskou normu CE EN166, americkou normu ANSIZ-47 nebo US MIL SPEC MIL-PRF-31013, ANSI Z87.1+, Clause 3.5.1.1.
Jak ochranné brýle vybrat a na co si dát při koupi pozor se dočtete ve článku zde u našeho partnera Action shop, kde také naleznete ostatní vybavení k bezpečné hře.


Speciální vybavení k programu:

Vlastní zbraň
účastníkům je dovoleno si vzít na tábor vlastní zbraně, které se oficiálně prodávají na našem trhu (AEG, GBB, HPA, manuální repliky). Úsťová rychlost zbraně bude podléhat schválení naší koncesovanou firmou dle limitů níže.
Pokud vlastní zbraň nemáte, ale přemýšlíte o jejím pořízení na tábor nezapomeňte ,že je zapotřebí mít s sebou i vlastní akumulátor ideálně i s nabíječkou, popřípadě mít redukci z Vašeho konektoru na baterii na T-Dean konektor.
Ve spolupráci s naším partnerem jsme vytvořili právě pro začátečníky již hotové sety (zbraň, akumulátor a nabíječka) za zvýhodněnou cenu.

Všechny zbraně, i ty vlastní, jsou uzamčeny v muničním skladu a vydávají se pouze na airsoftovou hru nebo nácvik.

 

Orientační maximální limity na našich táborech


Hra na hřišti
Útočná puška/Samopal (semi i auto) – max 130 m/s 0,20 BBs. / 1,7 J
DMR (nebo zbraň umožňující střelbu pouze SEMI) – max 140 m/s 0,20 BBs. / 2 J
Odstřelovací puška (zbraň která se musí před každým výstřelem natáhnout) – Individuální domluva na místě.

Hra v lesích

Útočná puška/Samopal (semi i auto) – max 140 m/s 0,20 BBs. / 2 J
DMR (nebo zbraň umožňující střelbu pouze SEMI) – max 160 m/s 0,20 BBs. / 2,6 J
Odstřelovací puška (zbraň která se musí před každým výstřelem natáhnout) 190 m/s 0,20 BBs. / 3,6 J

 

Munice - ekologicky šetrné střelivo

Vážíme si krásné přírody jižních Čech a děláme vše proto, aby zdejší lesy zůstaly čisté. Proto u všech AirSoft a Military táborů jako jediní v ČR používáme ekologickou bio munici! Kuličky jsou vyrobeny z netoxického, biologicky rozložitelného materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí. Tento speciální materiál se v přírodě rozkládá rychleji vlivem působení přirozené vlhkosti, světla a bakterií. Čím rychlejší srážkový úhrn, tím rychlejší rozpad. Biologické kuličky tak znamenají výrazně menší zátěž pro životní prostředí než běžná plastová munice.

 

Arzenál: - Arzenál nové
HK G36 C – Zbraň je vybavena sklopnou pažbou
                 – úsťová rychlost mezi 110-120 m/s 0,20 BBs.
                 -  kadence 600 až 800 ran za sekundu (RPS)
                 -  Zásobník točný s kapacitou 470 BBs. (Kuliček)
 

 

 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

V ceně pobytu je započítáno střelivo v plném rozsahu (tj. spotřeba v rozsahu základního výcviku + 1 plný zásobník na každý herní den). Další střelivo nad uvedený rámec je možno dokoupit na místě. Doporučené kapesné určené na munici je cca 500,- Kč až 800,- Kč.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

Účastníci tohoto typu akce musí být na pobyt pojištěni. CK Topinka vám zajistí komplexní cestovní pojištění, které je již zahrnuto v ceně. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

Jídelníček pro děti s fenylketonurií - plnohodnotná strava dle podmínek diety PKU. Pouze u táborů probíhajících v termínu 13.7. - 20.7.2024 v RS Růžená. Zdarma!

 

 
 
 

Volitelné aktivity
Aquapark Příbram Půldenní výlet do aquaparku v Příbrami. V ceně: vstup na koupaliště ...více490 Kč
Balíček výletů JUMParena + Laser game + Aquapark Příbram Výhodný balíček všech výletů v jednom. ...více1270 Kč
JUMParéna - Tábor Půldenní výlet do zastřešené arény v Táboře - pro děti ...více490 Kč
Laser game Nová generace venkovní zábavy. Absolutně bezpečná adrenalinová sportovní aktivita. Hra ...více390 Kč
Startovací balíček pro táborníka Nechcete se stresovat sháněním nutné výbavy na tábor? Pomůžeme Vám. Balíček ...více390 Kč

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

AREÁL RŮŽENÁ:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech, asi 10 km od Milevska směr Sedlec-Prčice, na břehu rybníka Pařezitý. Zde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti areálu. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

 

Typ ubytování: Stany s podsadou a postelí. Ve stanech jsou k dispozici pokrývky (spacáky), polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa na akci:

Jméno dítěte, název tábora 

RS Růžená

399 01 Milevsko

mapa zde