Bradavice - Škola kouzel - Klasické tábory „Na Baronu – Paprsek“

BRADAVICE - ŠKOLA KOUZEL •  věk 6 - 16 let

Zažij s námi dva týdny v přírodě. Letošní léto je ve znamení Bradavice – škola kouzel. S parťáky se vydáte na důležitou misi. Čeká na vás dobrodružství, zážitky a příroda. Na tento tábor se nezapomíná.

Kromě společného tématu Bradavice – škola kouzel je pro vás také připraven oddílový program, ve kterém si můžete vybrat zaměření dle svých zálib. Preferujete sportování či army aktivity? Raději byste spíše objevovali či toužíte po tradičních táborových aktivitách. Nebo patříte k nejmenším? Super – pojďte do toho s námi, nebudeš jediný, naši vedoucí se na tebe těší a se vším ti pomůžou.


PROGRAM:

Většinu dne budete trávit ve svém týmu dle vlastního výběru, kde Vás bude čekat spoustu aktivit zaměřených na dané téma. Taky Vás neminou klasické táborové aktivity, kde budete všichni společně u ohně, na diskotéce, nebo při hraní celotáborových her. Nemusíš se bát neznámého, pokud ti vybraný tým zaměřením nesedne, můžeš vyzkoušet i jiný oddíl.

 

Bradavice - Škola kouzel - Klasický tábor - letní dětský tábor - Ostrovec - pro děti 6 až 16 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
28.6. - 12.7.246 - 16 let15Marounková Veronika doprava9490 KčObjednat
 
 

 
 
 

Budeme rádi, když nám do poznámky v přihlášce napíšete, do kterého týmu byste rádi patřili:

  • Army tým (doporučený věk 12-16)– pro malé vojáky a vojáčky, kteří si chtějí vyzkoušet taktické dovednosti;
  • Sportovní tým – Pro nadšence do sportu, kteří si chtějí vyzkoušet různé disciplíny a soutěže;
  • Klasik tým – Pro ty, kteří touží po tradičních táborových zážitcích a mají do všeho něco;
  • Tým dobrodruhů – Pro odvážné průzkumníky, kteří se těší na dobrodružství a objevování nových světů;
  • Tým nejmenší – Speciálně připravený oddíl pro naše nejmladší táborníky (6–8 let), kde si budou hrát a tvořit společně;

Pojďme tvořit společné letní zážitky. Těšíme se.


CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč (7 dní) nebo 200,- Kč (14 dní) za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku) , více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 


Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

AREÁL OSTROVEC:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Ostrovec, které se nalézá v prostředí obklopeném lesy v údolí řeky Skalice. Na řece je vytvořeno přírodní koupaliště - zde jsou zajištěny výborné podmínky pro koupání. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití.

 

Typ ubytování: Chatky po 4 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

tábor Ostrovec

397 01 Písek

mapa zde