Krkonoše - SkiResort - Černá Hora - Pec - Jarní tábory

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ POBYT  •  věk 7 - 18 let

 

Krkonoše jako na dlani! Lyžování a snowboarding ve SkiResortu Černá Hora-Pec. Pecka zimní sezóny! Na vaše četné žádosti jsme se rozhodli připravit lyžovačku bez kompromisů v TOP lyžařské destinaci. Jarní prázdniny na sněhu pro začátečníky i pokročilé! Naši instruktoři jezdí na lyžích i snowboardu - a jsou připraveni Tě to naučit. Ubytování je zajištěno ve stylové horské chalupě přímo v Peci pod Sněžkou. Místní SkiResort Černá Hora-Pec je se svými 50 km sjezdovek zárukou skvělých podmínek i při nepřízni počasí, a to díky zasněžovacím dělům a mnoha doplňkovým aktivitám, jako je večerní lyžování (zahrnuto v ceně skipasu), sáňkařské dráhy, snowtubing a další. Tak si pojeď užít jarní prázdniny na maximum!


PROGRAM:

Vítáme začátečníky i pokročilé. Malé děti nemusí umět lyžovat vůbec - o vše se postaráme, lyže zapůjčíme za poplatek a pod vedením zkušených instruktorů je lyžovat naučíme. Poskytujeme kompletní full service! Starší a zkušenější děti si můžou vzít vlastní lyže či snowboard a užívat si nepřeberných možností zdejšího vyžití a dlouhé kilometry sjezdovek.

 


S SEBOU:

Lyže (seřízené v odborném servisu) nebo snowboard, lyžařskou/snowboardovou výstroj, helmu, sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku, kapesné, krém na opalování, sluneční brýle, lyžařské brýle, batoh, jídlo a pití na cestu.

 

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VYBAVENÍ NA MÍSTĚ:

(CENY PŮJČOVNÉHO SE MŮŽOU ZMĚNIT DLE AKTUÁLNÍHO CENÍKU 2024)

(nutno objednat nejpozději 14 dní předem u CK)

  • Lyže komplet do 139 cm 1.850,- Kč, od 140 cm 2.650,- Kč.
  • Snowboard komplet do 139 cm 1.850,- Kč, od 140 cm 2.650,- Kč.
  • Helma 400,- Kč.
 

Krkonoše - jarní lyžařský tábor - pro děti 7 až 18 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
3.2. - 10.2.247 - 18 let8 doprava8990 KčObjednat
10.2. - 17.2.247 - 18 let8 doprava8990 KčObjednat
 
 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Dopravu autobusem z/do Prahy, ubytování, stravování 3x denně vč. pitného režimu, lyžařský/snowboardový výcvik, další program, zdravotníka, odborný personál, cestovní pojištění, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali pojišťovny a.s., DPH. V případě zrušení zájezdu z důvodu vládních opatření, vrátíme zaplacenou částku do 14 dnů!

 

CENA NEZAHRNUJE:

Skipas, výlet a kapesné.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

Účastníci tohoto typu akce musí být na pobyt pojištěni. CK Topinka vám zajistí komplexní cestovní pojištění, které je již zahrnuto v ceně. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


UPOZORNĚNÍ:

U odjezdu se bude vybírat částka 4.400,- Kč na skipas a výlet!

Částka zahrnuje - skipas Resort Černá hora - Pec na dobu pobytu, výlet do Jánských lázní a jednu aktivitu dle zájmu dětí a vhodného počasí.

  • stezka korunami stromů nebo snowtubing

Výlet se koná třetí den pobytu k odpočinku a relaxaci. Změna programu vyhrazena!

 


STRAVOVÁNÍ:

Plná penze 3x denně (snídaně, oběd, večeře), pitný režim po celý den. Stravování začíná večeří a končí obědem.

 

 
 
 

Krkonoše - Ski bike Pec:

Popis lokality: Černá Hora Pec nabízí 5 areálů a 50 km sjezdovek na jeden skipas - to je nabídka největšího lyžařského resortu v Česku.

 

Typ ubytování: Ubytování je zajištěno v klasické horské chalupě ve 2 až 6ti lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Penzion Ski bike Pec se nachází přímo v srdci Pece pod Sněžkou, všechny okolní sjezdovky jsou vzdálené do 10 minut skibusem.