Jumanji - Klasické tábory „Na Baronu – Paprsek“

HLASITÉ DUNĚNÍ  •  věk 7 - 15 let

 

Jsi fanoušek deskových her nebo PC her? A láká tě být součástí tvé oblíbené hry?! Akční napínavé dobrodružství, které přináší svět JUMANJI máš nyní na dosah ruky! Bude jen na tobě, zda dokážeš překonat náročné výzvy, které ti samotná hra připraví do cesty. Ale musíš si dát pozor, jelikož JUMANJI je nemilosrdné a nebude TĚ šetřit. Ano, proti hře budeš stát přímo TY, a proto je nutné, abys hru dohrál AŽ DO KONCE!!! A jak s tím vším souvisí tvoje oblíbené hry? Věř, že JUMANJI je nepředvídatelné a nikdy nevíš, jaký úkol si pro tebe připraví… Nemusíš se však bát, hrou tě provedou známí zkušení badatelé a dobrodruzi jako např. Dr. Hořan Bravestone nebo profesor Sheldon „Shelly“ Oberon. Těšíme se na tebe!

 


PROGRAM:

Celotáborová hra podle daného tématu. Kromě této velké hry také běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky..., 

 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 200,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v zapomenuté oblasti jižních Čech, 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je pozvolný vstup do řeky vhodný pro osvěžení i těch nejmenších táborníků, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde