Jumanji - Klasické tábory „Na Baronu – Paprsek“

HLASITÉ DUNĚNÍ  •  věk 7 - 17 let

 

Jsi fanoušek deskových her nebo PC her? A láká tě být součástí tvé oblíbené hry? Akční napínavé dobrodružství, které přináší svět JUMANJI máš nyní na dosah ruky! Bude jen na tobě, zda dokážeš překonat náročné výzvy, které ti samotná hra připraví do cesty. Ale musíš si dát pozor, jelikož JUMANJI je nemilosrdné a nebude tě šetřit. Ano, proti hře budeš stát přímo TY, a proto je nutné, abys hru dohrál AŽ DO KONCE! A jak s tím vším souvisí tvoje oblíbené hry? Věř, že JUMANJI je nepředvídatelné a nikdy nevíš, jaký úkol si pro tebe připraví… Nemusíš se však bát, hrou tě provedou známí zkušení badatelé a dobrodruzi jako např. Dr. Hořan Bravestone nebo profesor Sheldon „Shelly“ Oberon. Těšíme se na tebe!

 


PROGRAM:

Celotáborové hry vymyšlené na základě známých dětských deskovek a PC her, tematicky vložené do světa JUMANJI na motivy stejnojmenných filmů. Dále klasické táborové hry, soutěže jednotlivců, koupání, táboráky, výlety, míčové hry, diskotéky nebo noční hry.

 

Jumanji- Varvažov - letní dětský tábor - pro děti 7 až 17 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
29.6. - 13.7.24
7 - 17 let15Lipčák Petr doprava9490 KčVyprodáno
 
 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 200,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

Volitelné aktivity
Aquapark Příbram Půldenní výlet do aquaparku v Příbrami. V ceně: vstup na koupaliště ...více490 Kč
Balíček výletů JUMParena + Laser game + Aquapark Příbram Výhodný balíček všech výletů v jednom. ...více1270 Kč
JUMParéna - Tábor Půldenní výlet do zastřešené arény v Táboře - pro děti ...více490 Kč
Laser game Nová generace venkovní zábavy. Absolutně bezpečná adrenalinová sportovní aktivita. Hra ...více390 Kč
Startovací balíček pro táborníka Nechcete se stresovat sháněním nutné výbavy na tábor? Pomůžeme Vám. Balíček ...více390 Kč

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v zapomenuté oblasti jižních Čech, 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je pozvolný vstup do řeky vhodný pro osvěžení i těch nejmenších táborníků, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou, stany typu Albena a Mallorca na dřevěné podlaze. V chatičkách i stanech jsou vždy k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde