Krušné hory - Mariánská - Jarní tábory

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ TÁBOR  •  věk 7 - 18 let

 

Novinka zimní sezóny... Náš lyžařský a snowboardový tábor otevíráme v nové destinaci – v Krušných horách.

Proč bys měl/a jet s námi? Protože jarní prázdniny na horách, to prostě chceš! Lyže nebo snowboard? To je jen na tobě...naši instruktoři zvládají oboje, a jsou připraveni TĚ to naučit. Ta nejlepší lyžařská a snowboardová škola i pro úplné začátečníky! Žádné hodinové placení instruktorů na sjezdovce - tady je budeš mít k dispozici celý týden. Vše ti v klidu vysvětlí a naučí, takže domů se vrátíš jako hotový lyžař nebo snowboardista. A pokud už nejsi začátečník, zdokonalíš se a určitě se naučíš i pár nových triků. Tak tohle bude parádní jízda...


PROGRAM:

Na svah chodíme od neděle do pátku s výjimkou středy (plánovaný výlet). Malé děti nemusí umět lyžovat vůbec - o vše se postaráme, lyže zapůjčíme za poplatek a pod vedením zkušených instruktorů je lyžovat naučíme. I starší a zkušenější lyžaři si přijdou na své - zdokonalí se a naučí se i nějaké nové triky. Pokud zrovna nejsme na svahu, hrajeme různé hry - v penzionu i mimo něj.

 


S SEBOU:

Lyže (seřízené v odborném servisu) nebo snowboard, lyžařskou/snowboardovou výstroj, helmu, sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku, kapesné, krém na opalování, sluneční brýle, lyžařské brýle, batoh, jídlo a pití na cestu.

 

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VYBAVENÍ NA MÍSTĚ:

(CENY PŮJČOVNÉHO SE MŮŽOU ZMĚNIT DLE AKTUÁLNÍHO CENÍKU 2024)

(nutno objednat nejpozději 14 dní předem u CK)

  • Lyže komplet (lyže, boty, hůlky) do 140 cm 2.050,- Kč, od 140 cm 2.500,- Kč.
  • Snowboard komplet (snowboard, boty) do 125 cm 2.050,- Kč, od 125 cm 2.500,- Kč.
  • Helma 650,- Kč.
 

Krušné hory - jarní lyžařský tábor - pro děti 7 až 18 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
3.2. - 10.2.247 - 18 let8Bc. Horník Štěpán doprava8990 KčObjednat
 
 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Dopravu autobusem z/do Prahy, ubytování, stravování 3x denně vč. pitného režimu, lyžařský/snowboardový výcvik, další program, zdravotníka, odborný personál, cestovní pojištění, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali pojišťovny a.s., DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

Skipas, výlet a kapesné.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

Účastníci tohoto typu akce musí být na pobyt pojištěni. CK Topinka vám zajistí komplexní cestovní pojištění, které je již zahrnuto v ceně. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


UPOZORNĚNÍ:

U odjezdu se bude vybírat částka na skipas a výlet - bude upřesněno!

Částka zahrnuje - 6ti denní skipas do Skiareálu Klínovec a jednu z těchto aktivit:

  • Aquacentrum
  • Snowtubing

Výlet se koná obvykle třetí den pobytu k odpočinku a relaxaci. Změna programu vyhrazena!


STRAVOVÁNÍ:

Plná penze 3x denně (snídaně, oběd, večeře), pitný režim po celý den. Stravování začíná večeří a končí snídaní.

 

 
 
 

Krušné hory - Penzion Na Sluníčku:

Popis lokality: Skiareál Klínovec je největší a nejmodernější lyžařské středisko Krušných hor, které je propojeno s Neklidem, Božím Darem a nově také s německým FichtelbergemJezdí zde 4 sedačkové lanovky, 6 lyžařských vleků a k dispozici je celkem 47 km sjezdovek.

 

Typ ubytování: Ubytování je zajištěno v Penzionu Na Sluníčku, který je po kompletní rekonstrukci z roku 2020. Nachází se v klidné lokalitě v obci Mariánská nedaleko Jáchymova v Krušných horách. Penzion má 2 až 7 lůžkové pokoje, vybaveny vlastním sociálním zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC). Je zde k dispozici také společenská místnost s kuchyňkou a TV.