B@rbie (n)land - Klasické tábory „Na Baronu – Paprsek“

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2023

RŮŽOVÝ SVĚT •  věk 10- 17 let

 

Jen růžová to musí být! Současný svět ovládla růžová mánie, blonďatá nafintěná Nana a namakaný přihlouplý fitnesák Nik.

Toto plastikové duo společnými silami odcizilo všechny barvy v B@rbie(n)landu. Mořská voda není již modrá, tráva není zelená, slunce také září pouze růžovou, písek přestal být žlutavý! Je na čase sundat růžové brýle a vrátit světu jeho reálné barvy!
Pojďte si společně s našimi postavami užít parodický týden v imaginárním B@rbie(n)landu plný zábavy, diskoték, hudebních a divadelních čísel, improvizačních show, módních přehlídek, vodních radovánek, volejbalu a mnoho dalšího! Překročte strach, vystupte z komfortní zóny, odhoďte zábrany a udělejte si ze sebe velkou srandu! Čekáme další Nany i Niky!


PROGRAM:

Pojďte si společně s našimi postavami užít parodický týden v imaginárním B@rbie(n)landu plný zábavy, diskoték, hudebních a divadelních čísel, improvizačních show, módních přehlídek, vodních radovánek, volejbalu a mnoho dalšího! Překročte strach, vystupte z komfortní zóny, odhoďte zábrany a udělejte si ze sebe velkou srandu! Čekáme další Nany i Niky!

 

B@rbie (n)land - Klasický tábor - letní dětský tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
3.8. - 10.8.2410 - 17 let8Mgr. Kohout Martin doprava5490 KčObjednat
 
 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


POJIŠTĚNÍ:

Ke každému pobytu zajistíme komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč (7 dní) nebo 200,- Kč (14 dní) za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

Volitelné aktivity
Aquapark Příbram Půldenní výlet do aquaparku v Příbrami. V ceně: vstup na koupaliště ...více490 Kč
Balíček výletů JUMParena + Laser game + Aquapark Příbram Výhodný balíček všech výletů v jednom. ...více1270 Kč
JUMParéna - Tábor Půldenní výlet do zastřešené arény v Táboře - pro děti ...více490 Kč
Laser game Nová generace venkovní zábavy. Absolutně bezpečná adrenalinová sportovní aktivita. Hra ...více390 Kč
Startovací balíček pro táborníka Nechcete se stresovat sháněním nutné výbavy na tábor? Pomůžeme Vám. Balíček ...více390 Kč

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v zapomenuté oblasti jižních Čech, 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je pozvolný vstup do řeky vhodný pro osvěžení i těch nejmenších táborníků, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou, stany typu Albena a Mallorca na dřevěné podlaze. V chatičkách i stanech jsou vždy k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde