Rybářský tábor - NOVINKY 2023

CHYŤ A PUSŤ  •  věk 6 - 15 let

 

Miluješ přírodu, vodu a ryby? Pak je tu pro tebe náš rybářský tábor. Pro malé i větší rybáře, kteří si rádi posedí u vody a potěší se pěkným úlovkem.Tábor je určen pro děti, kteří už mají zkušenosti s rybolovem i pro úplné začátečníky. Naučíme se nejen praktickým dovednostem jako je nahazování prutu, vázání háčků a příprava udice, ale i to, jak poznat, kde je vhodné místo k chytání a celkovém souznění s řekou a přírodou. Zároveň je program doplněn zajímavými hrami a sportem spojených nejen s rybařením, nebudeme tedy jen sedět u vody, naopak užijeme si i spoustu další zábavy.Místní řeka Skalice nabízí pestrou paletu ryb od Kaprů, Tloušťů či Okounů až po Podoustve, Parmy a Štiky. A kdo bude mít štěstí, podaří se mu ulovit i našeho maskota, místní vodní želvu!


PROGRAM:

Nebudeme se věnova jen rybaření, ale také si užijeme spoustu legrace u táborových aktivit. Čekají tě také sportovní a vědomostí soutěže, posílení týmového ducha, posílení osobní samostatnosti a chybět nebude ani pořádná diskotéka a táborák...


SPECIÁLNÍ VYBAVENÍ K PROGRAMU:

Vhodné zejména pro děti, které již rybaří.

Sebou si nezapomeň přibalit rybářský prut + základní výbavu k lovu na mimopstruhovém revíru (háčky, splávky, olůvka, vlasec, pean či kleště, případně podběrák).

 

Pro rybolov na řece je nutné vlastnit rybářský lístek a povolenku k lovu!

Mimořádná příležitost!

Součástí tábora je možnost absolvovat rybářský kurz a získat rybářský lístek a platné povolení pro rybolov na celém území ČR!Vše proběhne v rámci tábora a účastník odjíždí domů již s platným povolením a možností celé léto rybařit. Cena kurzu je 1000,- Kč včetně povolenky a členství v rybářském svazu.

Pokud máte o povolenku zájem, vyplňte prosím přiložený formulář s přihláškou a při příjezdu na tábor je nutné uhradit 1000,- Kč.

 

 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


POJIŠTĚNÍ:

Ke každému pobytu zajistíme komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč (7 dní) nebo 200,- Kč (14 dní) za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v zapomenuté oblasti jižních Čech, 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je pozvolný vstup do řeky vhodný pro osvěžení i těch nejmenších táborníků, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou, stany typu Albena a Mallorca na dřevěné podlaze. V chatičkách i stanech jsou vždy k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde