Avengers - nová mise - Klasické tábory „Na Baronu – Paprsek“

SÍDLO ORGANIZACE S. H. I. E. L. D.  •  věk 7 - 15 let

 

Kdo by nechtěl být alespoň na chvíli tajným agentem? Pozor, letos se Ti může Tvé přání splnit! V našem táboře se totiž nachází tajné sídlo organizace zvané S.H.I.E.L.D. vedené ředitelem Nickem Furym. Jeho agenti a agentky dokázali vyřešit snad každý problém na světě. Mnohokrát museli na pomoc povolat i ty nejsilnější super hrdiny nejen z našeho světa. Tak vznikla iniciativa Avengers, která od té doby chrání planetu Zemi. Letos v létě ovšem končí období klidu. Zlo a jeho temní služebníci jsou blíž, než si myslíš! Pokud tomu nehodláš jen tak přihlížet, přidej se k Avengers! Poznáš táborové ústředí S.H.I.E.L.D., projdeš výcvikem pro agenty a agentky a budeš bojovat po boku super hrdinů.


PROGRAM:

Celý týden budeme v rámci celotáborové hry vystupovat jako tajní agenti a agentky sloužící organizaci S.H.I.E.L.D., to vše po boku hrdinů Avengers. Po úvodním výcviku starých i nových agentů a připomenutí, jak jsme si vedli na loňské misi o záchranu kamenů nekonečna, budeme čelit nové a ještě složitější výzvě. Celý týden nebude nouze o týmové hry, bojovky, ale ani kreativní tvoření nebo klasické sportovní a táborové aktivity (táborák, diskotéka, koupání, vybíjená aj.).

 

 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 200,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

*Možnost výběru diety je pouze v RS Růžená a Varvažov. 

 

 
 
 

AREÁL NA BARONU - PAPRSEK:

Popis areálu: Malebný chatkový areál Na Baronu-Paprsek je umístěn v krásné oblasti jihočeských lesů, kterými je obklopen ze všech stran. Leží na břehu řeky Nežárky 13 km od Veselí nad Lužnicí a 20 km od Třeboně. Nejbližší vesnice je vzdálena 5 km a široké okolí tábora je díky tomu bez automobilové dopravy. Křišťálově čistý vzduch a zurčící řeka dodávají místu tu pravou táborovou atmosféru. Kapacita areálu je 100 dětí. Jako hlavní klubovna a společenská místnost v případě nepříznivého počasí slouží jídelna. Součástí vybavení areálu jsou sprchy, splachovací WC a budova marodky. Děti mohou využívat hřiště na kopanou, volejbal, basketbal, badminton, prostor pro míčové hry, nafukovací rafty a skluzavku.

 

Typ ubytování: Chatky se 4 lůžky. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Samostatně stojící plachovací WC, sprchy a teplá voda se nachází v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

LDT Na Baronu - Paprsek

Veselí nad Lužnicí

391 81

mapa zde