Záhady s.r.o. - Podzimní tábory

Zábava pro děti a teenagery  •  věk 6 - 15 let

 

Nechcete, aby se Vaše děti nudily o pdzimních prázdninách ve městě? Pak jsme tu přesně my - pošlete je s námi o podzimních prázdninách na tábor do jihočeských lesů! Připravili jsme celotáborovou hru na motivy oblíbeného seriálu Scooby Doo. Zábava i dobrodružství se skvělými zážitky a bezvadnými vedoucími zaručeny. Chatičky jsou vytápěné.

 

Popis tábora:

Rekreační středisko Růžená se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech na půli cesty mezi městy Sedlec-Prčice a Milevsko. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, rozsáhlé travnaté plochy, stolní tenis, několik prostorných vytápěných kluboven. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití ( podrobnější popis ).

 

  • Adresa na tábor:

     Jméno dítěte, Záhady s.r.o.

     RS Růžená
     399 01 Milevsko

     mapa zde

 

DOPRAVA:

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je zahrnuta v ceně.

 

Informace o odjezdu autobusu Vám budou zaslány též v propozicích po provedení objednávky zájezdu.

 

ADRESA NA TÁBOR:

Jméno dítěte, Scooby doo

RS Růžená
399 01 Milevsko

mapa zde

 

DALŠÍ INFORMACE:

O děti i teenagery se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně profesionálního zdravotníka.

Sleva 700,- Kč při zaplacení objednávky do 24.12.2019

 

 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Chatky po 4 až 6 osobách s elektrickýcm vytápěním. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda se nachází v pevné budově. Areál tábora je celou noc osvětlen a hlídán dospělou osobou.

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

PROGRAM:

Celý pobyt budeme v rámci celotáborové hry řešit velkou detektivní záhadu, stejně jako to dělají hrdinové z detektivního týmu Scooby Doo! Dojde na různé zapeklité úkoly, nástrahy nepřátel a rzkrývání záhady.

Nebude chybět ani "klasický táborový program", jako je táborák nebo discotéka.