Popis a umístění

Umístění

RZ je umístěno na ostrově v oblasti středního toku řeky Sázavy. Územně náleží k obci Vlastějovice vzdálené cca 1,5 km, dostupná je Zruč nad Sázavou (8 km).

Popis

Náš areál který vlastníme od roku 2002 (nejednáte tedy s žádným zprostředkovatelem nebo nájemcem) je z hlediska kapacity a ceny zaměřen spíše na větší skupiny – v rozmezí cca 60-150 osob (celková lůžková kapacita je přes 200).

Svou polohou a vybavením je vhodné zejména pro hromadné a zotavovací akce dětí a mládeže. Vybavení umožňuje i skupinovou rekreaci dospělých. Vlastní areál se nachází na pozemku o celkové výměře cca 15 000 m2 v překrásném prostředí, které řeka Sázava a její okolí nabízí a které umožňují bohaté možnosti pro sportovní i jiné rekreační vyžití (turistika, cykloturistika, houbaření, ad.). Přímo u ostrova je velký jez a s ním i klidný tok, který je možné využívat ke koupání (bezpečný i pro malé děti) a dalším vodním sportům. Velkou výhodou je vybavení areálu pro sporty, jako je fotbal, volejbal, k dispozici jsou pramice a molo k snažšímu nasedání do lodí. Areál je v provozu od května do září. Dopravní dostupnost je vlakem do stanice Laziště (300 m) nebo vlastní dopravou včetně autobusové až do areálu. Místo je významným výchozím bodem pro výlety do míst, jako jsou Český Šternberk, Sázava, Kutná Hora , Ledeč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, apod.

GPS souřadnice: 49°43'47.215"N, 15°9'45.248"E

 

celý článek

 

Vybavení areálu

Vybavení areálu je přizpůsobeno především požadavkům pro hromadné zotavovací akce.

Areál splňuje veškeré hygienické požadavky pro konání hromadných zotavovacích akcí dětí a mládeže.

 

celý článek

 

Ceny

Čistý nájem se pohybuje mezi 40.000,- až 50.000,- Kč/týden (ubytování) bez 15% DPH. Výše ceny je odstupňována dle termínu a obsazené kapacity. Posledních 14 dní v srpnu nabízíme se slevou až 50%. V tomto termínu začíná cena podle počtu ubytovaných již na 25.000 Kč za týden.

 

celý článek

   

obsazenost RZ Březina - ostrov

K dispozici jsou v době mimo letní prázdniny i víkendové pobyty pro skupiny.

 

celý článek

 

Fotogalerie Březina

Fotogalerie Březina

celý článek

   

Strana 1 z 2