Itálie - Silvi Marina, tábor u moře

#TURNUSPOPISCENAVĚKOVÉ ROZPĚTÍ  
300 7.7. - 16.7. 2017 pobytový u moře, OBSAZENO 9490 7 - 18 let info objednat
301 14.7. - 23.7. 2017 pobytový u moře, OBSAZENO 9490 7 - 18 let info objednat
302 21.7. - 30.7. 2017 pobytový u moře, OBSAZENO 9490 7 - 18 let info objednat

                            zpět na přehled všech pořádaných táborů 2017

Itálie je mezi dětmi i teenagery stále oblíbenějším cílem letních prázdnin. 

LOKALITA: Letovisko Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od městečka San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Díky křišťálově čistému moři a plážím se zlatavým pískem je právem nazýváno "perlou adriatického pobřeží ". Vstup do vody je pozvolný.  Městečko tvoří řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchodů, obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Nad Silvi Marina se zvedá pohoří Gran Sasso, které brání průniku studeného větru z vnitrozemí a vytváří jedinečné panorama.

UBYTOVÁNÍ: v rezidenci Kara nedaleko centra v klidné části Silvi Marina a v blízkosti veřejné pláže (do 200 m). Ubytování v apartmánech pro 4 - 6 osob se sprchou a WC. Všechny apartmány mají buď balkon nebo terasu.

Typy apartmánů:

• Mono - pro 2-4 osoby (místnost/studio s manželskou postelí, rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC)

• Bilo - pro 4 osoby (ložnice pro dvě osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) - možnost jedné přistýlky.

• Trilo - pro 6 osob (dvě dvoulůžkové ložnice, v některých apartmánech může být v jedné ložnici palanda, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) - možnost jedné přistýlky.

PROGRAM:  účastníci budou rozděleni do menších skupin podle věku. Veškeré aktivity se konají pod dohledem našich vedoucích, kteří mají pro své týmy připravený zábavný program. Starší účastníci se mohou ke svému dennímu programu vyjádřit a tak spolurozhodovat o všech aktivitách. Všechny čeká koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...

Cena zahrnuje: ubytování v hotelu, stravování - včetně nápojů k jídlu, dopravu zájezdovým autobusem, vedoucí, program, zdravotníka, komplexní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

Cena nezahrnuje: - povinné místní poplatky ve výši: Děti do 12-ti let 340,- Kč, osoby 12 let a starší 460,- Kč za pobyt • Nezahrnuje jídlo a pití na cestu. Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného. •  Fakultativně možný výlet do Říma - možno objednat předem •  Povinnou vratnou kauci 1000 Kč/os. na úhradu případně způsobených škod v apartmánu

DOPRAVA: klimatizovaným autobusem z Prahy, turnus 21.7.-30.7. z Prahy a z Českých Budějovic. Svoz z Brna možný za poplatek (více viz info Doprava)

Fotogalerie Itálie - Silvi Marina 2017