Mgr. Beran Jiří

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 30 let

O mně: Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie. Působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. V rámci sebevzdělávání jsem absolvoval kurz Quo vadis od Prázdninové školy Lipnice. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života.
Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Mgr. Beran Jiří

Frauenberg Martin

Funkce: Lektor
Věk: 36 let

O mně: Jsem člověk, co airsoftu propadl už kdysi dávno, asi před 21 lety. Od té doby se ho držím. Snažím se hrát na co nejlepší úrovni, posouvám se stále výše, podle svých nejlepších schopností. Airsoft je opravdu to, co mě naplňuje. Co se týče péče o děti, stále se mám co učit :-D Nicméně myslím, že jsem přizpůsobivý a rychle se učím. Na tábory již pár let jezdím jako vedoucí na Airsoft camp, Adwenture week a na Adaptační kurzy.
Frauenberg Martin

Pásztorová Alena

Funkce: Lektor
Věk: 24 let

O mně: Jmenuji se Ája a studuji medicínu. Velmi si vážím volného času a snažím se ho využít smysluplně. Chodím ráda po horách, cestuji, objevuji nové věci nebo jezdím na tábory (což mě velmi naplňuje).
Mou vášní je sport jako takový a je jedno, zda je to volejbal, běhání, jóga nebo hikování. Také ráda čtu a tančím.
A už se těším, až se uvidíme na táboře!

S CK Topinka:
- 2017 - Kurz zážitkové pedagogiky 1
- 2017 - Scooby Doo
- 2017 - Hotel Transylvánie
- 2018 - Kurz zážitkové pedagogiky 2
- 2019 - Adventure Week 2
- 2020 - Adventure Week 2
Pásztorová Alena

Opatřilová Kristýna

Funkce: Lektor
Věk: 24 let

O mně: Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Opatřilová Kristýna

Mlejnská Johana

Funkce: Lektor
Věk: 23 let

O mně: Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Mlejnská Johana

Militká Soňa

Funkce: Lektor
Věk: 22 let

O mně: Na tábory jezdím od svých 4 let. Od roku 2012 jsem jezdila na LDT Mostek, kde jsem se o 3 roky později začala účastnit vedení jako praktikantka, další 3 roky potom už jako oddílová vedoucí. Celou dobu jsem se i aktivně podílela na přípravách táborů, které probíhaly v průběhu celého roku.

Absolvovala jsem kurz Zážitková pedagogika v praxi I.
Mám maturitu ze střední školy se zaměřením na potraviny a nyní studuji VŠCHT v Praze.
Miluji tanec, pobyt v přírodě, pohyb a četbu knih. Nejradši mám, když se děti skvěle baví a nejlépe, když se i při tom něco naučí.

S CK Topinka jezdím od roku 2018. Zatím jsem měla možnost účastnit se táborů:

Zip Zap Camp - 2018
Pevnost Boyard - 2018
Adventrue week 2 - 2019, 2020
Azurové prázdniny aneb tábor v Chorvatsku - 2019

Jako lektorka jsem rovněž byla na škole v přírodě založené na zážitkové pedagogice (2019).
Militká Soňa

Petruška Ondřej

Funkce: Zdravotník
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Ondra, na dětské tábory jezdím již čtvrtým rokem jako zdravotník, ale také jako vedoucí převážně airsoftových táborů. Tomuto sportu se věnuji již sedmým rokem, a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006–2008
Petruška Ondřej

Mgr Vlková Pavla

Funkce: Zdravotník
Věk: 36 let
Mgr Vlková Pavla