Čurdová Andrea

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Je mi 22 let.
Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Pocházím z Děčína.
Ráda pracuji s dětmi ve svém volnu.
Čurdová Andrea

Čurdová Šárka

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 22 let

O mně: Je mi 22 let.
Studuji grafický design.
Od mala jezdím na tábory jako dítě a poslední dva roky jezdím jako vedoucí.
Ráda maluji, jsem fanoušek Marvel filmů a Harryho Pottera.
Jsem pro každou srandu. Ráda sportuju a těším se na tábory, na kterých s vámi zažiju spoustu legrace a úžasných zážitků.
Čurdová Šárka

Jakubše Matěj

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let
Jakubše Matěj

Křížová Terezie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Jsem absolventka střední zdravotnické školy. Většinu času jsem usměvavá, přátelská a společenská. Umím být týmový hráč, ale také se zvládám spoléhat sama na sebe. Již 5 let jsem členkou Českého červeného kříže. Na tábory jezdím jako zdravotník a vedoucí již 3. rokem. Ráda trávím čas v přírodě a s přáteli. Jsem velice učenlivá novým věcem a umím se přispůsobit. Ráda vymýšlím nové věci a hry.
Křížová Terezie

Kovačičová Kateřina

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Ahoj jmenuji se Kateřina a je mi 18 let. Pocházím ze Zlína a jsem studentkou 3. ročníku jazykového gymnázia se zaměřením na sportovní přípravu.
Díky táborům CK Topinka a skvělým vedoucím jsem poznala svět z o oblasti military a airsoft. Jezdila jsem na tábory už od mala a nyní mohu být součástí týmu vedoucích. Zajímám se o jakýkoliv sport, aktivně hraji fotbal, závodně jsem lyžovala po dobu osmi let a nyní mezi mé největší zájmy patří zdravotnictví a vojenství. Mým snem je vstoupit do armády a stát se vojenskou lékařkou. Taky mám ráda umění, zajímám se o historii a velkou součástí mého života je cestování po světě. Mám velice blízký vztah k dětem a těším se na jakoukoliv srandu! :)
Kovačičová Kateřina

Alačková Andrea

Funkce: Zdravotník
Věk: 18 let

O mně: Je mi 18 let. Práci s dětmi se věnuji už od 15 let. Odmala jezdím na tábory, od 15 jako vedoucí. Jsem certifikovaný zdravotník. Mám ráda tanec, adrenalin, filmy a kvalitní hudbu. Jezdím většinou tábory jako jsou taneční a adrenalin. A budu se na vás těšit.
Alačková Andrea