Macháčková Žaneta

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, pracuji jako copywriter. Jsem studentka vysoké školy na fakultě strojního inženýrství, na střední jsem studovala umělecký obor, v jehož studiu pokračuji i na VOŠ. Od malička jsem chtěla pracovat s dětmi, což si plním v létě, právě na letních táborech. Ve svém volném čase docházím do pěveckého sboru, hraji na několik hudebních nástrojů, fotím, věnuji se grafice, rekreačně sportuju a v neposlední řadě pomáhám obci pořádat akce pro děti (dětské dny, soutěže, čarodejnice, příměstské tábory...). Mimo to trávím čas i hlídáním dětí.
Macháčková Žaneta

Králík Lukáš

Funkce: Lektor zážitkových akcí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj! Jmenuji se Lukáš a jsem z Borotína. Studuji obor Němčina-Informatika na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Mezi mé koníčky neodmyslitelně patří cyklistika a fotografování. Také se každoročně podílím na pořádání dětského dne, kde zastávám funkci vedoucího stanoviště. Těším se na vás a věřím, že si ten společný týden pořádně užijeme! :-)
Králík Lukáš

Swiech Tomáš Jindřich

Funkce: Lektor
Věk: 19 let

O mně: Je mi 19 let a jsem žákem třetího ročníku pedagogického lycea v Krnově. Asi před měsícem jsem zakončil ročníkovou praxi na hudebně zaměřené základní škole Ilji Hurníka, kde jsem působil na prvním stupni 2. až 4. třídu jako asistent pedagoga. Volnočasově se zabývám zpěvem a hraji na africké bubny. Práce a trávení času s dětmi mě baví a naplňuje dobrou náladou.
Swiech Tomáš Jindřich