Vraná Jana

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 42 let

O mně: Dobrý den,
20 let se věnuji jako fitness instruktor nejen dospělým, ale také dětem od 3let. Především v rozvoji motorických schopností a dovedností. A pro děvčata pořádám i taneční kroužky a sportovní soustředění. Jako vedoucí na tábory jezdím nárazově již od 20let. Sportovních soustředění se účastním každý rok. Mám kurz na pohybové hry, výtvarnou a řemeslnou tvorbu. Vystudovala jsem obor Management ve strojírenství, avšak děti a sport je pro mě rozhodně větší zábavou a přínosem. A to hlavně proto, že mám sama sedmiletou dcerku. Aktivně sportu se věnuji stále, především fitness, překážkovým závodům a turistice. Velkým koníčkem jsou také umělecké a produktové fotografie. Budu se na vás těšit.
Vraná Jana

Sodomková Iveta

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 47 let

O mně: Hezký den, pracuji jako učitelka v MŠ, dříve i jako vychovatelka v družině. Na LDT jezdím již 10 let, tedy si troufám říci, že zkušenosti s dětmi mám bohaté. Mám ráda sport, přírodu, hrála jsem v amatérském divadle a 3 roky jsem vedla jsem svůj přírodovědný kroužek. Jsem pro každou srandu a už se na vás těším.
Sodomková Iveta

Zacha Marek

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 32 let

O mně: Jmenuji se Marek a pracuji v Jihlavě. Mezi mé záliby patří sport - fitness, badminton, fotbal nebo volejbal. Dále také dělám rozhodčího v malé kopané. A samozřejmě mě také baví práce s dětmi, takže se na Vás těším !
Zacha Marek

Goldschalt Daniel

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 31 let

O mně: Zdravím vás všechny.
Mezi mé zájmy patří cestování, turistika a rekreační sport. Jako oddílový vedoucí jsem jezdil na tábory v Čechách 4 roky.
Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu v oboru Sportovní a rekondiční masér. Tomuto oboru se věnuji již 13 let. Mám rád srandu a zábavu, zodpovědnost a férovost.
Budu se na vás těšit :-)
Goldschalt Daniel

Bc Rysková Zuzana

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let
Bc Rysková Zuzana