Krausová Nela

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Nelča. Když jsem byla mladší, jezdila jsem moc ráda na všelijaké tábory – nasbírala jsem tak mnoho inspirace na hry a táborové aktivity – a nyní jako vedoucí na tábory jezdím snad ještě radši! Chtěla bych dětem předat radost z her, krásné vzpomínky a pomoci jim najít přátele, se kterými i po letech budou rádi vzpomínat na prosluněné a do sytosti užité prázdniny. Těším se na vás a na týden plný legrace!
Krausová Nela

Čihounek František

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 24 let

O mně: Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 9 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Čihounek František

Tišer Adam

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jsem kluk co, nezkazí žádnou zábavu. Baví mě si ze sebe dělat srandu a bavit lidi.
Rád sportuju, tancuju a zajímám se o gastronomii. Těším se, že se s vámi uvidím na nějaké akci.
Tišer Adam

Zavadilová Zuzana

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Zuzana Zavadilová a je mi 18 let. Jsem studentkou na Evangelické Akademii a studuji obor sociální činnost. Už od svých 3 let jezdím na dětské tábory a v roce 2021 jsem se stala vedoucí. Od mých 14 let jsem pomáhala s dětmi a vymýšlela s nimi různé aktivity. Mám velké zkušenosti i s hendikepovanými dětmi. Baví mě předávat své zkušenosti ostatním.
Zavadilová Zuzana

Hrazdil Michal

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Jmenuji se Michal Hrazdil a pracuji jako Podnikatel v oboru informační technologie a poradenství. Mezi mé zájmy patří plavání, cyklistika a hudba, baví mě cestování a poznávání nových lidí. Jsem komunikativní a kamarádský typ člověka, rád pomáhám a dozvídám se stále něco nového. Také si cokoli rád zahraji s dětmi mladšími i staršími. A jsem pro každou srandu!

S CK Topinka jedu již čtvrtý rok a vždy jsem maximálně spokojen. Věřím, že si děti odváží plno nezapomenutelných zážitků i hezkých vzpomínek.

Kurzy:
Akreditovaný kurz MŠMT "Hlavní vedoucí" 2022
Kurz her aneb Kdo si hraje nezlobí!
Hrazdil Michal

Randlíseková Veronika

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Verča. Jako menší jsem každé léto jezdívala na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spoustu zážitků, týmového ducha a inspirace na různé hry. Ráda bych dětem předala radost z her, pomohla jim seznámit se s novými kamarády a jako hlavní zajistit krásné vzpomínky na tábory, aby se rády vracely. Těším se na tábory plné legrace, ze kterých si všichni odneseme jen to krásné.
Randlíseková Veronika