Mgr. Dědeček Aleš

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 42 let

O mně: Přes dvacet let táborových zkušeností v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora dětských táborů.
U CK Topinka působím od roku 2009. Mnohdy to byly i celé dva měsíce prázdnin.
Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle již jen jeden, dva turnusy táborů, jelikož časové možnosti jsou horší.
I tak mi není líto obětovat i dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Mgr. Dědeček Aleš

Mgr. Kafka Petr

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 26 let

O mně: Jako účastník několika military táborů CK Topinka jsem se dopracoval až na místo vedoucího. Military tématika mě baví už od mého útlého dětství, to byl také jeden z důvodů, proč jsem si vybral a dokončil školu se zaměřením na bezpečnostní složky a integrovaný záchranný systém. V roce 2020 jsem dostudoval kriminalisticko-právní specializaci na VŠFS. Už se nemůžu dočkat na práci s dětmi, které mají stejný zájem jako já.
Mgr. Kafka Petr

Němec Kryštof

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Od malička mám kladný vztah k přírodě.
Jsem celoročním aktivním skautským vedoucím, tedy práce s dětmi je u mě na skoro denní bázi.
Airsoft je mým oblíbeným koníčkem, proto spojení tábora s touto tématikou je pro mě velmi atraktivní záležitost.
Němec Kryštof

Šiffner Jan

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Jsem nadšenec do military tématiky. Již 5 let jezdím na vojenské tábory - nejprve jako účastník, nyní jako vedoucí. Od léta roku 2015 jsem vojákem z povolání.
Šiffner Jan

Kalina Lukáš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Na military tábory CK Topinka jezdím od samého začátku. A spolu s ostatními vedoucími jsem se podílel na jeho utváření od roku 2009. Jsem armádně založený a myslím, že mě to jen tak nepřejde. Na práci s dětmi i ostatními se každý rok moc těším.
Kalina Lukáš

Maška Patrik

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let
Maška Patrik

pan Ondrášek Richard

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Po víceleté pracovní zkušenosti v Anglii jsem zpět v ČR a těším se opět na práci z dětmi. Na tábory pod CK Topinka jsem jezdil od 13–18let, chvíli jako táborník, chvíli jako výpomoc vedoucím. Vždy jsem se těšil na další turnus a neustále vyprávěl lidem kolem sebe o zážitcích, co jsem tam prožil. Myslím si že, děti by se měly rozvíjet, komunikovat více mezi sebou a hlavně si užívat toho, co mají kolem sebe. Naučit se něčemu novému či poznat něco nového není nikdy k zahození. Vlastně lze říci, že i my se od dětí kolikrát leccos naučíme. Jeden týden mimo normální svět v dobrém kolektivu vám dá vzpomínky na celý život.
pan Ondrášek Richard

Vrba Daniel

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Na adrenalinové tábory jezdím už přes 6 let a nikdy mě to neomrzelo. Atmosféra plná radosti, dětí dovádějících na poli nebo už jenom vedoucí křičící "nástup", to je něco, co ani omrzet nemůže. Na adrenalinové tábory mám pouze dobré vzpomínky a budu je nyní rád vytvářet a předávat dál.
Vrba Daniel

Fremund Jan

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Military a airsoft tématice se věnuji už od dětství a díky tomu jsem se rozhodl jet na Military tábor CK Topinka. Po několika letech jsem se od návštěvníka dostal k pozici praktikanta a nyní vedoucího. Také díky těmto táborům a své zálibě jsem se dostal na střední školu TRIVIS se zaměřením na bezpečnostně právní činnost v oboru prevence kriminality a krizového řízení.
Fremund Jan

Pešek Michal

Funkce: Zdravotník
Věk: 44 let

O mně: Tábory dělám už dlouho - zažil jsem je na různých pozicích a každá taková funkce mě obohatila. Plně si uvědomuji zodpovědnost za svěřené děti. Proto všechny aktivity s ostatními vedoucími koncipuji tak, aby došlo ke shodě mezi pobavením a bezpečností. Snažím se vždy vyjít vstříc dětské duši, řešit dětská trápení a ukázat dětem cestu, po které by v životě mohly jít. Patřím k univerzálním vedoucím - proto se věnuji na táboře všem věkovýcm skupinám. V srdci jsem také divadelníkem - obvykle bývám dosazován do těch nejrůznějších rolí při táborových hrách. Podle mě letní dětský tábor má smysl, a proto se mu také věnuji.

Práce v táborech:
1995 - Hrachov
1996 - 1998 Louňovice pod Blaníkem

Pro CK Topinka:
1999 - 2005 - Růžená
2006 Varvažov - Dobytí Nového světa
2007 Ostrovec - Harry Potter
2008 Varvažov - Ztraceni
2009 Varvažov - Mumie a Král Škorpion
2010 Varvažov - Cesta kolem světa
2011 Varvažov - Hvězdná brána, hl. vedoucí
2012 Varvažov - Legenda krále Artuše
2013 Varvažov - Souboj titánů
2014 Varvažov - Avatar
2015 Varvažov - Hobit
2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku
2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld
2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století
2019 - Varvažov - Rudé tváře
2020 - Varvažov - Bradavice
2021- Růžená - pán prstenu.
Pešek Michal

Dubská Lucie, DiS

Funkce: Zdravotník
Věk: 27 let

O mně: Jmenuji se Lucie Dubská.
Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Táboře a dále Diplomovanou všeobecnou sestru na Vyšší odborné škole v Příbrami, kde jsem mimo jiné 3 roky předcvičovala pro studenty 3x týdně zumbu. V letech 2009-2013 jsem tancovala v taneční skupině NRG CREW v Milevsku pod vedením Pavly Pejšové. V roce 2012-2013 jsem byla vedoucí taneční průpravy pro děti ve věku 5-15 let v dětském centru Milísek v Milevsku.
Po studiu jsem pracovala v Táborské nemocnici jako sestra na kardiologickém oddělení.
Mám za sebou již několik dětských táborů jako vedoucí tanečních táborů tak i jako zdravotník. Nyní jsem na mateřské dovolené.
Dubská Lucie, DiS