Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: let

Chvátalová Romana

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 37 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Romča. Vystudovala jsem hotelovou školu. Mám moc ráda děti a sport a jako trenérka se věnuji gymnastice. Sama jsem maminka 3 kloučků a vedu je ke sportu také. Spolu jezdíme na kolech nebo hrajeme stolní tenis. Být vedoucí na dětském táboře je pro mě vždy dobrá zkušenost.
Chvátalová Romana

Lincová Sabina

Funkce: Odborný lektor
Věk: 18 let

O mně: Jsem studentka Gymnázia v Příbrami, kde studuji 2. rokem. Miluju sport, nejraději jezdím na kole a věnuji se street workoutu. Dříve jsem se věnovala modernímu tanci a hip hopu, dneska už tancuju pouze doma. Někdy si ráda kreslím, maluji, poslouchám hudbu a snažím se hrát na kytaru, na kterou už mi bohužel nezbývá moc času, protože chodím na brigády. Na tábory jezdím od první třídy a nedokážu si bez nich léto představit :)
Lincová Sabina

Markvartová Sarah

Funkce: Odborný lektor
Věk: 18 let

O mně: Jmenuji se Sarah Markvartová a studuji posledním rokem Gymnázium Jaroslava Seiferta v Praze a dále budu pokračovat na VŠ. Navštěvuji Hudební školu hlavního města Prahy, kde hraji na flétnu a zpívám ve sboru. Zde se starám při různých vystoupeních a soutěžích o nejmladší členy sboru. Od svých 11let tancuju Street dance. Minulý rok jsem začala učit juniorský a dětský tým. Táborů CK Topinka jsem se sama účastnila od svých 5 let a vždycky si je moc užila.
Markvartová Sarah

Dubská Lucie, DiS

Funkce: Zdravotník
Věk: 26 let

O mně: Jmenuji se Lucie Dubská.
Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Táboře a dále Diplomovanou všeobecnou sestru na Vyšší odborné škole v Příbrami, kde jsem mimo jiné 3 roky předcvičovala pro studenty 3x týdně zumbu. V letech 2009-2013 jsem tancovala v taneční skupině NRG CREW v Milevsku pod vedením Pavly Pejšové. V roce 2012-2013 jsem byla vedoucí taneční průpravy pro děti ve věku 5-15 let v dětském centru Milísek v Milevsku.
Po studiu jsem pracovala v Táborské nemocnici jako sestra na kardiologickém oddělení.
Mám za sebou již několik dětských táborů jako vedoucí tanečních táborů tak i jako zdravotník. Nyní jsem na mateřské dovolené.
Dubská Lucie, DiS