Musil Marek

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Marek. Pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Airsoftu se věnuji již od malička. Nyní se účastním i větších akcí, jako je například Lizzard, Kandahar atd. Zkušenosti mám z oblasti CQB, taktiky Policie a z určité části i zelené taktiky. Vzhledem k tomu, že jsem ještě "nedávno" jezdil jako dítě na tyto tábory, tak vím zcela přesně, co děti baví a přejí si na táboře zažít. Celý koncept tábora proto sestavuji tak, aby si maximální požitek odnesli jak děti, tak i vedoucí. Na letošní tábor 2022 vymýšlíme excelentní celotáborovou hru, kterou Růžená zažila v předešlém roce a děti si ji neskutečně vychvalovaly. Hra bude opět probíhat nonstop po celou dobu tábora! Každý táborník se vžije do své předem připravené role a bude plnit nevídané úkoly. Hra bude propracovaná do nejmenšího detailu. Pokud si chcete tábor užít na 100 % a přiučit se i nové věci, tak určitě jeďte se mnou a s mým týmem. Těšíme se na vás!
Musil Marek

Mikulec František

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Letos jsem úspěšně dokončil gymnázium v Jindřichově Hradci a na tábory v Řůžené jezdím už od malička. Mnoho let se věnuji bojovému umění. Mám rád přírodu, hlavně tu českou. Mezi mé hlavní koníčky patří historie našich ozbrojených složek, vaření kávy v terénu a bushcraft.
Mikulec František

Matějček Jan

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 25 let

O mně: Jmenuji se Honza a Airsoftu/Military se věnuji už 8 let. Studoval jsem na policejní škole v Ostravě, nyní nastupuji do armády. Díky škole mám možnost trénovat s profesionálními vojáky a policisty. Moc rád se podělím o tyto znalosti s táborníky a naučím je něco nového. Mým dalším koníčkem jsou překážkové závody, cvičení a sebeobrana.
Matějček Jan

Palička Robert

Funkce: Lektor zážitkových akcí
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Robert a pocházím z Prahy. Studuji IT, rád programuju a mám rád matematiku.
Na airsoftové tábory na Růžené jezdím řadu let. Airsoftu se věnuji už velmi dlouho. Patřím k pár lidem, kteří se zabývají organizací složitějších airsoftových her na Růžené. S tímto mám velmi bohaté zkušenosti a těší mě zpětná vazba od dětí, kterým se hry velice líbí
Palička Robert

Ludwig Lukáš

Funkce: Lektor zážitkových akcí
Věk: 32 let

O mně: Pocházím z malého městečka nedaleko Brna. Od malička mám kladný vztah k přírodě a k vojenské tématice. Airsoftu jsem se začal věnovat někdy okolo roku 2005 a v posledních letech se mu věnuji i na military úrovni. Jsem členem i reenactment klubu Patrioti tým Morava.

V minulosti jsem působil jako pedagog volného času, nebo jako instruktor, zdravotník a hlavní vedoucí letních táborů. Od roku 2017 sloužím v aktivních zálohách bojového zabezpečení vrtulníkové základny v Náměšti nad Oslavou.
Ludwig Lukáš

Lainová Bára

Funkce: Zdravotník
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Barča. Od malička jezdím na tábory nejprve jako účastník, praktikant a nakonec i jako vedoucí. Ráda pracuji s dětmi, ať už se jedná o kroužky, doučování nebo právě tábory. I proto jsem se rozhodla pro studium UK Pedagogické fakulty obor Matematika se zaměřením na vzdělávání. Také velmi ráda sportuji a chodím do přírody.
Aktuálně jsem na mateřské a studuji.
Lainová Bára