Krupička Tomáš

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa, je mi 27 let a studuji obor jaderné inženýrství. Na tábor „Na Baronu“ jezdím téměř nepřetržitě už od svých čtyř let a tak se pro mě stal mým druhým domovem. Jako dítě jsem si prošel všemi oddíly, takže mám představu, co děti na táboře baví. Coby vedoucí jsem kromě přípravy celotáborové hry měl na starost vždy nejstarší oddíl dětí (Action Camp), u kterých jsem se pokoušel dále rozvíjet jejich dovednosti. Letos jsem se nadšeně vhrnul do hlavasování celého tábora a už se těším, až se uvidíme!
Krupička Tomáš

Kocourková Barbora

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 20 let
Kocourková Barbora

Kulichová Kristýna

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let
Kulichová Kristýna

Fürst Lukáš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Lukáš Fürst a živím se jako grafik a kameraman. Již sedm let jezdím na tento tábor jako vedoucí, kde se věnuji těm nejmladším dětem (5 - 10 let), rád rozvíjím jejich kreativitu, manuální zručnost a odolnost. Mimo tábor doučuji kresbu a malbu pro děti ve věku 6 - 18 let (i jako přípravu na střední a vysoké školy). Mimo to rád a často trávím čas se svou tříletou neteří.
Fürst Lukáš

Naxera Karel

Funkce: Odborný lektor
Věk: 19 let
Naxera Karel

Havelková Ivana, DiS.

Funkce: Zdravotník
Věk: 25 let

O mně: Jsem studentka Filosofické fakulty Univerzity Karlovy, oborem mého studia je Blízký východ. Mé původní studijní zaměření je výtvarné. Studovala jsem střední a Vyšší odbornou uměleckou školu Václava Hollara v Praze. Ve svém volnu trávím většinu času s dětmi, pracuji jako chůva pro malé děti (1-10 let) a jezdím na řadu akcí (volnočasových i školních) jako zdravotník. Zdravotní kurz Zdravotníka zotavovacích akcí jsem získala u Českého červeného kříže, navíc jsem absolvovala menší kurz zaměřený speciálně na první pomoc kojencům a batolatům. ZZA je intenzivní 40 hodinový kurz zakončený zkouškou s nutností každých pár let znalosti přezkoušet. Je to tedy nejlepší kurz, jaký můžete, kromě studia zdravotně zaměřené školy, získat. Kromě práce s dětmi se ve svém volnu ráda věnuji tanci, hraji divadlo, jezdím na koni a když mi finance dovolí, tak cestuji.
Havelková Ivana, DiS.