Krupička Tomáš

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa, je mi 25 let a studuji obor jaderné inženýrství. Na tábor „Na Baronu“ jezdím téměř nepřetržitě už od svých čtyř let a tak se pro mě stal mým druhým domovem. Jako dítě jsem si prošel všemi oddíly, takže mám představu, co děti na táboře baví. Coby vedoucí jsem kromě přípravy celotáborové hry měl na starost vždy nejstarší oddíl dětí (Action Camp), u kterých jsem se pokoušel dále rozvíjet jejich dovednosti. Letos jsem se nadšeně vhrnul do hlavasování celého tábora a už se těším, až se uvidíme!
Krupička Tomáš

Kocourková Barbora

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 20 let
Kocourková Barbora

Hrubý Petr

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Jmenuji se Petr Hrubý. Jezdím na LDT "Na Baronu - Paprsek" jako vedoucí, na tento tábor jsem už jezdil jako malý kluk. Mezi mé koníčky patří skateboarding, basketbal a zajímám se o japonskou kulturu. Dále mě opravdu baví hraní videoher a sledování filmů a seriálů. Letos to bude druhým rokem na LDT, kde budu jako vedoucí. První rok mi dal skvělou ukázku toho, jak by měla vypadat práce vedoucího. Doufám, že tento rok bude minimálně stejně vydařený jako předešlý ročník. Zároveň se těším na shledání starých táborových mazáků, kteří na tento tábor jezdí dlouho, jako jsem jezdíval v dětských letech já :)
Hrubý Petr

Mrázek Martin

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let
Mrázek Martin

Štika Jiří

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Na tábor jezdím už pěknou řádku let. Studuji ČVUT a k přírodě mám stejně blízko jako k práci s dětmi. Sport v mém volném čase hraje prim. Jako vedoucí rád objevuju, co se v dětech skrývá, a to se v nich pak snažím dále rozvíjet.
Štika Jiří

Ploch Miroslav

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Mirek, je mi 22 a na tento tábor jezdím už od mých 6 let. Mojí vášní je kuchařina, rád sportuji, rád trávím čas v přírodě a podnikám zajímavé akce. Dělám wrestling a na táboře mě uvidíte u všech adrenalinem nadupaných akcí. Jsem ten, který vás namotivuje k vašemu nejlepšímu výkonu! Tak přijeď a ukaž, co v tobě je!
Ploch Miroslav

Soukupová Linda

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Jmenuju se Linda, je mi 20 a léto jsem na táboře strávila šestkrát, z toho už dvakrát v roli vedoucí. Jako dítě jsem si tábor vždy užila po všech stránkách, od sportování až po kreativní spolupráci v týmu. O to více mě naplňuje práce vedoucí. Na táboře jsem poznala spoustu kamarádů a ráda na každý ročník vzpomínám. Turnus One k mým prázdninám prostě patří.
Soukupová Linda

Hermann Jiří

Funkce: Praktikant
Věk: 18 let

O mně: Jmenuji se Jirka a studuji matematicko-fyzikální gymnázium v Praze. Na tábory jezdím už od malička, a vždy jsem se tam těšil víc než na Vánoce. Svůj volný čas vyplňuji aktivními činnostmi, sportem, a hlavně návštěvami přírody. Jako praktikant jedu poprvé, ale jako dítě jsem se nahrál spoustu her, tak mám přehled, co děti baví a co ne. Jsem také vášnivý fanoušek Fantasy, a pokud nemám v ruce dalekohled, pak je to kniha. Doufám, že si všichni tábor užijí, a že budeme vzpomínat jen v dobrém.
Hermann Jiří

Havelková Ivana, DiS.

Funkce: Zdravotník
Věk: 25 let

O mně: Jsem studentka Filosofické fakulty Univerzity Karlovy, oborem mého studia je Blízký východ. Mé původní studijní zaměření je výtvarné. Studovala jsem střední a Vyšší odbornou uměleckou školu Václava Hollara v Praze. Ve svém volnu trávím většinu času s dětmi, pracuji jako chůva pro malé děti (1-10 let) a jezdím na řadu akcí (volnočasových i školních) jako zdravotník. Zdravotní kurz Zdravotníka zotavovacích akcí jsem získala u Českého červeného kříže, navíc jsem absolvovala menší kurz zaměřený speciálně na první pomoc kojencům a batolatům. ZZA je intenzivní 40 hodinový kurz zakončený zkouškou s nutností každých pár let znalosti přezkoušet. Je to tedy nejlepší kurz, jaký můžete, kromě studia zdravotně zaměřené školy, získat. Kromě práce s dětmi se ve svém volnu ráda věnuji tanci, hraji divadlo, jezdím na koni a když mi finance dovolí, tak cestuji.
Havelková Ivana, DiS.