Benda Jiří

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Pro CK jsem jezdil jako vedoucí na tábory s mým bratrem Patrikem Lexou, který dělal hlavního vedoucího. Ačkoliv nejsem studentem a nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Benda Jiří

Mikulec František

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Letos jsem úspěšně dokončil gymnázium v Jindřichově Hradci a na tábory v Řůžené jezdím už od malička. Mnoho let se věnuji bojovému umění. Mám rád přírodu, hlavně tu českou. Mezi mé hlavní koníčky patří historie našich ozbrojených složek, vaření kávy v terénu a bushcraft.
Mikulec František

BcA. Hrdlička Jan

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Nazdar! Jsem Honza a na táboře mě můžete potkat jako vedoucího. Sám jsem jako účastník absolvoval již několik ročníků Airsoft kempu v Růžené. Rád vzpomínám na tu spoustu skvělých zážitků a jsem rád, že i já pomůžu dalším zažít tohle úžasné dobrodružství. V civilu jsem vysokoškolským studentem a airsoft s vojenstvím patří mezi mé koníčky.
BcA. Hrdlička Jan

Palička Robert

Funkce: Lektor zážitkových akcí
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Robert a pocházím z Prahy. Studuji IT, rád programuju a mám rád matematiku.
Na airsoftové tábory na Růžené jezdím řadu let. Airsoftu se věnuji už velmi dlouho. Patřím k pár lidem, kteří se zabývají organizací složitějších airsoftových her na Růžené. S tímto mám velmi bohaté zkušenosti a těší mě zpětná vazba od dětí, kterým se hry velice líbí
Palička Robert

Ludwig Lukáš

Funkce: Lektor zážitkových akcí
Věk: 32 let

O mně: Pocházím z malého městečka nedaleko Brna. Od malička mám kladný vztah k přírodě a k vojenské tématice. Airsoftu jsem se začal věnovat někdy okolo roku 2005 a v posledních letech se mu věnuji i na military úrovni. Jsem členem i reenactment klubu Patrioti tým Morava.

V minulosti jsem působil jako pedagog volného času, nebo jako instruktor, zdravotník a hlavní vedoucí letních táborů. Od roku 2017 sloužím v aktivních zálohách bojového zabezpečení vrtulníkové základny v Náměšti nad Oslavou.
Ludwig Lukáš

Budín Matyáš

Funkce: Zdravotník
Věk: 19 let
Budín Matyáš

Lainová Bára

Funkce: Zdravotník
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Barča. Od malička jezdím na tábory nejprve jako účastník, praktikant a nakonec i jako vedoucí. Ráda pracuji s dětmi, ať už se jedná o kroužky, doučování nebo právě tábory. I proto jsem se rozhodla pro studium UK Pedagogické fakulty obor Matematika se zaměřením na vzdělávání. Také velmi ráda sportuji a chodím do přírody.
Aktuálně jsem na mateřské a studuji.
Lainová Bára