Kratochvílová Aneta

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování a turistika. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si s přáteli zabruslit. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Kratochvílová Aneta

Hlomová Eliška

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Jmenuji se Eliška, je mi 23 let a pocházím z malého města Vroutek, které leží v Ústeckém kraji nedaleko města Žatec. Mezi mé největší záliby patří sporty, jako jsou in-line brusle, volejbal a plavání. Momentálně studuji vysokou školu pedagogickou v Plzni s oborem učitelství pro 1. stupeň ZŠ, za sebou mám úspěšné absolvování střední pedagogické školy v Karlových Varech. Nyní také ke studiu navštěvuji na poloviční úvazek mateřskou školu v Plzni. Ve svém volném čase se věnuji procházkám se svým psem a kamarády, také se ráda starám o své dva malé synovce. V zimě se věnuji lyžování, nebo bruslení na ledě. Jako malá jsem jezdila na různé tábory a vždy jsem odjížděla plná dojmů a nadšení, proto bych chtěla, aby s tímto pocitem odjížděly děti i z našeho tábora.
Hlomová Eliška

Hanáková Eliška

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Jsem Eliška, obecně mě baví sporty a ráda hraji na kytaru. Moc ráda trávím čas s dětmi, což mi tábor umožňuje. Jezdívala jsem na tábory pod stany a taneční tábory jako dítě, díky tomu mám bohaté zkušenosti. Jsem přátelská a ráda pomůžu.
Hanáková Eliška

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 37 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana