Vlková Simona

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 47 let

O mně: Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky.
Vlková Simona

Stilzová Simona

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Pocházím z Prahy, kde celý život bydlím. Děti jsou můj život. Mám dlouholetou praxi s hlídáním dětí různého věku. Jako malá jsem jezdila na tábory a velice mě to bavilo. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu Ruská, kde jsem jako část maturitní zkoušky složila zkoušku z první pomoci. Baví mě vymýšlet různé aktivity a průběh celého chodu. Ráda hlídám své mladší sourozence a ve volném čase chodím se psem na procházky. V současné době jsem již máma 6 měsíční dcery.

Účast na hlavních akcích
* Výtvarný tábor pro nejmenší (děti ve věku 5-11 let)
* Avatar (děti ve věku 10-15 let)
Stilzová Simona

Merhautová Agáta

Funkce: Odborný lektor
Věk: 17 let

O mně: Mé jméno je Agáta Merhautová, v létě mi bude 18 let. Od malička jsem se věnovala různým sportům a tanečním stylům. Po dobu 2 let jsem se věnovala baletu, poté jsem trochu od tance ustoupila a začala jsem s gymnastikou. Té jsem se věnovala 4 roky. V tuto dobu jsem měla jako koníček plavání a také jsem docházela na hodiny latinskoamerického tance. Věkem mě zaujaly i jiné sporty a začala jsem docházet do atletického klubu TJ Dukla Praha. Atletice jsem se věnovala 3 roky, jelikož jsem objevila street dance, který jsem si okamžitě zamilovala. Ze začátku jsem chodila do malinkého kroužku s názvem Be 4 Street, kde jsem vydržela pouze půl roku. Chtěla jsem se tanci věnovat více, na vyšší úrovni, nejen s vystupováním pro rodiče. Objevila jsem taneční školu B-Original, která mě naučila to, co umím nyní. Tanci se věnuji a učím se ho dodnes. Vyzkoušela jsem hodně tanečních stylů jako Hip-hop, House, Dancehall, Krump atd… Ráda je kombinuji mezi sebou. Ráda také své zkušenosti předávám dále. Těší mě učit další tanečníky a tanečnice novým věcem. Jsem si jistá, že každý najde ten svůj styl, který odráží jeho osobnost a bude ho bavit nejvíce.
Merhautová Agáta