Schallerová Alexandra

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jsem Saša, je mi 21 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně. Tento rok snad budu studentkou VŠ v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného.
Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi. ♥
Těší se celý tým.
Schallerová Alexandra

Lipčák Petr

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 21 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 2. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Pocházím z Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Mám za sebou ukončený druhý cyklus sólového zpěvu na ZUŠ, a minulý rok jsem nastoupil do pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Samozřejmě rád trávím chvíle s přáteli, miluji společenské hry a zbytek volného času je v rukou filmů a knih.
Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Lipčák Petr

Novotný Otto

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj všichni! Jmenuji se Otta a na letní tábory jsem jezdil od mala jako účastník. Bez tábora není léto! Pod pojmem dobré prázdniny si představím trávení času s přáteli, sportováním, hraním her, výlety a pořádným táborem, kde si pokaždé najdeš nové kamarády a nezapomenutelné zážitky. Jinak jsem sportovní typ, hraji fotbal ale i jiné míčové hry, také se zajímám o humanitní obory a chodím na hotelovou školu. Proto nemarni čas doma a pojeď s námi! :)
Novotný Otto

Ing. Lukášková Ludmila

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už velmi dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.
Ing. Lukášková Ludmila

Janošťák Martin

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Studuji 3. rokem Jihočeskou univerzitu, konkrétně Pedagogickou fakultu - obor Tělocvik a fyzika.
Od 1. třídy jsem jezdil na tábory jako účastník a těší mě, že v této tradici můžu nyní pokračovat jako vedoucí. Ve volném čase rád sportuji, baví mě hlavně fotbal a volejbal a celkově všechny sporty.
Naplňuje mě práce s dětmi a jejich radost.
V budoucnu budu chtít pracovat s dětmi buď jako učitel nebo jako táborový vedoucí.
Těším se na všechny táborníky.

ZKUŠENOSTI pod CK Topinkou:
Trosečník - 2019,2021
Cesta kolem světa - 2020,2021
Nerf - 2020
Koňský tábor - 2020
Bradavice - 2021
Janošťák Martin