Schallerová Alexandra

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Saša, je mi 21 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně a studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného.
Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi. ♥
Schallerová Alexandra

Lipčák Petr

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 22 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 3. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Bydlím v Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Mám za sebou ukončený druhý cyklus sólového zpěvu na ZUŠ, a již druhým rokem jsem členem pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Samozřejmě rád trávím chvíle s přáteli, miluji společenské hry, výlety a zbytek volného času je v rukou filmů a knih.
Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Lipčák Petr

Hejduk Daniel

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Všechny zdravím. Jmenuju se Dan a jedu jako vedoucí na letní tábor poprvé. Avšak s tábory mam bohaté zkušenosti, protože jsem už jako malý jezdil každé léto na různé akce a musím Vám říct, že jestli váháte, tak není o čem přemýšlet. Letní tábory jsou jedna z nejlepších věcí, co můžete v létě dělat. Můžete se těšit na mnoho aktivit, ze kterých si každý vybere. Kromě toho zde lze nalézt kamarády na celý život. Jinak jsem sportovně založený, hraji basketball a jiné míčové hry. Zajímám se také o floru a faunu. Navštěvuji hotelovou školu. Pokud v létě nemáš co dělat, letní tábor je pro tebe to pravé! Těším se na vás.
Hejduk Daniel

Jizba Daniel

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Jmenuji se Daniel Jizba, je mi 20 let a bydlím v Čimelicích. Od svých 4 let hraju fotbal, jinak svůj volný čas rád trávím cestováním, sportem a občas si i zahraju na počítači. Vystudoval jsem Obchodní akademii v Písku a chtěl bych pokračovat studiem v zahraničí v ekonomickém oboru. Řekl bych, že jsem zábavný, společenský a rád poznávám nové lidi.
Jizba Daniel

Novotný Otto

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj všichni! Jmenuji se Otta a na letní tábory jsem jezdil od mala jako účastník. Bez tábora není léto! Pod pojmem dobré prázdniny si představím trávení času s přáteli, sportováním, hraním her, výlety a pořádným táborem, kde si pokaždé najdeš nové kamarády a nezapomenutelné zážitky. Na tábory jezdím jako vedoucí již druhým rokem a zážitek s dětma a péče o ně mě naplňuje. Jinak jsem sportovní typ, hraji fotbal ale i jiné míčové hry, také se zajímám o humanitní obory a chodím na hotelovou školu. Proto nemarni čas doma a pojeď s námi, těším se na tebe táborníku ! :)
Novotný Otto

Nepodalová Tereza

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Jmenuji se Tereza, je mi 19 let, nyní jsem v posledním ročníku střední školy cestovního ruchu. Jsem společenská, kamarádská a jsem ráda tam, kde je sranda. Mám ráda veškerý sport, ale hlavně basketbal, který jsem hrála 12 let.
Nepodalová Tereza

Ing. Lukášková Ludmila

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už velmi dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.
Ing. Lukášková Ludmila

Janošťák Martin

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Ahoj všichni, kamarádi mi na táborech říkají Máťa. Studuji Jihočeskou univerzitu, konkrétně Pedagogickou fakultu - obor Tělocvik a fyzika v Českých Budějovicích. Od 1. třídy jsem jezdil na tábory jako účastník a těší mě, že v této tradici nyní mohu pokračovat jako vedoucí. Ve volném čase rád sportuji, baví mě hlavně fotbal a volejbal a celkově všechny sporty. Dle slov mých kamarádů jsem na táborech expert v povlékaní postelí. Naplňuje mě práce s dětmi, jejich radost a nedokáži si představit léto bez těchto letních akcí. V budoucnu budu chtít pracovat s dětmi, buď jako učitel, nebo jako táborový vedoucí. Těším se na všechny táborníky.

ZKUŠENOSTI pod CK Topinka:
Trosečník - 2019
Cesta kolem světa - 2020, 2021
Nerf Camp - 2020
Koňský tábor - 2020
Bradavice - 2021
Action Camp -2021
Janošťák Martin

Štěpánek Martin

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Martin Štěpánek a v létě spolu pojedeme na tábor. Studuji pedagogickou fakultu Masarykovy Univerzity a moje specialita je angličtina. Ve volném čase rád sportuji, můj nejoblíbenější sport je volejbal, a také hraju videohry. S dětmi rád pracuji, doučuji a jednou bych chtěl být pedagog.
Štěpánek Martin

Šebová Terezie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahooj, jmenuju se Terezie. Studuju na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích - obor tělesná výchova. Jinak jsem přátelská holka, která má ráda přírodu a baví ji sport. Ráda například lyžuju, surfuju a hraju volejbal. Taky mě baví společenské hry a těším se, až si je společně zahrajeme. Uvidíme, kdo vyhraje ;)
Šebová Terezie

Hanáková Eliška

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Jmenuji se Eliška a studuji na Mendelově univerzitě v Brně. Obecně mě baví sporty a ráda hraji na kytaru. Moc ráda trávím čas s dětmi, což mi tábor umožňuje. Jezdívala jsem na tábory pod stany a taneční tábory jako dítě, díky tomu mám bohaté zkušenosti. Jsem přátelská a ráda pomůžu.
Hanáková Eliška

Hochman Lukáš

Funkce: Instruktor
Věk: 17 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Lukáš, ale kamarádi mi říkají Luky. Je mi 17 let a chodím na Střední zdravotnickou školu Jaselská do druhého ročníku Zdravotního lycea. Jsem členem České tábornické unie už 10. rokem. Od mala jezdím na tábory a krásným, zcela nepopsatelným způsobem mi to změnilo život k lepšímu. Tábory jsem jako dítě miloval a rád se vracím i jako vedoucí. Vždycky jsem byl spíš ten, kterému na táboře chyběla nějaká ta kázeň, avšak na táboře jsem ji rychle pochytil zpět. Mám rád všechny druhy sportů, rád se také věnuji zdravovědě, proto jsem na zdravotnické škole. Baví mě příroda a turistika. A pokud přemýšlíte, zda letos pojedete, už jste na dobré cestě. Budu se na vás těšit na táboře!
Hochman Lukáš

Hochman Kryštof

Funkce: Instruktor
Věk: 17 let

O mně: Ahoj, já jsem Kryštof. Je mi 17 let a chodím do druhého ročníku na Střední polytechnickou školu Jílová, obor Dřevostavby. Jsem sportovní typ, nepohrdnu jakoukoli výzvou, která mi vleze do cesty. Nebaví mě jen tak sedět na zadku, aby mi život utekl před očima. Přestože mám dva bratry, se kterými jsem se neustále předháněl, tak umím být i týmovým hráčem. Je dobré být samostatný, avšak je důležité nebát se poprosit o pomoc. Už jako kluk jsem jezdil na tábory. Tábory mi daly spoustu cenných zkušeností a nezapomenutelných zážitků. Doufám, že si s námi letošní léto užijete!
Hochman Kryštof

Novák Mikuláš

Funkce: Instruktor
Věk: 17 let

O mně: Jmenuji se Mikuláš Novák. Je mi 17 let a studuji střední zdravotní školu v oboru masér. Mám rád počítačové hry, hudbu, malování, sport, výlety do přírody a jsem pro každou zábavu. Na tábory jsem jezdil i jako dítě, bylo to pro mě nejlepší období prázdnin - velká zábava, noví kamarádi a spousta nezapomenutelných zážitků. Tak doufám, že hezké chvíle, kamarády a nezapomenutelné zážitky zažiješ s námi na táboře i ty. Tak pojeď s námi!
Novák Mikuláš

Študlar John

Funkce: Instruktor
Věk: 17 let

O mně: Ahoj, jmenuji se John a rád sportuji a cvičím. Baví mě výlety do přírody, kolektivní sporty a vaření, ale nepohrdnu i dobrým filmem. Na tábory jezdím od svých 11 let a vždy jsem se bavil a poznal spoustu nových kamarádů.
Těším se, až si užiju s Vámi spousta zábavy a načerpám ještě více zkušeností. Tak pojeď s námi!
Študlar John

Kučerová Karin

Funkce: Zdravotník
Věk: 36 let

O mně: Narozena 1985
Práce na táborech:
2007 - LDT Jaroměř
2008 - Ranč v údolí
2010 - RS Višňová
2017 - ŠvP MŠ
2018 - Lyžařský kurz ZŠ

Pravidelná účast na paintballových, airsoftových a military akcích
Pro CK Topinka:
2009 - Růžená - paintballový tábor
2010 - Růžená - airsoftový a paintballový tábor
2018 - Růžená - zdravotnice
2018 - Varvažov - zdravotnice
2019 - Růžená - zdravotnice
Kučerová Karin

Čihounek František

Funkce: Zdravotník
Věk: 23 let

O mně: Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 8 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Pracuji jako administrátor likvidace v Generali České pojišťovně. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Čihounek František