Lipčák Petr

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 25 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Petr, ale na táborech mi většinou všichni říkají "Lipy, Lipánek, Lepík, ale i Lilek". Tento rok končím magisterské studium na právnické fakultě Masarykovy univerzity, takže to budou poslední plnohodnotně strávené prázdniny na táborech. Zbožňuji hudbu. Vedle tance zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let (nyní jako člen sboru MU). Účastním se dobrovolnických akcí, rád poznávám nová místa, miluji společenské hry, pěší turistiku a zbytek času je v rukou filmů a seriálů. Na táborech hlavně vymýšlím program, který je vždy "ŠÍLENÝ" se spoustou kostýmů!

Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Lipčák Petr

Bc. Kirchnerová Eliška

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Eliška, pocházím ze Šumavy a studuji obor pedagogika na Karlově univerzitě. Vždycky jsem milovala letní tábory a teď, když už nemůžu jezdit jako účastník, tak jezdím pravidelně na všelijaké letní tábory jako vedoucí a doufám, že se mi podaří probudit tuto zálibu v dalších dětech. Ve svém volném čase ráda sportuji, cestuji a poznávám podobně pozitivně smýšlející lidi. Nikdy nepohrdnu jakýmkoliv výletem do přírody a snažím se aktivně věnovat skautingu, ke kterému jsem byla vedena už od doby, kdy jsem ještě neuměla chodit.
Bc. Kirchnerová Eliška

Hlávková Adriana

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Adriana, ale všichni mi říkají Adri.
Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Karlových Varech, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, díky čemuž mám za sebou i čtyřletou praxi v mateřské škole a školní družině.
V současné době dokončuji bakalářské studium oborů Hudba - Český jazyk na Fakultě pedagogické Západočeské univerzity v Plzni.
Hudbě, především sólovému a sborovému zpěvu, se věnuji opravdu odmalička a ráda bych tohle nadání rozvíjela i u dalších lidí. Proto jsem se jako sbormistryně začala aktivně podílet na spoluvedení jednoho dospěláckého a dvou dětských pěveckých sborů. Dále ve volném čase tancuji contemporary.
Také brigádně pracuji jako chůva v soukromé dětské skupině.

Na tábory s CK Topinka jezdím už od dětství a letos to bude čtvrté léto, kdy pojedu opět jako vedoucí.
Těším se, že si to společně moc užijeme a odvezeme si tak spoustu nezapomenutelných zážitků!
Hlávková Adriana

Petříčková Lucie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Lucka, je mi 22 let a momentálně jsem studentkou 3. ročníku Ortoptiky na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. Už od 1. třídy jsem se pravidelně účastnila táborů, a tak jsme ráda, že mám teď možnost se vrátit jako vedoucí. Ve volném čase nejraději chodím na procházky do přírody. Mezi mé další koníčky patří plavání, jízda na in-line bruslích, čtení a kreslení. Věřím, že si společně tábor užijeme.
Petříčková Lucie

Hárovníková Adéla

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Jmenuji se Adéla a studuji Ekonomické lyceum v Táboře. Dělám atletiku, ráda jezdím na kole, plavu a lyžuji. Jsem veselá, mám smysl pro humor a nemám ráda nudu. Miluji pobyt v přírodě a zvířata. Nejraději se však věnuji dětem a kamarádům. Prázdniny obvykle trávím na táborech s partou skvělých přátel.
Hárovníková Adéla

Hnátková Adéla

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Áďa a jsem studentka třetího ročníku, obor Aranžérka na škole Hlinky SOŠ a SOU v Berouně.

Velice ráda sportuji. Mezi mé záliby patří zejména míčové hry, plavání, jízda na kole, lezení na skály, bruslení, tenis, vodní a pěší turistika, jízda na lyžích. Moc ráda pracuji s dětmi. Jsem spolehlivá, pracovitá a dochvilná.
Hnátková Adéla

Kežlínková Simona

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Ahooj, jmenuji se Simča a na tábory jezdím už 12 let. Studuji fotografický obor na Obchodní škole v Českých Budějovicích, a to už třetím rokem. Ve volném čase nejraději hraju na bicí nástroje nebo na kytaru. Ráda se věnuji angličtině a moc ráda čtu. Tento rok jedu poprvé jako oddílový vedoucí a už se nemůžu dočkat, jaké nové zkušenosti a zážitky letošní tábor přinese.
Kežlínková Simona

Janošťák Martin

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Ahoj všichni, kamarádi mi na táborech říkají Máťa nebo Mártýn.. Studoval jsem Jihočeskou univerzitu, konkrétně Pedagogickou fakultu - obor Tělocvik a fyzika v Českých Budějovicích. Od 1. třídy jsem jezdil na tábory jako účastník a těší mě, že v této tradici nyní mohu pokračovat jako vedoucí. Ve volném čase rád sportuji, baví mě hlavně fotbal a volejbal a celkově všechny sporty. Dle slov mých kamarádů jsem na táborech expert v povlékaní postelí. Naplňuje mě práce s dětmi, jejich radost a nedokážu si představit léto bez těchto letních akcí. V budoucnu budu chtít pracovat s dětmi, buď jako učitel, nebo jako táborový vedoucí. Těším se na všechny táborníky.

ZKUŠENOSTI pod CK Topinka:
ODDÍLOVÝ VEDOUCÍ:

Trosečník - 2019
Cesta kolem světa - 2020, 2021
Nerf Camp - 2020
Koňský tábor - 2020
Bradavice - 2021
Action Camp -2021
Pevnost Boyard - 2023
Jumanji -2024
Janošťák Martin

Bc. Koppová Denisa

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Ahoj všem, jmenuji se Denisa, ale většinou jsem pro všechny Denča. Momentálně studuji magisterský obor na Karlově univerzitě v Praze, kde se věnuji především společensko-vědním oborům jako je například psychologie a sociologie. Zaměřuji se zejména na vztah rodič – dítě. Kvůli studiu momentálně v Praze i bydlím, ale jinak pocházím z malého městečka v Plzeňském kraji. Volný čas ráda trávím se svými kamarády, rodinou, dětmi nebo našimi mazlíčky, zpěvem, volejbalem a cestováním. Podle ostatních jsem poměrně extrovertní člověk, co rád povídá a rád se směje. Také ráda poznávám nové lidi, kultury a podnikám výlety. Těším se na shledání s Vámi a doufám, že si tábor užijeme naplno.
Bc. Koppová Denisa

Klaubaufová Aneta

Funkce: Praktikant
Věk: 17 let

O mně: Ahoj, mé jméno je Anet a na tábor jedu letos jako praktikant už podruhé.
Studuji SOŠ ekologie a ochrany životního prostředí. Na tábory jezdím už od svých šesti let a je to věc, na kterou se každý rok z celého léta těším nejvíce. Ve volném čase se věnuji tanci a korejštině. Budu se těšit na další skvělý tábor a zkušenosti s dětmi. Tak neváhej a pojeď s námi!
Klaubaufová Aneta

Vodáková Anna

Funkce: Zdravotník
Věk: 20 let

O mně: Pocházím z města Litoměřice, které se nachází na severu Čech. V současnosti studuji první ročník na Právnické fakultě v Plzni a také zde bydlím. Miluji cestování a poznávání nových míst. Ve volném čase ráda maluji, přečtu si knížku, ale i si zaběhám, zaplavu, nebo si vyjdu na delší procházku. Také se závodně věnuji lukostřelbě, ale mám ráda i kolektivní sporty. Už od útlého dětství jezdím každý rok na tábory, ať už se sportovním či oddechovým zaměřením. Bez táborů si nedokážu léto představit, protože jsem na nich sama zažila ty nejlepší chvíle a doufám, že se mi povede to předat dál ostatním a podělit se o své zkušenosti.
Vodáková Anna

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 39 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana

Mullerová Pavlína

Funkce: Zdravotník
Věk: 28 let

O mně: Pocházím z vesničky Polepy, kousek od Litoměřic.
Mám vystudovanou kosmetickou školu + pedagogické minimum se zkouškou složenou v Praze.
Jako dítě jsem jezdila na tábory a nyní mě velice těší pomáhat s jejich organizací a vedením dětí.
Mullerová Pavlína