Ing. Lukášková Ludmila

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už velmi dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.
Ing. Lukášková Ludmila

Lipčák Petr

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 22 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 3. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Bydlím v Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Mám za sebou ukončený druhý cyklus sólového zpěvu na ZUŠ, a již druhým rokem jsem členem pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Samozřejmě rád trávím chvíle s přáteli, miluji společenské hry, výlety a zbytek volného času je v rukou filmů a knih.
Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním.
Lipčák Petr

Ing. Rájová Barbara

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Zdravím všechny, co si právě čtou těchto pár řádků. Jmenuji se Barbara, ale většina lidí mi říká Barčo, a taky asi chcete vědět, kolik mi je let, tak tedy letos už 26. Jsem pančelka na základní škole, kde především vyučuji výtvarnou výchovu. Nejsem výtvarkář, i když umění je mou vášní, původně jsem vystudovala technickou školu, kde jsem si uvědomila, že mířím špatným směrem. Myslím si, že jsem radostná holka, co ráda podniká výlety do neznáma a je pro každou srandu. Stejně tak, jak tíhnu k výtvarce, mám ráda pohyb, hlavně běh. Jo a taky jsem velký labužník, můžu všechno, hlavně buchty s mákem!
Těším se, až se potkáme, tak zatím ahoj :-)
Ing. Rájová Barbara