Bc. Plecitá Veronika

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – Učitelství pro 1. stupeň a navazující magisterské studium. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Poté jsem úspěšně studovala bakalářské studium - Němčina a Angličtina. Od roku 2019 vyučuji v jazykové škole angličtinu podle metody Helen Doron, vyučuji děti ve věku 3 - 12 let. Velmi mě baví a naplňuje práce s dětmi. Dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře.
Těším se na setkání s vámi.
Bc. Plecitá Veronika

Opatřilová Kristýna

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 24 let

O mně: Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní. :)
Opatřilová Kristýna

Ondrašíková Lenka

Funkce: Lektor zážitkových akcí
Věk: 24 let

O mně: Jmenuji se Lenka Ondrašíková, v současné době studuji třetím rokem na lékařské fakultě obor Ergoterapie. Během studií jsem strávila několik měsíců v zahraničí, konkrétně v Estonsku, kde jsem se věnovala převážně dětským pacientům. Práce s dětmi je něco, čemu bych se chtěla ve své rehabilitační kariéře věnovat i nadále. Baví mě to. Mezi mé koníčky patři převážně sport, více jak sedm let se věnuji atletice a čtyři roky jsem hrála závodně tenis. Také vypomáhám s tréninky v atletickém klubu SSK Vítkovice.
Ondrašíková Lenka

Budín Matyáš

Funkce: Zdravotník
Věk: 19 let
Budín Matyáš

Lainová Bára

Funkce: Zdravotník
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Barča. Od malička jezdím na tábory nejprve jako účastník, praktikant a nakonec i jako vedoucí. Ráda pracuji s dětmi, ať už se jedná o kroužky, doučování nebo právě tábory. I proto jsem se rozhodla pro studium UK Pedagogické fakulty obor Matematika se zaměřením na vzdělávání. Také velmi ráda sportuji a chodím do přírody.
Aktuálně jsem na mateřské a studuji.
Lainová Bára