Balogh Patrik

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 48 let

O mně: Patrik, jinak také hlavas Paťas, učitel a muzikant, ochotný divadelník a hráč her všeho druhu. Na prvním táboře jsem byl před čtyřiceti lety – to byl ještě zázrak, když byl někde poblíž telefon. Dnes bych se radoval, kdyby žádný telefon na táboře nebyl! :-)
Balogh Patrik

Dukát Matěj

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Student průmyslovky Na Třebešíně, obor technické lyceum. Dřív jsem běhal orienťák a rádiový orienťák a největším úspěchem bylo mistrovství Evropy. Zajímám se o auta - převážně drift/rally, závodní FPV kvadrokoptéry a RC modely obecně. Mám rád pěkné (bohužel většinou drahé) hodinky. Jo, a taky věřím, že když si někdo řekne, že chce něco dokázat, tak nemá důvod to nesplnit. Stačí jen zabrat, nebo si najít parťáka, který vás do toho dokope… :-)
Dukát Matěj

Baziková Petra

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 34 let

O mně: Bazi nebo Bazička, učitelka MŠ. Práci s dětmi se věnuji 17let. I v létě věnuji veškerý volný čas dětem, vymýšlím a připravuji pestrý program pro Vaše nejmenší. ;-)
Baziková Petra

Hos Tomáš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 31 let

O mně: Tělocvikář na střední škole, sportovní nadšenec a disko tanečník. Když se do něčeho zakousnu, jen tak prý nepustím, což se zbytku tábora hodí zvlášť při nošení dřeva na oheň a zápasech v bahně! :-)
Hos Tomáš