Bohata Ondřej

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 24 let
Bohata Ondřej

Korbutová Nella

Funkce: Odborný lektor
Věk: 25 let

O mně: ODDÍLOVÁ VEDOUCÍ :-)

Ahoj jmenuji se Nella a na tanečním táboře se budu starat o tvou zábavu! Budeme se spolu seznamovat, soutěžit v týmech a společně si dělat ten tábor krásný. Těším se na tebe!
Korbutová Nella

Sehnoutková Veronika

Funkce: Odborný lektor
Věk: 25 let

O mně: LEKTORKA TANCE

Ahoj!! Jmenuju se Verča a jsem profesionální tanečnice a akrobatka!
Vystudovala jsem taneční konzervatoř, kde jsem získala velké množství zkušeností v oboru BALET a MODERNÍ STYLY TANCE.
Aktuálně působím na muzikálové scéně v muzikále ČARODĚJKA v Goja music hall. K tomu se s kolegou věnujeme akrobatické show, kde doslova létám vzduchem hihi :-) Další mojí vášní je fire show, kde se zaměřují na tanec s opravdovým ohněm!
Sehnoutková Veronika

Jánský Roman

Funkce: Odborný lektor
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jsem Roman a jsem profesionální tanečník z Karlových Varů! Jsem trenérem a zakladatelem taneční skupiny ONE CREW. Na Dance campu Tě naučím Vogue dance, Dancehall nebo hip-hop! Těším se na tebe!
Jánský Roman

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 36 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana