Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: let

Kopecká Romana

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Romča a jsem vystudovaná policistka. Po ukončení studia na policejní škole jsem začala studovat dálkově vychovatelství na Technické Univerzitě v Liberci. Práci s dětmi se věnuji několik let - během roku individuálně doučuji český jazyk, nárazově hlídám děti svých známých a v letních měsících jezdím jako vedoucí na tábory. S CK Topinka jsem jezdila dříve jako dítě, od 18 let jezdím jako oddílová vedoucí. Nyní pracuji jako vychovatelka v Domově Mládeže na střední škole v Liberci, kde mám na starost plnoletou výchovnou skupinu, kde je 17 dívek a 15 chlapců. Mám tedy zkušenosti s různými věkovými kategoriemi.
Kopecká Romana

Stejskalová Adéla

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Adéla a pocházím z Milevska. Nyní studuji Pedagogiku volného času na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Už od mala jsem se věnovala sportu, ve 3 letech jsem začala se sportovní gymnastikou, ve které nyní působím jako trenérka. Také jsem se věnovala tanci, konkrétně ve skupině NRG CREW. Celé dětství jsem si letní dny užívala na skautských táborech… A proto se těším, až s dětmi letos zažiju léto plné zábavy a připravím jim mnoho nových zážitků.
Stejskalová Adéla

Strnad Michal

Funkce: Instruktor odborných aktivit
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jsem Majkl. Letos jsem odmaturoval na gymnáziu v Milevsku a jdu studovat Pedagogiku volného času v Českých Budějovicích. Působím deset let jako tanečník a lektor ve skupině NRG Crew. Trénuji jak děti, tak i dospělé tanečníky. S tanečníky se účastníme spousty soutěží, ale i například tanečních soustředění. Jezdím několik let jako vedoucí na taneční i klasické tábory. Dětské tábory patří neodmyslitelně k mému létu, a proto se i letos těším na nová dobrodružství.
Strnad Michal

Rybáková Bohumíra

Funkce: Instruktor odborných aktivit
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Bohumíra, ale nikdo mi neřekne jinak než Bíí. Jsem studentka Západočeské univerzity v Plzni. Osm let jsem tančila v taneční skupině NRG crew. Tři roky jsem zde působila jako lektorka a vyzkoušela si práci s dětmi od tří do osmnácti let. Mám zkušenosti s dětskými letními tábory. Působila jsem jak na tanečních, tak i klasických táborech. Také jsem se účastnila několika škol v přírodě. Práce s dětmi mě moc baví a těším se na letošní tábory.
Rybáková Bohumíra

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 35 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana