Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 32 let

O mně: Narodila jsem se v Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách, v knihovnách a vytvářím metodické materiály.
Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :)
Mimo práci mě baví zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Lepinová Nela

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, já jsem Nelča a pocházím z Lukavice v Orlických horách.
Po maturitě na Anglickém gymnáziu jsem se rozhodla dál se věnovat své lásce k angličtině a anglické literatuře. Nyní tento obor studuji na „fildě“ Masarykovy univerzity v Brně. Kromě toho, že jsem neuvěřitelný knihomol, je mi blízké vše, co je spojené s hudbou. Ráda cestuji, učím se nové věci a objevuji svět. Volný čas ráda trávím s lidmi, kteří mě inspirují a do této skupiny samozřejmě patří i děti. Na tábory jezdím od malička a role táborové vedoucí mi také není vůbec cizí. Mimo tábory jsem si v rámci práce s dětmi mohla vyzkoušet i roli trenérky v Taneční skupině Neon nebo pozici lektora na školách v přírodě. Těším se s vámi na další táborové léto a už se nemůžu dočkat nových zážitků!
Lepinová Nela

Cvik Adam

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 30 let

O mně: Pocházím ze Žamberku, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím chvíle sám v tichu. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá přes 11 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Cvik Adam

Bc. Plecitá Veronika

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 28 let

O mně: Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – Učitelství pro 1. stupeň a navazující magisterské studium. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Poté jsem úspěšně studovala bakalářské studium - Němčina a Angličtina. Od roku 2019 vyučuji v jazykové škole angličtinu podle metody Helen Doron, vyučuji děti ve věku 3 - 12 let. Velmi mě baví a naplňuje práce s dětmi. Dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře.
Těším se na setkání s vámi.
Bc. Plecitá Veronika

Hrazdil Michal

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Jmenuji se Michal Hrazdil a pracuji jako Podnikatel v oboru informační technologie a poradenství. Mezi mé zájmy patří plavání, cyklistika a hudba, baví mě cestování a poznávání nových lidí. Jsem komunikativní a kamarádský typ člověka, rád pomáhám a dozvídám se stále něco nového. Také si cokoli rád zahraji s dětmi mladšími i staršími. A jsem pro každou srandu!

S CK Topinka jedu již čtvrtý rok a vždy jsem maximálně spokojen. Věřím, že si děti odváží plno nezapomenutelných zážitků i hezkých vzpomínek.

Kurzy:
Akreditovaný kurz MŠMT "Hlavní vedoucí" 2022
Kurz her aneb Kdo si hraje nezlobí!
Hrazdil Michal

Kratochvílová Aneta

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování a turistika. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, nebo si také ráda přečtu dobrou knihu. Dále hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si zabruslit. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Kratochvílová Aneta

Hlaváč Jarmil

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Jsem z Prostějova, studuji strojírenství na univerzitě v Ostravě. Mezi mé koníčky patří hlavně Street workout, i proto se velmi zajímám o fyzicky náročné akce. Věnoval jsem se plaveckým sportům a v současné době jsem se stal jejich rozhodčím. Mám rád práci s dětmi a těší mě, když jim můžu předat kus svého nadšení a lásky ke sportu.
Hlaváč Jarmil

Bc. Cvik Mikuláš

Funkce: Programový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Má maličkost pochází ze Žamberka z takzvané brány Orlických hor. Co se týče mého vzdělání, mám vystudovanou Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí a momentálně se snažím dostudovat Fakultu tělesné kultury v Olomouci, obor Tělesná výchova a sport. Jak už z názvu školy vyplývá, tak většinu volného času trávím sportem, ať už tím, že ho provozuji nebo pouze sleduji. Ač si rád zahraji individuální sporty, tak více tíhnu ke kolektivním sportům, nejvíce k fotbalu. Dodnes jsem si nevyřešil otázku, zda mě baví více fotbal hrát či být zarytým fanouškem Realu Madrid. Jak jste už možná postřehli, vedoucího dělá i můj ctěný bratr, který mě k táborům přivedl. Na tábory jsem jezdil s menší pauzou už od první třídy, jsem moc rád, že jsem dostal příležitost pokračovat jako vedoucí. Nedokážu si představit léto bez táborových radovánek a těším se na každé další letní dobrodružství!
Bc. Cvik Mikuláš