Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 31 let

O mně: Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách.
Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :)
Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování.
Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Kratochvílová Aneta

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si s přáteli zabruslit. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Kratochvílová Aneta

Cvik Mikuláš

Funkce: Sportovní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Má maličkost pochází ze Žamberka z takzvané brány Orlických hor. Co se týče mého vzdělání, mám vystudovanou Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí a momentálně přerušeno na Univerzitě Palackého v Olomouci obor tělesná výchova. Většinu volného času trávím sportem, ať už tím, že ho provozuji nebo pouze sleduji. Ač si rád zahraji individuální sporty, tak více tíhnu ke kolektivním sportům, nejvíce k fotbalu. Dodnes jsem si nevyřešil otázku, zda mě baví více fotbal hrát či být zarytým fanouškem Realu Madrid. Jak jste už možná postřehli, vedoucího dělá i můj ctěný bratr, který mě k táborům přivedl. Na tábory jsem jezdil s menší pauzou už od první třídy, jsem moc rád, že jsem dostal příležitost pokračovat jako vedoucí, nedokážu si představit léto bez táborových radovánek.
Cvik Mikuláš