Podraská Kamila

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Práce s menšími dětmi je přesně to, čemu se chci v životě věnovat, proto jsem se i rozhodla studovat pedagogickou školu. Velmi ráda rozvíjím sportovní dovednosti dětí, sama jsem sportovkyně, věnuji se závodně florbalu. Cizí mi ale nejsou ani jiné sporty. Když mě potkáte, tak nejspíš budu mít úsměv na rtech, ten neodkládám. Věřím, že tábor může být pro menší děti ta správná cesta k samostatnosti, proto se do jeho realizace ochotně zapojuji. Umím trpělivě vysvětlovat, nezkazit žádnou legraci a dětem dopřát pocit výjimečnosti.

Akce pro CK Topinka:
2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld
2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století
2019 - Varvažov - Dobrodružství rudých tváří
2020 - Varvažov - Bradavice
2021 - Růžená - Cesta do středozemě
2022 - Krkonoše - Lyžařský a snowboardový tábor
2022 - Černá Hora - adrenalin a moře
2023 - Krkonoše - Lyžařský a snowboardový tábor
2023 - Růžená - Avatar
2023 - Černá Hora - adrenalin a moře
2023 - Růžená - Adventure week 3
2023 - Růžená - Adventure week 2
2024 - Malá Úpa - Lyžařský a snowboardový tábor
Podraská Kamila

Beluská Eliška

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Studuji třetím rokem krajinářskou architekturu na FA ČVUT.
Tábory jsem jako malá milovala a dnes mě to naplňuje i z té druhé strany, a to být vedoucím. Jezdila jsem s CK Topinka na Adventure Week.
Beluská Eliška

Procházková Eliška

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Eliška, mám 20 let a jsem jsem studentkou vysoké školy v Praze. Jsem aktivní člověk, chvíli neposedím. Mezi mé koníčky patří jízda na koni, posilovna nebo třeba i kreslení. U společnosti CK Topinka jsem roky jezdila na tábor military nebo i adrenalin Camp. Už teď se těším a tábor si společně královsky užijeme.
Procházková Eliška

Rýdl Jan

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Jmenuju se Honza, jsem kreativní člověk, mám rád cestování. Miluju sporty, jídlo a jsem optimista s úsměvem.
Rýdl Jan

Bár Tadeáš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Ahoj!! Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 26 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu (obor strojař). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 14 let jsem se věnoval fotbalu a 3 roky fitness. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor, který rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)
Bár Tadeáš

Budín Matyáš

Funkce: Zdravotník
Věk: 21 let

O mně: Ahoj,
jmenuji se Maty. U CK Topinka dělám zdravotníka. Zdravotnictví se věnuji přes 6 let. Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu a mám za sebou i výcvik krizové intervence.
Přes pět sezón jezdím na tábory, vystřídal jsem již mnoho pozic, přes hlavního vedoucího až po praktikanta, ale zdravotník je stejně nejlepší pozice. Jinak ve volném čase rád tancuji, tak doufám, že si spolu i zatancujeme.
Těším se na Vás!
Maty
Budín Matyáš