Cvik Adam

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 29 let

O mně: Pocházím ze Žamberku, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím chvíle sám v tichu. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá přes 11 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Cvik Adam

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 32 let

O mně: Narodila jsem se v Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách, v knihovnách a vytvářím metodické materiály.
Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :)
Mimo práci mě baví zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Lauterbach David, Bc.

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Pocházím ze Žamberka, kde jsem prožil své dětství. Dále jsem se vydal na střední průmyslovou školu do Rychnova nad Kněžnou, kde jsem si vybral obor strojírenství a rozhodl se v tomto odvětví i nadále pokračovat na VUT v Brně.
Většinu volného času věnuji nejvíce sportování všeho druhu (orientační běh, florbal, běžky, plavání...), přátelům a rodině. Tábory mě provázejí od mých 15 let, kdy jsem začal jezdit jako táborník, až dodnes, kdy jezdím jako táborový instruktor.
Lauterbach David, Bc.

Kratochvílová Aneta

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování a turistika. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si s přáteli zabruslit. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Kratochvílová Aneta