Cvik Adam

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 28 let

O mně: Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím sám v tichu. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá přes 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Cvik Adam

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 31 let

O mně: Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách.
Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :)
Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování.
Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Chasák Filip

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 28 let
Chasák Filip

Mgr. Rotterová Nicola

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 25 let

O mně: Jmenuji se Nicola Rotterová, je mi 25 let a pocházím z malebného městečka Koryčany ve Zlínském kraji. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu v Olomouci a v současné době vyučuji matematiku a občanskou výchovu na základní škole. Práce s dětmi mne velmi baví, děti mi dodávají energii a jsou pro mne inspirací. Ráda jim předávám své zkušenosti, ale také se od nich spoustu věcí naučím. Kromě aktivit spojených s mým povoláním mě baví sport, tanec, cestování a čtení knih. Jsem přátelská, komunikativní, cílevědomá, zodpovědná a ráda přijímám nové výzvy.
Mgr. Rotterová Nicola