Stilzová Simona

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Zdravím všechny táborníky a rodiče,

jmenuji se Simona a pocházím z Prahy, kde celý život bydlím. Děti mě doprovází celý můj život, protože pocházím z velké rodiny, kdy jsem nejstarší z mých pěti sourozenců. Mám tedy dlouholetou praxi s hlídáním dětí různého věku doma. Při mém studiu na střední škole jsem si přivydělávala jako profesionální chůva. Vlastním certifikát chůvy přes hlídací portál dětí hlidacky.cz. Střední školu jsem poté dokončila maturitní zkouškou z oboru zdravotnického lycea, která je zahrnutá i částí z první pomoci, kterou ovládám. Po maturitě jsem se vydala trochu jinou cestou a pracovala jako osobní bankéř. Nyní jsem máma roční dcerky a tak se již nějaký čas zase věnuji jen práci s dětmi, tak abych mohla být co nejvíce s dcerou. Současně pracuji na částečný úvazek v dětském koutku.

Účast na hlavních akcích
* Výtvarný tábor pro nejmenší - oddílový vedoucí
* Avatar - oddílový vedoucí
* Minidance camp - hlavní vedoucí
* Výtvarný ateliér - hlavní vedoucí
Stilzová Simona

Borovcová Kateřina

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Ahoj! Jmenuji se Kateřina a je mi 19 let. Na tábory jezdím od mala a ve chvíli, kdy jsem dostala nabídku vyzkoušet si i druhou stranu (z pohledu praktikanta), šla jsem do toho. 2 roky jsem zastávala pozici praktikanta, v létě 2021 jsem povýšila na zástupce hlavního vedoucího na táboře pro děti z dětských domovů. Mimo tábory se věnuji focení, grafice, škole a když je příležitost ke sportu, ráda ji využiju. Mám ráda, když je vše perfektně zorganizované, ale zároveň jsem pro každou srandu a nepohrdnu kdejakým bláznivým nápadem.
Borovcová Kateřina

Merhautová Agáta

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Mé jméno je Agáta Merhautová a je mi 18 let. Od malička jsem se věnovala různým sportům a tanečním stylům. Po dobu 2 let jsem se věnovala baletu, poté jsem trochu od tance ustoupila a začala jsem s gymnastikou. Té jsem se věnovala 4 roky. V tuto dobu jsem měla jako koníček plavání a také jsem docházela na hodiny latinskoamerického tance. Věkem mě zaujaly i jiné sporty a začala jsem docházet do atletického klubu TJ Dukla Praha. Atletice jsem se věnovala 3 roky, jelikož jsem objevila street dance, který jsem si okamžitě zamilovala. Ze začátku jsem chodila do malinkého kroužku s názvem Be 4 Street, kde jsem vydržela pouze půl roku. Chtěla jsem se tanci věnovat více, na vyšší úrovni, nejen s vystupováním pro rodiče. Objevila jsem taneční školu B-Original, která mě naučila to, co umím nyní. Tanci se věnuji a učím se ho dodnes. Vyzkoušela jsem hodně tanečních stylů jako Hip-hop, House, Dancehall, Krump atd… Ráda je kombinuji mezi sebou. Ráda také své zkušenosti předávám dále. Těší mě učit další tanečníky a tanečnice novým věcem. Jsem si jistá, že každý najde ten svůj styl, který odráží jeho osobnost a bude ho bavit nejvíce.
Merhautová Agáta

Vlková Simona

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 48 let

O mně: Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky.
Vlková Simona