Janda Michal

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 30 let

O mně: Ahoj, mé jméno je Michal a s CK Topinka už spolupracuji několik let. Začínal jsme jako vedoucí na školách v přírodě a postupem času i jako Vedoucí na Letních táborech. K mé oblíbenné činosti na akcich je zájem o to, jak se děti cítí a jestli se jim na akci líbí. Airsoftové akce jsou se mnou spojeny už minimálně tři sezóny. Máme kvalitní a pevný tým. Jinak pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Těšime se na vás! S pozdravem Michal :-)
Janda Michal

Vyleta Patrik

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 29 let

O mně: Žiji a pocházím z Plzně. Odmalička mě zajímá armáda a vojenská tématika. Zhruba od 12 let se věnuji airsoftu, ze kterého jsem cca po dvou letech přesedlal na military airsoft, později reenacting. Mám za sebou spousty předváděcích akcí pro veřejnost (od střelby až po hlídání střelnic, nebo podoby novodobých US táborů, včetně života v něm). Od 6 do 15 let jsem jezdil jako dítě do Skauta, od patnácti jsem se začal starat o skautský program a hry s dětmi. S CK Topinka jezdím jako vedoucí pravidelně již 8 let na airsoftové tábory.
Vyleta Patrik

Šimko Luboš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Žiju v Libočanech u Žatce. O armádu a vojenskou tematiku se zajímám od malička. Od 13 let se věnuji airsoftu. Zhruba od tohoto věku jsem se s rodinou zúčastňoval hasičských soutěží a aktivit, které se týkají Libočan (Pochod Václava Hájka, šedá stopa, Hry bez plotů). Jsem student elektrotechnické školy v Žatci. Můj hlavní koníček - jak už jistě dobře tušíte:) - je airsoft. Na čtyřech airsoftových táborech s CK Topinka jsem byl jako účastník a tento rok zde budu působit jako vedoucí. Moc už se na na setkání nás airsofťáků těším.
Šimko Luboš

Krč Lukáš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Už od útlého věku mě zajímala vojenská technika a věci s ní spojené. Na tábory jezdím od 8 let, ať už se jednalo o military či jiné tábory. Jsem zběhlý v táborových aktivitách a práce s dětmi mě velmi baví. Airsoft hraji rekreačně již několik let, což mě dovedlo až k airsoftovým táborům u CK Topinka. Zde jsem byl několikrát v roli účastníka. Tento rok budu působit jako vedoucí a už se na vás všechny moc těším.
Krč Lukáš

Tomík Matěj

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Pocházím z Brna a žiji v Hodoníně. Od dětství se zajímám o kontaktní sporty a vojenskou tématiku. Do 12 let jsem každoročně jezdil na dětské tábory jako účastník - moje mamka zde totiž dělala hlavní vedoucí. Díky tomu jsem se postupem času dostal k plánování programu a pomáhal jsem s organizací. Zhruba ve 14 letech jsem se dostal k airsoftu, který mě drží do dnešních dní. S CK Topinka jezdím již několik let jako účastník a díky tomu jsem se dostal až na pozici vedoucího.
Tomík Matěj

Eliáš František

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Žiji kousek od Karlových Varů a studuji 4. rokem na Střední lesnické škole ve Žluticích. Mezi mé zájmy patří sport, airsoft a vojenská a armádní tématika. Airsoft mě baví, hraji ho aktivně a posledních několik let jezdím na airsoftové tábory u CK Topinka jako účastník. Baví mě dělat program s dětmi a tento rok pojedu poprvé jako vedoucí a moc se těším.
Eliáš František

Bc. Ošťádalová Barbora

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Bc. Ošťádalová Barbora

Lainová Bára

Funkce: Zdravotník
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Barča. Od malička jezdím na tábory nejprve jako účastník, praktikant a nakonec i jako vedoucí. Ráda pracuji s dětmi, ať už se jedná o kroužky, doučování nebo právě tábory. I proto jsem se rozhodla pro studium UK Pedagogické fakulty obor Matematika se zaměřením na vzdělávání. Také velmi ráda sportuji a chodím do přírody.
Aktuálně jsem na mateřské a studuji.
Lainová Bára