Lexa Patrik

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 25 let

O mně: Pocházím z Prahy.
Airsoftu a všeho okolo tohoto zeleného sportu se věnuji zhruba deset let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Se svými zkušenosti a zážitky se rád podělím a co nejvíce bych toho rád předal dále. Pro CK Topinka jsem jezdil dlouhou dobu jako oddílový vedoucí nebo instruktor airsoftové části programu, ale tato sezóna bude pro mě již několikátá v roli hlavního vedoucího. Za těch pár let mám své pevné jádro vedoucích, na které se mohu spolehnout. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her. V současné době pracuji jako servisní technik v airsoftové prodejně v Praze, rád předám zkušenosti i z této oblasti ;)
Lexa Patrik

Pešek Michal

Funkce: Zdravotník
Věk: 44 let

O mně: Tábory dělám už dlouho - zažil jsem je na různých pozicích a každá taková funkce mě obohatila. Plně si uvědomuji zodpovědnost za svěřené děti. Proto všechny aktivity s ostatními vedoucími koncipuji tak, aby došlo ke shodě mezi pobavením a bezpečností. Snažím se vždy vyjít vstříc dětské duši, řešit dětská trápení a ukázat dětem cestu, po které by v životě mohly jít. Patřím k univerzálním vedoucím - proto se věnuji na táboře všem věkovýcm skupinám. V srdci jsem také divadelníkem - obvykle bývám dosazován do těch nejrůznějších rolí při táborových hrách. Podle mě letní dětský tábor má smysl, a proto se mu také věnuji.

Práce v táborech:
1995 - Hrachov
1996 - 1998 Louňovice pod Blaníkem

Pro CK Topinka:
1999 - 2005 - Růžená
2006 Varvažov - Dobytí Nového světa
2007 Ostrovec - Harry Potter
2008 Varvažov - Ztraceni
2009 Varvažov - Mumie a Král Škorpion
2010 Varvažov - Cesta kolem světa
2011 Varvažov - Hvězdná brána, hl. vedoucí
2012 Varvažov - Legenda krále Artuše
2013 Varvažov - Souboj titánů
2014 Varvažov - Avatar
2015 Varvažov - Hobit
2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku
2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld
2018 - Varvažov - Cesta kolem světa v 21. století
2019 - Varvažov - Rudé tváře
2020 - Varvažov - Bradavice
2021- Růžená - pán prstenu.
Pešek Michal

Dubská Lucie, DiS

Funkce: Zdravotník
Věk: 27 let

O mně: Jmenuji se Lucie Dubská.
Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Táboře a dále Diplomovanou všeobecnou sestru na Vyšší odborné škole v Příbrami, kde jsem mimo jiné 3 roky předcvičovala pro studenty 3x týdně zumbu. V letech 2009-2013 jsem tancovala v taneční skupině NRG CREW v Milevsku pod vedením Pavly Pejšové. V roce 2012-2013 jsem byla vedoucí taneční průpravy pro děti ve věku 5-15 let v dětském centru Milísek v Milevsku.
Po studiu jsem pracovala v Táborské nemocnici jako sestra na kardiologickém oddělení.
Mám za sebou již několik dětských táborů jako vedoucí tanečních táborů tak i jako zdravotník. Nyní jsem na mateřské dovolené.
Dubská Lucie, DiS