Ošťádalová Barbora

Funkce: hlavní vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty a Fakulty tělesné kultury v Olomouci. Práce s dětmi velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po vyspělé mladé slečny do 15 let. Ve svém volném čase se věnuji amatérsky foto-modelingu, účastnila jsem se semifinále Miss aerobik v roce 2016. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Ošťádalová Barbora

Vandělíková Barbora

Funkce: Lektor
Věk: 23 let

O mně: Myslím si o sobě, že jsem člověk trpělivý, cílevědomý, komunikativní a pohodový. Snažím se prohlubovat své vědomosti a zkušenosti. Mám dobrý vztah k dětem a baví mě s nimi pracovat. Ráda se věnuji hudbě. Zejména hře na kytaru, ovládám také hru na zobcovou flétnu a klavír. Zajímám se o tvořivou činnost. Mám ráda přírodu, procházky, kondiční cvičení. Tento rok jsem absolvovala Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích v oboru: učitelství pro mateřské školy. Mám také absolvovanou střední pedagogickou školu v Berouně. Stát se učitelkou a pracovat s dětmi je můj životní sen. Mé zkušenosti za dobu studia jsou bohaté a nadšení z práce s dětmi ještě větší.
Vandělíková Barbora

Búbelová Kateřina

Funkce: Lektor
Věk: 20 let

O mně: Dobrý den, jmenuji se Kačka a práce s dětmi mě velmi baví, proto jsem si zvolila studium na střední škole pedagogické ve Zlíně a posléze pedagogickou fakultu v Olomouci, obor vychovatelství. Měla jsem praxi ve školkách v roce 2016. Ve volném čase se věnuji orientálnímu tanci a výtvarné činnosti.
Ráda předávám své zkušenosti malým dětem a moc se těším, až budu s nimi vyrábět nejrůznější výtvarné výtvory.
Búbelová Kateřina

Sedláková Gabriela

Funkce: Zdravotník
Věk: 21 let

O mně: Dobrý den, jmenuji se Gabriela a na tábory jezdím už od 6ti let. Od 15ti let jezdím jako praktikant a poslední dva roky jsem byla na táborech jako vedoucí. Přes školní rok se angažuji v organizaci zabývající se volnočasovými aktivitami dětí. Práce s dětmi mě velmi baví a je to pro mě relax. Ve volném čase ráda čtu, kreslím nebo trávím čas s přáteli. Vždy mě těší, když vidím úsměv na tvářích dětí a jejich úspěch, i když je jen malý.
Sedláková Gabriela