Bc. Ošťádalová Barbora

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Bc. Ošťádalová Barbora

Kureš Ondřej

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 21 let

O mně: Jmenuji se Ondřej Kureš. Vystudoval jsem úspěšně Gymnázium Karla Čapka a ve svém studiu pokračuji na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2007 až do roku 2018 jsem jezdil s CK Topinka jako účastník a roku 2018 jsem se stal vedoucím. Má nejrozvinutější zkušenost je práce s dětmi. Tuto zkušenost jsem získal nejen jako vedoucí na táborech, ale i jako doučovatel. S dětmi rád pracuji a děti rády pracují se mnou. Snažím se jim být dobrým přítelem, ale vím moc dobře, kde končí zábava a začíná povinnost.
Kureš Ondřej

Sobotka Jáchym

Funkce: Lektor
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Jáchym a studuji gymnázium v Praze. Ve volném čase se rád věnuji sportu, především fotbalu. Baví mě také psaní krátkých příběhů s detektivní zápletkou. Už se těším na všechny malé táborníky, se kterými se v létě potkám.
Sobotka Jáchym

Rössler Václav

Funkce: Lektor
Věk: 18 let

O mně: Jmenuji se Vašek a studuji gymnázium v Praze. Rád se věnuji různým druhům sportu a těším se, až své znalosti z této oblasti předám dětem.
Rössler Václav