Mgr. Balaban Vlado, Ph.D.

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 38 let

O mně: V současné době jsem student doktorského studia a odborný asistent na Pedagogické fakultě v Olomouci. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2021 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Mgr. Balaban Vlado, Ph.D.

Korbutová Nella

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Ahoj jmenuji se Nelly a budu se starat o zábavu a tvůj program :) Mám ráda děti a jezdím různé typy táborů od roku 2012. Dělala jsem i vychovatelku v družině a momentálně hlídám děti v odpoledních hodinách. Budu se na tebe těšit :)
Korbutová Nella

Dubcová Denisa

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Jmenuji se Denisa a říkají mi „Denčo“.
Studuji VŠ a obor Animátor cestovního ruchu, jezdím jako vychovatel na školy v přírodě, mezi mé koníčky patří skaut, ze sportů zejména bojové umění, dále pak četba, herectví a turistika.
Dubcová Denisa